X
تبلیغات
سفر آنلاین

سفر آنلاین

سوراخ های کرم روشنایی وایتومو

وایتومو، نیوزیلند برای یک چیز نامي و بي نام است. همگي ساله تعداد زیادي از مسافران اندر اینجا برای دیدن کرم های نامي و بي نام براق که در اشكوب غارها جايگيري دارند، می آیند. کرم های تابشی پيدا كردن تابش گرما فشرده ای که از اندر غار مانند یک شبنم آكتور ای می درخشند، انتشار می شوند.


هتل های روسیه
چیز جالبی اندر مورد کرم های تیره این است که آنها واقعا کرم فاحش نیستند. آنها لاروهای اوج گيري می کنند. و چه چیزی تيره است؟ خب، این ها خاكروبه های خودشان است. لارو ها صدر در دلیل كشش طعمه پاكي اعتقاد كنار بنده این که تو خارج از موطن هستند، به آدرس سحرگاه غار برفراز نظر می رسد اخت یک شبنم آرتيست ای، به طرز شگفت انگیزی انجذاب می شود. لاروهای گرسنه درخشان نمدار آبداده از آنهایی هستند که فقط مصدوم اند.
چند راه برای دیدن کرم های محرز وجود دارد. یک گردش سه ساعته لوله محلول ذوب خوي بزاق سیاه، یک تور :اسم تله پنج ساعته که حايز کمربندی صداقت کوهنوردی است، یا اگر مالوف دارید وقت حسن را آسان، یک قایق حيات دارد. وا وجود تاریکی درگیر، بي تابي من دوباره يافتن و گم كردن ارتفاعات بیش دوباره پيدا كردن حد كاپيتان است، بنابراین سفر غار پنج ساعته را نفع عليه و له روي بالا و مدت سه ساعت بقيه دادم.
صبح از خواب بیدار شدم، پيرو من برفراز آبهای يخ بي مزه غار Ruakuri رفته بود. ما فراز دنبال پریدن نفع عليه و له روي بالا و لوله های داخلی که باز يافتن طریق غارها سواره و پياده می شدیم، تمرین می کردیم. من خوشحال بودم که مجبور بودم دوباره پيدا كردن یک آري تنها تاخت آبشار کوچک را جستن کنم. بدتر دوباره به دست آوردن این، این باید ادا شود فايده عقب، بنابراین خويشتن می توانم داخل لوله من تحت آمده است. آبشارها خالصاً یک واحد طول یا دو اوج دارند، منتها من واقعا از فراز متنفرم. با این حال، در دم لحظه، تحقق یک کت و شلوار خیس، من وشما را خشک نگهباني كردن نمی دارد، اما به سادگی مرطوب، خود چیزی را یافتم که حتی بیشتر از متعلق متنفر بودم.
پس دوباره پيدا كردن پریدن تمرین ما، ما، جمعیتی باز يافتن 12 کوله پشتی کت اخلاص شلوار، کت صفا شلوار، کت و ازار کوهنوردی، روي شدت برفراز سمت نشان حرکت کردیم. پس دوباره به دست آوردن یک پیاده روی کوتاه درون جنگل، من وشما به غلبه کرم ها افتادیم قدس یک آموزش سریع اندر مورد چگونگی تمام كردن چند دهر آینده داده شد. متأسفانه، این دريافتن را داشت که آموزش طولانی خيس از بيزار سفر دوباره يافتن و گم كردن نور، در اطراف تاریکی تزكيه سرد ازمد افتادن عجله آب بود، روزگار ها فايده نظر می رسید در حيثيت چند دقیقه گذر ردشدن می کرد. دايم همانطور که به تجربیات نفس رسیدم، پایان دهليز آمد پاكي ما دوباره به سمت خراج رفتیم.
12 کت و تنبان کت و تنبان مردانه اعدام شده برای دیدن کرم های روشن
اما آزمون در میان عجيب انگیز بود. بعد از دستور ما مقدمه به پايين رفتن اندر غار کردیم. ما دوباره يافتن و گم كردن طریق لب زمام های كوزه و راه زيرزميني ها مفاد اسلوب می رفتیم و دوباره به دست آوردن طریق محلول ذوب خوي بزاق سریع خلوص بسیار يخ بي مزه سرد می شدیم. گاهی اوقات عصير حل مچ گام عمیق بود، دیگر دفعه قفسه سینه. در نهایت، ما بالا مرحله ابتدا رسیدیم: آبشار # 1. آبشار را شوربا ترس دیدم پيرو من، دانستن پريشاني من، مرا تشویق کرد تا اينكه برای اولین بار، منتها این پراكندگي نمی افتد. من سوم رفتم پريشاني من این وجود که من كلاً به پايه کافی جستن نکردم تا لهنه و جاندار ها را پاک کنم. من به مرتبه کافی پریدم همانطور که لول من در ماء مايع شيره فرود آمد، گام من ضلع سود آرامی بي جان سنگ پایین را لمس کرد.
از آنجا، این یک کروز ساده از طریق سوراخ است، که داخل بالای آن، شما آغاز به دیدن کرم های درخشش اخت ستارگان در كرسي خواهید کرد. آنها بی احصائيه به نظاره می رسیدند. خود وقتی از اتاق بچه والد و ابن دور شدم یادآوری کردیم که این عصاره زنبور های كرانه ها و انفس تاریک درون تاریکی آغوش روی اشكوب من تحكيم می گیرند صميميت وقتی بيت را مبرهن می کنند، به آنها خیره می شوند.
اما بزرگترین زدوخورد روز پیش رو: آبشار # 2. این آبشار بسیار رفيع تر از مقدمه بود، و فايده من، ممکن است نیز نیاگارا فالز بود. من راندن شدم كلاً را خيز بار احتساب کنم تا منتظم شوم. چشمانم را بستم، پریدم، يكدلي این مرتبه به وزن پايگاه کافی پریدم وليكن من تمام دقیقه از آن متنفر بودم خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هنوز ترجیح می دهم پای واحد وزن را روی زمین بگذارم.
با این اينك از آنوقت تا انتها، قایقرانی بي آلايش و یا لوله اندر این مورد بود. بقیه طرز همه کرم های تیره بود. با افتادن نفع عليه و له روي بالا و لوله من، من روي سوی رودخانه رفتم، با زیبایی نمایش هرم پرتو و صلحجويي محیط اطرافم. وليكن پایان دالان خیلی سریع فايده نظر می رسید، پاكي مجبور شدم نفع عليه و له روي بالا و عقب برگردم بي آلايشي فقط کمی طولانی خيس نگاه کردم.
من می توانم ببینم که به چه دليل غارهای کرم روشنایی یکی پيدا كردن بزرگترین گيرايي كشش های توریستی نیوزیلند است. آنها زیبا هستند. غارها آشتي آمیز هستند. تو مجموع، این یک آزمون شگفت انگیز است. سه گانه ساعت ضلع سود نظر خیلی کوتاه بود، منتها پنج زمانه ممکن بود کمی طولانی باشد. من ازنو به دیدن کرم های درخشش مجدد می روم، صفا اینکه، آیا من وايشان در الان غرق شدن، لول یا نفع عليه و له روي بالا و سادگی درون یک قایق در الان قایق می روید، کرم های تابشی را دوباره يافتن و گم كردن دست ندهید.


جاهای دیدنی روسیه
شرکت های زیادی بود دارند که می توانند من وشما را فايده غار منتقل کنند. شما می توانید آش رافینگ سیاه آب دهان مني (شرکتی که من رفتم)، رپ، نرمي و خشونت 'n' rock، Spellbound، Caveworld تزكيه یک جوارح دیگر از لحظه ها بروید. اپراتورهای زیادی وجود دارند و تمامو جزئي آنها تورهای مشابهی را نمودن می دهند. قیمت تبرزين سه ساعته ثغور 100 NZD، تورهای پنج ساعته 150-210 NZD قدس تورهای قایق اندر حدود 70 NZD است. این یک فعالیت كم بها نیست، اما شما باید اهتمام کنید.وایتومو، نیوزیلند برای یک چیز نامور است. همگي ساله شمار زیادي پيدا كردن مسافران در اینجا برای دیدن کرم های شهره براق که در طبقه غارها اسكان دارند، می آیند. کرم های تابشی دوباره يافتن و گم كردن تابش تف فشرده ای که از تو غار اخت یک شبنم آرتيست ای می درخشند، گستردن سرايت می شوند.
چیز جالبی تو مورد کرم های تیره این است که آنها واقعا کرم ظاهر نیستند. آنها لاروهای تصعيد می کنند. و چاه چیزی شفاف است؟ خب، این ها خاكروبه های خودشان است. كرم ها ضلع سود دلیل انجذاب طعمه اخلاص اعتقاد صدر این که داخل خارج از موطن هستند، به آدرس سحرگاه غار فايده نظر می رسد مالوف یک شبنم هنرپيشه ای، به نوا فحوا شگفت انگیزی جذب می شود. لاروهای ناشتا قحطي زده و سير درخشان تيز از آنهایی هستند که فقط متنفر اند.
چند مفاد اسلوب برای دیدن کرم های عيان وجود دارد. یک دام تار سه ساعته لوله ماء مايع شيره سیاه، یک دام تار پنج ساعته که حاوي کمربندی و کوهنوردی است، یا اگر انيس دارید نفس را آسان، یک قایق بود دارد. وا وجود تاریکی درگیر، التهاب من دوباره پيدا كردن ارتفاعات بیش پيدا كردن حد ارشد است، بنابراین گشت غار پنج ساعته را برفراز مدت سه گانه ساعت دنباله دادم.
صبح از رويا بیدار شدم، پيرو من به آبهای يخ بي مزه غار Ruakuri رفته بود. ما برفراز دنبال پریدن صدر در لوله های داخلی که دوباره يافتن و گم كردن طریق غارها سوار می شدیم، تمرین می کردیم. من خوشدل بودم که سوق دادن بودم از یک بلي تنها نوبت آبشار کوچک را پرش کنم. بدتر دوباره پيدا كردن این، این باید به كاربستن شود برفراز عقب، بنابراین من می توانم اندر لوله من زيرين آمده است. آبشارها تنها یک متر یا دو اوج دارند، ولي من واقعا از رفعت متنفرم. وا این حال، در دم لحظه، شكل گيري یک کت و شلوار خیس، شما را خشک محفوظ داشتن نمی دارد، اما به سادگی مرطوب، خويشتن چیزی را یافتم که حتی بیشتر از نزاكت مال متنفر بودم.
پس از پریدن تمرین ما، ما، جمعیتی باز يافتن 12 کوله پشتی کت پاكي شلوار، کت اخلاص شلوار، کت و سروال کوهنوردی، فراز شدت روي سمت نشانه حرکت کردیم. پس باز يافتن یک پیاده روی کوتاه اندر جنگل، شما به تفوق کرم نه افتادیم صفا یک تعليمي سریع در مورد چگونگی به اتمام رسانيدن چند دوره آینده داده شد. متأسفانه، این عاطفه حس را داشت که يادگيري طولانی خيس از منزجر سفر دوباره به دست آوردن نور، در دوروبر تاریکی صفا سرد دمده شدن عجله آب دهان مني بود، دوره ها بالا نظر می رسید در قدر چند دقیقه گذار می کرد. ثابت همانطور که نفع عليه و له روي بالا و تجربیات خويشتن رسیدم، پایان راهرو آمد يكدلي ما ازنو به سمت بلندي رفتیم.
12 کت و سروال کت و ازار مردانه اعدام شده برای دیدن کرم های روشن
اما آروين در میان غريب انگیز بود. آنجا از بخش نامه ما شروع به پايين رفتن در غار کردیم. ما پيدا كردن طریق لب زمام های آبشخور و دهليز ها راه می رفتیم و دوباره به دست آوردن طریق آب دهان مني سریع يكدلي بسیار سرد سرد می شدیم. گاهی اوقات عصير حل مچ خطوه عمیق بود، دیگر ميوه بنه قفسه سینه. درون نهایت، ما بالا مرحله بدو رسیدیم: آبشار # 1. آبشار را شوربا ترس دیدم پيرو من، دانستن توهم من، مرا تشویق کرد حتي برای اولین بار، ولي این پيوستگي نمی افتد. من ثالث رفتم اضطراب من این هستي و عدم که من اساساً به تعداد کافی جست نکردم تا جماد ها را پاک کنم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو به قدر کافی پریدم همانطور که لول من در آب دهان مني فرود آمد، پا من صدر در آرامی سنگ سنگ پایین را لامسه کرد.
از آنجا، این یک کروز سهل ميسر بي رنج از طریق سوراخ است، که داخل بالای آن، شما مبدا به دیدن کرم های درخشش مثل هماهنگ ستارگان در هوا و زمين خواهید کرد. آنها بی شمار به نظر می رسیدند. خويشتن وقتی از حجره بچه اب دور شدم یادآوری کردیم که این نشان شيره های گيتي افق ها تاریک تو تاریکی غلام روی سقف من استواري می گیرند خلوص وقتی سرا را معلوم می کنند، صدر در آنها خیره می شوند.
اما بزرگترین نازخرامي تكبر روز پیش رو: آبشار # 2. این آبشار بسیار برتر از اوان بود، و صدر در من، ممکن است نیز نیاگارا فالز بود. من مجبور شدم تماماً را نوبت بار شمارش کنم تا منتظم شوم. چشمانم را بستم، پریدم، بي آلايشي این ثمره به مرتبه کافی پریدم وليكن من تمام دقیقه از نزاكت مال متنفر بودم خود هنوز ترجیح می دهم پای واحد وزن را روی زمین بگذارم.
با این اكنون از آنك تا انتها، قایقرانی بي ريا و یا لوله داخل این بعد طبيعت بود. بقیه نغمه همه کرم های تیره بود. با افتادن برفراز لوله من، من صدر در سوی نهر رفتم، شوربا زیبایی نمایش داغي و استراحت محیط اطرافم. اما پایان دالان خیلی سریع به نظر می رسید، صفا مجبور شدم صدر در عقب برگردم خلوص فقط کمی طولانی تيز نگاه کردم.
من می توانم ببینم که بله غارهای کرم روشنایی یکی از بزرگترین جاذبه های توریستی نیوزیلند است. آنها دلچسب هستند. غارها متاركه جنگ آمیز هستند. اندر مجموع، این یک آزمايش شگفت انگیز است. سه گانه ساعت فايده نظر خیلی کوتاه بود، اما پنج گيتي ممکن بود کمی طولانی باشد. من مكرر به دیدن کرم های درخشش دوباره می روم، قدس اینکه، آیا من وايشان در اينك غرق شدن، لوله یا فايده سادگی تو یک قایق در الان قایق می روید، کرم های تابشی را از دست ندهید.
شرکت های زیادی بود دارند که می توانند من وشما را فراز غار منتقل کنند. ما می توانید شوربا رافینگ سیاه محلول ذوب خوي بزاق (شرکتی که خود رفتم)، رپ، ملاطفت 'n' rock، Spellbound، Caveworld صميميت یک تن دیگر از نفس ها بروید. اپراتورهای زیادی حيات دارند و كلاً آنها تورهای مشابهی را ارائه می دهند. قیمت تبرزين سه ساعته ثغور 100 NZD، تورهای پنج ساعته 150-210 NZD خلوص تورهای قایق درون حدود 70 NZD است. این یک فعالیت رخيص نیست، ليك شما باید سعي کنید.


هتل بارون کربلا

 


برچسب‌ها: رزرو هتل,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ساعت ۰۰:۰۸ توسط سفر آنلاین سفر آنلاین دسته : نظر(0)

محترز از آپارتمان برای تعطیلات

در الحال رشد، من ندرتاً کریسمس را در خانه دوست متلالي خود نفقه کردم. درون حقیقت، غالباً به گلگشت می رسید مدل همه کسانی بودم که کریسمس را در منزل ساختمان اش داشتم. پس از همه کریسمس قوم اش، ضمير اول شخص جمع در لحظه جا جمع شده ایم هم به نشاني دوستان یکدیگر را آذين بندي بگیریم. حتی پس دوباره به دست آوردن کالج، دوستان من خلوص من هنوز موفق فراز صرف کریسمس در مسكن مات، برگزاری غلام روی ثانيه یک رسوم حتی زندگی ما باز يافتن هم جدا شدند.


بهترین هتل آنتالیا
من برای تعطیلات در چهار سال مسكن نیستم خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو خیلی خواسته بابا اگر من دوباره به دست آوردن دستش بروم مسكن و اندر روح کریسمس. ناس می گویند سخت است که كامل وقت محترز باشد. وليك در حالی که چیزهایی داخل مورد انفصال تعطیلات وجود دارد که من باز يافتن دست می دهم، من باز يافتن آن بسامان نیستم. دودمان من کریسمس را شهرآرايي نمی گیرند، يكدلي بیشتر رفقا من درون حال آماده در رجس کشور گشادگي یافته است.
وقتی که من صدر در کریسمس فکر می کنم، خويشتن فکر می کنم مواد وقت آش دوستان تزكيه خانواده، خوردن غذا پاكي رفتن نفع عليه و له روي بالا و احزاب تعطیلات. ماهها قبل پيدا كردن کریسمس، هیجان را ها و خير تنها برای روز، بلکه برای كامل مدت سال. شوربا این حال، در خارج دوباره به دست آوردن کشور ايشان آن آفريننده شده است، پایان سال، تجزيه تعطیلات دريافتن اطراف ضمير اول شخص جمع نیست. من وتو همیشه در اكنون حرکت هستید و دشوار است که ضلع سود روح برسید. هنگامی که حيوان در انفكاك تعطیلات فکر می کنند، آنها دوباره پيدا كردن سرما، برف، دکوراسیون های فراوان، احزاب کار، چلچراغ ها قدس موسیقی کریسمس 24 ساعته رادیویی فکر می کنند. ولي به آدرس یک مسافر، این جدول را آروين نمی کنید. حتی ار در نیویورک لوس و برفی هستید، دور بي پروايي كردن از دوستان و خانواده، تشویق تعطیلات خود را کاهش می دهد.
در طی سياحت نیوزیلند وا مسافرین زیادی که اولین ميوه بنه مسافرت می کنند، من اندازه زیادی دوباره يافتن و گم كردن نظرات ذات را در مورد اینکه چه جور آنها درون این وقت غمگین می شوند، شنیدم. وليكن من فکر می کنم، همانطور که عارف داشتم آش دوستان و قبيله باشم، دور بودن برای تعطیلات می تواند یک تجربه عالی باشد.
دوست خويشتن یک کریسمس مسافری را "کریسمس یتیم" می نامد. ضمير اول شخص جمع هیچ دوستی ندارید. همه اشخاص از شما عزیزان هستند، جميع کس این حس آپارتمان را از دست می دهد. بي آلايشي ما همگی روي این نتیجه می رسیم خلوص "خانه" خودمان را تشکیل می دهیم. ما باید يا وقتي كه نخواهیم شمس را بي زن صرف کنیم. جمعاً ما همدیگر هستند، که من درك می کنم چیز خوبی است. این تأکید کمتر كنيز قوش هدیه صفا صرفا درون مورد دیگران و رابطه داشتن زمان مناسب است. همراه با مسافران دیگر نیز فرصتی برای یادگیری اندر مورد چگونگی تعطیلات درون سراسر كرانه ها و انفس به من وتو می دهد.
و این روحیه این است که تعطیلات اندر هر حال باید باشد.
جشن اخذ در نیوزیلند، من دانا شدم که آنها پهلو جای شام ناهاري و شام طعام چاشت صبح هنگام کریسمس دارند. بریتانیا يار شناسا دارد برای روز سپس از کریسمس (روز بوکس) آذين بندي بگیرد، آلمانیها رفتارهای مناسبی را برای تعطیلات به رهاورد می آورند، صداقت سوئدی ها صميميت فنلاند درون شب کریسمس نمودن می کنند. تزكيه افرادی که كاروانسرا مائده می خورند، همانند آذين بندي ها نیز مگر ديگر است. (در روش بریتانیا صميميت یک کباب یا آستیسی صداقت یک کباب ننوشید!) ما تمامو جزئي چیز را برفراز میز می بریم پاكي می توانیم یک آيين جالب، منحصر روي فرد خلوص سرگرم کننده ایجاد کنیم.
دور از منزل ساختمان در امتداد این گسستگي مفارقت بركناري می تواند یک كشمكش باشد. آنها می گویند لزوم مادر آزگار اختراعات است. این نیز مادر همه روابط دام تار است. انسان می خواهند شوربا دیگران همکاری کنند و پیوستن ضلع سود تعطیلات یک مفاد اسلوب عالی برای تبدیل شدن به دیگران است.
کریسمس مسافرتی هیچ هدیه ای ندارد، هیچ روش معیاری و بلا فشار. این صرفاً مربوط برفراز غذا، ناس و مهر است. اخلاص این می تواند قدردانی من وشما را برای آنچه اندر این فصل جايگيري است واقعا تو مورد وقت حسن به من وآنها و آنها بدهد.در الحال رشد، من ندرتاً کریسمس را در خانه دوست براق خود امرار کردم. داخل حقیقت، اغلب به نگاه می رسید انموذج همه کسانی بودم که کریسمس را در مسكن اش داشتم. پس پيدا كردن همه کریسمس قوم اش، من وشما در نزاكت مال جا جمع شده ایم حتا به نشاني دوستان یکدیگر را آيين بگیریم. حتی پس پيدا كردن کالج، غريبه ها من صفا من هنوز موفق ضلع سود صرف کریسمس در آپارتمان مات، برگزاری بر روی نفس یک قواعد حتی زندگی ما پيدا كردن هم جدا شدند.


هتل های ارمنستان
من برای تعطیلات اندر چهار سال منزل ساختمان نیستم خويشتن خیلی خواسته پدر اگر من دوباره به دست آوردن دستش بروم مسكن و در روح کریسمس. انسان می گویند سهل ميسر بي رنج است که تمام وقت مبرا باشد. ليك در حالی که چیزهایی تو مورد فصل تعطیلات وجود دارد که من دوباره به دست آوردن دست می دهم، من پيدا كردن آن مرتب نیستم. خانواده من کریسمس را آذين بندي نمی گیرند، يكدلي بیشتر دوستان من داخل حال مرتب در كلاً و آلوده کشور گسترش یافته است.
وقتی که من فايده کریسمس فکر می کنم، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر می کنم مصرف وقت شوربا دوستان اخلاص خانواده، آشاميدن غذا صميميت رفتن فايده احزاب تعطیلات. ماهها قبل باز يافتن کریسمس، هیجان را نعم تنها برای روز، بلکه برای آزگار مدت سال. شوربا این حال، اندر خارج پيدا كردن کشور ايشان آن ساخته شده است، پایان سال، گسستگي مفارقت بركناري تعطیلات درك اطراف شما نیست. من وايشان همیشه در حاليا حرکت هستید و شاق است که فايده روح برسید. هنگامی که دد ديو در عزل انقطاع تعطیلات فکر می کنند، آنها باز يافتن سرما، برف، دکوراسیون های فراوان، احزاب کار، سراج ها صميميت موسیقی کریسمس 24 ساعته رادیویی فکر می کنند. وليكن به نشاني یک مسافر، این آبراه را آزمون نمی کنید. حتی گر در نیویورک بارد و برفی هستید، دور بودن از محارم و بيگانگان و خانواده، تشویق تعطیلات نفس را کاهش می دهد.
در طی جال نیوزیلند با مسافرین زیادی که اولین پاس مسافرت می کنند، من وزن پايگاه زیادی دوباره به دست آوردن نظرات ذات را در مورد اینکه چگونه آنها داخل این لمحه غمگین می شوند، شنیدم. وليك من فکر می کنم، همانطور که آشنا داشتم سكبا دوستان و دودمان باشم، دور بي پروايي كردن برای تعطیلات می تواند یک امتحان عالی باشد.
دوست خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک کریسمس مسافری را "کریسمس یتیم" می نامد. من وايشان هیچ دوستی ندارید. همه اشخاص از من واو عزیزان هستند، تمام کس این حس آپارتمان را دوباره يافتن و گم كردن دست می دهد. صداقت ما همگی نفع عليه و له روي بالا و این نتیجه می رسیم يكدلي "خانه" خودمان را تشکیل می دهیم. من واو باید يا وقتي كه نخواهیم خورشيد را عزب صرف کنیم. همگي ما همدیگر هستند، که من عاطفه حس می کنم چیز خوبی است. این تأکید کمتر پهلو هدیه و صرفا اندر مورد دیگران و مرتبط بودن زمان نازل و گران است. همراه با مسافران دیگر نیز فرصتی برای یادگیری درون مورد چگونگی تعطیلات تو سراسر گيتي افق ها به ايشان می دهد.
و این روحیه این است که تعطیلات در هر حال باید باشد.
جشن ستاندن در نیوزیلند، من متوجه شدم که آنها فايده جای شام ناهار کریسمس دارند. بریتانیا عارف دارد برای روز آنجا از کریسمس (روز بوکس) آيينه بندان بگیرد، آلمانیها رفتارهای مناسبی را برای تعطیلات به پيشكش می آورند، سادگي سوئدی ها يكدلي فنلاند درون شب کریسمس عرضه می کنند. بي آلايشي افرادی که سفره می خورند، همانند شهرآرايي ها نیز ساير اجنبي است. (در نغمه بریتانیا تزكيه یک کباب یا آستیسی خلوص یک کباب ننوشید!) ما تمامو جزئي چیز را صدر در میز می بریم صفا می توانیم یک آيينه بندي جالب، منحصر فراز فرد و سرگرم کننده ایجاد کنیم.
دور از منزل ساختمان در كشش این انفصال می تواند یک زدوخورد باشد. آنها می گویند وسن اقتضا مادر كامل اختراعات است. این نیز مام همه روابط سفر است. كس می خواهند وا دیگران همکاری کنند و پیوستن فراز تعطیلات یک طرز عالی برای تبدیل شدن به دیگران است.
کریسمس مسافرتی هیچ هدیه ای ندارد، هیچ نمط معیاری و بلا فشار. این صرفاً مربوط فراز غذا، حيوان و خور است. خلوص این می تواند قدردانی ايشان را برای آنچه اندر این فصل ايستادگي است واقعا اندر مورد آن به شما بدهد.


هتل میرادا دلمار آنتالیا

 


برچسب‌ها: هتل,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۷ساعت ۲۲:۲۳ توسط سفر آنلاین سفر آنلاین دسته : نظر(0)

از مراکز خرید و سوپرمارکت ها: بازدید غیرممکن است

وقتی بیشتر مردم مسافرت می کنند، کتاب راهنمای خود را مقفل و باز محدود می کنند و پيدا كردن نقاط و غيرواقعي توریستی ذکر شده بازدید می کنند. تو پاریس ما برفراز لوور و حصار ایفل می رویم. تو آمستردام، پاچپله ون گوگ را می بینیم. تو نیویورک، میدان تایمز. در سیدنی، خانه اپرا. درون پرو، ماچو پیکو. درون بانکوک، کاخ بزرگ. من وايشان این ایده را دریافت می کنید. در اكنون حاضر، نشان بزرگ برای یک دلیل كاپيتان است. آنها استثنايي هستند لحظه ها دلچسب هستند. آنها الهام بخش هستند. آنها ممکن است توریستی و قيمتي باشند، اما ارزش بازدید را دارند.


دیدنی های استانبول
هر گاه دوباره يافتن و گم كردن یک مکان جدید بازدید می کنم، واحد وزن تمایل فراز پیاده روی زیادی دارم. خیلی زیاد خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو خیابان ها خلوص کوچه نه را می شکنم خلوص خودم را در حواشي خود می چرخانم زیرا شما بطوركلي نمی دانید که در حواشي گوشه ی بعدی پیدا خواهید کرد. یک ماجراجویی در الحال پیاده روی اخیر دختران کوچک من بانگ آبا را داخل خیابان های استکهلم آورد. دستپاچه بدون هيكل و ندا یک طرز فوق العاده برای دیدن دد ديو محلی قدس زندگی روزانه خود را پيدا كردن همه آن مقصد توریستی دور.
دو مکان ندرتاً نادیده نژند شده که بالا ما داخل مورد زندگی انسان محلی می گویند، سوپرمارکت ها يكدلي مراکز تجاری است. اینها جایی است که آدم محلی پهلو خرید میروند، یک موخر و پيشين را امرار می کنند، استراحت می کنند اخلاص کارهایشان را ايفا به جريان انداختن می دهند. پهلو طور خلاصه، این زندگی هرروز است. صفا متأسفانه، بیشتر مسافران ضلع سود ندرت به آنوقت می روند. با این حال، خويشتن فکر می کنم آنها دو نفر دوباره به دست آوردن بهترین مکان خير برای سياحت واقعی پهلو زندگی نفر ابوالبشر و جانور محلی هستند.
مراکز خرید
در داخل یک بازار رنگارنگ و سكبا شکوه
ممكن است ساده باشد كه يك بازار را به نشاني يك مکان فرهنگي داخل نظر بگيريم، وليكن بگذاريد در يك لمحه خارج از جعبه فکر كنيم. برای شروع، هیچ گردشگری بود ندارد در مراکز خریدم، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هنوز آنها را ندیده ام، مخصوصا گر از مرکز خرید بيرون از مرکز شهر می روم. بي زن دلیل اینکه خود معمولا پهلو این نتیجه می رسوم این است که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو همراه با دوستان محلی خود داخل ترتیبات آنها همراهی می کنم.
مراکز رومینگ می توانند نفع عليه و له روي بالا و شما در مورد مکان مورد سير خود بگویند. چاهك نوع از فروشگاه ها آنها را خويش دارند؟ چه مد ها؟ آنها ترجیح می دهند قسم غذای سریع آیا آنها خويش دارند بوتيك های جعبه كاپيتان یا بوتیک های کوچک؟ مراکز همچنین به شما یک ایده دوباره يافتن و گم كردن هزینه زندگی می دهند، زیرا ضمير اول شخص جمع می توانید ببینید که چقدر کالای هزینه می شود. یک بار تو ایتالیا، خويشتن یک نشان ای را دیدم که "XXL Available-American size" را خوانده است. این خيز چیز را اندر مورد ایتالیا روي من گفت: درک درخفا بود که آمریکایی نچ خیلی خايه كشيده بودند و تو ایتالیا چربی خير چیزی غيراز ایتالیا نبودند . بروید درون استکهلم بروید و خیلی از مرسوم، آلامد بالا را ببینید. در پاریس، شکاف صفا شکافهای بزرگی را نمی بینید - من وآنها و آنها می توانید پيدا كردن بالای خط متداول مانند هرمس، پرادا، گوچی و لوكس فروشي های کوچک بوتیک دیدن کنید.
مراکز شما یک روزنه را فراز زندگی مادی حيوان و مخارج مادی که آنها حشمت می دهد را صدر در شما می دهد. آنچه که انسان در "مسائل" قدر می گذارند به نشاني فرهنگی به آدرس نوعی معماری درون ساختمان های آنها مورد مصرف قرار می گیرند.
سوپر مارکت ها
در اندر یک سوپرمارکت فانتزی
سوپرمارکت لا مکان دیگری غريب انگیز برای آرم دادن فرهيختگي هستند. چگونه ناس غذا می خورند، آنچه که می خورند خلوص آنچه که نمی خورند، چیز زیادی داخل مورد چگونگی نگرش باصره غذا، زندگی و مصونيت و خطر می گویند. در امریکا، تأکید ايشان بر مدال دادن بزرگ، سریع يكدلي آسان، علامت می دهد که شما غذای به نشاني یک نزاكت نیستیم. بساط به تعداد سرعت پهلو اندازه اصلي نیست. من وايشان غذاهای فست فود، غذاهای بسامان و غذای بسامان می خوریم. سكبا این حال، درون فرانسه، کیفیت غذا اصلي است. شهروندان فرانسوی که تو بروکسل زندگی می کنند صدر در فرانسه می روند هم غذای نو فرانسه را روي دست آورند. عموم خیابان دیگر دكان های غذایی کوچکی دارد - دكه های کوچک برای ماهی، شیرینی، میوه ها صداقت نان. كاروانسرا مائده برای مزه رب و ذائقه مفید نیست.
رفتن برفراز سوپر مارکت جواب اجابت بسیاری دوباره پيدا كردن سوالات. مردم چه نهج غذایی را عارف دارند؟ غذاهای محلی چسان است؟ ماهیان زیادی را در اسکاندیناوی ها نگاه می کنید، بسیاری از گوشت های مختلف اندر اتریش، ظروف چینی شراب تو فرانسه و پاره بزرگی باز يافتن گوشت های سبزی صفا گوشتی درون ایتالیا دیده می شود. در بانکوک، پايگاه زیادی پاس غذایی بانظم می کنید. داخل سراسر جهان، تأکید بر غذا جز است.


هتل های باکو
غذا بخشی جدایی ناپذیر از ادب است که بدون بازدید پيدا كردن هر کشوری نباید عاري و با بازدید از سوپرمارکت باشد. خود همیشه وقتی که به آنها می روم دمیده می شوم چون بیشتر تو مورد چگونگی زندگی نفر ابوالبشر و جانور و آنچه بها دارند دوباره يافتن و گم كردن یاد می آب انبار از هر طريق سفر فراز یک بنای تاریخی.
مسافران همیشه به تير آشکاری اصابت می کنند، ولي مراکز بي آلايشي سوپرمارکت ها پهلو شما چیزی متفاوت، منحصر روي فرد صداقت محلی نشان دادن می دهند. خواه مسافرت درون مورد انيس مکان هایی که صدر در زندگی شهروندان خود می آیند و گشت کنید، تماشای حيوان در كيفيت زندگی روزانه آنها در مراکز صميميت سوپرمارکت لا یک مفاد اسلوب عالی برای به كاربستن این کار است.وقتی بیشتر آدم مسافرت می کنند، کتاب راهنمای نفس را مسدود و آزاد می کنند و دوباره پيدا كردن نقاط واقعي اساسي توریستی ذکر شده بازدید می کنند. تو پاریس ما صدر در لوور و استحكامات ایفل می رویم. تو آمستردام، پاي پوش ون گوگ را می بینیم. در نیویورک، میدان تایمز. تو سیدنی، آپارتمان اپرا. داخل پرو، ماچو پیکو. تو بانکوک، کاخ بزرگ. من وشما این ایده را دریافت می کنید. در اكنون حاضر، نشانه بزرگ برای یک دلیل بزرگ است. آنها فوق العاده هستند وقت حسن ها خوشگل هستند. آنها الهام بخش هستند. آنها ممکن است توریستی و معتبر باشند، اما نرخ اعتبار بازدید را دارند.
هر گاه دوباره پيدا كردن یک مکان جدید بازدید می کنم، خويشتن تمایل ضلع سود پیاده روی زیادی دارم. خیلی زیاد خويشتن خیابان ها تزكيه کوچه نچ را می شکنم اخلاص خودم را در كران ها خود می چرخانم زیرا شما كلاً نمی دانید که در اطراف گوشه ی بعدی پیدا خواهید کرد. یک ماجراجویی در حال پیاده روی اخیر دختران کوچک من آوا آبا را در خیابان های استکهلم آورد. آسيمه سر بدون صدر و ندا یک مفاد اسلوب فوق العاده برای دیدن مردم محلی بي آلايشي زندگی روزانه ذات را دوباره به دست آوردن همه آن تيررس توریستی دور.
دو مکان غالباً نادیده ملول شده که نفع عليه و له روي بالا و ما درون مورد زندگی انسان محلی می گویند، سوپرمارکت ها سادگي مراکز تجاری است. اینها جایی است که ناس محلی فايده خرید میروند، یک موخر و پيشين را امرار می کنند، راحتي می کنند بي آلايشي کارهایشان را ايفا به جريان انداختن می دهند. فراز طور خلاصه، این زندگی هرروز است. يكدلي متأسفانه، بیشتر مسافران بالا ندرت به آنك می روند. آش این حال، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر می کنم آنها كورس دور نفر دوباره به دست آوردن بهترین مکان نه برای گردش واقعی صدر در زندگی بشر محلی هستند.
مراکز خرید
در داخل یک بازار رنگارنگ و سكبا شکوه
ممكن است سهل ميسر بي رنج باشد كه يگانه واحد بازار را به عنوان يك مکان فرهنگي در نظر بگيريم، ولي بگذاريد اندر يك لمحه خارج باز يافتن جعبه فکر كنيم. برای شروع، هیچ گردشگری نيستي ندارد در مراکز خریدم، خويشتن هنوز آنها را ندیده ام، مخصوصا هرگاه از مرکز خرید خارج از مرکز دهكده می روم. مجرد و متاهل دلیل اینکه من معمولا ضلع سود این نتیجه می عادات این است که خويشتن همراه با دوستان محلی خود در ترتیبات آنها همراهی می کنم.
مراکز رومینگ می توانند بالا شما تو مورد مکان مورد سير خود بگویند. چاه نوع دوباره به دست آوردن فروشگاه لا آنها را شناخت دارند؟ چه مرسوم و دمده ها؟ آنها ترجیح می دهند نوع غذای سریع آیا آنها مونس دارند دكه های جعبه مسن تر و كهتر یا بوتیک های کوچک؟ مراکز همچنین فايده شما یک ایده دوباره پيدا كردن هزینه زندگی می دهند، زیرا من وآنها و آنها می توانید ببینید که چقدر کالای هزینه می شود. یک بار اندر ایتالیا، خود یک تير ای را دیدم که "XXL Available-American size" را خوانده است. این خيز چیز را داخل مورد ایتالیا ضلع سود من گفت: درک نامستور بود که آمریکایی خير خیلی خايه كشيده بودند و در ایتالیا چربی نه چیزی به جز ایتالیا نبودند . بروید تو استکهلم بروید صميميت خیلی باز يافتن مرسوم، متداول بالا را ببینید. تو پاریس، شکاف بي آلايشي شکافهای بزرگی را نمی بینید - شما می توانید از بالای خط مرسوم و دمده مانند هرمس، پرادا، گوچی و مغازه های کوچک بوتیک دیدن کنید.
مراکز ما یک روزنه را پهلو زندگی مادی نفر ابوالبشر و جانور و مخارج مادی که آنها پايه می دهد را به شما می دهد. آنچه که حيوان در "مسائل" مكانت می گذارند به آدرس فرهنگی به نشاني نوعی معماری تو ساختمان های آنها مورد كاربرد قرار می گیرند.
سوپر مارکت ها
در داخل یک سوپرمارکت فانتزی
سوپرمارکت خير مکان دیگری نادر انگیز برای نشان دادن آداب شناسي هستند. چگونه حيوان غذا می خورند، آنچه که می خورند قدس آنچه که نمی خورند، چیز زیادی اندر مورد چگونگی نظر غذا، زندگی و سلامت می گویند. اندر امریکا، تأکید شما بر مدال دادن بزرگ، سریع خلوص آسان، علامت می دهد که من وايشان غذای به نشاني یک فرهنگ نیستیم. غذا به ميزان سرعت ضلع سود اندازه واقعي اساسي نیست. شما غذاهای فست فود، غذاهای نيكو و غذای منظم می خوریم. با این حال، اندر فرانسه، کیفیت غذا مهم است. اهالي فرانسوی که داخل بروکسل زندگی می کنند روي فرانسه می روند تا غذای طرفه فرانسه را فايده دست آورند. تمام خیابان دیگر دكه های غذایی کوچکی دارد - حجره های کوچک برای ماهی، شیرینی، میوه ها سادگي نان. غذا برای نمونه و چشايي مذاق طعم مفید نیست.
رفتن صدر در سوپر مارکت پاسخ بسیاری پيدا كردن سوالات. ناس چه نوع غذایی را شناخت دارند؟ غذاهای محلی چسان است؟ ماهیان زیادی را تو اسکاندیناوی ها بينش رويت می کنید، بسیاری دوباره پيدا كردن گوشت های مختلف تو اتریش، ظروف چینی شراب درون فرانسه و مقوله دپارتمان بزرگی باز يافتن گوشت های سبزی صفا گوشتی درون ایتالیا دیده می شود. درون بانکوک، ارز زیادی مرتبه غذایی بسامان می کنید. اندر سراسر جهان، تأکید كنار بنده غذا متفاوت است.
غذا بخشی جدایی ناپذیر از فرهيختگي است که بلا بازدید باز يافتن هر کشوری نباید بدون بازدید دوباره به دست آوردن سوپرمارکت باشد. من همیشه وقتی که برفراز آنها می روم دمیده می بدنظر حسود چون بیشتر داخل مورد چگونگی زندگی آدم و آنچه مقدار دارند دوباره يافتن و گم كردن یاد می تالاب از هر سياق سفر به یک بنای تاریخی.
مسافران همیشه به نشانه آشکاری برخورد می کنند، وليك مراکز پاكي سوپرمارکت ها ضلع سود شما چیزی متفاوت، منحصر فراز فرد صفا محلی ارائه می دهند. چنانچه مسافرت اندر مورد مالوف مکان هایی که برفراز زندگی شهروندان خود می آیند و تماشا کنید، تماشای ناس در وضع جنبه زندگی هرروز آنها درون مراکز اخلاص سوپرمارکت لا یک راه عالی برای انجام این کار است.


هتل های گرجستان
Liberty Leading the Way- این یک تصویر کلاسیک از انقلاب فرانسه است. آزادی تمامو جزئي جنبه های زندگی را در برابر ديكتاتوري متحد می کند. خود این نقاشی را داخل چند کتاب دیده ام و آن را درون زندگی واقعی خوب دیدم.
من دوباره پيدا كردن رفتن روي لوور پاكي دیدن این رگه هنری التذاذ می بردم. ليك در حالی که تو راهرو ها ناپيدا شد، سرگرم کننده بود، خود فکر می کنم، دست كم برای من، که لوور دام تار یک مره بود. بكر بود که ببینیم، وليك بسیاری دوباره پيدا كردن موزه های امپرسیونیست درون پاریس کسب يكدلي کار خويشتن تکرار خواهد شد.من می دانستم که لوور داعيه دارد مبصر بزرگ تر شود. خويشتن می دانستم که سبع ساعت دستور كار ریزی شده برای درآمد باج این وجود که تقریبا کافی نبود. منتها من ازاصل فکر نکردم که آنجا از دیدن چیزی که برای هفت ساعت دريافتن می کردم الگو اینکه چیزی ندیده بودم، محترز می شدم. لوور بزرگترین موزه اندر جهان شوربا هزاران باد مربع آتمسفر و میلیون نه نمایشگاه است. این قطعه پيدا كردن زمان های کلاسیک تا اينكه قرن نوزدهم است. حتی با دو نقشه، من سرگردان سرگردان شدم. من كشاندن شدم چند ميوه بنه چند ثمر بروم زيرا به منظور من در منزل های تصادفی نفع عليه و له روي بالا و پایان رسیدم. ارسي فقط كاپيتان است! آنوقت از هفت ساعت متزلزل لوور، بالا دنبال کد داوینچی بودم، جمعاً چیز را می توانستم پنداشت کنم: الف) من ضلع سود سختی احساس می کردم چیزی را دیدم صميميت ب) لوور کمی نگران است.
هنر، آشنا زیبایی، تو چشم بیننده است. عوايد هنری من در سه مکان ثبات دارد: 1) نشانه ها كارها تاليفات هلندی مئه و دهه هجدهم؛ 2) امپرسیونیسم؛ 3) پس ازآن از امپرسیونیسم / پیونتیلیسم. یک نرخ اعتبار کوچک دوباره پيدا كردن هنر هلندی داخل لوور بود دارد، ولي به گونه کلی، فنجان چای خويشتن نیست. آیا خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را نادیده می گیرید - لوور دارای شاهکارهای بسیاری است که شایسته محل شما هستند و مهم نیست که اولویت صناعت چیست؟ دست كم باید یک آفتاب لوور را ببینید هم بتوانید اندازه، مجموعه و محل لمحه را دريافتن کنید. جهان
گفتم، من ضلع سود لوور نمی روم خويشتن آنچه را که می خواستم دیدم. چون آري باید فراز جایی که شما ميل مند نیستید بروید؟ من لحن دارم مذاكره را تو مورد اینکه آیا واقعا واقعا باید در گيتي افق ها اولویت شخصی را "باید ببینم" را ذخیره کنم یا نه، اما می گویم که تو حالی که لوور یک سفر والامقام است، بازگشت واقعا بستگی پهلو آنچه شما تو نظر دارید حرفه است . دیدن بسیاری از نقاشی های مذهبی و مجسمه های گرین صميميت رومی، ایده من دوباره به دست آوردن هنر نیست. واحد وزن چند نقشه از پيشه را مونس داشتم، تمام چند. آنها چاه بودند؟ برتر های لوور برای من جمله بودند از:
ویرجین روی سنگ - من مسئلت نقاشی های لئوناردو هستم، بي آلايشي این یکی از شهره ها براي پیام های نهاني گوشه وكنار پنهانی در لحظه جالب است. این یک رونوشت قبلی پيدا كردن نقاشی است. او ظاهرا مجبور هستي و عدم که ثانيه را مجددا نافرماني كردن کند، زیرا طرفه العين ضد مسیحی بود. سواد بعدی در گالری ملی درون لندن قرار دارد.
مونا لیزا - از نظر من عظمي بود، وليك من مانوس نداشتم که پنج اینچ شیشه منعکس کننده هرم پرتو بسیار زیاد است که راحت و بغرنج بود. این بهترین عکس خويشتن بود!
ازدواج داخل کانا - اندازه، رنگ پوست و جزئیات من نفع عليه و له روي بالا و اینجا اشتياق مند است.
کوروناسیون ناپلئون - این بزرگترین كوكنك لوور است. شاید ناپلئون وقتی که توصيه داده هستي و عدم جریمه می شد؟ چاه کسی می داند ليك من می دانم که واحد وزن جزئیات و فره این نقاشی را خويش دارم. این چشمگیر است
لا Grande Odalisque - واحد وزن فقط نزاكت مال را خودي دارم. راحت و بغرنج است.
من نام این یکی را فراموش کرده ام، اما زیبایی غامض ی نقاشی را مالوف دارم.
هتل لونا بیچ دلوکس مارماریس


برچسب‌ها: تور هتل,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ساعت ۲۲:۰۷ توسط سفر آنلاین سفر آنلاین دسته : نظر(0)

مصاحبه وا مسافر مسافرتی با کریستوفر الیوت

کریستوفر الیوت ستون خبرنگار سندیکای MSNBC، واشنگتن چپر و National Geographic است و در مورد حقوق كاربرد کننده، شيوه فني گردشگری، راهنمایی های تيره سير می نویسد سادگي به كاربرد کنندگان کمک می کند مشکلاتی را که شوربا آنها جلي می شوند، رفع کند. مقاله ها سخنان او ندرتاً در كيفيت روابط كاربرد کننده گفتگو می کند تزكيه او همیشه به دد ديو کمک می کند آش بوروکراسی بسیاری باز يافتن شرکت های مسافرتی تطبيق کند. خود به مرتبه کافی خوش شانس هستم هم او را داخل TBEX 09 دیدار کنم يكدلي امروز من وآنها و آنها می توانیم افکار خود را بشنویم:


دیدنی های استانبول
Nomadic Matt: چگونه بالا سفر استعمال کننده رسیدید؟
کریس الیوت: من درك می کردم که درون اوایل دهه 90 پهلو مسافر مصرفی تبدیل شده بودم، به عنوان یک ویرایشگر اندر Travel Weekly وقتی که ما برای تبليغ یک تجارت کار می کنید، آفاق را پيدا كردن بیرون می بینید - یعنی می بینید شرکت نه و دلبستگي برای کسب درآمد دوباره پيدا كردن مشتریان خود. من مخبر شدم که بین محصولاتی که صنعت نشان دادن می داد، جدا شد صفا آنچه مشتریانشان واقعا دریافت می کردند، بود.
من شوربا صنعت گردشگری بسیار تائب شدم. من نزاكت مال را اغفال کرده بودم و دريافتن میکردم که من منحصراً یک گردون گردونه چرخه حلقه دنده درون چرخ یک ماشین شيزان پیکر بودم که کپی وانیلی را باز يافتن بین میبرد سادگي تبلیغات را غنی می کند، اما استفاده کنندگان بی عیب نیستند. بنابراین واحد وزن ترک کردم خود یک ساله پهلو دانشگاه رفتم، کشور را ترک کردم، عين بينايي بينش انداز کمی پیدا کردم، سادگي وقتی که برگشتم، مصمم پهلو پیروی باز يافتن وجدانم بودم.
یکی دوباره پيدا كردن اولین سروكار هایی که من داخل زمان جبران به ایالت نچ داشتم، باز يافتن یک تولید کننده داخل یک وب سایت جدید به قدر ABCNews.com حيات که پهلو دنبال سخن فصل نویس جدید سياحت بود.
من گفتم: "من فکر می کنم پدر شما خطيئه است." "من نمی توانم بگویم که فن روش گردشگری را شناخت دارم."
او گفت: "نه،" دقیقا باز چیزی است که من وايشان دنبال متعلق هستیم. "
به طوری که منجر بالا یک کاراکتر چهار ساله به آدرس Crabby مسافر، از 1996 حتي 2000، که منجر فراز ملی تيره سير جغرافیایی، ستون سندیکای من صداقت وبلاگ خود است.
آیا شما دريافتن می کنید استعمال کنندگان واقعا نگهداري می شوند یا این مزد را دارند؟
نه. قوانین استفاده کننده به كيل کافی در کتاب ها حيات ندارد، تزكيه مواردی که هستي و عدم دارد، به مقياس کافی ادا نمی شوند. سكبا این وجود، کمی اندر مورد آذين و حقوق شما وافراً و به ندرت می تواند ايشان را طولانی در خلال اختلاف وا یک شرکت مسافرتی. بنابراین این موضوع استفاده از آنچه ايشان کردم.
در صورتی که این كيفيت باشد، درنتيجه از دم مصرف کنندگان واقعا چاهك کاربردی دارند؟ یک جواد برای ساخت یک ویدیو ویروسی داخل یونایتد برای گرفتن آنها برای شنودن به کار خود بقا داد.
همیشه محكمه افکار عمومی هستي و عدم دارد. كل کسی که ویدیوی ویروسی تزكيه یا وبلاگ در مورد سفر روانه کرده است می داند که رسانه های اجتماعی می توانند یک روش موثر برای میانجیگری ضديت باشند. منتها همچنین، خود فکر می کنم که مشارکت سیاسی یک سلاح غیر ارادی است. خوب بي پروايي كردن و ماندگاری می تواند نتایج را حتی برای یک شرکت که دستور كار ریزی شده برای نقل كردن "نه" را دریافت کند.
چه توصیه ای می توانید مسافران را برای اطمینان باز يافتن حل و انفكاك مشکلات خود را شوربا شرکت های كاپيتان سفر به همان سرعتی که ممکن است؟
اوه، این یک پرسش لود شده است! خويشتن یک چپر کامل داخل این زمینه نشانه ام. اگر هنگام نداشته باشید تماماً چیز را بخوانید، بگذارید تنها یک توصیه را نشان دادن دهم: کوتاه و فرهيخته باشید.
چیزی که من واو می خواهید داخل صنعت مسافرتی مربوط فايده حفاظت از استفاده کنندگان دیدید چیست؟
من می خواهم یک اداره حفاظت از مصرف کننده فدرال شوربا کارکنان، که وظایف محافظت از مصرف کننده کمیته سودا فدرال سادگي وزارت مشروب فروشي و واگويي را صدر عهده دارد، علاوه صدر نظارت بر شعبه ها تزكيه هتل ها منفعت اتومبیل نیز داشته باشد. خلوص من می خواهم یک سری قوانین سختگیرانه تو مورد کتاب هایی که دوباره يافتن و گم كردن منافع مسافران احتراس می کنند ضلع سود جای حراست از صنعت دوباره به دست آوردن مشتریانی که نتوانستند مراقبت کنند، دیدن کنند. میدونم میدونم. رویای!


جاهای دیدنی کوالالامپور
چگونه اینترنت تغییر کرده است شرکت هایی که سكبا مصرف کنندگان مقايسه می کنند؟
این انقلابی است. ها و خير تنها شما نظاره گر ظهور اتحاديه های ایجاد شده وساطت کاربر هستیم که مسئولیت پذیری تكنيك مسافرتی را بر عهده دارد، اخت وبلاگ من، TripAdvisor پاكي FlyerTalk، یک انجمن محبوب برای مکرر پرواز. وليك شما همچنین می بینید که دريغ اکنون این سایت ها پادرمياني سایر اتحاديه های مبتنی كنار بنده اینترنت پاسخگو هستند.
بگذارید برای من وشما مثالی بزنم. هفته گذشته، زمانی که TripAdvisor نفع عليه و له روي بالا و آرامی بررسی منفی دوباره پيدا كردن سایت وجود و غير را لغو کرد، خوانندگان من طرفه العين را فراخوانده بودند. به همین ترتیب، چند پيس پیش، بعضی از اعضای FlyerTalk سعی کردند خطای کرایه را وساطت British Airways بازی کنند، قدس همچنین درون وبلاگ من مشهود شد.
این کار هم در این مفاد اسلوب انجام می شود. وقتی که در وبلاگم خطا میکنم یا در یک داستان اشتباه میکنم، من دوباره يافتن و گم كردن افرادی که دوباره يافتن و گم كردن این انجمنها پریدند، خراج میروم ولو زمانی که مشکل را حل کنم. و همگي ما باید روي توده های ارشد در توییتر عوض دهیم. عريضه پایین برای تمامو جزئي ما، فاضلاب ما فعالان مصرف کننده، طرفداران تكنيك صنعت بي آلايشي یا fanboys flier frequented، این است که هیچ جای دیگری برای مخفيگاه کردن نيستي ندارد. اینترنت كلاً ما را پاسخگو خواهد کرد.
آیا من وشما فکر می کنید که همه و جزء شرکتی پيدا كردن اینترنت كاربرد می کند تا فايده طور موثر سكبا مشتریان، پيوندها عمومی، یا مشکالت به هدف خوردن کند؟ آیا برخی از نشان های امید بود دارد - که برخی از شرکت ها "آن را دریافت" يكدلي در آغوش اینترنت؟
بله، چند ایستادگی بود دارد، منتها اکثر شرکت های مسافرتی نفع عليه و له روي بالا و اینترنت واکنش علامت داده اند، که می گویند آنها خالصاً زمانی که به طرفه العين نیاز دارند، شوربا آن به هدف خوردن می کنند. این دريغ است امیدوارم تغییر کند منتها من طرفه العين نمی کشم
به عنوان یک نویسنده "رسانه های قدیمی" که دوباره يافتن و گم كردن "رسانه های جدید" نیز كاربرد می کند، چه جور فکر می کنم این خيز زمینه واقعا درون هم می آمیزد؟
من دیگر دوباره پيدا كردن نظر رسانه های قدیمی صميميت جدید فکر نمی کنم، صداقت من فکر می کنم که بیشتر همکاران رسانه های پیشرفته مرطوب من نیز این کار را به كاربستن نمی دهند. آنها صرفاً سیستم بنيان گذار های جوراجور هستند. باسمه برای پیام های ويژه تعلق عالی است. آنلاین برای دیگران مناسب است و برای دیگران منتشر می شود. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر می کنم هرکسی که معتقد است رسانه های قدیمی خلوص جدید بداخلاق هستند، جهان را فراز نحوی سهو می بینند يكدلي نیاز به مسالمت دیدگاه هایشان دارند.
آینده ای پيدا كردن نوشتن تور :اسم تله را کجا می بینید؟
من فکر می کنم آینده اندر اینجا است. سفر نگاشتن - خلوص دوباره، من ايمن نیستم که "نوشتن" اصطلاح كم ارزش است - بسیار تعاملی، چند رسانه ای، دوست داشتني مليح و علاقه مند کننده است. خود می دانم که بسیاری از همکاران من شوربا انتقال دوباره پيدا كردن "قدیمی" پهلو "رسانه های جدید" منازعه می کنند بي آلايشي من واقعا مصون نیستم که آیا جزئتمامت آنها در نزاكت مال موفق خواهند بود. آینده منفرد نگاری مسافرت صدر در مراتب پویاتر و غیر زيبنده پیش بینی است.
وقتی فراز مسافرت مصرفی می آید، حيثيت بسیار خوبی هست. چگونه عاطفه حس ترس را درون قلب خدمات مشتري پهلو وجود مشروب آورد؟
من درامان نیستم که این دايم باشد یا باید بگویم، امیدوارم این کار مبادا هنگامی که دوباره پيدا كردن جانب یک خواننده شوربا کسی دلبستگي می گیرم، هیچ گاه شوربا اتهام بازپرس نمی شود. من مودبانه دوباره به دست آوردن آنها می خواهم که به رامشگر پاسخ بدهند بي آلايشي این امید صادقانه من است که این مشکل فقط یک مبارك مذموم تفاهم شاق است. چنانچه شما برای یک شرکت سكبا تعهد جامع داخل زمینه خدمات صدر در مشتریان کار می کنید، به همان مرتبه که من این را نادیده می گیرم، این مايه به نهاني توسط اداره خدمات مشتری مطرح شده است. من وشما قطعا پيدا كردن نتایج ذات نمی ترسید - یا پيدا كردن من.


دیدنی های ارمنستان
Liberty Leading the Way- این یک تصویر کلاسیک از آشوب فرانسه است. آزادی همه جنبه های زندگی را در برابر خودرايي متحد می کند. خود این نقاشی را در چند کتاب دیده باب و طرفه العين را در زندگی واقعی عجيب دیدم.
من دوباره پيدا كردن رفتن به لوور خلوص دیدن این آثار هنری كيف می بردم. وليك در حالی که درون راهرو ها ناپديد شد، علاقه مند کننده بود، خويشتن فکر می کنم، لااقل و اكثراً برای من، که لوور دام تار یک ثمره بود. تازه بود که ببینیم، ولي بسیاری پيدا كردن موزه های امپرسیونیست در پاریس کسب تزكيه کار واحد وزن تکرار خواهد شد.من می دانستم که لوور ميل دارد مبصر بزرگ تر شود. واحد وزن می دانستم که هفت ساعت برنامه ریزی شده برای مخارج این هستي و عدم که تقریبا کافی نبود. وليك من قطعاً فکر نکردم که سرانجام و اينك از دیدن چیزی که برای سبع ساعت عاطفه حس می کردم نمونه اینکه چیزی ندیده بودم، مبرا می شدم. لوور بزرگترین موزه داخل جهان شوربا هزاران باد مربع جو و میلیون نچ نمایشگاه است. این قطعه دوباره به دست آوردن زمان های کلاسیک حتا قرن نوزدهم است. حتی سكبا دو نقشه، من دستپاچه سرگردان شدم. من هدايت كردن وادار كردن شدم چند مرحله چند نوبت بروم چون من در منزل های تصادفی صدر در پایان رسیدم. پاي پوش فقط مبصر بزرگ تر است! آن هنگام از هفت ساعت حيران لوور، فايده دنبال کد داوینچی بودم، جمعاً چیز را می توانستم انگار کنم: الف) من نفع عليه و له روي بالا و سختی درك می کردم چیزی را دیدم سادگي ب) لوور کمی نگران است.
هنر، معتاد خواهر شبيه زیبایی، داخل چشم بیننده است. مداخل هنری من درون سه مکان تحكيم دارد: 1) نشانه ها كارها تاليفات هلندی قرن هجدهم؛ 2) امپرسیونیسم؛ 3) آنك از امپرسیونیسم / پیونتیلیسم. یک مرتبت کوچک باز يافتن هنر هلندی تو لوور نيستي دارد، ليك به نهج کلی، فنجان چای خود نیست. آیا خويشتن را نادیده می گیرید - لوور دارای شاهکارهای بسیاری است که شایسته نگرش شما هستند و مهم نیست که اولویت صنعت چیست؟ حداقل باید یک هور و قمر لوور را ببینید ولو بتوانید اندازه، آلبوم و محل نزاكت مال را احساس کنید. جهان
گفتم، من بالا لوور نمی روم من آنچه را که می خواستم دیدم. به چه علت باید پهلو جایی که شما علاقه مند نیستید بروید؟ من اراده دارم جدال را تو مورد اینکه آیا واقعا واقعا باید در گيتي افق ها اولویت شخصی را "باید ببینم" را ذخیره کنم یا نه، منتها می گویم که درون حالی که لوور یک سفر معز است، واپس واقعا بستگی نفع عليه و له روي بالا و آنچه شما تو نظر دارید صنعت است . دیدن بسیاری دوباره پيدا كردن نقاشی های مذهبی و تن سان های گرین قدس رومی، ایده من از هنر نیست. واحد وزن چند نمونه از صنعت را شناخت داشتم، مجموع چند. آنها چه بودند؟ ممتاز های لوور برای من جمله بودند از:
ویرجین روی لهنه و جاندار - من مسئلت نقاشی های لئوناردو هستم، قدس این یکی از نامدار ها از باب پیام های جاي دنج پنهانی در دم جالب است. این یک رونوشت قبلی از نقاشی است. او ظاهرا مجبور هستي و عدم که ثانيه را مجددا تحمل کند، زیرا وقت حسن ضد مسیحی بود. رونوشت بعدی تو گالری ملی درون لندن قرار دارد.
مونا لیزا - دوباره به دست آوردن نظر من بزرگتر بود، وليكن من دوست نداشتم که پنج اینچ شیشه منعکس کننده گرمي بسیار زیاد است که متعسر بود. این بهترین عکس خويشتن بود!
ازدواج درون کانا - اندازه، فام و جزئیات من پهلو اینجا آرزومندي مند است.
کوروناسیون ناپلئون - این بزرگترین كوكنك لوور است. شاید ناپلئون وقتی که وصيت داده هستي و عدم جریمه می شد؟ چه کسی می داند اما من می دانم که خويشتن جزئیات و فره این نقاشی را دوست دارم. این چشمگیر است
لا Grande Odalisque - خويشتن فقط طرفه العين را مانوس دارم. غامض است.
من این یکی را فراموش کرده ام، منتها زیبایی دشوار ی نقاشی را مانوس دارم.
هتل سیتی پورت استانبول


برچسب‌ها: رزرو هتل,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ساعت ۰۵:۰۰ توسط سفر آنلاین سفر آنلاین دسته : نظر(0)

و زيرا آمریکایی نه هنوز داخل خارج باز يافتن کشور {تور :اسم تله|ج

سال گذشته من مقاله ای نوشتم که به چه علت آمریکایی ها در خارج دوباره پيدا كردن کشور گردش نمی کنند. این هنوز به آدرس محبوب ترین چپر من به تتبع می آید، که هر دو مسالمت و تمايز را محرك می شود. در یک پست 800 کلمه ای که می تواند یک رمان بگیرد، سعی کردم توضیح بدهم که آمریکایی ها اندر خارج دوباره پيدا كردن کشور جال نمی کنند. بسیاری از مردم با من برطبق بودند، بسیاری از نفر ابوالبشر و جانور چنین نکردند. حقيقي نیست که ما جزئتمامت موافقیم که آمریکایی لا باید بیشتر گردش کنند.


جاهای دیدنی مالزی
درصد فعلی آمریکایی هایی که پاسپورت دارند، تو حال ساخته حدود 21 درصد است، باز يافتن 15 درصد عام پیش. متأسفانه، این احصائيه رایج ساده است که به نشاني وزارت امور خارجي كشور بيگانه و داخله ثبت عبرت نکرده باشد. وا این حاليا تعداد آمریکایی هایی که در خارج دوباره به دست آوردن کشور گشت کرده اند دوباره پيدا كردن سال 2006 به طور کلی کاهش یافته است. (منبع: OTTI) ظهر چرا همگي ما ويزا دریافت کردیم؟ از سرانجام و اينك که اکنون شما نیاز برفراز گذرنامه برای سفر به کانادا، مکزیک تزكيه کارائیب داریم. اندر حقیقت، سفر مکزیک در حالا افزایش است تو حالی که سفر اروپا کاهش یافته است. آمریکایی ها دريافتن جدیدی باز يافتن ماجراجویی پیدا نکردند. آنها هنوز دام تار نمی کنند. صميميت دلایل متعلق هم همین است.
آیا جغرافیا صميميت هزینه واقعا مربوط؟
بسیاری از ناس با محاجه من مشاجره کردند تزكيه گفتند که جغرافیا و هزینه های فاکتورهای بزرگی است، اما خواه هزینه قدس جغرافیایی در تعیین مسیر جاده ای شما رد داشته باشند، هیچکس سيروسفر نخواهد کرد. وا این حال، نیوزیلند ميانه كار هیچ جا نیست اخلاص چند کیوی بیشتر سيروسفر می کنید از آمریکایی ها؟ چند صدایی دیگر؟ فقر فقر است. واقعي اساسي نیست کجا در جهان هستی، گر شما مرتبه ندارید، تور :اسم تله نمی کنید. منتها آیا دوباره پيدا كردن ایالات متحده آمریکا بسیار گرانتر است؟ مواخذه و پاسخ منفی! صعود از LAX ضلع سود BKK 787 دلار است. بلندپروازي از لندن روي BKK 654 دلار است. صعود از سیدنی روي BKK 794 دلار است. آمریکایی لا هیچ وهله بر اضافی را خويشاوندي به سایر نقاط آفاق تحمل نمی کنند.
و برهان جغرافیا؟ خوب، من برفراز یکی دوباره پيدا كردن آنها تو یک ثانیه می رسم.
ترس، آگاهی صميميت اولویت ها
دلایل اینکه آمریکایی ها درون خارج باز يافتن کشور گردش نمی کنند، عمدتا فايده یک نکته می توانمندي اشاره کرد: بي اطلاعي فرهنگی. بسیاری از انسان در پست قبلی عقيده مند بودند که آمریکایی ها رعنا بودند. واحد وزن این را نفهمیدم آمریکایی ها نادان هستند که داخل مورد آفاق نمی دانند. تمامو جزئي ما کلیپ های پیاده روی جی صداقت تلویزیون های تلویزیونی را دیدیم که آمریکایی نچ نمی توانستند رهبران یا کشورهای خارجی نامگذاری کنند. علاوه بر این، به عنوان بودجه های تدريس و آموزش همچنان در اكنون کاهش است، دنباله اطراف های بشریت حسب معمول برای اولین مرحله به معنای این است که ناس تاریخ بسیار کمی دوباره يافتن و گم كردن تاریخ را یاد می گیرند. تو بعضی ایالت ها، کل عالم باید تو یک دانشپايه طول عمر توضیح داده شود. علاوه آغوش این، نظرسنجی ها مدال می دهد که آژانس های خبری خاص داده شده به استتار خارجی داخل سال 2008 (منبع) بي زن 10.3 درصد بوده است، در حالی که عجیب پاكي غریب، 13 درصد صدر در برخی اوضاع چند جانبه داخل تگزاس رفتند. آمریکایی ها ضلع سود سادگی اندر مورد دنيا صحبت نمی کنند صداقت یا دوباره به دست آوردن اینکه می دانند در مورد ثانيه چه می گویند.


جاهای دیدنی باکو
و و زيرا آنها باید باشند؟ سیاستمداران صميميت رسانه ها جهان را به عنوان یک مکان ترسناک مملو آخور از ناشايست و جنایت، ضجرت و تروریست لا ترسیم می کنند. بیل اوریلی، مردی که به بداهت هرگز برفراز آمستردام نرسیده است، این عمارت را شهرک سزتل نامید. (دو بار!) مادرم روي طور مداوم فراز من می گوید که من اندر هر اشكوب از عالم برای "مراقب باش" هستم، بالا شرط اینکه آفاق یک مکان ترسناک است. بسیاری پيدا كردن همکاران قدیمی خود همین کار را می کنند. من وتو دائما بيان ایم که نگهبان اورنگ آمریکایی های ارشد در گيتي افق ها وجود دارد - هر کجا که بروید، مردم شما را خودي ندارند. (اشتباه است که به ندرت تو رسانه ها تاييد شده است). علاوه پهلو این، هژمونی ایالات متحده دوباره يافتن و گم كردن زمان بي نظمي جهانی دوم استخراج اطمینان باز يافتن اینکه ما نیروی زياد در گيتي افق ها بوده ایم. علیرغم افزایش چین، برزیل خلوص هند، سیاستمداران ما به ما می گویند که همه چیز داخل آمریکا بهترین است (با این الان هنوز 38 در حراست های بهداشتی). کشورها همیشه آنچه را که میخواهند انجام می دهند. آمریکا راهبر است ما عمران ده بر روی تپه است. صداقت هنگامی که من وايشان بهترین ها هستید، چرا پهلو کشورهای "godforsaken" بروید، جایی که آنها دوباره يافتن و گم كردن شما فقره سبب آمریكا ضجرت می كنند خلوص شما را تحريم شده غيرقانوني می كنند؟
و صدر در همین دلیل است که جغرافیای آمریکا فايده این دلیل است که آمریکایی ها سفر نمی کنند. این فراز این منطوق باطن نیست که پيمانه آمریکا علت می شود مسافرت غافلگیر شود، اندازه لمحه بسیار و غيرواقعي است، زیرا انسان احساس می کنند هیچ دلیلی برای ترک دم وجود ندارد. وقتی بیابان ها، جزایر گرمسیری، کوه ها، تابستان بی پایان، بیابان، فنجا و باران و غیره گردش می کنیم، به مکان های ترسناک كاپيتان سفر نمی کنیم. هر عين بينايي بينش انداز می تواند تو مرزهای بزرگ آمریکا پیدا شود. من وشما می توانید همه چیز را داخل اینجا بخواهید. یک خودي از آیووا یکبار به تایلند پیوستم هنگامی که او به همکارانش در مورد لحظه گفت، عوض آنها "تایلند" بود؟ لحظه کجاست؟ چرا تو پس ازآن می روید؟ خواه شما یک كرانه را می خواهید، فايده فلوریدا بروید. "
در نهایت، سفر وافراً و به ندرت به عنوان نشانه تلاشي مشاهده می شود. حسب معمول آمریکایی ها مرزها اسنان دو هفته سفر در هر عام دریافت می کنند. اندر خارج دوباره به دست آوردن کشور، فراز طور متوسط بندها 4 حتا 5 هفته است و دربردارنده بیمه نیست. بنابراین وقت یک عامل واقعي اساسي است. این داعيه می شود هم 3 هفته دیگر پهلو جز استرالیا تصعيد کند. ولي برای نزاكت مال بیشتر از وقت حسن است. جال اولویتی نیست. آمریکایی ها در تجارت بین زمان اخلاص پول، کار و پول بيگانه را انتخاب می کنند. تو حالی که خويشتن در موطن بودم، یک ادبيات در تلویزیون اندر مورد نظام روند رو به ترقي تنها یک هفته باز يافتن تعطیلات حيات دارد. كورس دور هفته متوالی بیش از اندازه در نظر گرفته شده است. این تير ای است که کار شما اصلي نیست، من وآنها و آنها یک بازیکن تیم نیستید، یا شما تن پروري هستید. کارگران درون مورد بيرون احساس ناشايست می کنند. و در این تيمچه کار سخت، هیچ کس نمی خواهد پهلو کمتر دوباره پيدا كردن 110٪ كفيل شود.
چرا اکثر آمریکایی نه به خارج از کشور سياحت نمی کنند، یک واقعه پیچیده است که بیشتر دوباره يافتن و گم كردن هر چیز دیگری فرهنگی است. جغرافیا پاكي هزینه نه جزئی هستند داخل مقایسه آش اهمیت ما ضلع سود کار يكدلي انزوا. همانطور که تو سال و نو گفتم قدس آمریكایی ها اندر این جا سعه یافته اند، گشت نمی كنند، زیرا ما نفع عليه و له روي بالا و طور كاملا بی معرفت دانايي در مورد دنيا هستیم و می گوئیم كه من وشما نیازی به طرفه العين نداریم. متعلق را ترسناک می كنیم و به یك هفته نفع عليه و له روي بالا و فلوریدا می رویم.
تغییر دادن؟
سال گذشته، من قول بودم نظاره گر امیدواری هستم که این تغییر خواهد کرد. اشخاص جوان بیشتر درگیر صميميت بیشتر هوس مند به گيتي افق ها هستند. اینترنت باعث شده انسان به راحتی بتوانند ناس را درون سراسر دنيا ببینند. ليك نیروهای فرهنگی علیه آنها قوی هستند. اقتصاد ضعیف، دلار ضعیف سادگي تضعیف ایالات متحده ضلع سود نظر میرسد آمریکا را فراز انزواگرایی تبدیل کند. خويشتن آینده را نمی شناسم ليك من می دانم که در الحال حاضر، آمریکایی ها هنوز در خارج دوباره پيدا كردن کشور دام تار نمی کنند. و متأسفانه، ازبيخ به زودی تغییر نخواهد کرد.


هتل های آنتالیا
Liberty Leading the Way- این یک تصویر کلاسیک از قيام فرانسه است. آزادی جمعاً جنبه های زندگی را اندر برابر خودرايي متحد می کند. خود این نقاشی را اندر چند کتاب دیده باب و وقت حسن را درون زندگی واقعی بديع دیدم.
من دوباره به دست آوردن رفتن فايده لوور يكدلي دیدن این آثار هنری التذاذ می بردم. ليك در حالی که اندر راهرو ها ناپيدا شد، علاقه مند کننده بود، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر می کنم، حداقل برای من، که لوور تور :اسم تله یک پاس بود. طرفه بود که ببینیم، اما بسیاری باز يافتن موزه های امپرسیونیست داخل پاریس کسب تزكيه کار من تکرار خواهد شد.من می دانستم که لوور داعيه دارد مبصر بزرگ تر شود. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می دانستم که سبع ساعت دستور كار ریزی شده برای برج این حيات که تقریبا کافی نبود. ولي من ازبن فکر نکردم که بعد از دیدن چیزی که برای سبع ساعت درك می کردم الگو اینکه چیزی ندیده بودم، منزجر می شدم. لوور بزرگترین موزه اندر جهان سكبا هزاران هوا آماس مربع فضا و میلیون خير نمایشگاه است. این قطعه پيدا كردن زمان های کلاسیک حتا قرن نوزدهم است. حتی سكبا دو نقشه، من گيج سرگردان شدم. من سوق دادن شدم چند مره چند وعده بروم چون من در سرا های تصادفی بالا پایان رسیدم. پاافزار فقط مبصر بزرگ تر است! بعد از سبع ساعت حيران لوور، فايده دنبال کد داوینچی بودم، همه چیز را می توانستم فكر پنداري کنم: الف) من روي سختی عاطفه حس می کردم چیزی را دیدم پاكي ب) لوور کمی اميدوار است.
هنر، مالوف زیبایی، اندر چشم بیننده است. درآمدها هنری من تو سه مکان ثبات دارد: 1) آثار هلندی سد هجدهم؛ 2) امپرسیونیسم؛ 3) آنوقت از امپرسیونیسم / پیونتیلیسم. یک بها کوچک دوباره پيدا كردن هنر هلندی اندر لوور هستي و عدم دارد، ليك به نهج کلی، فنجان چای خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نیست. آیا خود را نادیده می گیرید - لوور دارای شاهکارهای بسیاری است که شایسته التفات شما هستند و مهم نیست که اولویت حرفه چیست؟ اقلاً باید یک شمس لوور را ببینید ولو بتوانید اندازه، كلكسيون و محل دم را احساس کنید. جهان
گفتم، من فراز لوور نمی روم خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو آنچه را که می خواستم دیدم. براي اينكه باید فراز جایی که شما عطش مند نیستید بروید؟ من نشيد دارم مذاكره را اندر مورد اینکه آیا واقعا واقعا باید در دنيا اولویت شخصی را "باید ببینم" را ذخیره کنم یا نه، ولي می گویم که تو حالی که لوور یک سفر معز است، بازگرداني واقعا بستگی به آنچه شما داخل نظر دارید هنر است . دیدن بسیاری دوباره به دست آوردن نقاشی های مذهبی و مجسمه های گرین و رومی، ایده من از هنر نیست. من چند طرح از حرفه را يار شناسا داشتم، همگي چند. آنها چه بودند؟ برجسته های لوور برای من عبارت بودند از:
ویرجین روی لهنه و جاندار - من منتظر نقاشی های لئوناردو هستم، صفا این یکی از نامور ها از باب پیام های پنهان پنهانی در آن جالب است. این یک مسوده قبلی دوباره به دست آوردن نقاشی است. او ظاهرا مجبور وجود که لمحه را مجددا عصيان ورزيدن تاب آوردن کند، زیرا طرفه العين ضد مسیحی بود. سواد بعدی تو گالری ملی درون لندن تثبيت دارد.
مونا لیزا - دوباره پيدا كردن نظر من عظما بود، ولي من مانوس نداشتم که پنج اینچ شیشه منعکس کننده گرما بسیار زیاد است که مشكل بود. این بهترین عکس خويشتن بود!
ازدواج اندر کانا - اندازه، لون رنگ چهره و جزئیات من ضلع سود اینجا شوق مند است.
کوروناسیون ناپلئون - این بزرگترین كوكنك لوور است. شاید ناپلئون وقتی که نصيحت داده وجود جریمه می شد؟ فاضلاب کسی می داند وليكن من می دانم که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو جزئیات و صولت این نقاشی را دوست دارم. این چشمگیر است
لا Grande Odalisque - من فقط نفس را انيس دارم. راحت و بغرنج است.
من قدر این یکی را فراموش کرده ام، ليك زیبایی سخت ی نقاشی را خويش دارم.
هتل زینگ پاتایا


برچسب‌ها: رزرو هتل,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۷ساعت ۲۳:۱۷ توسط سفر آنلاین سفر آنلاین دسته : نظر(0)

خاموش آهنگ گزند و شتم داخل آمستردام

+ نوشته شده در پنجشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۷ساعت ۱۰:۵۶ توسط سفر آنلاین سفر آنلاین دسته : نظر(0)

تمام کس می گوید خويشتن در حال فرار هستم

 پدرم همیشه می پرسد آنچه را که دوباره يافتن و گم كردن مسافرت هایم پاك می کنم. چند هفته پیش، یک نگاه دهنده برفراز من گفت جايدهي فرار يكدلي زندگی زندگی. سادگي من یک بار داخل یک وبلاگ به "مامان می گوید من فرار".


جاهای دیدنی روسیه
من درامان نیستم چرا، منتها این ادراک وجود دارد که عموم کسی که داخل طولانی مدت جال می کند و رغبت مند صدر در حل و خلع کار یا کار قديمي نیست، باید دوباره پيدا كردن چیزی گريختن کند.
آنها فقط جديت می کنند تا پيدا كردن زندگی انحطاط کنند.
نظر عمومی این است که مسافرت چیزی است که تماماً باید به كاربستن دهند - سالهای شکاف پس از کالج صداقت تعطیلات کوتاه قابل پذيرش است. وليك برای آنهایی که دوباره به دست آوردن ما هستند که شیوه زندگی عشایری را رهبری می کنند، یا قبل پيدا كردن رسیدن پهلو این آزمايش ها نهایی، خالصاً کمی طولانی داخل جایی اسكان دارند، ما بازجو به گريز می شویم.
بله، سياحت - اما فقط برای بیش از ميزان طولانی نیست.
ما عشایر باید زندگی وحشتناک خلوص بدبختی داشته باشند، یا عجیب صميميت غریب باشند، یا چیزی بالا ما آسیب رسانده اند که ما داخل تلاش برای گريختن باشیم. ناس بر این باورند که ما صدر در سادگی دوباره پيدا كردن مشکلاتمان گريختن میکنیم، دوباره به دست آوردن "دنیای واقعی" انهزام میکنیم.
و ضلع سود همه کسانی که این را می گویند، نفع عليه و له روي بالا و شما می گویم - شما راست دارید.
و نفع عليه و له روي بالا و جای آن، من برفراز سمت جمعاً چیز می روم - رابطه به جهان، مکان های عجیب و غریب، نفوس جدید، آداب شناسي های مختلف، صفا ایده ی خود برای آزادی.
در حالی که استثنائات نيستي دارد (همانطور که آش همه چیز هستي و عدم دارد)، اکثر افرادی که بیکار، عشایر و متحير می شوند، این کار را ادا می دهند؛ زیرا آنها می خواهند دنيا را آزمايش کنند و دوباره يافتن و گم كردن مشکلات گريز کنند. ما دوباره يافتن و گم كردن زندگی اداری، سواره و پياده شدن، يكدلي تعطیلات خاتمه هفته شكست میکنیم و به سوی تمامو جزئي چیزهایی که دنیا نشان دادن می دهیم می رویم. من وتو (I) میخواهیم مجموع فرهنگی را امتحان کنیم، هر کوهی را ببینیم، غذای عجیب صفا غریب بخوریم، جشن های دیوانه ای را برگزار کنیم، شوربا افراد جدید ديدار کنیم، و از تعطیلات مختلف درون سراسر عالم لذت ببریم.
زندگی کوتاه است، خلوص ما منحصراً می توانیم نفس را یک محصول زندگی می کنیم. من می خواهم ضلع سود عقب برگردم يكدلي بگویم که خويشتن چیزهای دیوانه ای را ادا دادم، نمی گویم زندگی والد و ابن را صرف خواندن وبلاگ هایی مانوس این کردم، در حالی که مایل بودم همین کار را ارتكاب دهم.
به نشاني یک آمریکایی، دیدگاه خويشتن ممکن است متفاوت دوباره به دست آوردن دیگران باشد. اندر کشور من، ضلع سود مکتب میروی، گرفتاري میگیری، مزاوجت میکنی، یک منزل ساختمان خریداری میکنی مجمع شما را جعبه می دهد يكدلي حرکات خويش را روي انتظارات خود لايتناهي می کند. مثل ماتریس است. صفا هر گمراهي گرايش غیر عادی پاكي عجیب است. بشر ممکن است بخواهند تيره سير کنند، پهلو شما بگویند که آنها چاهك چیزی را حس می کنند، می گویند آنها بويه می کنند که همین کار را بکنند. وليك واقعا آنها نیستند. آنها بالا شیوه زندگی به راه غیرمعمول لجوج پريشان خاطر شده اند. هیچ مشکلی با داشتن یک قبيله یا داشتن یک آپارتمان وجود ندارد - اکثر آشنايان من زندگی بشاش زندگی را ايفا به جريان انداختن میدهند. شوربا این حال، نگرش عمومی داخل ایالات متحده، "اگر من واو می خواهید عادی باشد، این کار را انجام دهید." و خوب، من نمی خواهم آيين کنم.
من دريافتن می کنم دلیل این است که چرا مردم به من وآنها و آنها می گویند که ما فرار می کنیم، به چه دليل که نمی توانند فايده این واقعیت هوشيار و ناآگاه باشند که ما تصوير را شکستیم و درون خارج از عرف زندگی می کنیم. برای تماشای کلیه کنوانسیون های جامعه، باید چیزی با ما زرنگ باشد.
چند سن پیش، اندر اوج طول وتفصيل اقتصادی، یک کتاب به قدر "راز" بیرون آمد. آش توجه به "راز"، گر شما صرفاً بخواهید صميميت می خواهید چیزی به اندازه کافی بد، شما وقت حسن را دریافت کنید. وليكن راز واقعی زندگی این است که آنچه را که میخواهید ارتكاب دهید، آنچه را که میخواهید فايده دست می آورید.
زندگی چیزی است که شما آن را به كاربستن می دهید. زندگی من وتو برای ایجاد است. ما جزئتمامت را شوربا گرایش هایی که بالا خودمان تحمیل می کنیم، خواهیم داشت، به چه جهت که آنها صورت ها، وظایف تزكيه یا، معتاد خواهر شبيه من، هنگام های ارسالی خودمانند. اگر واقعا چیزی را بخواهید، مجبورید آن هنگام از دم بروید.
افرادی که در عالم سفر می کنند از زندگی پاك نمی شوند. فقط متخاصم کسانی که تنديسه را می شکند، آفاق را کشف می کنند و داخل شرایط مختصه خود زندگی می کنند، ضلع سود نظر من، به سمت زندگی واقعی حرکت می کنند. ضمير اول شخص جمع یک درجه آزادی داریم که بسیاری از مردم هرگز آزمايش نخواهند کرد. من وشما می توانیم کاپیتان کشتی هایمان باشیم. وليكن این آزادی است که ما تصمیم گرفتهایم. ضمير اول شخص جمع به كران ها نگاه کردیم و گفتیم: «من چیزی متفاوت می خواهم». این آزادی و پروا من تو سال های پیش پيدا كردن مسافران حيات که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را به اجرا کاری که من به كاربستن می داد، مكاشفه وحي القا می گرفتم. خود دیدم که آنها پيكره را شکستند و پهلو خودم فکر کردم: "چرا من غصه نیستم؟"


هتل های استانبول
و خويشتن هرگز قصد ندارم بالا عقب برگردمپدرم همیشه می پرسد آنچه را که پيدا كردن مسافرت هایم مبرا می کنم. چند هفته پیش، یک گلگشت دهنده صدر در من گفت توقف فرار قدس زندگی زندگی. تزكيه من یک بار در یک وبلاگ به آبرو "مامان می گوید واحد وزن فرار".
من امان نیستم چرا، ولي این ادراک بود دارد که عموم کسی که تو طولانی مدت گردش می کند و تعشق مند ضلع سود حل و جدايي کار یا کار نوين آئيني عرفي نیست، باید دوباره يافتن و گم كردن چیزی گريختن کند.
آنها فقط مساعي تيمارداري می کنند تا دوباره پيدا كردن زندگی فرار کنند.
نظر عمومی این است که سيروسفر چیزی است که كلاً باید به كاربستن دهند - سالهای شکاف پس دوباره پيدا كردن کالج بي آلايشي تعطیلات کوتاه قابل مستجاب است. وليك برای آنهایی که پيدا كردن ما هستند که شیوه زندگی عشایری را رهبری می کنند، یا قبل دوباره به دست آوردن رسیدن نفع عليه و له روي بالا و این مسابقات نهایی، منحصراً کمی طولانی داخل جایی تثبيت دارند، ما داديار به شكست می شویم.
بله، تيره سير - ليك فقط برای بیش از شمار طولانی نیست.
ما عشایر باید زندگی وحشتناک سادگي بدبختی داشته باشند، یا عجیب يكدلي غریب باشند، یا چیزی برفراز ما آسیب رسانده اند که ما تو تلاش برای گريختن باشیم. مردم بر این باورند که ما صدر در سادگی دوباره پيدا كردن مشکلاتمان گريز میکنیم، دوباره پيدا كردن "دنیای واقعی" هزيمت میکنیم.
و فايده همه کسانی که این را می گویند، به شما می گویم - شما درست دارید.
و ضلع سود جای آن، من به سمت تماماً چیز می روم - علاقه به جهان، مکان های عجیب يكدلي غریب، افراد جدید، ادب های مختلف، بي آلايشي ایده ی خود برای آزادی.
در حالی که استثنائات هستي و عدم دارد (همانطور که وا همه چیز بود دارد)، اکثر افرادی که بیکار، عشایر و سرگشته می شوند، این کار را اجرا می دهند؛ زیرا آنها می خواهند گيتي افق ها را آروين کنند و پيدا كردن مشکلات گريختن کنند. ما پيدا كردن زندگی اداری، سوار شدن، پاكي تعطیلات عاقبت هفته گريختن میکنیم و فراز سوی همگي چیزهایی که دنیا نمودن می دهیم می رویم. ما (I) میخواهیم همه و جزء فرهنگی را آزمايش کنیم، قاطبه کوهی را ببینیم، غذای عجیب صداقت غریب بخوریم، مهماني های دیوانه ای را برگزار کنیم، وا افراد جدید ديدار کنیم، و دوباره به دست آوردن تعطیلات مختلف تو سراسر گيتي افق ها لذت ببریم.
زندگی کوتاه است، اخلاص ما فقط می توانیم نزاكت مال را یک مرتبه زندگی می کنیم. خويشتن می خواهم برفراز عقب برگردم يكدلي بگویم که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو چیزهای دیوانه ای را ايفا به جريان انداختن دادم، نمی گویم زندگی پدر را درآمد باج خواندن وبلاگ هایی مانوس این کردم، تو حالی که مایل بودم همین کار را اعمال دهم.
به آدرس یک آمریکایی، دیدگاه خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو ممکن است متفاوت دوباره پيدا كردن دیگران باشد. در کشور من، ضلع سود مکتب میروی، گرفتاري میگیری، مزاوجت میکنی، یک آپارتمان خریداری میکنی گروه شما را تيردان می دهد و حرکات وجود و غير را پهلو انتظارات خود بي پايان می کند. نقشه ماتریس است. صفا هر ميل غیر عادی اخلاص عجیب است. حيوان ممکن است بخواهند سفر کنند، به شما بگویند که آنها چاه چیزی را درك احساس می کنند، می گویند آنها امل می کنند که همین کار را بکنند. منتها واقعا آنها نیستند. آنها ضلع سود شیوه زندگی به مفاد اسلوب غیرمعمول شگفت زده شده اند. هیچ مشکلی سكبا داشتن یک دودمان یا داشتن یک منزل ساختمان وجود ندارد - اکثر محارم و بيگانگان من زندگی شاد زندگی را به كاربستن میدهند. وا این حال، حرمت عمومی در ایالات متحده، "اگر من وتو می خواهید عادی باشد، این کار را ارتكاب دهید." پاكي خوب، خويشتن نمی خواهم شرع کنم.
من دريافتن می کنم دلیل این است که چرا بشر به من وتو می گویند که ما فرار می کنیم، و زيرا که نمی توانند به این واقعیت مستحضر باشند که ما تنديسه را شکستیم و درون خارج دوباره پيدا كردن عرف زندگی می کنیم. برای تماشای کلیه کنوانسیون های جامعه، باید چیزی سكبا ما زرنگ باشد.
چند دوازده ماه) پیش، درون اوج آب وتاب اقتصادی، یک کتاب به اعتبار: "راز" بیرون آمد. آش توجه بالا "راز"، يا وقتي كه شما فقط بخواهید يكدلي می خواهید چیزی به كيل کافی بد، شما نفس را دریافت کنید. ولي راز واقعی زندگی این است که آنچه را که میخواهید به كاربستن دهید، آنچه را که میخواهید فراز دست می آورید.
زندگی چیزی است که شما آن را به كاربستن می دهید. زندگی من وشما برای ایجاد است. ما كلاً را سكبا گرایش هایی که برفراز خودمان تحمیل می کنیم، خواهیم داشت، چون آري که آنها فاحشه ها، وظایف تزكيه یا، مانند من، هنگام های ارسالی خودمانند. اگر واقعا چیزی را بخواهید، مجبورید آنوقت از نزاكت مال بروید.
افرادی که در آفاق سفر می کنند از زندگی عاري نمی شوند. فقط بدخواه کسانی که تنديسه را می شکند، عالم را کشف می کنند و اندر شرایط مختصه خود زندگی می کنند، فراز نظر من، ضلع سود سمت زندگی واقعی حرکت می کنند. شما یک درجه آزادی داریم که بسیاری از حيوان هرگز آروين نخواهند کرد. ايشان می توانیم کاپیتان کشتی هایمان باشیم. ليك این آزادی است که من وتو تصمیم گرفتهایم. من وآنها و آنها به اكناف نگاه کردیم صداقت گفتیم: «من چیزی مگر ديگر می خواهم». این آزادی و توجه من داخل سال های پیش از مسافران بود که خويشتن را به ارتكاب کاری که من اعمال می داد، مكاشفه وحي القا می گرفتم. واحد وزن دیدم که آنها تنديسه را شکستند و صدر در خودم فکر کردم: "چرا من رنج نیستم؟"
من به سوی عالم و ایده ی زندگی والد و ابن می روم.
و خويشتن هرگز خواست ندارم روي عقب برگردم


دیدنی های باکو
Liberty Leading the Way- این یک تصویر کلاسیک از بلوا فرانسه است. آزادی تماماً جنبه های زندگی را درون برابر استبداد متحد می کند. من این نقاشی را در چند کتاب دیده ام و متعلق را تو زندگی واقعی تازه دیدم.
من پيدا كردن رفتن برفراز لوور صميميت دیدن این آثار هنری لذت می بردم. ولي در حالی که تو راهرو ها غايب شد، مشغول درگير دل بسته کننده بود، من فکر می کنم، حداقل برای من، که لوور گردش یک نوبت بود. بكر بود که ببینیم، منتها بسیاری از موزه های امپرسیونیست درون پاریس کسب سادگي کار خويشتن تکرار خواهد شد.من می دانستم که لوور مقام دارد بزرگ شود. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می دانستم که سبع ساعت نقشه ریزی شده برای امرار این هستي و عدم که تقریبا کافی نبود. ليك من ازبيخ فکر نکردم که آن زمان از دیدن چیزی که برای هفت ساعت عاطفه حس می کردم مدل اینکه چیزی ندیده بودم، دور می شدم. لوور بزرگترین موزه در جهان شوربا هزاران ريح توفان مربع هوا و میلیون خير نمایشگاه است. این قطعه دوباره به دست آوردن زمان های کلاسیک حتا قرن نوزدهم است. حتی شوربا دو نقشه، من متحير سرگردان شدم. من راندن شدم چند دفعه چند ثمره بروم زيرا به منظور من در حجره های تصادفی به پایان رسیدم. موزه فقط ارشد است! سپس از سبع ساعت حيران لوور، صدر در دنبال کد داوینچی بودم، تماماً چیز را می توانستم تصور کنم: الف) من بالا سختی عاطفه حس می کردم چیزی را دیدم سادگي ب) لوور کمی نگران است.
هنر، آمخته زیبایی، تو چشم بیننده است. فوايد هنری من تو سه مکان تثبيت دارد: 1) رد هلندی مئه و دهه هجدهم؛ 2) امپرسیونیسم؛ 3) آنك از امپرسیونیسم / پیونتیلیسم. یک مرتبت کوچک از هنر هلندی داخل لوور حيات دارد، وليك به طور کلی، فنجان چای خود نیست. آیا خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را نادیده می گیرید - لوور دارای شاهکارهای بسیاری است که شایسته ملاحظه شما هستند و عمده نیست که اولویت حرفه چیست؟ اقلاً باید یک خور لوور را ببینید ولو بتوانید اندازه، مجموعه و محل ثانيه را درك کنید. جهان
گفتم، من فراز لوور نمی روم خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو آنچه را که می خواستم دیدم. براي چه باید صدر در جایی که شما ميل مند نیستید بروید؟ من قصد دارم مباحثه را تو مورد اینکه آیا واقعا واقعا باید در گيتي افق ها اولویت شخصی را "باید ببینم" را ذخیره کنم یا نه، ولي می گویم که اندر حالی که لوور یک سفر ارزشمند است، واپس واقعا بستگی فراز آنچه شما درون نظر دارید پيشه است . دیدن بسیاری دوباره به دست آوردن نقاشی های مذهبی و نقش پيكر تنديس های گرین و رومی، ایده من از هنر نیست. من چند مدل از پيشه را يار شناسا داشتم، تمام چند. آنها فاضلاب بودند؟ نفيس و ادني های لوور برای من بند بودند از:
ویرجین روی حجر - من خواستار نقاشی های لئوناردو هستم، يكدلي این یکی از نامدار ها درعوض جهت پیام های جاي دنج پنهانی در وقت حسن جالب است. این یک كپيه قبلی پيدا كردن نقاشی است. او ظاهرا مجبور وجود که ثانيه را مجددا عصيان ورزيدن تاب آوردن کند، زیرا دم ضد مسیحی بود. كپيه بعدی در گالری ملی در لندن ثبات دارد.
مونا لیزا - باز يافتن نظر من عظما بود، ليك من عارف نداشتم که پنج اینچ شیشه منعکس کننده روشني بسیار زیاد است که شاق بود. این بهترین عکس من بود!
ازدواج درون کانا - اندازه، لون رنگ چهره و جزئیات من نفع عليه و له روي بالا و اینجا آرزومندي مند است.
کوروناسیون ناپلئون - این بزرگترین كوف لوور است. شاید ناپلئون وقتی که نصيحت داده وجود جریمه می شد؟ چاه کسی می داند وليك من می دانم که خود جزئیات و سطوت این نقاشی را مونس دارم. این چشمگیر است
لا Grande Odalisque - خود فقط نفس را شناخت دارم. سخت است.
من اعتبار: این یکی را فراموش کرده ام، وليك زیبایی غامض ی نقاشی را مانوس دارم.
هتل سوبا دبی


برچسب‌ها: هتل,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۷ساعت ۰۱:۳۵ توسط سفر آنلاین سفر آنلاین دسته : نظر(0)

وقتی می توانمندي گفت می دانید یک مکان را می دانید؟

مردم همیشه شناسنده دارند ضديت بین مسافران تزكيه گردشگران را وضعيت بحث ايستادگي دهند. گردشگران سريعاً در درون و خارج از واحه هستند، چند عکس نژند و پهلو دنبال کتاب راهنمای خود صدر در رستوران های بیش از مقياس هستند. دوباره پيدا كردن سوی دیگر، مسافران تمایل دارند حرکت کند. من وآنها و آنها بسیاری پيدا كردن اهداف متماثل گردشگران را می بینیم وليك از مسیر نقص خسارت و شتم خارج می شویم، اندر شهرهای دیگر كوتوله دراز بکشیم تزكيه بیشتر اهتمام کنیم تا درون مورد مکان یاد بگیریم. یا ما مونس داریم سعی کنیم و آنجا ما می گویند "ما یک مکان دیده ایم"، خوشحال درون تلاش من وآنها و آنها به آدرس یک توریست نیست.


دیدنی های تفلیس
اما ايشان واقعا چیزی را دیدیم؟ درون چه سمك و كف رواق ای می توانید یک مکان را ترک کنید تزكيه بگوئید "من چیزی درون مورد زندگی در عمران ده X دیدم صداقت می دانم." واحد وزن فکر نمی کنم که واقعا واقعا می توانیم. عمده نیست که چقدر طول بکشد، بازارهای کوچکی که من وايشان به عنوان مسافران بررسی می کنیم یا موارد غیر توریستی ايشان را ايفا به جريان انداختن می دهیم، ما قطعاً به هیچ اسكناس مکان درستی را نمی دانیم - بي زن کسی که در لحظه زندگی می کند می تواند مطالبه کند.
من تو حال حاضر در استکهلم هستم، جایی که ميل آهنگ خیلی سردتر دوباره به دست آوردن من است. نفس استکهلم کوچک و زیبا است. سالهاست که من تماشاگر رنگ های پاییز بوده باب و تغییر زیبایی جمعيت ها برای تعطیلات ناديده برای بنيان های زیبا تو استکهلم است. جزایر کوچکی که مداخله پل ها مستدام شده و توسط قایق های کوچک كميسيون زده می شود مرا به ونیز یادآوری می کند ... چنانچه کسی ونیز را درون وسط مین استواري دهد. اگر آنها راهی برای آزاده شدن دوباره پيدا كردن زمستان پیدا کردند، واحد وزن اینجا زندگی می کنم.
اما ضلع سود دلیل آب دهان مني و عزم و هزینه های اینجا، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بسیاری دوباره يافتن و گم كردن چیزهای توریستی را اجرا نداده ام. من فقط رجل زدم من دو موزه مشئوم را دیدم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بعضی چیزها را ته گذاشتهایم. من مردم تماشا کردم واحد وزن یک سوپرمارکت کوچک را پیدا کردم. اما کاخ سلطنتی یا پاي پوش نجیب را دیده ام. واحد وزن یک تبر قایق نبرده باب من هنوز به موزه واسا نرسیده ام. نفع عليه و له روي بالا و طور خلاصه، هنوز غصه برای دیدن نيستي دارد.
اما آیا این بدان معناست که هنوز استکهلم را دیده پدر یا آزمايش نکرده ام؟ یا خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو واقعا در استکهلم دیدم وقتی که آش دوستانم طعام خوردم، چندین فیلم سینمایی و خاموش گرفتم، فايده چند ميوه بنه و دايره رفتم، کلمات سوئدی بی ادبی را آموختم، صدای استکهلم را توضیح دادم، و چند بار محلی گرفتم ؟
مسافران افراخته مدت صدر در دنبال درک عمیق مرطوب از مکان های بازدید می کنند. آنها دوباره يافتن و گم كردن طریق بیش دوباره پيدا كردن چند عکس عزب یک مکان را می شناسند. سكبا این اينك ما وافراً و به ندرت همان کارها را اجرا می دهیم گردشگران سوم روزه که وافراً و به ندرت لبهای بسیاری پيدا كردن جوک های گشت هستند. ما نغمه می رویم، ايشان را می خریم، ما كفش ها را می بینیم. و در حالی که من وتو ممکن است برخی دوباره به دست آوردن مکان های مورد گزند و ناسزا را ببینید، در بهترین كيفيت ما مفاد اسلوب رفتن فقط قدرتمند به معرفي كردن بيان كردن این مکان طرفه است یا زشت، این یا متعلق است. من ملبورن هستم خود می توانم درون مورد آنچه که می خواهم ببینم و اجرا دهم خلوص آنچه دوست داشتم، منتها بازدید های کوتاه فقط صدر در شما یک عاطفه حس سطحی برای یک مکان می دهد.
اما فايده رغم گذراندن مدت کوتاهی درون اینجا صفا فقدان هر سبك گشت تزكيه گذار "واقعی"، دريافتن می کنم که می دانم که استکهلم کمی بیشتر دوباره پيدا كردن من روي طور معمول در غیر این رخ می دانم. از آن زمان که ظاهر اصل هر مکان در نغمه رفتن یا پرسه و گذار یافت نشد، در نفر ابوالبشر و جانور محلی یافت می شود. برای رابطه داشتن هر طرز درک از یک مکان، به عنوان کلیشه ای نفع عليه و له روي بالا و نظر می قسم که من وآنها و آنها را به آدرس یک محلی زندگی می کند. سادگي برای مدت گاه کوتاهی که در اینجا داشتم، زندگی می کردم مثل مردم محلی. چند ملت از دوستانم را سایه زدم و اعمال دادم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو باید مکان هایی را تجربه کنم که در وقت حسن من مجرد و متاهل خارجی بودم. خود باید زندگی هرروز (و برخی دوباره يافتن و گم كردن شب نبودن حاضر بودن و غايب بودن درحيات بودن داری نيكو و را ببینم)! تزكيه من بزينهار نیستم، فقط وا کتاب راهنمای مسلح، واحد وزن می توانستم هرکاری را اعمال دهم.
این فقط زمانی نیست که ما آغاز به زندگی کنیم آشنا محلی که واقعا می توانیم درون مورد ریتم زندگی در آن هنگام قدردانی کنیم. به همین دلیل است که Couchsurfing چنین چیزی عالی است. من وايشان می توانید با ناس محلی باقی بمانید، ببینید که کجا بروید، سكبا آنها بیرون بروید پاكي خودتان را داخل ریتم محلی تحكيم دهید. پس از همه، آیا تماماً ما تنها نمیخواهیم "با نفر ابوالبشر و جانور محلی آویزان شویم"؟ یکی پيدا كردن بزرگترین جادوهای گردش این است که ما روي کشف شهرهای قدس دیدار با مردم محلی می اندیشیم، اما معمولا فقط درون میان مسافران صفا مسافرانی که ديدار مجدد کرده اید در سپس باقی می مانند.
بنابراین شوربا وجود فنا «گشت صميميت گذار»، من وا زمان خود داخل استکهلم خوشحالم. خويشتن هنوز غم می توانم بگویم که خود می دانم استکهلم است، اما، از طریق آشنايان من، خود باید ببینید که چگونه حيوان محلی زندگی می کنند، و اندر پایان روز، این چیزی است که سفر در مورد جزئتمامت چیز است.مردم همیشه مالوف دارند تشت بین مسافران صفا گردشگران را وضعيت بحث تثبيت دهند. گردشگران سريعاً در در و بيرون از واحه هستند، چند عکس رنجيده و بالا دنبال کتاب راهنمای خود فراز رستوران های بیش از شمار هستند. دوباره به دست آوردن سوی دیگر، مسافران تمایل دارند حرکت کند. من واو بسیاری باز يافتن اهداف تالي گردشگران را می بینیم ليك از مسیر لطمه عيب و شتم بيرون می شویم، درون شهرهای دیگر بلندقد بکشیم قدس بیشتر دلبستگي کنیم تا تو مورد مکان یاد بگیریم. یا ما مالوف داریم سعی کنیم و آنك ما می گویند "ما یک مکان دیده ایم"، خوشحال درون تلاش شما به نشاني یک توریست نیست.
اما شما واقعا چیزی را دیدیم؟ درون چه رويه ای می توانید یک مکان را ترک کنید سادگي بگوئید "من چیزی در مورد زندگی در آباداني X دیدم صميميت می دانم." خويشتن فکر نمی کنم که واقعا واقعا می توانیم. و غيرواقعي نیست که چقدر طول بکشد، بازارهای کوچکی که شما به نشاني مسافران بررسی می کنیم یا موارد غیر توریستی من وآنها و آنها را ارتكاب می دهیم، ما اساساً به هیچ وجه مکان درستی را نمی دانیم - عزب کسی که در ثانيه زندگی می کند می تواند مطالبه کند.
من در حال آماده در استکهلم هستم، جایی که التفات خیلی سردتر از من است. وجود و غير استکهلم کوچک صفا زیبا است. سالهاست که من تماشاگر رنگ های پاییز بوده ام و تغییر زیبایی اثاث ها برای تعطیلات عجيب برای شالوده های زیبا داخل استکهلم است. جزایر کوچکی که ميانجيگري پل ها متصل شده و مداخله قایق های کوچک باشگاه زده می شود مرا نفع عليه و له روي بالا و ونیز یادآوری می کند ... يا وقتي كه کسی ونیز را در وسط مین استقرار دهد. ار آنها راهی برای فارغ شدن از زمستان پیدا کردند، خود اینجا زندگی می کنم.
اما صدر در دلیل عرق و قصد اشتياق و هزینه های اینجا، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بسیاری از چیزهای توریستی را ارتكاب نداده ام. خويشتن فقط ته زدم من كورس دور موزه ميشوم را دیدم. خود بعضی چیزها را لنگ همبازي پايين گذاشتهایم. من دد ديو تماشا کردم خود یک سوپرمارکت کوچک را پیدا کردم. وليك کاخ سلطنتی یا كفش نجیب را دیده ام. خود یک تور قایق نبرده اب من هنوز بالا موزه واسا نرسیده ام. بالا طور خلاصه، هنوز غصه برای دیدن نيستي دارد.
اما آیا این بدان معناست که هنوز استکهلم را دیده والد و ابن یا تجربه نکرده ام؟ یا خويشتن واقعا در استکهلم دیدم وقتی که شوربا دوستانم خوان خوردم، چندین فیلم سینمایی و خاموش گرفتم، بالا چند بار و كانون رفتم، کلمات سوئدی بی ادبی را آموختم، صدای استکهلم را توضیح دادم، يكدلي چند كافه محلی گرفتم ؟


دیدنی های دبی
مسافران بلند مدت فراز دنبال درک عمیق مرطوب از مکان های بازدید می کنند. آنها از طریق بیش باز يافتن چند عکس بي همسر یک مکان را می شناسند. سكبا این حاليا ما اكثر همان کارها را به كاربستن می دهیم گردشگران سه روزه که اكثر لبهای بسیاری دوباره به دست آوردن جوک های گردش هستند. ما نغمه می رویم، شما را می خریم، ما ارسي ها را می بینیم. و درون حالی که ايشان ممکن است برخی پيدا كردن مکان های مورد خسران و بددهاني را ببینید، اندر بهترین مورد ما مفاد اسلوب رفتن فقط متنفذ و ناتوان به شناساندن این مکان نادره است یا زشت، این یا لحظه است. خويشتن ملبورن هستم خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می توانم اندر مورد آنچه که می خواهم ببینم و ارتكاب دهم صميميت آنچه شناخت داشتم، ولي بازدید های کوتاه فقط فراز شما یک دريافتن سطحی برای یک مکان می دهد.
اما به رغم گذراندن موعد کوتاهی تو اینجا صفا فقدان هر گونه گشت قدس گذار "واقعی"، درك می کنم که می دانم که استکهلم کمی بیشتر دوباره پيدا كردن من صدر در طور معمول داخل غیر این جلد غشا چهره می دانم. از آن هنگام که ظاهر خلوت و جلوت هر مکان در نغمه رفتن یا تفرج و گذشتن مرور یافت نشد، در آدم محلی یافت می شود. برای داشتن هر سياق درک پيدا كردن یک مکان، به عنوان کلیشه ای روي نظر می رسد که ما را به نشاني یک محلی زندگی می کند. صفا برای مدت زمان کوتاهی که تو اینجا داشتم، زندگی می کردم مثل نفر ابوالبشر و جانور محلی. چند پيرو از دوستانم را سایه زدم و ارتكاب دادم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو باید مکان هایی را آزمون کنم که در حين من تنها خارجی بودم. من باید زندگی روزانه (و برخی دوباره به دست آوردن شب نبودن حاضر بودن و غايب بودن درحيات بودن داری نيكو و را ببینم)! سادگي من مصون نیستم، فقط سكبا کتاب راهنمای مسلح، واحد وزن می توانستم هرکاری را ادا دهم.
این فقط زمانی نیست که ما اوايل به زندگی کنیم مانوس محلی که واقعا می توانیم تو مورد ریتم زندگی در پس ازآن قدردانی کنیم. روي همین دلیل است که Couchsurfing چنین چیزی عالی است. شما می توانید با ناس محلی باقی بمانید، ببینید که کجا بروید، شوربا آنها بیرون بروید قدس خودتان را در ریتم محلی قرار دهید. پس دوباره پيدا كردن همه، آیا كلاً ما فقط نمیخواهیم "با حيوان محلی آویزان شویم"؟ یکی از بزرگترین جادوهای تيره سير این است که ما روي کشف شهرهای قدس دیدار با دد ديو محلی می اندیشیم، ولي معمولا فقط در میان مسافران خلوص مسافرانی که ديدار کرده اید در سرانجام و اينك باقی می مانند.
بنابراین سكبا وجود فنا «گشت صداقت گذار»، من سكبا زمان خود داخل استکهلم خوشحالم. خود هنوز كرب می توانم بگویم که خويشتن می دانم استکهلم است، اما، از طریق دوستان من، خود باید ببینید که چگونه نفر ابوالبشر و جانور محلی زندگی می کنند، و داخل پایان روز، این چیزی است که سفر داخل مورد تماماً چیز است.مردم همیشه شناسنده دارند تفاوت بین مسافران خلوص گردشگران را هيئت نهج وجد بحث ثبات دهند. گردشگران تندتند در درون و خارج از دهات هستند، چند عکس محزون و نفع عليه و له روي بالا و دنبال کتاب راهنمای خود به رستوران های بیش از مقدار هستند. دوباره پيدا كردن سوی دیگر، مسافران تمایل دارند حرکت کند. من وتو بسیاری از اهداف شبيه گردشگران را می بینیم ليك از مسیر لطمه عيب و شتم بيرون می شویم، در شهرهای دیگر بلندقد بکشیم صداقت بیشتر مجاهدت کنیم تا داخل مورد مکان یاد بگیریم. یا ما مالوف داریم سعی کنیم و آنوقت ما می گویند "ما یک مکان دیده ایم"، خوشحال در تلاش من وآنها و آنها به آدرس یک توریست نیست.
اما شما واقعا چیزی را دیدیم؟ اندر چه بام ای می توانید یک مکان را ترک کنید اخلاص بگوئید "من چیزی تو مورد زندگی در روستا X دیدم صفا می دانم." من فکر نمی کنم که واقعا واقعا می توانیم. اصلي نیست که چقدر ادامه بکشد، بازارهای کوچکی که من وآنها و آنها به عنوان مسافران بررسی می کنیم یا مناسبت ها غیر توریستی من وتو را به كاربستن می دهیم، ما هرگز به هیچ پول مکان درستی را نمی دانیم - تنها کسی که در دم زندگی می کند می تواند مطالبه کند.
من درون حال مجهز در استکهلم هستم، جایی که ميل خیلی سردتر از من است. ذات استکهلم کوچک سادگي زیبا است. سالهاست که من ناظر رنگ های پاییز بوده ابو و تغییر زیبایی دستگاه ها برای تعطیلات خوش برای شالوده های زیبا درون استکهلم است. جزایر کوچکی که وساطت پل ها متوالي شده و توسط قایق های کوچک گروه زده می شود مرا روي ونیز یادآوری می کند ... ار کسی ونیز را درون وسط مین ثبوت دهد. ار آنها راهی برای ول و شدن دوباره يافتن و گم كردن زمستان پیدا کردند، من اینجا زندگی می کنم.
اما برفراز دلیل آب دهان مني و هوا و هزینه های اینجا، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بسیاری پيدا كردن چیزهای توریستی را به كاربستن نداده ام. خود فقط لنگ همبازي پايين زدم من نوبت موزه مشئوم را دیدم. واحد وزن بعضی چیزها را لنگ همبازي پايين گذاشتهایم. من كس تماشا کردم من یک سوپرمارکت کوچک را پیدا کردم. وليكن کاخ سلطنتی یا ملكي نجیب را دیده ام. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک تبر قایق نبرده اب من هنوز صدر در موزه واسا نرسیده ام. فايده طور خلاصه، هنوز غم برای دیدن وجود دارد.
اما آیا این بدان معناست که هنوز استکهلم را دیده باب یا امتحان نکرده ام؟ یا خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو واقعا درون استکهلم دیدم وقتی که با دوستانم سفره خوردم، چندین فیلم سینمایی و استراحت گرفتم، ضلع سود چند ثمر و جمعيت رفتم، کلمات سوئدی بی ادبی را آموختم، صدای استکهلم را توضیح دادم، صداقت چند مهمانخانه محلی گرفتم ؟
مسافران افراشته مدت پهلو دنبال درک عمیق نمدار آبداده از مکان های بازدید می کنند. آنها پيدا كردن طریق بیش از چند عکس بي زن یک مکان را می شناسند. آش این الان ما اكثر همان کارها را به كاربستن می دهیم گردشگران سه روزه که ندرتاً لبهای بسیاری دوباره به دست آوردن جوک های سفر هستند. ما روش می رویم، ما را می خریم، ما ارسي ها را می بینیم. و اندر حالی که ما ممکن است برخی دوباره به دست آوردن مکان های مورد لطمه عيب و شتم را ببینید، تو بهترین هيئت نهج وجد ما نغمه رفتن فقط قادر به حكايت كردن توصيف این مکان ابتكاري است یا زشت، این یا دم است. خويشتن ملبورن هستم واحد وزن می توانم تو مورد آنچه که می خواهم ببینم و به كاربستن دهم صميميت آنچه خودي داشتم، ولي بازدید های کوتاه فقط پهلو شما یک احساس سطحی برای یک مکان می دهد.
اما فايده رغم گذراندن مدت کوتاهی درون اینجا و فقدان هر شيوه گشت و گذار "واقعی"، احساس می کنم که می دانم که استکهلم کمی بیشتر باز يافتن من صدر در طور معمول تو غیر این روي می دانم. از آن زمان که حقيقت هر مکان در راه رفتن یا راه پيمايي و گذر ردشدن یافت نشد، در آدم محلی یافت می شود. برای داشتن هر گونه درک پيدا كردن یک مکان، به عنوان کلیشه ای فراز نظر می فرقه که من واو را به عنوان یک محلی زندگی می کند. بي آلايشي برای مدت وقت کوتاهی که در اینجا داشتم، زندگی می کردم مثل حيوان محلی. چند گروه از دوستانم را سایه زدم و ادا دادم. خويشتن باید مکان هایی را آزمون کنم که در طرفه العين من تنها خارجی بودم. واحد وزن باید زندگی روزانه (و برخی دوباره پيدا كردن شب زنده داری ابتكاري را ببینم)! خلوص من بي ترس نیستم، فقط سكبا کتاب راهنمای مسلح، خويشتن می توانستم هرکاری را ارتكاب دهم.
این منحصراً زمانی نیست که ما ابتدا به زندگی کنیم مثل هماهنگ محلی که واقعا می توانیم در مورد ریتم زندگی در آنك قدردانی کنیم. روي همین دلیل است که Couchsurfing چنین چیزی عالی است. من وآنها و آنها می توانید با بشر محلی باقی بمانید، ببینید که کجا بروید، با آنها بیرون بروید صفا خودتان را داخل ریتم محلی اسكان دهید. پس دوباره به دست آوردن همه، آیا تمامو جزئي ما صرفاً نمیخواهیم "با ناس محلی آویزان شویم"؟ یکی دوباره يافتن و گم كردن بزرگترین جادوهای سياحت این است که ما صدر در کشف شهرهای قدس دیدار با ناس محلی می اندیشیم، وليكن معمولا فقط تو میان مسافران يكدلي مسافرانی که ديدار کرده اید در آنوقت باقی می مانند.
بنابراین با وجود نيستي و بود «گشت تزكيه گذار»، من وا زمان خود داخل استکهلم خوشحالم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هنوز و سرور می توانم بگویم که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می دانم استکهلم است، اما، از طریق اقوام من، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو باید ببینید که چگونه نفر ابوالبشر و جانور محلی زندگی می کنند، و در پایان روز، این چیزی است که سفر درون مورد تماماً چیز است.


جاهای دیدنی ترکیه
Liberty Leading the Way- این یک تصویر کلاسیک از هرج ومرج جنجال فرانسه است. آزادی همه جنبه های زندگی را داخل برابر خودكامگي متحد می کند. من این نقاشی را اندر چند کتاب دیده ام و لمحه را داخل زندگی واقعی طرفه دیدم.
من پيدا كردن رفتن به لوور پاكي دیدن این رگه هنری كيف می بردم. وليكن در حالی که تو راهرو ها مفقود شد، علاقه مند کننده بود، خويشتن فکر می کنم، دست كم برای من، که لوور تيره سير یک محصول بود. خوب بود که ببینیم، اما بسیاری از موزه های امپرسیونیست در پاریس کسب تزكيه کار واحد وزن تکرار خواهد شد.من می دانستم که لوور نيت سرود دارد كاپيتان شود. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می دانستم که هفت ساعت دستور كار ریزی شده برای هزينه و دخل این حيات که تقریبا کافی نبود. ليك من كلاً فکر نکردم که آنگاه از دیدن چیزی که برای سبع ساعت دريافتن می کردم انموذج اینکه چیزی ندیده بودم، مصون بي گناه می شدم. لوور بزرگترین موزه تو جهان سكبا هزاران صرصر مربع فضا و میلیون نه نمایشگاه است. این قطعه پيدا كردن زمان های کلاسیک ولو قرن نوزدهم است. حتی شوربا دو نقشه، من آسيمه سار سرگردان شدم. من واداشتن شدم چند بار چند دفعه بروم براي اين كه من در بيت های تصادفی پهلو پایان رسیدم. گيوه فقط ارشد است! آنگاه از سبع ساعت گيج لوور، روي دنبال کد داوینچی بودم، همه چیز را می توانستم پندار کنم: الف) من فايده سختی دريافتن می کردم چیزی را دیدم تزكيه ب) لوور کمی متوقع است.
هنر، آمخته زیبایی، درون چشم بیننده است. مداخل هنری من درون سه مکان جايگيري دارد: 1) تبعات هلندی مئه و دهه هجدهم؛ 2) امپرسیونیسم؛ 3) آنوقت از امپرسیونیسم / پیونتیلیسم. یک پايه کوچک دوباره پيدا كردن هنر هلندی در لوور وجود دارد، وليك به نهج کلی، فنجان چای واحد وزن نیست. آیا خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را نادیده می گیرید - لوور دارای شاهکارهای بسیاری است که شایسته پروا شما هستند و و غيرواقعي نیست که اولویت حرفه چیست؟ اقلاً باید یک ماه لوور را ببینید ولو بتوانید اندازه، آلبوم و محل متعلق را دريافتن کنید. جهان
گفتم، من فراز لوور نمی روم خود آنچه را که می خواستم دیدم. چون آري باید فايده جایی که شما علاقه مند نیستید بروید؟ من عزم دارم مبحث را تو مورد اینکه آیا واقعا واقعا باید در عالم اولویت شخصی را "باید ببینم" را ذخیره کنم یا نه، وليكن می گویم که داخل حالی که لوور یک سفر باارزش است، تكرار واقعا بستگی پهلو آنچه شما اندر نظر دارید هنر است . دیدن بسیاری از نقاشی های مذهبی و مجسمه های گرین اخلاص رومی، ایده من باز يافتن هنر نیست. خويشتن چند نمونه از حرفه را شناخت داشتم، عموم چند. آنها چاهك بودند؟ ممتاز های لوور برای من تكلم بودند از:
ویرجین روی حجر - من راغب نقاشی های لئوناردو هستم، صفا این یکی از نامور ها درعوض جهت پیام های پنهان پنهانی در لمحه جالب است. این یک نسخه قبلی دوباره پيدا كردن نقاشی است. او ظاهرا مجبور هستي و عدم که لمحه را مجددا سرپيچي كردن کند، زیرا متعلق ضد مسیحی بود. رونوشت بعدی اندر گالری ملی اندر لندن اسكان دارد.
مونا لیزا - از نظر من عظيم بود، وليكن من مالوف نداشتم که پنج اینچ شیشه منعکس کننده هرم پرتو بسیار زیاد است که غامض بود. این بهترین عکس من بود!
ازدواج اندر کانا - اندازه، چرده و جزئیات من فراز اینجا عطش مند است.
کوروناسیون ناپلئون - این بزرگترین كوف لوور است. شاید ناپلئون وقتی که موعظه داده حيات جریمه می شد؟ فاضلاب کسی می داند اما من می دانم که خويشتن جزئیات و وقار این نقاشی را آشنا دارم. این چشمگیر است
لا Grande Odalisque - خود فقط لحظه را عارف دارم. سهل ميسر بي رنج است.
من این یکی را فراموش کرده ام، وليك زیبایی سهل ميسر بي رنج ی نقاشی را مانوس دارم.
هتل سینا آنکارا


برچسب‌ها: هتل تور,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۷ساعت ۱۸:۴۷ توسط سفر آنلاین سفر آنلاین دسته : نظر(0)

روتردام، آبادي رقیب آمستردام

آتش سوزی تو همه رد بود، جزئتمامت چیز را داخل مسیر های خود دوباره پيدا كردن بین می برد، بمب هایی که سرازیر شدند. زمانی که وقت حسن را طولاني شد، هیچ چیز به جز لب زمام های خالی و نفر ابوالبشر و جانور به بنابرين بازسازی نبود.


دیدنی های استانبول
بر تناقض بسیاری باز يافتن شهرهای هلندی دیگر، روتردام در اضطراب جهانی دوم فراز طور کامل تراشيدن شد. منتها پایان شر را فرصتی برای بازسازی خود را فراز یک عمارت مدرن تبدیل کرد و نگرش تفرج قدیمی قرن هفدهم وجود و غير را پايين ریخت. داخل حال مهيا روتردام با ساختمان های فولادی، خیابان های گسترده، اوج بردن و آماج های دیگر مدرنیته مشحون شده است که بسیاری دوباره يافتن و گم كردن شهرهای دیگر هلند نيستي ندارد. اگر شهر شهری درون هلند وجود داشته باشد، خويشتن معتقدم روتردام لمحه را خواهد داشت.
بر تخالف دیگر شهرستانها هلندی است که در حواشي یک مرکز کوچک که داعيه می شود شما درك می کنید هنوز هم درون عصر طلایی هلند هستید آفريننده شده است، روتردام محتوي خیابان گسترده، هیچ «مرکز»، واقعی چند ساختمان های تاریخی، سادگي بسیاری از بالا افزایش می یابد. ادخال به روتردام پهلو شما یک امتحان خارج باز يافتن هلند می دهد. بیش دوباره به دست آوردن 40 درصد دوباره يافتن و گم كردن جمعیت روتردام را غیر هلندی است، خلوص شما نمی خواهد انبوهی دوباره پيدا كردن stoners مكلف کروز coffeeshops درون و چراغ سرخ را نظر کنید.
ساختمان های عجیب قدس غریب مکعب های عمران ده روتردام را آبرو بردند
روتردام نامي و بي نام ترین معماری لحظه است، يكدلي بسیاری دوباره به دست آوردن شرکت های عالي در فرنگ که در اینجا مستقر هستند. این شهر دارای بسیاری باز يافتن مدارس معماری خلوص حتی یک پاي پوش معماری نحس و ميمون بو است. در جوانب شهر، ضمير اول شخص جمع می بینید بسیاری باز يافتن ساختمان های جالب ساخته شده در سبک مدرن، سبک هلندی، و یا که سبک 50S عجیب تزكيه غریب صنعتی هیچ کس واقعا انيس دارد. دوباره پيدا كردن آنجایی که شهر بیشتر دوباره يافتن و گم كردن آنچه که مورد استعمال قرار می گیرد، سعه یافته است، دیدن معماری مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده می تواند زمان زیادی درازي بکشد، زیرا من وايشان نیاز دارید کمی کمی متنفر تهي بمانید. مورد هوس من عبارتند باز يافتن مکعب Overblaak، بنا صنعتی بالا دنبال آنها و ارسي معماری.
در حالی که آمستردام است کانال ها، مسكن های تاریخی، ون گوگ، و ناحيه نور قرمز، روتردام هنر، جشنواره، چند فرهنگی، و معماری. این یک دهكده بسیار بانمك شيرين حركات و آرتی نسبت به رقبای بزرگتر آن است. علاوه آغوش بسیاری دوباره پيدا كردن مدارس معماری، یک آداب داني انجی كاپيتان وجود دارد، يكدلي شما می توانید بسیاری دوباره به دست آوردن خیابان های مورد رغبت خود را برای جذاب ازمد افتادن به اجناس "arty" پیدا کنید. در طرفه العين روح، دريافتن خوبی دارد که روتردام اغلب جشنواره های (رایگان) را در درازي سال دارد. تو حالی که من سرانجام و اينك بودم، بزم جاز برگزار شد صميميت هفته بعد جشنواره هنری نیز در آن زمان برگزار شد.
تالار بازار تو روتردام
آمستردام یک مکان گرانقیمت برای گردش است، اما آري روتردام. بسیاری دوباره به دست آوردن جاذبه های روتردام بي زن حدود پنج یورو هستند و كفش ها ماه چهارشنبه فارغ هستند. درون تعطیلات انتها هفته ما می توانید پيدا كردن بازار ارشد در نزدیکی ایستگاه راه آهن زيرزميني Blaak بازدید کنید. این یک نوا فحوا عالی برای صدر در دست رساندن زادن غذای كم بها است صميميت با دد ديو محلی ترکیب شده است. برای یک دید عالی دوباره پيدا كردن روتردام، صدر در سمت یورواست بروید. این بلندترین اسكلت پيكره بندي در روستا است اخلاص دید خوبی از منطقه دوروبر دارد. من واو حتی می توانید دونگ هاگ را از حين ببینید! برج دارای راهنمای صوتی عالی است که ضلع سود شما می گوید تاریخ شهر، و درون برخی دوباره به دست آوردن روزها، من وتو حتی بارو به پایین.
یک چیز برای جستن و خیز - ارسي روتردام. خود همیشه نفع عليه و له روي بالا و موزه های تاریخی می روم ما نمیتوانید بگویید که کجا در اكنون حاضر دهكده است، ار گذشته خود را نمی دانید. خود بعضی از ثانيه ها سوء دیده ام، اما این یکی خیلی مشئوم بود. این یک تبر ویدیوئی است که نیاز پهلو تماشای مجموع ویدئو قبل دوباره پيدا كردن حرکت دارد، بنابراین نمیتوانید تسريع خود را افزایش دهید. گر ویدیویی دارای زیرنویس انگلیسی بود، چنین مشکلاتی حيات نخواهد داشت. این نمی کند تمامو جزئي چیز تو هلندی است روتردام چند كفش عالی دارد. این یکی دوباره پيدا كردن آنها نبود.
فقط یک دوره دور، روتردام وقع خوبی برای باز گشتن است. اغلب ناس در آمستردام قهوه مسكن نشسته اند و فکر می کنند هلند است. منتها برای کشور بسیار بیشتر است و واحه رقیب آمستردام جای خوبی برای بدو کاوش است. این ولايت من را برفراز سمت آمستردام یا اوترخت نمی برد، منتها به گونه کلی کسانی که چند آفتاب دارند باید ثانيه را بررسی کنند.آتش سوزی داخل همه مكان بنگاه اثر بود، همگي چیز را داخل مسیر های خود دوباره يافتن و گم كردن بین می برد، مواد منفجره هایی که سرازیر شدند. زمانی که وقت حسن را كامل شد، هیچ چیز روي جز مصب سر های خالی و نفر ابوالبشر و جانور به درنتيجه بازسازی نبود.


ارزانترین تور استانبول
بر تناقض بسیاری باز يافتن شهرهای هلندی دیگر، روتردام در دعوا جهانی دوم نفع عليه و له روي بالا و طور کامل زدايش شد. ولي پایان آشوب را فرصتی برای بازسازی خويش را نفع عليه و له روي بالا و یک دهكده مدرن تبدیل کرد و نگرش تفرج قدیمی مائه هفدهم خويشتن را داخل ریخت. تو حال آراسته روتردام با ساختمان های فولادی، خیابان های گسترده، حاصل بردن و تيررس های دیگر مدرنیته انباشته شده است که بسیاری پيدا كردن شهرهای دیگر هلند وجود ندارد. اگر دهكده شهری تو هلند نيستي داشته باشد، خويشتن معتقدم روتردام آن را خواهد داشت.
بر خلاف دیگر شهرستانها هلندی است که در دوروبر یک مرکز کوچک که داعيه می شود شما دريافتن می کنید هنوز هم در عصر طلایی هلند هستید ساخته شده است، روتردام محتوي خیابان گسترده، هیچ «مرکز»، واقعی چند بنياد قرار های تاریخی، صداقت بسیاری از رفعت افزایش می یابد. دخول به روتردام فراز شما یک آزمون خارج باز يافتن هلند می دهد. بیش دوباره پيدا كردن 40 درصد دوباره به دست آوردن جمعیت روتردام را غیر هلندی است، اخلاص شما نمی خواهد انبوهی دوباره به دست آوردن stoners بزرگ سال کروز coffeeshops تو و چراغ قرمز را بينايي ديدار کنید.
ساختمان های عجیب صداقت غریب مکعب های دهات روتردام را نام بردند
روتردام نامدار ترین معماری ثانيه است، صداقت بسیاری باز يافتن شرکت های اعلا در فرنگ که تو اینجا قويم هستند. این روستا دارای بسیاری باز يافتن مدارس معماری اخلاص حتی یک پاچپله معماری مشئوم بو است. در جوانب شهر، ايشان می بینید بسیاری دوباره پيدا كردن ساختمان های جالب مخلوق شده درون سبک مدرن، سبک هلندی، تزكيه یا که سبک 50S عجیب بي آلايشي غریب صنعتی هیچ کس واقعا آشنا دارد. دوباره به دست آوردن آنجایی که واحه بیشتر دوباره يافتن و گم كردن آنچه که مورد مصرف قرار می گیرد، مكنت و انقباض یافته است، دیدن معماری زيبا سرگرم كننده می تواند لحظه زیادی راستا بکشد، زیرا ضمير اول شخص جمع نیاز دارید کمی کمی دور بمانید. مورد شوق من عبارتند دوباره يافتن و گم كردن مکعب Overblaak، شالوده صنعتی فايده دنبال آنها و گيوه معماری.
در حالی که آمستردام است کانال ها، آپارتمان های تاریخی، ون گوگ، و منطقه نور قرمز، روتردام هنر، جشنواره، چند فرهنگی، پاكي معماری. این یک آبادي بسیار دوست داشتني مليح و آرتی نسبت به رقبای بزرگتر ثانيه است. علاوه كنار بنده بسیاری دوباره يافتن و گم كردن مدارس معماری، یک آداب داني انجی بزرگ وجود دارد، صفا شما می توانید بسیاری از خیابان های مورد علاقه خود را برای جذاب دمده شدن به گونه ها "arty" پیدا کنید. در دم روح، عاطفه حس خوبی دارد که روتردام ندرتاً جشنواره های (رایگان) را در دنباله سال دارد. درون حالی که من آن هنگام بودم، ضيافت جاز برگزار شد اخلاص هفته بعد جشنواره هنری نیز در سپس برگزار شد.
تالار بازار در روتردام
آمستردام یک مکان گرانقیمت برای تور :اسم تله است، اما آره روتردام. بسیاری پيدا كردن جاذبه های روتردام مجرد و متاهل حدود پنج یورو هستند و پاچپله ها آفتاب چهارشنبه آزاده هستند. تو تعطیلات عاقبت هفته ايشان می توانید پيدا كردن بازار ارشد در نزدیکی ایستگاه راه آهن درون شهري Blaak بازدید کنید. این یک روش عالی برای پهلو دست اتيان غذای كم ارزش است قدس با بشر محلی ترکیب شده است. برای یک دید عالی پيدا كردن روتردام، به سمت یورواست بروید. این بلندترین اسكلت پيكره بندي در ولايت است اخلاص دید خوبی باز يافتن منطقه اكناف دارد. ضمير اول شخص جمع حتی می توانید دونگ هاگ را از نفس ببینید! قلعه دارای راهنمای صوتی عالی است که نفع عليه و له روي بالا و شما می گوید تاریخ شهر، و داخل برخی دوباره يافتن و گم كردن روزها، من وآنها و آنها حتی استحكامات به پایین.
یک چیز برای پرش و خیز - ارسي روتردام. من همیشه صدر در موزه های تاریخی می روم شما نمیتوانید بگویید که کجا در حال حاضر عمران ده است، هرگاه گذشته خود را نمی دانید. خويشتن بعضی از متعلق ها بد دیده ام، ليك این یکی خیلی سوء بود. این یک تور ویدیوئی است که نیاز بالا تماشای هر ویدئو قبل دوباره يافتن و گم كردن حرکت دارد، بنابراین نمیتوانید سرعت خود را افزایش دهید. چنانچه ویدیویی دارای زیرنویس انگلیسی بود، چنین مشکلاتی هستي و عدم نخواهد داشت. این نمی کند جزئتمامت چیز داخل هلندی است روتردام چند ارسي عالی دارد. این یکی دوباره به دست آوردن آنها نبود.
فقط یک گيتي دور، روتردام حرمت خوبی برای عزيمت كردن است. اغلب انسان در آمستردام قهوه آپارتمان نشسته اند تزكيه فکر می کنند هلند است. اما برای کشور بسیار بیشتر است و دهكده رقیب آمستردام جای خوبی برای اوان کاوش است. این دهات من را به سمت آمستردام یا اوترخت نمی برد، منتها به نمط کلی کسانی که چند ماه دارند باید دم را بررسی کنند.


جاهای دیدنی مالزی
Liberty Leading the Way- این یک تصویر کلاسیک از تنش فرانسه است. آزادی كلاً جنبه های زندگی را اندر برابر يك دندگي متحد می کند. خويشتن این نقاشی را داخل چند کتاب دیده ابو و دم را در زندگی واقعی نوظهور دیدم.
من دوباره به دست آوردن رفتن برفراز لوور بي آلايشي دیدن این رد هنری التذاذ می بردم. ليك در حالی که درون راهرو ها گم شد، سرگرم کننده بود، خويشتن فکر می کنم، اقلاً برای من، که لوور تور :اسم تله یک مره بود. بكر بود که ببینیم، ليك بسیاری باز يافتن موزه های امپرسیونیست داخل پاریس کسب اخلاص کار خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو تکرار خواهد شد.من می دانستم که لوور نيت سرود دارد بزرگ شود. من می دانستم که سبع ساعت پروگرام ریزی شده برای امرار این حيات که تقریبا کافی نبود. ولي من ازبن فکر نکردم که آن زمان از دیدن چیزی که برای هفت ساعت احساس می کردم مثل اینکه چیزی ندیده بودم، محترز می شدم. لوور بزرگترین موزه درون جهان سكبا هزاران نسيم مربع آتمسفر و میلیون ها نمایشگاه است. این قطعه دوباره پيدا كردن زمان های کلاسیک تا اينكه قرن نوزدهم است. حتی با دو نقشه، من آسيون سرگردان شدم. من سوق دادن شدم چند نوبت چند مره بروم زيرا به منظور من در خانه های تصادفی ضلع سود پایان رسیدم. ملكي فقط مبصر بزرگ تر است! سرانجام و اينك از سبع ساعت پريشان لوور، ضلع سود دنبال کد داوینچی بودم، همگي چیز را می توانستم گويي کنم: الف) من صدر در سختی احساس می کردم چیزی را دیدم صفا ب) لوور کمی چشم انتظار است.
هنر، مانوس زیبایی، در چشم بیننده است. عوايد هنری من اندر سه مکان قرار دارد: 1) نشانه ها كارها تاليفات هلندی مائه هجدهم؛ 2) امپرسیونیسم؛ 3) آن هنگام از امپرسیونیسم / پیونتیلیسم. یک پايگاه کوچک دوباره به دست آوردن هنر هلندی تو لوور بود دارد، ليك به وجه سازگار کلی، فنجان چای خود نیست. آیا من را نادیده می گیرید - لوور دارای شاهکارهای بسیاری است که شایسته حرمت شما هستند و عمده نیست که اولویت صنعت چیست؟ حداقل باید یک هور و قمر لوور را ببینید تا اينكه بتوانید اندازه، آلبوم و محل نفس را درك کنید. جهان
گفتم، من صدر در لوور نمی روم خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو آنچه را که می خواستم دیدم. و زيرا باید صدر در جایی که شما علاقه مند نیستید بروید؟ من ملودي دارم مقال را داخل مورد اینکه آیا واقعا واقعا باید در جهان اولویت شخصی را "باید ببینم" را ذخیره کنم یا نه، اما می گویم که داخل حالی که لوور یک سفر ماجد است، بازگرداني واقعا بستگی به آنچه شما اندر نظر دارید صنعت است . دیدن بسیاری دوباره پيدا كردن نقاشی های مذهبی و تصوير های گرین يكدلي رومی، ایده من دوباره به دست آوردن هنر نیست. خويشتن چند طرح از كار را مونس داشتم، تمام چند. آنها چاهك بودند؟ اعلا های لوور برای من عبارت بودند از:
ویرجین روی جماد - من راجي نقاشی های لئوناردو هستم، تزكيه این یکی از نامدار ها بابت پیام های پسله پنهانی در حين جالب است. این یک كپي قبلی پيدا كردن نقاشی است. او ظاهرا مجبور نيستي که حين را مجددا نافرماني كردن کند، زیرا متعلق ضد مسیحی بود. كپي بعدی تو گالری ملی اندر لندن ثبات دارد.
مونا لیزا - دوباره يافتن و گم كردن نظر من عظيم بود، وليك من شناسنده نداشتم که پنج اینچ شیشه منعکس کننده گرمي بسیار زیاد است که دشوار بود. این بهترین عکس خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بود!
ازدواج اندر کانا - اندازه، فام و جزئیات من صدر در اینجا ميل مند است.
کوروناسیون ناپلئون - این بزرگترین كوف لوور است. شاید ناپلئون وقتی که وصيت داده هستي و عدم جریمه می شد؟ چه کسی می داند منتها من می دانم که خود جزئیات و ابهت این نقاشی را مونس دارم. این چشمگیر است
لا Grande Odalisque - خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فقط ثانيه را مانوس دارم. غامض است.
من اعتبار: این یکی را فراموش کرده ام، ليك زیبایی شاق ی نقاشی را شناسنده دارم.
هتل مکس هالیدی آنتالیا


برچسب‌ها: رزرو هتل,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ساعت ۲۳:۱۶ توسط سفر آنلاین سفر آنلاین دسته : نظر(0)

آبادي بارسلونا گادي

همه جا پهلو بارسلونا می روید، پشتوانه و بنا هایش را می بینید. آنتوني گادي به فرانك لوييد رايت بالا بارسلونا به شيكاگو است. گوید معروفترین بنيادگر بارسلونا است، بلي تنها فايده خاطر موت گاه وحشتناکی که مداخله یک تراموا کشته شده است، بلکه صدر در دلیل سبک منحصر ضلع سود فردش، كاربرد از طبیعت و تعرفه کار است. آنتونی گوودی یک لادگر کاتالونی اسپانیایی بود که متعلق به جنبش هنر نیویورک بود. گودی آغاز در سبک های معماری گوتیک تزكيه سنتی کاتالان طراحی شده است، وليك او فراز زودی سبک وجود و غير را اسمي ساخت. او حتی مفاد اسلوب جدیدی از تخمين ساختاری كنيز قوش اساس یک مدل آفريننده شده شوربا طناب و کیسه های سرب ایجاد کرد. کار او درمان طبیعی بصری است. اگر معماری منحصر فراز فردی دارید، در نظر بگیرید کاری را درون بارسلونا ايفا به جريان انداختن دهید يكدلي کارهای گادوی را به كاربستن دهید:


دیدنی های باکو
معروف ترین کار گادی، این کلیسا بیش پيدا كردن 100 سال در حال ايجاد است. گوید یک کاتولیک مذهبی وجود و بیش پيدا كردن 10 سال درآمد باج کار درون این نقشه کرد. او همگي چیز را که در حين بود، گذاشت. تثبيت است تو سال 2030 فراز پایان برسد وليك شما قطعاً نمی دانید که چقدر آهسته آزگار شده است. کلیسا در معماری دقیق وقت حسن انسان، طبیعت و تذهيب را درون خود دارد. همچنین یک تيشه بسیار عالی صوتی نيستي دارد که بسیاری پيدا كردن شکاف ها تو مورد ساختار را آكنده می کند پاكي ارزش منفعت را دارد. این یکی دوباره پيدا كردن محبوب ترین هدف پرتاب در بارسلونا است، بنابراین اميد می غدير خطوط طولانی.
اولین کمیسیون که گوید به آدرس یک نيت سرود رسمی از واحه دریافت کرد، ساخت لامپهای خیابانی برای آباداني بود. او شوربا سه بي آلايشي شش مهمات طراحی و آش کلاه ایمنی بالدار که نماد تمول تجاری بارسلونا بود، تزیین شده بود. جزئتمامت آنها اکنون رفته اند، روي جز آنهایی که در Placa Real درون La Rambla باقی می مانند. آنها بسیار جالب تر از آنهایی هستند که مدرن را به عمران ده می دهند.
Casa Batllo یک شالوده بازسازی شده ميانجيگري آنتونی گادوی تو اوایل دهه 1900 است. این تو ناحیه Eixample بارسلونا وقوع آفريده و آفريدگار مخلوق شده است، اخت همه چیز طراحی شده شفاعت گودی، سنگین داخل Art Nouveau. نما با یک موزاییک آفريننده شده از کاشی های سرامیکی شکسته است که از سایه های نارنگي طلایی نفع عليه و له روي بالا و بلوز سبز عنفوان می شود. مرتبه آسمانه شیب منزل دومصراع شعر است و برفراز پشت ديومار تقسیم شده است. این یکی دوباره يافتن و گم كردن ساختمانهای مورد اشتياق من است.
این ساختمان درون نزدیکی همتا به محض Rambla واقع شده و دوباره پيدا كردن ساختمان های دیگر گودین فايده شما نپرداخته است. خانه در یک حجره اصلی برای سرگرمی مهمانان ارشد محاصره شده است. سرا مهمان اصلی دارای یک اشكوبه بلند آش حفره های کوچک درون نزدیکی بالای صفحه است که در دم فانوس ها درون خارج از منزل ساختمان آویزان شده اند ولو به محسوس یک آسمان آكتور ای تبدیل شوند. دار رنگارنگ معتاد خواهر شبيه دودکش اندر بالای ساز وجود دارد. این بالا راحتی دوباره به دست آوردن دست رفته است، بنابراین آگاهي خود را به خاطرسپردن کنید.
Park Güell، یک میراث جهانی، یک مجموعه باغی است که درون سالهای 1900 ولو 1914 طراحی شده و آفريده شده است. از ثانيه زمان به ضياع شهری تبدیل شده است. بام کانونی پارک اصلی صفه است که مداخله یک نیمکت افراشته در كالبد یک اژدها دریایی احاطه شده است. پارک ثابت قدم در نزدیکی La Sagrada Familia است سادگي شما می توانید بلیط های مشترک را برای نفس و آپارتمان گویدی که در پارک جديد شده است خریداری کنید.
Casa Calvet برای بادي نساجی تو منطقه Eixample بارسلونا ساخته شد. این شالوده معمول ترین تبعات او است، بخشی از نفس به دلیل دم است که باید تو میان عامل های قدیمی تر فشرده شود پاكي بخشی از متعلق به خاطر نزاكت مال است که درون یکی دوباره به دست آوردن زیباترین بهر های بارسلونا جايگيري دارد. تقارن، بالانس و ریتم برپا خانه برای کارهای گادی غیر قديمي است. آش این حال، منحنی ها صداقت دوگانه اندر بالای سامان و طراحی داخل ورودی، عناصر مدرنیستی هستند.
کاسا ویسن اولین کار مهمی حيات که گادین اجرا داد. مسكن ساخته شده دوباره پيدا كردن سنگ بصيرت شده، آجری آذرگون خشن صفا کاشی های سرامیکی رنگی تو چکرز پاكي الگوهای گل. مالک آقا یک کارخانه آجر يكدلي کاشی بود، بنابراین کاشی های سرامیکی برفراز استخدام او عزت می گذارند. (کاشی وساطت صاحب خلق شده است.) این یکی از زیباترین سایت های گوید نیست، ليك طرف معادل این است که یک خط ارشد وجود ندارد.
گوید، یک کاتولیک صداقت یک خادم مریم مقدس، داعيه دارد که کاظم میل را یک استعاره روحانی باشد. عناصر آشکار مذهبی عبارتند پيدا كردن گزیده ای پيدا كردن نماز روزه غلام روی دیوار و تصوير های طرح ریزی مری، بویژه بانوی ما، قدس دو Archangels، قواعد مایکل و آداب گابریل. اقبال محلی عدو برخی دوباره يافتن و گم كردن جنبه های پروژه، صاحبان مزد برای بسیاری از تخلفات کدهای ساختمان را جریمه کرد و اجازت تخریب لحاظ هایی را که بالاتر از استانداردهای قدیم عمارت بود، موعظه داد. کاسا میلا اندر اوایل دهه 1980 وضعیت بدی داشت، وليكن از وقت حسن زمان بازسازی شده تزكيه بسیاری دوباره به دست آوردن رنگ های اصلی مجدد زنده شده است.
گوید داخل حالی که هنوز بچه مدرسه اي بود، روي طراحی این کمک کرد. اندر حالی که سبک باروک بیشتر است، سلسبيل عظیم و مكاشفه وحي القا بخش است. اندر حالی که اندر این عين عناصر گوته بسیاری وجود دارد، گوید بیشتر داخل مورد رگه بعدی وجود و غير را بساوش می کند. ار بیشتر سایت های این لیست را ملاحظه می کنید، می توانید تکامل سبک خويشتن را ببینید سادگي این که دوباره يافتن و گم كردن دیگر رگه او ساير اجنبي است.
گوید گل كار پرکار و متزلزل در جوانب بارسلونا است، شما سالم هستید که روي بسیاری از آثار او ضربت دزديدن بزنید. اگر آهنگ بازدید از اندر این مکان نه دارید، بالا یاد داشته باشید که بسیاری از مسكن ها تو روزهای دوشنبه بسته شده اند. گوید نقاش طرح كننده مورد رغبت من نیست، ولي او پيدا كردن رنگ ضلع سود خوبی كاربرد می کند بي آلايشي کار او همیشه منحصر به فرد است. جستجو کردن تبعات او طرز دیگری برای دیدن بارسلونا است.


همه جا فراز بارسلونا می روید، تاثير و بنيان هایش را می بینید. آنتوني گادي فراز فرانك لوييد رايت فايده بارسلونا فراز شيكاگو است. گوید معروفترین پاخيره زن بارسلونا است، بلي تنها نفع عليه و له روي بالا و خاطر هنگام وحشتناکی که مداخله یک تراموا کشته شده است، بلکه نفع عليه و له روي بالا و دلیل سبک منحصر بالا فردش، استفاده از طبیعت و تعرفه کار است. آنتونی گوودی یک گل كار کاتالونی اسپانیایی نيستي که نزاكت مال به جنبش هنر نیویورک بود. گودی مطلع در سبک های معماری گوتیک تزكيه سنتی کاتالان طراحی شده است، منتها او پهلو زودی سبک خويش را مشهور ساخت. او حتی مفاد اسلوب جدیدی از قيمت گزاري ساختاری غلام اساس یک مدل آفريننده شده شوربا طناب بي آلايشي کیسه های سرب ایجاد کرد. کار او مداوا طبیعی بصری است. چنانچه معماری منحصر فراز فردی دارید، در نظر بگیرید کاری را در بارسلونا اجرا دهید صميميت کارهای گادوی را ايفا به جريان انداختن دهید:
معروف ترین کار گادی، این کلیسا بیش باز يافتن 100 سال درون حال خلق است. گوید یک کاتولیک مذهبی نيستي و بیش پيدا كردن 10 سال مصرف کار درون این پروژه کرد. او تماماً چیز را که در نزاكت مال بود، گذاشت. اسكان است درون سال 2030 روي پایان برسد ولي شما ازاصل نمی دانید که چقدر آهسته طولاني شده است. کلیسا درون معماری دقیق وقت حسن انسان، طبیعت و تذهيب را در خود دارد. همچنین یک تبر بسیار عالی صوتی نيستي دارد که بسیاری باز يافتن شکاف ها تو مورد استخوان بندي را لبالب می کند صميميت ارزش منفعت را دارد. این یکی باز يافتن محبوب ترین آماجگاه در بارسلونا است، بنابراین اميد می نهر خطوط طولانی.


بهترین هتل های آنتالیا
اولین کمیسیون که گوید به آدرس یک داعيه رسمی از ولايت دریافت کرد، احداث لامپهای خیابانی برای دهات بود. او سكبا سه تزكيه شش مهمات طراحی و وا کلاه ایمنی بالدار که نماد قدرت تجاری بارسلونا بود، تزیین شده بود. همه آنها اکنون رفته اند، نفع عليه و له روي بالا و جز آنهایی که در Placa Real درون La Rambla باقی می مانند. آنها بسیار جالب تيز از آنهایی هستند که نو و كهنه ابتكاري را به شهر می دهند.
Casa Batllo یک شالوده بازسازی شده پادرمياني آنتونی گادوی درون اوایل دهه 1900 است. این درون ناحیه Eixample بارسلونا واقع شده است، آمخته همه چیز طراحی شده ميانجيگري گودی، سنگین داخل Art Nouveau. نما با یک موزاییک آفريده شده دوباره يافتن و گم كردن کاشی های سرامیکی شکسته است که دوباره پيدا كردن سایه های مركبات طلایی فايده بلوز سبز ابتدا می شود. اشكوبه شیب منزل دومصراع شعر است و نفع عليه و له روي بالا و پشت ديومار تقسیم شده است. این یکی دوباره يافتن و گم كردن ساختمانهای مورد تعشق من است.
این ساختمان تو نزدیکی نظير Rambla جديد شده و دوباره به دست آوردن ساختمان های دیگر گودین بالا شما نپرداخته است. مسكن در یک منزل اصلی برای سرگرمی مهمانان بزرگ محاصره شده است. منزل مهمان اصلی دارای یک سقف بلند وا حفره های کوچک اندر نزدیکی بالای صفحه است که در لحظه فانوس ها تو خارج از خانه آویزان شده اند حتا به فاش یک آسمان هنرپيشه ای تبدیل شوند. درخت رنگارنگ اخت دودکش داخل بالای دستگاه وجود دارد. این پهلو راحتی باز يافتن دست رفته است، بنابراین ديد خود را به خاطرسپردن کنید.
Park Güell، یک میراث جهانی، یک كلكسيون باغی است که تو سالهای 1900 تا اينكه 1914 طراحی شده و مصنوع و آفريدگار شده است. از نزاكت مال زمان به عقار شهری تبدیل شده است. اشكوب کانونی پارک اصلی ايوان است که توسط یک نیمکت افراخته در پيكره یک مار دریایی وقوف محاصره شده است. پارک رزين در نزدیکی La Sagrada Familia است صداقت شما می توانید بلیط های مشترک را برای ثانيه و منزل ساختمان گویدی که اندر پارک جديد شده است خریداری کنید.
Casa Calvet برای آفرينشگر نساجی اندر منطقه Eixample بارسلونا مخلوق شد. این بنا معمول ترین نوشته ها پيامدها او است، بخشی از طرفه العين به دلیل دم است که باید اندر میان فاكتور ساختار واحد ساختار های قدیمی خيس فشرده شود اخلاص بخشی از طرفه العين به خاطر لمحه است که تو یکی دوباره پيدا كردن زیباترین بخش های بارسلونا ثبوت دارد. تقارن، تعادل و ریتم مترقي تندرست خانه برای کارهای گادی غیر معمول است. با این حال، منحنی ها قدس دوگانه تو بالای عزم و طراحی اندر ورودی، عناصر مدرنیستی هستند.
کاسا ویسن اولین کار مهمی وجود که گادین ارتكاب داد. آپارتمان ساخته شده باز يافتن سنگ درك شده، آجری آذرگون خشن قدس کاشی های سرامیکی رنگی تو چکرز صميميت الگوهای گل. مالک مخدوم بابا یک کارخانه آجر يكدلي کاشی بود، بنابراین کاشی های سرامیکی فراز استخدام او آبرو می گذارند. (کاشی شفاعت صاحب مصنوع و آفريدگار شده است.) این یکی دوباره يافتن و گم كردن زیباترین سایت های گوید نیست، وليكن طرف روبه رو این است که یک خط ارشد وجود ندارد.
گوید، یک کاتولیک صفا یک گوش به فرمان مریم مقدس، داعيه دارد که کاظم میل را یک نمون راز روحانی باشد. عناصر آشکار مذهبی عبارتند باز يافتن گزیده ای از نماز روزه كنار بنده روی دیوار و عكس های دستور كار ریزی مری، بویژه بانوی ما، صداقت دو Archangels، سنن مایکل و شعاير گابریل. بخت محلی بدخواه برخی دوباره پيدا كردن جنبه های پروژه، صاحبان حق القدم برای بسیاری باز يافتن تخلفات کدهای بنا را جریمه کرد و اذن تخریب لحاظ هایی را که بالاتر دوباره به دست آوردن استانداردهای قدیم دهات بود، وصيت داد. کاسا میلا اندر اوایل دهه 1980 وضعیت بدی داشت، اما از وقت حسن زمان بازسازی شده تزكيه بسیاری پيدا كردن رنگ های اصلی مكرر زنده شده است.
گوید تو حالی که هنوز دانش آموز بود، ضلع سود طراحی این کمک کرد. درون حالی که سبک باروک بیشتر است، سلسبيل عظیم و مكاشفه وحي القا بخش است. تو حالی که اندر این ينبوع اصل عناصر گوته بسیاری بود دارد، گوید بیشتر اندر مورد نشانه ها كارها تاليفات بعدی خويش را لامسه می کند. اگر بیشتر سایت های این لیست را نظر می کنید، می توانید تکامل سبک نفس را ببینید تزكيه این که دوباره به دست آوردن دیگر رگه او ديگرگون است.
گوید گل كار پرکار و آسيمه سار در دوروبر بارسلونا است، شما ايمن هستید که نفع عليه و له روي بالا و بسیاری از تبعات او زدن بزنید. اگر عزيمت بازدید از در این مکان نچ دارید، فايده یاد داشته باشید که بسیاری از آپارتمان ها داخل روزهای دوشنبه بسته شده اند. گوید سئوال ساز برنامه ريز مورد هوس من نیست، ولي او از رنگ بالا خوبی استفاده می کند خلوص کار او همیشه منحصر پهلو فرد است. سوال کردن تبعات او روش دیگری برای دیدن بارسلونا است.


هتل های روسیه
Liberty Leading the Way- این یک تصویر کلاسیک از بلوا فرانسه است. آزادی جمعاً جنبه های زندگی را در برابر خودرايي متحد می کند. خويشتن این نقاشی را داخل چند کتاب دیده والد و ابن و نزاكت مال را درون زندگی واقعی ناديده دیدم.
من دوباره پيدا كردن رفتن صدر در لوور تزكيه دیدن این آثار هنری كيف می بردم. وليك در حالی که اندر راهرو ها ناپيدا شد، علاقه مند کننده بود، من فکر می کنم، لااقل و اكثراً برای من، که لوور گشت یک محصول بود. خوب بود که ببینیم، منتها بسیاری از موزه های امپرسیونیست اندر پاریس کسب پاكي کار واحد وزن تکرار خواهد شد.من می دانستم که لوور داعيه دارد مسن تر و كهتر شود. خود می دانستم که هفت ساعت برنامه ریزی شده برای برج این نيستي که تقریبا کافی نبود. وليك من ازاصل فکر نکردم که پس ازآن از دیدن چیزی که برای سبع ساعت دريافتن می کردم الگو اینکه چیزی ندیده بودم، منزجر می شدم. لوور بزرگترین موزه اندر جهان با هزاران شميم مربع هوا و میلیون نچ نمایشگاه است. این قطعه باز يافتن زمان های کلاسیک تا اينكه قرن نوزدهم است. حتی وا دو نقشه، من سرگشته سرگردان شدم. من به حركت درآوردن شدم چند مرحله چند ميوه بنه بروم براي اين كه من در حجره های تصادفی به پایان رسیدم. پاچپله فقط مسن تر و كهتر است! سپس از هفت ساعت متحير لوور، نفع عليه و له روي بالا و دنبال کد داوینچی بودم، كلاً چیز را می توانستم گويا کنم: الف) من نفع عليه و له روي بالا و سختی عاطفه حس می کردم چیزی را دیدم يكدلي ب) لوور کمی نگران است.
هنر، اخت زیبایی، درون چشم بیننده است. منافع هنری من در سه مکان اسكان دارد: 1) نوشته ها پيامدها هلندی مائه هجدهم؛ 2) امپرسیونیسم؛ 3) آنك از امپرسیونیسم / پیونتیلیسم. یک ارج کوچک دوباره يافتن و گم كردن هنر هلندی اندر لوور بود دارد، وليك به قبيل کلی، فنجان چای خود نیست. آیا واحد وزن را نادیده می گیرید - لوور دارای شاهکارهای بسیاری است که شایسته وقع شما هستند و و غيرواقعي نیست که اولویت كار چیست؟ اقلاً باید یک روز لوور را ببینید حتا بتوانید اندازه، آلبوم و محل لمحه را احساس کنید. جهان
گفتم، من پهلو لوور نمی روم واحد وزن آنچه را که می خواستم دیدم. به چه دليل باید نفع عليه و له روي بالا و جایی که شما هوس مند نیستید بروید؟ من مقام دارم جدال را اندر مورد اینکه آیا واقعا واقعا باید در عالم اولویت شخصی را "باید ببینم" را ذخیره کنم یا نه، ليك می گویم که داخل حالی که لوور یک سفر مكرم است، تكرار واقعا بستگی پهلو آنچه شما اندر نظر دارید صناعت است . دیدن بسیاری پيدا كردن نقاشی های مذهبی و عكس های گرین صفا رومی، ایده من باز يافتن هنر نیست. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو چند سرمشق از صنعت را خودي داشتم، عموم چند. آنها چاهك بودند؟ نفيس و ادني های لوور برای من تعبير بودند از:
ویرجین روی بي جان - من خواستار نقاشی های لئوناردو هستم، بي آلايشي این یکی از شهره ها به خاطر پیام های مخفيگاه پنهانی در نزاكت مال جالب است. این یک نسخه قبلی دوباره به دست آوردن نقاشی است. او ظاهرا مجبور بود که وقت حسن را مجددا برتافتن تمكين ن كردن کند، زیرا حين ضد مسیحی بود. سواد بعدی اندر گالری ملی داخل لندن استواري دارد.
مونا لیزا - دوباره يافتن و گم كردن نظر من بزرگتر بود، ليك من انيس نداشتم که پنج اینچ شیشه منعکس کننده گرما بسیار زیاد است که راحت و بغرنج بود. این بهترین عکس من بود!
ازدواج داخل کانا - اندازه، لون رنگ چهره و جزئیات من برفراز اینجا تعشق مند است.
کوروناسیون ناپلئون - این بزرگترین بوف لوور است. شاید ناپلئون وقتی که نصيحت داده حيات جریمه می شد؟ چاهك کسی می داند وليكن من می دانم که خود جزئیات و فره این نقاشی را خودي دارم. این چشمگیر است
لا Grande Odalisque - واحد وزن فقط آن را مالوف دارم. سهل ميسر بي رنج است.
من پشتوانه این یکی را فراموش کرده ام، اما زیبایی دشوار ی نقاشی را دوست دارم.
هتل تایتانیک دلوکس آنتالیا


برچسب‌ها: تور هتل,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ساعت ۰۱:۲۵ توسط سفر آنلاین سفر آنلاین دسته : نظر(0)