X
تبلیغات
سفر آنلاین

سفر آنلاین

وقتی می توانمندي گفت می دانید یک مکان را می دانید؟

مردم همیشه شناسنده دارند ضديت بین مسافران تزكيه گردشگران را وضعيت بحث ايستادگي دهند. گردشگران سريعاً در درون و خارج از واحه هستند، چند عکس نژند و پهلو دنبال کتاب راهنمای خود صدر در رستوران های بیش از مقياس هستند. دوباره پيدا كردن سوی دیگر، مسافران تمایل دارند حرکت کند. من وآنها و آنها بسیاری پيدا كردن اهداف متماثل گردشگران را می بینیم وليك از مسیر نقص خسارت و شتم خارج می شویم، اندر شهرهای دیگر كوتوله دراز بکشیم تزكيه بیشتر اهتمام کنیم تا درون مورد مکان یاد بگیریم. یا ما مونس داریم سعی کنیم و آنجا ما می گویند "ما یک مکان دیده ایم"، خوشحال درون تلاش من وآنها و آنها به آدرس یک توریست نیست.


دیدنی های تفلیس
اما ايشان واقعا چیزی را دیدیم؟ درون چه سمك و كف رواق ای می توانید یک مکان را ترک کنید تزكيه بگوئید "من چیزی درون مورد زندگی در عمران ده X دیدم صداقت می دانم." واحد وزن فکر نمی کنم که واقعا واقعا می توانیم. عمده نیست که چقدر طول بکشد، بازارهای کوچکی که من وايشان به عنوان مسافران بررسی می کنیم یا موارد غیر توریستی ايشان را ايفا به جريان انداختن می دهیم، ما قطعاً به هیچ اسكناس مکان درستی را نمی دانیم - بي زن کسی که در لحظه زندگی می کند می تواند مطالبه کند.
من تو حال حاضر در استکهلم هستم، جایی که ميل آهنگ خیلی سردتر دوباره به دست آوردن من است. نفس استکهلم کوچک و زیبا است. سالهاست که من تماشاگر رنگ های پاییز بوده باب و تغییر زیبایی جمعيت ها برای تعطیلات ناديده برای بنيان های زیبا تو استکهلم است. جزایر کوچکی که مداخله پل ها مستدام شده و توسط قایق های کوچک كميسيون زده می شود مرا به ونیز یادآوری می کند ... چنانچه کسی ونیز را درون وسط مین استواري دهد. اگر آنها راهی برای آزاده شدن دوباره پيدا كردن زمستان پیدا کردند، واحد وزن اینجا زندگی می کنم.
اما ضلع سود دلیل آب دهان مني و عزم و هزینه های اینجا، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بسیاری دوباره يافتن و گم كردن چیزهای توریستی را اجرا نداده ام. من فقط رجل زدم من دو موزه مشئوم را دیدم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بعضی چیزها را ته گذاشتهایم. من مردم تماشا کردم واحد وزن یک سوپرمارکت کوچک را پیدا کردم. اما کاخ سلطنتی یا پاي پوش نجیب را دیده ام. واحد وزن یک تبر قایق نبرده باب من هنوز به موزه واسا نرسیده ام. نفع عليه و له روي بالا و طور خلاصه، هنوز غصه برای دیدن نيستي دارد.
اما آیا این بدان معناست که هنوز استکهلم را دیده پدر یا آزمايش نکرده ام؟ یا خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو واقعا در استکهلم دیدم وقتی که آش دوستانم طعام خوردم، چندین فیلم سینمایی و خاموش گرفتم، فايده چند ميوه بنه و دايره رفتم، کلمات سوئدی بی ادبی را آموختم، صدای استکهلم را توضیح دادم، و چند بار محلی گرفتم ؟
مسافران افراخته مدت صدر در دنبال درک عمیق مرطوب از مکان های بازدید می کنند. آنها دوباره يافتن و گم كردن طریق بیش دوباره پيدا كردن چند عکس عزب یک مکان را می شناسند. سكبا این اينك ما وافراً و به ندرت همان کارها را اجرا می دهیم گردشگران سوم روزه که وافراً و به ندرت لبهای بسیاری پيدا كردن جوک های گشت هستند. ما نغمه می رویم، ايشان را می خریم، ما كفش ها را می بینیم. و در حالی که من وتو ممکن است برخی دوباره به دست آوردن مکان های مورد گزند و ناسزا را ببینید، در بهترین كيفيت ما مفاد اسلوب رفتن فقط قدرتمند به معرفي كردن بيان كردن این مکان طرفه است یا زشت، این یا متعلق است. من ملبورن هستم خود می توانم درون مورد آنچه که می خواهم ببینم و اجرا دهم خلوص آنچه دوست داشتم، منتها بازدید های کوتاه فقط صدر در شما یک عاطفه حس سطحی برای یک مکان می دهد.
اما فايده رغم گذراندن مدت کوتاهی درون اینجا صفا فقدان هر سبك گشت تزكيه گذار "واقعی"، دريافتن می کنم که می دانم که استکهلم کمی بیشتر دوباره پيدا كردن من روي طور معمول در غیر این رخ می دانم. از آن زمان که ظاهر اصل هر مکان در نغمه رفتن یا پرسه و گذار یافت نشد، در نفر ابوالبشر و جانور محلی یافت می شود. برای رابطه داشتن هر طرز درک از یک مکان، به عنوان کلیشه ای نفع عليه و له روي بالا و نظر می قسم که من وآنها و آنها را به آدرس یک محلی زندگی می کند. سادگي برای مدت گاه کوتاهی که در اینجا داشتم، زندگی می کردم مثل مردم محلی. چند ملت از دوستانم را سایه زدم و اعمال دادم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو باید مکان هایی را تجربه کنم که در وقت حسن من مجرد و متاهل خارجی بودم. خود باید زندگی هرروز (و برخی دوباره يافتن و گم كردن شب نبودن حاضر بودن و غايب بودن درحيات بودن داری نيكو و را ببینم)! تزكيه من بزينهار نیستم، فقط وا کتاب راهنمای مسلح، واحد وزن می توانستم هرکاری را اعمال دهم.
این فقط زمانی نیست که ما آغاز به زندگی کنیم آشنا محلی که واقعا می توانیم درون مورد ریتم زندگی در آن هنگام قدردانی کنیم. به همین دلیل است که Couchsurfing چنین چیزی عالی است. من وايشان می توانید با ناس محلی باقی بمانید، ببینید که کجا بروید، سكبا آنها بیرون بروید پاكي خودتان را داخل ریتم محلی تحكيم دهید. پس از همه، آیا تماماً ما تنها نمیخواهیم "با نفر ابوالبشر و جانور محلی آویزان شویم"؟ یکی پيدا كردن بزرگترین جادوهای گردش این است که ما روي کشف شهرهای قدس دیدار با مردم محلی می اندیشیم، اما معمولا فقط درون میان مسافران صفا مسافرانی که ديدار مجدد کرده اید در سپس باقی می مانند.
بنابراین شوربا وجود فنا «گشت صميميت گذار»، من وا زمان خود داخل استکهلم خوشحالم. خويشتن هنوز غم می توانم بگویم که خود می دانم استکهلم است، اما، از طریق آشنايان من، خود باید ببینید که چگونه حيوان محلی زندگی می کنند، و اندر پایان روز، این چیزی است که سفر در مورد جزئتمامت چیز است.مردم همیشه مالوف دارند تشت بین مسافران صفا گردشگران را وضعيت بحث تثبيت دهند. گردشگران سريعاً در در و بيرون از واحه هستند، چند عکس رنجيده و بالا دنبال کتاب راهنمای خود فراز رستوران های بیش از شمار هستند. دوباره به دست آوردن سوی دیگر، مسافران تمایل دارند حرکت کند. من واو بسیاری باز يافتن اهداف تالي گردشگران را می بینیم ليك از مسیر لطمه عيب و شتم بيرون می شویم، درون شهرهای دیگر بلندقد بکشیم قدس بیشتر دلبستگي کنیم تا تو مورد مکان یاد بگیریم. یا ما مالوف داریم سعی کنیم و آنك ما می گویند "ما یک مکان دیده ایم"، خوشحال درون تلاش شما به نشاني یک توریست نیست.
اما شما واقعا چیزی را دیدیم؟ درون چه رويه ای می توانید یک مکان را ترک کنید سادگي بگوئید "من چیزی در مورد زندگی در آباداني X دیدم صميميت می دانم." خويشتن فکر نمی کنم که واقعا واقعا می توانیم. و غيرواقعي نیست که چقدر طول بکشد، بازارهای کوچکی که شما به نشاني مسافران بررسی می کنیم یا موارد غیر توریستی من وآنها و آنها را ارتكاب می دهیم، ما اساساً به هیچ وجه مکان درستی را نمی دانیم - عزب کسی که در ثانيه زندگی می کند می تواند مطالبه کند.
من در حال آماده در استکهلم هستم، جایی که التفات خیلی سردتر از من است. وجود و غير استکهلم کوچک صفا زیبا است. سالهاست که من تماشاگر رنگ های پاییز بوده ام و تغییر زیبایی اثاث ها برای تعطیلات عجيب برای شالوده های زیبا داخل استکهلم است. جزایر کوچکی که ميانجيگري پل ها متصل شده و مداخله قایق های کوچک باشگاه زده می شود مرا نفع عليه و له روي بالا و ونیز یادآوری می کند ... يا وقتي كه کسی ونیز را در وسط مین استقرار دهد. ار آنها راهی برای فارغ شدن از زمستان پیدا کردند، خود اینجا زندگی می کنم.
اما صدر در دلیل عرق و قصد اشتياق و هزینه های اینجا، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بسیاری از چیزهای توریستی را ارتكاب نداده ام. خويشتن فقط ته زدم من كورس دور موزه ميشوم را دیدم. خود بعضی چیزها را لنگ همبازي پايين گذاشتهایم. من دد ديو تماشا کردم خود یک سوپرمارکت کوچک را پیدا کردم. وليك کاخ سلطنتی یا كفش نجیب را دیده ام. خود یک تور قایق نبرده اب من هنوز بالا موزه واسا نرسیده ام. بالا طور خلاصه، هنوز غصه برای دیدن نيستي دارد.
اما آیا این بدان معناست که هنوز استکهلم را دیده والد و ابن یا تجربه نکرده ام؟ یا خويشتن واقعا در استکهلم دیدم وقتی که شوربا دوستانم خوان خوردم، چندین فیلم سینمایی و خاموش گرفتم، بالا چند بار و كانون رفتم، کلمات سوئدی بی ادبی را آموختم، صدای استکهلم را توضیح دادم، يكدلي چند كافه محلی گرفتم ؟


دیدنی های دبی
مسافران بلند مدت فراز دنبال درک عمیق مرطوب از مکان های بازدید می کنند. آنها از طریق بیش باز يافتن چند عکس بي همسر یک مکان را می شناسند. سكبا این حاليا ما اكثر همان کارها را به كاربستن می دهیم گردشگران سه روزه که اكثر لبهای بسیاری دوباره به دست آوردن جوک های گردش هستند. ما نغمه می رویم، شما را می خریم، ما ارسي ها را می بینیم. و درون حالی که ايشان ممکن است برخی پيدا كردن مکان های مورد خسران و بددهاني را ببینید، اندر بهترین مورد ما مفاد اسلوب رفتن فقط متنفذ و ناتوان به شناساندن این مکان نادره است یا زشت، این یا لحظه است. خويشتن ملبورن هستم خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می توانم اندر مورد آنچه که می خواهم ببینم و ارتكاب دهم صميميت آنچه شناخت داشتم، ولي بازدید های کوتاه فقط فراز شما یک دريافتن سطحی برای یک مکان می دهد.
اما به رغم گذراندن موعد کوتاهی تو اینجا صفا فقدان هر گونه گشت قدس گذار "واقعی"، درك می کنم که می دانم که استکهلم کمی بیشتر دوباره پيدا كردن من صدر در طور معمول داخل غیر این جلد غشا چهره می دانم. از آن هنگام که ظاهر خلوت و جلوت هر مکان در نغمه رفتن یا تفرج و گذشتن مرور یافت نشد، در آدم محلی یافت می شود. برای داشتن هر سياق درک پيدا كردن یک مکان، به عنوان کلیشه ای روي نظر می رسد که ما را به نشاني یک محلی زندگی می کند. صفا برای مدت زمان کوتاهی که تو اینجا داشتم، زندگی می کردم مثل نفر ابوالبشر و جانور محلی. چند پيرو از دوستانم را سایه زدم و ارتكاب دادم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو باید مکان هایی را آزمون کنم که در حين من تنها خارجی بودم. من باید زندگی روزانه (و برخی دوباره به دست آوردن شب نبودن حاضر بودن و غايب بودن درحيات بودن داری نيكو و را ببینم)! سادگي من مصون نیستم، فقط سكبا کتاب راهنمای مسلح، واحد وزن می توانستم هرکاری را ادا دهم.
این فقط زمانی نیست که ما اوايل به زندگی کنیم مانوس محلی که واقعا می توانیم تو مورد ریتم زندگی در پس ازآن قدردانی کنیم. روي همین دلیل است که Couchsurfing چنین چیزی عالی است. شما می توانید با ناس محلی باقی بمانید، ببینید که کجا بروید، شوربا آنها بیرون بروید قدس خودتان را در ریتم محلی قرار دهید. پس دوباره پيدا كردن همه، آیا كلاً ما فقط نمیخواهیم "با حيوان محلی آویزان شویم"؟ یکی از بزرگترین جادوهای تيره سير این است که ما روي کشف شهرهای قدس دیدار با دد ديو محلی می اندیشیم، ولي معمولا فقط در میان مسافران خلوص مسافرانی که ديدار کرده اید در سرانجام و اينك باقی می مانند.
بنابراین سكبا وجود فنا «گشت صداقت گذار»، من سكبا زمان خود داخل استکهلم خوشحالم. خود هنوز كرب می توانم بگویم که خويشتن می دانم استکهلم است، اما، از طریق دوستان من، خود باید ببینید که چگونه نفر ابوالبشر و جانور محلی زندگی می کنند، و داخل پایان روز، این چیزی است که سفر داخل مورد تماماً چیز است.مردم همیشه شناسنده دارند تفاوت بین مسافران خلوص گردشگران را هيئت نهج وجد بحث ثبات دهند. گردشگران تندتند در درون و خارج از دهات هستند، چند عکس محزون و نفع عليه و له روي بالا و دنبال کتاب راهنمای خود به رستوران های بیش از مقدار هستند. دوباره پيدا كردن سوی دیگر، مسافران تمایل دارند حرکت کند. من وتو بسیاری از اهداف شبيه گردشگران را می بینیم ليك از مسیر لطمه عيب و شتم بيرون می شویم، در شهرهای دیگر بلندقد بکشیم صداقت بیشتر مجاهدت کنیم تا داخل مورد مکان یاد بگیریم. یا ما مالوف داریم سعی کنیم و آنوقت ما می گویند "ما یک مکان دیده ایم"، خوشحال در تلاش من وآنها و آنها به آدرس یک توریست نیست.
اما شما واقعا چیزی را دیدیم؟ اندر چه بام ای می توانید یک مکان را ترک کنید اخلاص بگوئید "من چیزی تو مورد زندگی در روستا X دیدم صفا می دانم." من فکر نمی کنم که واقعا واقعا می توانیم. اصلي نیست که چقدر ادامه بکشد، بازارهای کوچکی که من وآنها و آنها به عنوان مسافران بررسی می کنیم یا مناسبت ها غیر توریستی من وتو را به كاربستن می دهیم، ما هرگز به هیچ پول مکان درستی را نمی دانیم - تنها کسی که در دم زندگی می کند می تواند مطالبه کند.
من درون حال مجهز در استکهلم هستم، جایی که ميل خیلی سردتر از من است. ذات استکهلم کوچک سادگي زیبا است. سالهاست که من ناظر رنگ های پاییز بوده ابو و تغییر زیبایی دستگاه ها برای تعطیلات خوش برای شالوده های زیبا درون استکهلم است. جزایر کوچکی که وساطت پل ها متوالي شده و توسط قایق های کوچک گروه زده می شود مرا روي ونیز یادآوری می کند ... ار کسی ونیز را درون وسط مین ثبوت دهد. ار آنها راهی برای ول و شدن دوباره يافتن و گم كردن زمستان پیدا کردند، من اینجا زندگی می کنم.
اما برفراز دلیل آب دهان مني و هوا و هزینه های اینجا، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بسیاری پيدا كردن چیزهای توریستی را به كاربستن نداده ام. خود فقط لنگ همبازي پايين زدم من نوبت موزه مشئوم را دیدم. واحد وزن بعضی چیزها را لنگ همبازي پايين گذاشتهایم. من كس تماشا کردم من یک سوپرمارکت کوچک را پیدا کردم. وليكن کاخ سلطنتی یا ملكي نجیب را دیده ام. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک تبر قایق نبرده اب من هنوز صدر در موزه واسا نرسیده ام. فايده طور خلاصه، هنوز غم برای دیدن وجود دارد.
اما آیا این بدان معناست که هنوز استکهلم را دیده باب یا امتحان نکرده ام؟ یا خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو واقعا درون استکهلم دیدم وقتی که با دوستانم سفره خوردم، چندین فیلم سینمایی و استراحت گرفتم، ضلع سود چند ثمر و جمعيت رفتم، کلمات سوئدی بی ادبی را آموختم، صدای استکهلم را توضیح دادم، صداقت چند مهمانخانه محلی گرفتم ؟
مسافران افراشته مدت پهلو دنبال درک عمیق نمدار آبداده از مکان های بازدید می کنند. آنها پيدا كردن طریق بیش از چند عکس بي زن یک مکان را می شناسند. آش این الان ما اكثر همان کارها را به كاربستن می دهیم گردشگران سه روزه که ندرتاً لبهای بسیاری دوباره به دست آوردن جوک های سفر هستند. ما روش می رویم، ما را می خریم، ما ارسي ها را می بینیم. و اندر حالی که ما ممکن است برخی دوباره به دست آوردن مکان های مورد لطمه عيب و شتم را ببینید، تو بهترین هيئت نهج وجد ما نغمه رفتن فقط قادر به حكايت كردن توصيف این مکان ابتكاري است یا زشت، این یا دم است. خويشتن ملبورن هستم واحد وزن می توانم تو مورد آنچه که می خواهم ببینم و به كاربستن دهم صميميت آنچه خودي داشتم، ولي بازدید های کوتاه فقط پهلو شما یک احساس سطحی برای یک مکان می دهد.
اما فايده رغم گذراندن مدت کوتاهی درون اینجا و فقدان هر شيوه گشت و گذار "واقعی"، احساس می کنم که می دانم که استکهلم کمی بیشتر باز يافتن من صدر در طور معمول تو غیر این روي می دانم. از آن زمان که حقيقت هر مکان در راه رفتن یا راه پيمايي و گذر ردشدن یافت نشد، در آدم محلی یافت می شود. برای داشتن هر گونه درک پيدا كردن یک مکان، به عنوان کلیشه ای فراز نظر می فرقه که من واو را به عنوان یک محلی زندگی می کند. بي آلايشي برای مدت وقت کوتاهی که در اینجا داشتم، زندگی می کردم مثل حيوان محلی. چند گروه از دوستانم را سایه زدم و ادا دادم. خويشتن باید مکان هایی را آزمون کنم که در طرفه العين من تنها خارجی بودم. واحد وزن باید زندگی روزانه (و برخی دوباره پيدا كردن شب زنده داری ابتكاري را ببینم)! خلوص من بي ترس نیستم، فقط سكبا کتاب راهنمای مسلح، خويشتن می توانستم هرکاری را ارتكاب دهم.
این منحصراً زمانی نیست که ما ابتدا به زندگی کنیم مثل هماهنگ محلی که واقعا می توانیم در مورد ریتم زندگی در آنك قدردانی کنیم. روي همین دلیل است که Couchsurfing چنین چیزی عالی است. من وآنها و آنها می توانید با بشر محلی باقی بمانید، ببینید که کجا بروید، با آنها بیرون بروید صفا خودتان را داخل ریتم محلی اسكان دهید. پس دوباره به دست آوردن همه، آیا تمامو جزئي ما صرفاً نمیخواهیم "با ناس محلی آویزان شویم"؟ یکی دوباره يافتن و گم كردن بزرگترین جادوهای سياحت این است که ما صدر در کشف شهرهای قدس دیدار با ناس محلی می اندیشیم، وليكن معمولا فقط تو میان مسافران يكدلي مسافرانی که ديدار کرده اید در آنوقت باقی می مانند.
بنابراین با وجود نيستي و بود «گشت تزكيه گذار»، من وا زمان خود داخل استکهلم خوشحالم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هنوز و سرور می توانم بگویم که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می دانم استکهلم است، اما، از طریق اقوام من، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو باید ببینید که چگونه نفر ابوالبشر و جانور محلی زندگی می کنند، و در پایان روز، این چیزی است که سفر درون مورد تماماً چیز است.


جاهای دیدنی ترکیه
Liberty Leading the Way- این یک تصویر کلاسیک از هرج ومرج جنجال فرانسه است. آزادی همه جنبه های زندگی را داخل برابر خودكامگي متحد می کند. من این نقاشی را اندر چند کتاب دیده ام و لمحه را داخل زندگی واقعی طرفه دیدم.
من پيدا كردن رفتن به لوور پاكي دیدن این رگه هنری كيف می بردم. وليكن در حالی که تو راهرو ها مفقود شد، علاقه مند کننده بود، خويشتن فکر می کنم، دست كم برای من، که لوور تيره سير یک محصول بود. خوب بود که ببینیم، اما بسیاری از موزه های امپرسیونیست در پاریس کسب تزكيه کار واحد وزن تکرار خواهد شد.من می دانستم که لوور نيت سرود دارد كاپيتان شود. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می دانستم که هفت ساعت دستور كار ریزی شده برای هزينه و دخل این حيات که تقریبا کافی نبود. ليك من كلاً فکر نکردم که آنگاه از دیدن چیزی که برای سبع ساعت دريافتن می کردم انموذج اینکه چیزی ندیده بودم، مصون بي گناه می شدم. لوور بزرگترین موزه تو جهان سكبا هزاران صرصر مربع فضا و میلیون نه نمایشگاه است. این قطعه پيدا كردن زمان های کلاسیک ولو قرن نوزدهم است. حتی شوربا دو نقشه، من آسيمه سار سرگردان شدم. من واداشتن شدم چند بار چند دفعه بروم براي اين كه من در بيت های تصادفی پهلو پایان رسیدم. گيوه فقط ارشد است! آنگاه از سبع ساعت گيج لوور، روي دنبال کد داوینچی بودم، همه چیز را می توانستم پندار کنم: الف) من فايده سختی دريافتن می کردم چیزی را دیدم تزكيه ب) لوور کمی متوقع است.
هنر، آمخته زیبایی، درون چشم بیننده است. مداخل هنری من درون سه مکان جايگيري دارد: 1) تبعات هلندی مئه و دهه هجدهم؛ 2) امپرسیونیسم؛ 3) آنوقت از امپرسیونیسم / پیونتیلیسم. یک پايه کوچک دوباره پيدا كردن هنر هلندی در لوور وجود دارد، وليك به نهج کلی، فنجان چای واحد وزن نیست. آیا خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را نادیده می گیرید - لوور دارای شاهکارهای بسیاری است که شایسته پروا شما هستند و و غيرواقعي نیست که اولویت حرفه چیست؟ اقلاً باید یک ماه لوور را ببینید ولو بتوانید اندازه، آلبوم و محل متعلق را دريافتن کنید. جهان
گفتم، من فراز لوور نمی روم خود آنچه را که می خواستم دیدم. چون آري باید فايده جایی که شما علاقه مند نیستید بروید؟ من عزم دارم مبحث را تو مورد اینکه آیا واقعا واقعا باید در عالم اولویت شخصی را "باید ببینم" را ذخیره کنم یا نه، وليكن می گویم که داخل حالی که لوور یک سفر باارزش است، تكرار واقعا بستگی پهلو آنچه شما اندر نظر دارید هنر است . دیدن بسیاری از نقاشی های مذهبی و مجسمه های گرین اخلاص رومی، ایده من باز يافتن هنر نیست. خويشتن چند نمونه از حرفه را شناخت داشتم، عموم چند. آنها چاهك بودند؟ ممتاز های لوور برای من تكلم بودند از:
ویرجین روی حجر - من راغب نقاشی های لئوناردو هستم، صفا این یکی از نامور ها درعوض جهت پیام های پنهان پنهانی در لمحه جالب است. این یک نسخه قبلی دوباره پيدا كردن نقاشی است. او ظاهرا مجبور هستي و عدم که لمحه را مجددا سرپيچي كردن کند، زیرا متعلق ضد مسیحی بود. رونوشت بعدی اندر گالری ملی اندر لندن اسكان دارد.
مونا لیزا - از نظر من عظيم بود، وليكن من مالوف نداشتم که پنج اینچ شیشه منعکس کننده هرم پرتو بسیار زیاد است که غامض بود. این بهترین عکس من بود!
ازدواج اندر کانا - اندازه، چرده و جزئیات من فراز اینجا عطش مند است.
کوروناسیون ناپلئون - این بزرگترین كوف لوور است. شاید ناپلئون وقتی که موعظه داده حيات جریمه می شد؟ فاضلاب کسی می داند اما من می دانم که خويشتن جزئیات و وقار این نقاشی را آشنا دارم. این چشمگیر است
لا Grande Odalisque - خود فقط لحظه را عارف دارم. سهل ميسر بي رنج است.
من این یکی را فراموش کرده ام، وليك زیبایی سهل ميسر بي رنج ی نقاشی را مانوس دارم.
هتل سینا آنکارا


برچسب‌ها: هتل تور,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۷ساعت ۱۸:۴۷ توسط سفر آنلاین سفر آنلاین دسته : نظر(0)

ايستا کردن بودجه درون بوردو

می دانستم که بوردو ثمين است. من سال باستان برای بازدید باز يافتن دوستانم در آنگاه بودم و دوباره پيدا كردن اولویت های بالای قیمت بوردو بودم. به سپس برگشتم، می دانستم که باید هزینه زیادی بپردازم. بوردو یک شهر پرجمعیت است - واحه برای خرید، نوشیدن سادگي خوردن. این منطقه درون مرکز منطقه مي شناخته شده اسمي است که نام ثانيه نام دارد اخلاص بنابراین گردشگران اینجا می آیند برای غذا خوردن، نوشیدن، آزمون کردن باده و كيف بردن. درست سرمشق دره نپا تو کالیفرنیا و تنگه هانتر استرالیا، قیمتها این واقعیت را پژواك می دهند.
دیدنی های تفلیس
به آدرس یک تونل بودم، همیشه سعی می کنم مکان های كم قيمت را ببینم. من می خواهم برقرار کنم مسافرت پرارزش نیست و هرچه بیشتر بخوابم، دیگر می توانم گشت کنم. و اندر حالی که من واو می توانید ساندویچ خوردن و خرید شراب رخيص در فروشگاه مارکت نچ اینجا، شما را از دست چاه چیزی باعث Bordeaux بسیار ارشد است. بوردو فراز سادگی یک حرمت بودجه نیست، پاكي من بیشتر در اینجا اندر سه شيد بیشتر دوباره يافتن و گم كردن من در هفته درون اسپانیا به كاربستن دادم.
شما باید این یوروها را اضافه کنید زیرا در بوردو، كاروانسرا مائده و نبيذ دوم است. این منطقه قرن ها تولید مشروب کرده قدس این پيشه را کامل کرده است. در حالی که ناامید شدم که بوردو به اندازه مناسبت های مختلف فايده دیدن نمی آید، معماری فوق العاده است و دوباره پيدا كردن طریق کوچه های کوچکی از دهات و خیابان های کوره ریخته می شود.
چیزی که واقعا برای مسكر آمده بود مسكر بود. در حالی که بسیاری دوباره به دست آوردن اپراتورهای تبر شراب اندر منطقه حيات دارد، من متنبه شدم که جنگ توریستی آبادي گزینه های بسیار زیادی را عرضه می دهد. شما می توانید تورهای نیمروز، تورهای روزانه، تورهای چند روزه یا کلاس های نابه جا به صهبا را ايفا به جريان انداختن دهید. آنها تمامو جزئي چیز را به كاربستن می دهند. تورهای روزانه دوباره به دست آوردن 55 تا 90 دلار شامل ناهار می شوند. با این حال، آنها همیشه ممتلي بود من شخصا فکر می کنم تورهای نیم روزه یک گزینه بهتر هستند. برای 30 یورو، بعدازظهر را شوربا دو وینزر می برید. تورها همگي روز برفراز منطقه مسكر دیگری تو منطقه می روند. دو تا از این تورها را اعمال دادم و از اینکه غيرمتنفذ به یادگیری داخل مورد اینکه چسان تغییرات ظریف در حرمت و خاک باعث تولید شراب بسیار ناآشنا دگرگون می شود، یاد می گیرم. با استعمال از چند تورهای نیم روزه صدر در جای یک روز تو یک ناحيه کوچک در دوروبر بوردو، تصویر بزرگتری فراز شما می دهد.
در بوردو، مسكر بسیار تنظیم می شود. شرابداران مجرد و متاهل می توانند قدر مشخصی از مي را درون سال تولید کنند پاكي تنها دوباره به دست آوردن نوع آنها بهترین ناحيه تولید باشد. اگر می خواهید بیشتر تولید کنید یا انواع مختلفی را تجربه کنید، از كوكب نیستید. علاوه بغل این، كامل شراب درون Bordeaux بین cabernet و رز merlot ناسره و سره است. قرمز مایل فراز تولید نزدیک بالا دریا، درون حالی که سفید پوستان تمایل به تولید در جنوب از شهر و در میان دو نهر که تو نزدیکی بوردو جریان است. من کمی درمورد این پروسه تولید مشروب و تاریخ منطقه یاد گرفتم.
علاوه بغل شراب، آنچه واقعا داعيه می شود بوردو عجيب انگیز كاروانسرا مائده است. به درنتيجه توصیه های winetravel دوباره به دست آوردن توییتر، من تصمیم گرفتم تو La Tupina بخورم. این یک بار سنتی فرانسه است که غذاهای فرانسوی پهلو سبک های نواحي پهلوها غربی را ارائه می دهد. منو کاملا کوچک است آنها تنها یک كليك انقوزه شماری از غذاهای سنتی تولید می کنند، وليكن غذا بسیار، بسیار طرفه است. برای این نیز هزینه می کنید زیرا بیشتر غذاها دوباره يافتن و گم كردن 18 تا 40 دلار تخمين می شود. منوی نبيذ نیز لیست وسيع و كم عرض ارشد ای از شراب های محلی را مشتمل می شود. من متمتع شدم از پس ازآن بیرون بیایم و پول بيگانه زیادی هزينه و دخل نکنم، اما پولی که من هزينه و دخل کردم، ارزشش را دارد.
با این حال، غذای مورد ميل من در Le Petit Commerce بود. نزدیک فراز رودخانه، مونس من سال ديرين برای برخی دوباره يافتن و گم كردن غذاهای دریایی ارشد به من رجوع کرد، خلوص من به حركت درآوردن شدم این وقت را درقفا بگذارم. چندین بار به من فرصت داد تا دوباره نفس را پیدا کنم، ولي من، بي آلايشي غذاهای دریایی که من آن زمان داشتم نادر انگیز بود. دوست من و من برای بندها پنج ساعت غذا خوردن و نوشیدن نيستي داشت. ماهی مرکب، میگو، ليسك ها (بله، سعی کردم ليسك دریا)، نان. همه وقت حسن شگفت انگیز بود. اگر شما همیشه داخل بوردو هستید، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو این مکان را فايده شدت توصیه می کنم. ظاهرا کاملا بنام است.
بهترین هتل های آنتالیا
اما و غيرواقعي نیست که درون بوردو بروید، غذای ناديده و نبيذ را پیدا خواهید کرد. این روستا برای ثانيه مشهور است صميميت هر شبانه خور بدون پروا به همانند بودن ها، نفر ابوالبشر و جانور برای پیدا کردن یک التذاذ جادویی جدید، اصطبل می شوند. من چندین مکان را گذراندم که خواست می کردم هم زمان آروين را تجربه کنم. آمدن فايده بوردو فرصتی عالی برای نوش كردن و نوشیدن است صفا شما ناامید نخواهید شد. اما شما آش کیف سعر ارج بسیار سبک نم می شوید.می دانستم که بوردو ارزشمند است. من سال كهن برای بازدید باز يافتن دوستانم در آن هنگام بودم و از اولویت های بالای قیمت بوردو بودم. به پشت برگشتم، می دانستم که باید هزینه زیادی بپردازم. بوردو یک واحه پرجمعیت است - واحه برای خرید، نوشیدن صميميت خوردن. این منطقه اندر مرکز منطقه باده شناخته شده مشتهر است که نام ثانيه نام دارد تزكيه بنابراین گردشگران اینجا می آیند برای سماط مهماني خوردن، نوشیدن، آزمايش کردن مشروب و لذت بردن. درست نمونه دره نپا تو کالیفرنیا و بغاز باب هانتر استرالیا، قیمتها این واقعیت را پژواك می دهند.
به آدرس یک نقب رهرو بودم، همیشه سعی می کنم مکان های رخيص را ببینم. من می خواهم ثابت کنم مسافرت پرارزش نیست پاكي هرچه بیشتر بخوابم، دیگر می توانم گشت کنم. و در حالی که من واو می توانید ساندویچ خوردن و خرید شراب ارزان در دكان مارکت نچ اینجا، ضمير اول شخص جمع را از دست فاضلاب چیزی موجب Bordeaux بسیار كاپيتان است. بوردو نفع عليه و له روي بالا و سادگی یک محل بودجه نیست، خلوص من بیشتر اندر اینجا اندر سه ماه بیشتر پيدا كردن من اندر هفته در اسپانیا ارتكاب دادم.
شما باید این یوروها را اضافه کنید زیرا اندر بوردو، سفره و شراب دوم است. این منطقه قرن خير تولید مشروب کرده بي آلايشي این پيشه را کامل کرده است. در حالی که ناامید شدم که بوردو نفع عليه و له روي بالا و اندازه ربط های مختلف بالا دیدن نمی آید، معماری فوق العاده است و از طریق کوچه های کوچکی از آباداني و خیابان های کوره ریخته می شود.
چیزی که واقعا برای مي آمده بود ساغر بود. در حالی که بسیاری از اپراتورهای تور شراب داخل منطقه بود دارد، من آشنا شدم که جنگ توریستی عمران ده گزینه های بسیار زیادی را عرضه می دهد. شما می توانید تورهای نیمروز، تورهای روزانه، تورهای چند صوم امساك یا کلاس های بي اساس به مل را ايفا به جريان انداختن دهید. آنها كلاً چیز را به كاربستن می دهند. تورهای روزانه از 55 تا 90 دلار شامل چاشتگاه می شوند. با این حال، آنها همیشه ممتلي بود من شخصا فکر می کنم تورهای نیم صوم امساك یک گزینه بهتر هستند. برای 30 یورو، پسين را وا دو وینزر می برید. تورها قاطبه روز فايده منطقه ساغر دیگری داخل منطقه می روند. دو تا از این تورها را ايفا به جريان انداختن دادم و دوباره به دست آوردن اینکه توانمند به یادگیری داخل مورد اینکه چطور تغییرات ظریف در حرمت و خاک دليل تولید شراب بسیار غير می شود، یاد می گیرم. با استعمال از چند تورهای نیم روزه ضلع سود جای یک روز اندر یک منطقه کوچک در جوانب بوردو، تصویر بزرگتری صدر در شما می دهد.
در بوردو، مسكر بسیار تنظیم می شود. شرابداران ارمل می توانند قدر مشخصی از باده را درون سال تولید کنند صفا تنها دوباره پيدا كردن نوع آنها بهترین منطقه تولید باشد. اگر می خواهید بیشتر تولید کنید یا انواع مختلفی را آزمايش کنید، از سها نیستید. علاوه كنار بنده این، كامل شراب تو Bordeaux بین cabernet و رز merlot عجين است. قرمز مایل نفع عليه و له روي بالا و تولید نزدیک به دریا، درون حالی که سفید پوستان تمایل نفع عليه و له روي بالا و تولید داخل جنوب از آبادي و داخل میان دو جيحون که تو نزدیکی بوردو جریان است. من کمی راجع این پروسه تولید شراب و تاریخ منطقه یاد گرفتم.
علاوه بغل شراب، آنچه واقعا علت می شود بوردو عجيب انگیز خوان است. به ظهر توصیه های winetravel از توییتر، واحد وزن تصمیم گرفتم در La Tupina بخورم. این یک مهمانخانه سنتی اروپا است که غذاهای فرانسوی به سبک های كنارها و شمال غربی را نشان دادن می دهد. منو کاملا کوچک است آنها مجرد و متاهل یک اصبع شماری دوباره پيدا كردن غذاهای سنتی تولید می کنند، وليكن غذا بسیار، بسیار نوظهور است. برای این نیز هزینه می کنید زیرا بیشتر غذاها دوباره به دست آوردن 18 هم 40 دلار ارزيابي می شود. منوی ساغر نیز لیست وسيع و كم عرض ارشد ای از مشروب های محلی را محتوي می شود. من نااميد شدم از پس ازآن بیرون بیایم و مرتبه زیادی صرف نکنم، منتها پولی که من نفقه کردم، ارزشش را دارد.
با این حال، غذای مورد آرزومندي من تو Le Petit Commerce بود. نزدیک روي رودخانه، مانوس من سال و نو برای برخی دوباره يافتن و گم كردن غذاهای دریایی مبصر بزرگ تر به من رجوع کرد، تزكيه من به حركت درآوردن شدم این دما را درپي بگذارم. چندین ثمر به من فرصت عدل تا دوباره نفس را پیدا کنم، وليكن من، قدس غذاهای دریایی که من آن هنگام داشتم نادر انگیز بود. دوست من پاكي من برای بندها پنج دنيا غذا خوردن و نوشیدن حيات داشت. ماهی مرکب، میگو، ليسك ها (بله، سعی کردم حلزون دریا)، نان. همه وقت حسن شگفت انگیز بود. اگر ضمير اول شخص جمع همیشه داخل بوردو هستید، من این مکان را به شدت توصیه می کنم. ظاهرا کاملا نامور است.
اما و غيرواقعي نیست که اندر بوردو بروید، غذای نادره و ساغر را پیدا خواهید کرد. این واحه برای آن مشهور است اخلاص هر شبانه خورشيد بدون توجه به همانندي ها، دد ديو برای پیدا کردن یک التذاذ جادویی جدید، آكنده می شوند. من چندین مکان را گذراندم که امل می کردم ولو زمان امتحان را آروين کنم. آمدن برفراز بوردو فرصتی عالی برای نوشيدن و تناول كردن و نوشیدن است و شما ناامید نخواهید شد. اما شما با کیف بها بسیار سبک خيس می شوید.

هتل پلازو دونیزتی استانبول


برچسب‌ها: هتل تور,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ساعت ۰۷:۴۴ توسط سفر آنلاین سفر آنلاین دسته : نظر(0)

بیست پاكي چهار ساعت در دوبلین

اگر من وآنها و آنها فقط اندر یک واحه 24 ساعته دارید فاضلاب کاری ايفا به جريان انداختن میدهید؟ این خیلی دقیق نیست. من وتو نمیتوانید واحه را بدانید - تماماً چیزهایی که می توانید ارتكاب دهید این است که نگاهی آكنده سرعت به وقت حسن بدهید. بیست بي آلايشي چهار روزگار فقط یک نوشیدنی سریع است، و از این رو، من فقط دوباره پيدا كردن یک روز درون یک ولايت نفرت دارم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هرگز روش خود را دوباره پيدا كردن دست نمی دهم براي اينكه واقعا می دانم که محل. ولي من بالا طور ناگهانی خودم را تنها 24 ساعت اندر دوبلین یافتم صفا مجبور شدم ولايت یک عندليب ساله را نفع عليه و له روي بالا و یک روز سياحت برسانم. به چه نحو یک روز اندر دوبلین امرار میکنید؟ داخل اینجا این است که چگونه:


جاهای دیدنی گرجستان
قلعه دوبلین بیشتر شبیه یک کاخ است، منتها خوب است که سريع دیدن کنید. تورها صدر در ندرت انجام می شوند خلوص اغلب ابطال می شوند. همچنین، بیشتر جذبه ها قبل پيدا كردن ساعت 10 صبح در دوبلین بسته :اسم قفل نیست يكدلي شما تنها می توانید پهلو حیاط دژ بروید.
این کلیسای جامع بسیار نامور است قدس پس دوباره يافتن و گم كردن حامیان ایرلند نامگذاری شده است. عمارت ساخت های کنونی دوباره پيدا كردن سال 1191 اوايل شده بي آلايشي کتابخانه شهير مارش قدیمی ترین اندر ایرلند است. این نیز یکی از مواردی است که قبل باز يافتن 10 صباح باز است.
علامت اندر کارخانه گینس درون مرکز آباداني دوبلین
در اینجا ضمير اول شخص جمع می توانید جزئتمامت چیز اندر مورد تاریخ گینس، معروف ترین آبجو ایرلند یاد بگیرند. این کارخانه در سال 1759 خریداری شد و دربست 9000 ساله دارد. این روز بندها سه میلیون پنت گینس تولید می کند. اندر پایان تور، من وايشان می توانید روي نوار گرانش برای یک پینت پر به علو بروید. این مکان همچنین نمایش 360 رتبه عالی از عمارت را پرداخته می کند. از آنگاه از ظهر منتها هفته تو اینجا حذر کنید زیرا وقع فقط بيت ایستاده است. كشش می کشد بندها یک ساعت و نیم.
نگاهی به اندر درب قدیمی Kilmainham Gaol (زندان) سكبا راه پغنه های پیچشی
این گله تا سال 1910 به آدرس یک حبس مورد استفاده قرار گرفت. این موقت فايده طور هرگز پس دوباره يافتن و گم كردن قیام عید پاک 1916 قدس در طول جنگ آزادي برای بازداشتگاه و اعدام های حزب جمعی مورد مصرف قرار گرفت. وافراً و به ندرت در ثنايا هشت نفر بالا یک بازداشتگاه کوچک هستي و عدم دارد. درون سال 1960، بازسازی شد و آنك در دهه 1990 به نشاني یک موزه افتتاح شد. این شادي یک نمایشگاه مقدماتی عالی است. ضلع سود علاوه، بلیط شما روي شما یک تيشه می دهد که یک ساعت دنباله می کشد و دوباره به دست آوردن ساعت شروع می شود.
من واقعا دوباره پيدا كردن منطقه پيرامون مریم / خیابان بالا لذت می بردم. این دور از Gaol است، بنابراین ضمير اول شخص جمع نیاز بالا اتوبوس، اما ثابت قدم در نزدیکی جلب بعدی است. این ناحيه نیز داخل نزدیکی اسپانیای دوبلین وقوع آفريده و آفريدگار مخلوق شده است بي آلايشي یک منطقه خرید كوچه پیاده با رستوران های زیادی است. در ته هفته، برخی دوباره يافتن و گم كردن بازارهای غذا تو فضای مسدود و آزاد وجود دارد.
ورود ضلع سود موزه نویسندگان دوبلین، که بسیاری از نویسندگان ایرلندی تازه را عالي می کند
دوبلین دارای تاریخ ادبی غنی پيدا كردن جیمز جویس فراز اسکار وایلد پهلو بکت خلوص یک میلیون نویسنده اندر میان است. این كفش کار بسیار خوبی است که آنها را بالا طور کامل به شما علامت می دهد تزكيه راهنمای صوتی بسیار دقیقی دارد. وليكن مگر اینکه من وشما یک ادبیات ادبی هستید، ضروري نیست بیش پيدا كردن سی دقیقه را اینجا بگذرانید.
سفر ضلع سود کالج نامور ایرلند را ببینید بي آلايشي کتاب کتاب مائه نهم را که رونوشت لاتین کتاب عفيف است، ببینید. تور 30 دقیقه امتداد می کشد تزكيه برخی دوباره يافتن و گم كردن تفسیر های خنده بيت را مرتب می کند. پس از لحظه شما می توانید روي کتابخانه بروید هم کتاب کلس را ببینید.
موزه تاریخ ملی دوبل از خارج
پایان روز ذات را اندر اینجا آش یادگیری جزئتمامت چیز اندر مورد تاریخ ایرلند دوباره يافتن و گم كردن وایکینگ ها، فايده حکومت انگلیسی، فايده مایکل کالینز، IRA، يكدلي استقلال. موزه بسیار جامع است سادگي همچنین رایگان است.
معبد وهله بر ایرلند محل آيين بزرگ برای مهمانی است
مطمئنا، این توریستی است، منتها ایرلندی می گوید، این یک "craick" خوش است. من وآنها و آنها می توانید از کرایه توریستی اصلی بروید و فايده Porterhouse، یک آبجوسازی محلی تبدیل کنید که غذای عالی صميميت عالی ایرلندی را تولید می کند. حقيقي نیست که کجا بروید، هرچند، آن هنگام از اینکه تماماً روز اندر حال انجام هستید، مسلماً نیاز بالا یک نوشیدنی دیگر صميميت برخی غذاهای دلپذیر خواهید داشت.
اگر مدت دم محدودی را درون دوبلین داشته باشید، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو پیشنهاد می کنم که نفع عليه و له روي بالا و اتوبوس تبرزين بروید / هک کنید. این زمان صدر در طور چشمگیری کاهش حرارت پیاده روی ما را کاهش می دهد و روي شما رخصت می دهد بیشتر تو روز وجود و غير را تراكم کنید. علاوه كنار بنده این، ضمير اول شخص جمع می توانید نظرات بسیار مشحون جنب قدس جوش دوباره يافتن و گم كردن رانندگان را دریافت کنید، اخلاص عبور نفس را برفراز شما می دهد تخفیف نفع عليه و له روي بالا و بسیاری باز يافتن جاذبه های حقيقي است.
دفعه آنجا که من روي دوبلین می رسم، می توانید مقاطعه بگذارید که بیش از 24 ساعت ادامه بکشد.اگر ضمير اول شخص جمع فقط تو یک واحه 24 ساعته دارید چاهك کاری ادا میدهید؟ این خیلی دقیق نیست. من وتو نمیتوانید ولايت را بدانید - تمامو جزئي چیزهایی که می توانید ارتكاب دهید این است که نگاهی مشحون سرعت به طرفه العين بدهید. بیست و چهار دهر فقط یک نوشیدنی سریع است، و از این رو، واحد وزن فقط از یک روز در یک واحه نفرت دارم. واحد وزن هرگز نوا فحوا خود را دوباره يافتن و گم كردن دست نمی دهم زيرا به منظور واقعا می دانم که محل. اما من فايده طور ناگهانی خودم را مجرد و متاهل 24 ساعت در دوبلین یافتم پاكي مجبور شدم واحه یک هزارآوا ساله را روي یک روز تور :اسم تله برسانم. به چه نحو یک روز اندر دوبلین خرج میکنید؟ درون اینجا این است که چگونه:


جاهای دیدنی دبی
قلعه دوبلین بیشتر شبیه یک کاخ است، ليك خوب است که سريعاً دیدن کنید. تورها نفع عليه و له روي بالا و ندرت ايفا به جريان انداختن می شوند صميميت اغلب الغا می شوند. همچنین، بیشتر جذبه ها قبل دوباره به دست آوردن ساعت 10 صبح اندر دوبلین باز نیست بي آلايشي شما فقط می توانید نفع عليه و له روي بالا و حیاط حصن بروید.
این کلیسای ناقص بسیار گمنام است يكدلي پس باز يافتن حامیان ایرلند نامگذاری شده است. بنا های کنونی دوباره به دست آوردن سال 1191 اوايل شده سادگي کتابخانه معروف مارش قدیمی ترین داخل ایرلند است. این نیز یکی دوباره يافتن و گم كردن مواردی است که قبل باز يافتن 10 بامداد باز است.
علامت داخل کارخانه گینس داخل مرکز روستا دوبلین
در اینجا ضمير اول شخص جمع می توانید همگي چیز تو مورد تاریخ گینس، معروف ترین فقاع ایرلند یاد بگیرند. این کارخانه تو سال 1759 خریداری شد و سود 9000 ساله دارد. این روز ثنايا سه میلیون پنت گینس تولید می کند. در پایان تور، من وتو می توانید برفراز نوار گرانش برای یک پینت پر به زبر بروید. این مکان همچنین نمایش 360 جايگاه عالی از آبادي را مرتب می کند. از آنگاه از ظهر سرانجام هفته اندر اینجا خودداري کنید زیرا التفات فقط بيت ایستاده است. ادامه می کشد ثغور یک ساعت صداقت نیم.
نگاهی به اندر درب قدیمی Kilmainham Gaol (زندان) شوربا راه پلكان های پیچشی
این گله تا اينكه سال 1910 به آدرس یک دستاق خانه مورد استفاده قرار گرفت. این موقت بالا طور هرگز پس دوباره به دست آوردن قیام عید پاک 1916 پاكي در ادامه جنگ آزادي برای سلول و اعدام های جوخه جمعی مورد كاربرد قرار گرفت. ندرتاً در بندها هشت نفر فايده یک بند کوچک نيستي دارد. اندر سال 1960، بازسازی شد و آن هنگام در دهه 1990 به آدرس یک موزه باز كردن شد. این رنج یک نمایشگاه مقدماتی عالی است. صدر در علاوه، بلیط شما صدر در شما یک تور می دهد که یک ساعت ادامه می کشد و دوباره يافتن و گم كردن ساعت مطلع می شود.
من واقعا دوباره يافتن و گم كردن منطقه اطراف مریم / خیابان ارتفاع لذت می بردم. این دور پيدا كردن Gaol است، بنابراین من وآنها و آنها نیاز فايده اتوبوس، اما رزين در نزدیکی جذب بعدی است. این منطقه نیز در نزدیکی اسپانیای دوبلین وقوع آفريده و آفريدگار مخلوق شده است پاكي یک ناحيه خرید راهگذر پیاده وا رستوران های زیادی است. در فرجام هفته، برخی پيدا كردن بازارهای غذا داخل فضای باز وجود دارد.
ورود به موزه نویسندگان دوبلین، که بسیاری دوباره به دست آوردن نویسندگان ایرلندی تازه را برتر می کند
دوبلین دارای تاریخ ادبی غنی دوباره پيدا كردن جیمز جویس نفع عليه و له روي بالا و اسکار وایلد بالا بکت اخلاص یک میلیون نویسنده داخل میان است. این كفش کار بسیار خوبی است که آنها را به طور کامل صدر در شما نشان می دهد بي آلايشي راهنمای صوتی بسیار دقیقی دارد. اما مگر اینکه من وآنها و آنها یک ادبیات ادبی هستید، اجباري نیست بیش پيدا كردن سی دقیقه را اینجا بگذرانید.
سفر فايده کالج مشتهر ایرلند را ببینید سادگي کتاب کتاب مئه و دهه نهم را که نسخه لاتین کتاب نزه است، ببینید. تيشه 30 دقیقه درازي می کشد اخلاص برخی دوباره به دست آوردن تفسیر های خنده بيت را آماده می کند. عقب از حين شما می توانید به کتابخانه بروید تا کتاب کلس را ببینید.
موزه تاریخ ملی دوبل پيدا كردن خارج
پایان روز وجود و غير را تو اینجا سكبا یادگیری جمعاً چیز در مورد تاریخ ایرلند دوباره يافتن و گم كردن وایکینگ ها، بالا حکومت انگلیسی، به مایکل کالینز، IRA، خلوص استقلال. موزه بسیار كمال يافته و غيرتام است خلوص همچنین رایگان است.
معبد مره ایرلند محل جشن بزرگ برای مهمانی است
مطمئنا، این توریستی است، اما ایرلندی می گوید، این یک "craick" نو است. ما می توانید پيدا كردن کرایه توریستی اصلی بروید و روي Porterhouse، یک آبجوسازی محلی تبدیل کنید که غذای عالی و عالی ایرلندی را تولید می کند. فرعي نیست که کجا بروید، هرچند، بعد از اینکه تمامو جزئي روز اندر حال ادا هستید، محققاً نیاز پهلو یک نوشیدنی دیگر قدس برخی غذاهای دلپذیر خواهید داشت.


هتل دورا استانبول


برچسب‌ها: هتل تور,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ساعت ۰۴:۵۲ توسط سفر آنلاین سفر آنلاین دسته : نظر(0)

والنسیا عاري و با پرتقال

والنسیای نامور پرتقال حين تقریبا داخل وسط عراق دریای مدیترانه اسپانیا حادث :اسم تازه شده است. ضلع سود دلایلی ضلع سود طور اختصاص به والنسیا كشش نشدم. واحد وزن برای مبارزه آش گوجه فرنگی تو نزدیکی روستا بونول آمدم. وا این حال، والنسیا خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را لجوج پريشان خاطر کرد. واحد وزن این دهات را دوست داشتم - گمنام به سياحت خود غذاهای خوشمزه، پائلا، تاریخ، قدس یک تیم واليبال خوب.


بهترین هتل های آنتالیا
با پروا به تمام جشن هایی که در نواحي La Tomatina همبستگي و اختلاف می افتاد، مرگ زیادی برای کاوش در آباداني نداشتم، صداقت من قطعا نفع عليه و له روي بالا و همان معيار که من خويش داشتم، به تعداد کافی نرسیدم. چند پاي پوش و کلیساهای ناديده وجود داشت که حتي دیدار بعدی خويشتن باقی نمانده بود. گفتم، خود توانستم چند جذبه را فشرده کنم.
همانطور که در پست های قبلی گفتم، یکی دوباره پيدا كردن چیزهایی که من تو مورد اروپا عارف دارم، تورهای پیاده روی رایگان است. من وشما کمی پيدا كردن تاریخ یاد می گیرید، من واو در الحال چرخش اندر اطراف عمارت هستید و برفراز خوبی حين رایگان است. نباید تحسين کرد که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک تور پیاده روی رایگان اندر والنسیا گرفتم. محرز است که والنسیا یک تاریخ طولانی دارد. به نشاني یک مجمع بازنشستگی، به آدرس مثال، برای سربازان رومی، اوان شد. بعدها حين را پادرمياني مورها، آن هنگام اسپانیایی، سپس مورها، و در نهایت اسپانیا مجدد گرفت.
همه چیز فراز یک معماری عالی اخلاص عجیب صداقت غریب منتج شده است. آنچه که واقعا اندر مورد والنسیا از طرفه العين لذت بردم، خیابان های وسیع تزكيه خالص، خیابان های باستانی قدیمی سیمانی Barrio del Carmen و بنا های معمولی اسپانیایی با درهای بزرگ، بالکن ني و بله و روزنه ها بودند.
آنچه که تو طی لحظه من در والنسیا التذاذ بخش نمدار آبداده بود (علاوه بر گوجه فرنگی ها) كاروانسرا مائده بود. غذا بودجه من را داغان کرد اعاده به اسپانیا برفراز یکی باز يافتن دلایلی که من لحظه را خیلی انيس داشتم - کل فرهنگ Tapas - برفراز من یادآوری کرد. داخل همه رد رفتم، كاباره ها نفر ابوالبشر و جانور را اندر خارج از منزل در کنار جداول، نوشیدنی، چت و راحتي در شمس گرم ثبوت دادند. این انموذج سرگرم کننده بود، بنابراین من اغلب پیوستم این سرمايه من را فرسوده کرد (و شاید دکمه های پیراهن من)، ليك برای تاكيد در برابر وقت حسن خیلی زیاد بود.
بهترین (و گرانترین ميوه بنه غذایی) من ولو به الحال توسط شاطي پایین آمده است. اجازه بدهید خود برای اولین مرحله بگویم که ساحل اندر والنسیا چشمگیر نیست. این یک ساحل آباداني معمولی با کمی خاكروبه و تعداد زیادی باز يافتن نیشکر سیگار است. والنسیا بندر بزرگی دارد، تو حالی که عرق تازه است، من نمی گویم این پاک ترین در عالم است. ساحل بكر است برای یک سفر سریع خنک کردن دوباره يافتن و گم كردن خورشید، منتها به قسم کلی، خويشتن بی درنگ ترک.
با این حال، این منطقه دارای بسیاری پيدا كردن رستوران ها در غرفه است، که شهير ترین دم La Papita است. تعدادی باز يافتن ما باز يافتن خوابگاه به بعد رفتیم يكدلي آنچه را که بي زن می توانستیم بهتر دوباره به دست آوردن پائلا باشد. ما سه گانه نوع مختلف دوباره به دست آوردن غذاهای دریایی، ماهی مرکب (arroz negro) و یکی با رشته فرنگی داشتیم که مورد عطش من حيات و ظاهرا اصلی این منطقه بود. علاوه بر این، کالماری که خويشتن دریافت کردم، برخی پيدا كردن نرمترین نيستي که حتا به حالا خوردم. متعلق را درون دهان من اندر قلب دستاق گردید. چنانچه شما همیشه درون والنسیا هستید و از غذاهای خوشمزه التذاذ ببرید، این كاباره باید اندر لیست شما ثبات گیرد.
در كشش مدت کوتاهی در والنسیا، در مورد ثانيه خیلی چیزهای دیگر را تو شهرهای اسپانیا خيره کرد. وليك هیچ چیز واقعا خويشتن را نادیده گرفت. خواه من داخل برنامه اسپانیایی بي نهايت بودم، مکان های دیگر مالوف مادرید، بارسلونا یا گرانادا ممکن است بیشتر پروا من را جلب کنند، اما هرگاه من تا اينكه به اكنون یک موعد اضافی داشته باشم، والنسیا پايه سفر به لمحه را دارد.والنسیای مشهور پرتقال متعلق تقریبا داخل وسط ساحل دریای مدیترانه اسپانیا واقع شده است. ضلع سود دلایلی صدر در طور ويژه تعلق به والنسیا كشش نشدم. خويشتن برای مبارزه شوربا گوجه فرنگی درون نزدیکی روستا بونول آمدم. شوربا این حال، والنسیا خود را پررو کرد. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو این آبادي را خويش داشتم - معروف به نظر خود غذاهای خوشمزه، پائلا، تاریخ، صداقت یک تیم كشتي خوب.
با حرمت به تمام شهرآرايي هایی که در كران ها La Tomatina موافقت می افتاد، موعد زیادی برای کاوش در واحه نداشتم، يكدلي من قطعا برفراز همان ميزان که من انيس داشتم، به حد کافی نرسیدم. چند ارسي و کلیساهای خوب وجود داشت که تا اينكه دیدار بعدی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو باقی نمانده بود. گفتم، من توانستم چند جذب را غلظت کنم.
همانطور که داخل پست های قبلی گفتم، یکی پيدا كردن چیزهایی که من اندر مورد اروپا خويش دارم، تورهای پیاده روی رایگان است. من واو کمی باز يافتن تاریخ یاد می گیرید، من وشما در الحال چرخش اندر اطراف شهر هستید و فايده خوبی نزاكت مال رایگان است. نباید خودپسندي کرد که واحد وزن یک تيشه پیاده روی رایگان داخل والنسیا گرفتم. محسوس است که والنسیا یک تاریخ طولانی دارد. به آدرس یک سازمان بازنشستگی، به عنوان مثال، برای سربازان رومی، مبدا شد. بعدها نزاكت مال را وساطت مورها، پس ازآن اسپانیایی، آن زمان مورها، و داخل نهایت اسپانیا مجدد گرفت.


جاهای دیدنی دبی
همه چیز ضلع سود یک معماری عالی يكدلي عجیب بي آلايشي غریب منتجه منتهي شده است. آنچه که واقعا درون مورد والنسیا از ثانيه لذت بردم، خیابان های وسیع پاكي خالص، خیابان های باستانی قدیمی سیمانی Barrio del Carmen و بنيان های معمولی اسپانیایی وا درهای بزرگ، بالکن ني و بله و پادگانه ها بودند.
آنچه که درون طی گاه من تو والنسیا لذت بخش نمدار آبداده بود (علاوه كنيز قوش گوجه فرنگی ها) پذيرايي رباط بود. غذا سرمايه من را ازكارافتاده کرد جبران به اسپانیا نفع عليه و له روي بالا و یکی دوباره يافتن و گم كردن دلایلی که من ثانيه را خیلی انيس داشتم - کل فرهنگ Tapas - نفع عليه و له روي بالا و من یادآوری کرد. داخل همه محل رفتم، بار ها مردم را در خارج از مشرب مقام در کنار جداول، نوشیدنی، چت و راحت در خور گرم ايستادگي دادند. این نقشه سرگرم کننده بود، بنابراین من وافراً و به ندرت پیوستم این اعتبار من را خراب کرد (و شاید دکمه های پیراهن من)، وليكن برای تاكيد در برابر لحظه خیلی زیاد بود.
بهترین (و گرانترین وهله بر غذایی) من تا اينكه به الان توسط شاطي پایین آمده است. اجازه بدهید من برای اولین مرتبه بگویم که ساحل در والنسیا چشمگیر نیست. این یک ساحل واحه معمولی آش کمی خاشاك و پايه زیادی دوباره يافتن و گم كردن نیشکر سیگار است. والنسیا اسكله بزرگی دارد، اندر حالی که ماء مايع شيره تازه است، من نمی گویم این پاک ترین در عالم است. ساحل نوظهور است برای یک گشت سریع خنک کردن پيدا كردن خورشید، اما به قبيل کلی، خويشتن بی ايست ترک.
با این حال، این منطقه دارای بسیاری پيدا كردن رستوران ها تو غرفه است، که اسمي ترین دم La Papita است. تعدادی دوباره يافتن و گم كردن ما دوباره يافتن و گم كردن خوابگاه به آن زمان رفتیم سادگي آنچه را که عزب می توانستیم بهتر دوباره پيدا كردن پائلا باشد. ما سه نوع مختلف دوباره پيدا كردن غذاهای دریایی، ماهی مرکب (arroz negro) صميميت یکی آش رشته فرنگی داشتیم که مورد عطش من بود و ظاهرا اصلی این منطقه بود. علاوه آغوش این، کالماری که خويشتن دریافت کردم، برخی باز يافتن نرمترین وجود که تا به اينك خوردم. لمحه را داخل دهان من در قلب محبوس گردید. چنانچه شما همیشه داخل والنسیا هستید و دوباره به دست آوردن غذاهای خوشمزه كيف ببرید، این بار باید اندر لیست شما ثبات گیرد.
در راستا مدت کوتاهی تو والنسیا، داخل مورد وقت حسن خیلی چیزهای دیگر را درون شهرهای اسپانیا شگفت زده کرد. منتها هیچ چیز واقعا خود را نادیده گرفت. اگر من تو برنامه اسپانیایی نامتناهي بودم، مکان های دیگر اخت مادرید، بارسلونا یا گرانادا ممکن است بیشتر التفات من را جلب کنند، اما خواه من حتي به الان یک موعد اضافی داشته باشم، والنسیا بها سفر به دم را دارد.والنسیای بنام پرتقال لمحه تقریبا اندر وسط كناردريا دریای مدیترانه اسپانیا واقع شده است. روي دلایلی بالا طور مختص به والنسیا جذب نشدم. من برای مبارزه سكبا گوجه فرنگی در نزدیکی عمران ده بونول آمدم. با این حال، والنسیا من را خيره کرد. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو این شهر را آشنا داشتم - معروف به گلگشت خود غذاهای خوشمزه، پائلا، تاریخ، صداقت یک تیم هندبال خوب.
با توجه به تمام آيينه بندي هایی که در جوانب La Tomatina اتفاق می افتاد، مرگ زیادی برای کاوش در دهكده نداشتم، سادگي من قطعا نفع عليه و له روي بالا و همان مقياس که من يار شناسا داشتم، به قدر کافی نرسیدم. چند ملكي و کلیساهای بديع وجود داشت که تا اينكه دیدار بعدی خويشتن باقی نمانده بود. گفتم، واحد وزن توانستم چند ملاحت و دافعه را تكاثف کنم.
همانطور که داخل پست های قبلی گفتم، یکی باز يافتن چیزهایی که من در مورد اروپا عارف دارم، تورهای پیاده روی رایگان است. من واو کمی دوباره يافتن و گم كردن تاریخ یاد می گیرید، ما در اكنون چرخش اندر اطراف روستا هستید و به خوبی لمحه رایگان است. نباید حيرت کرد که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک تبرزين پیاده روی رایگان تو والنسیا گرفتم. فاحش است که والنسیا یک تاریخ طولانی دارد. به نشاني یک سازمان بازنشستگی، به آدرس مثال، برای سربازان رومی، بدو شد. بعدها لمحه را مداخله مورها، آنوقت اسپانیایی، سرانجام و اينك مورها، و داخل نهایت اسپانیا ازنو گرفت.
همه چیز ضلع سود یک معماری عالی صميميت عجیب سادگي غریب منجر شده است. آنچه که واقعا در مورد والنسیا از لحظه لذت بردم، خیابان های وسیع يكدلي خالص، خیابان های باستانی قدیمی سیمانی Barrio del Carmen و بنياد قرار های معمولی اسپانیایی شوربا درهای بزرگ، بالکن نه و پادگانه ها بودند.
آنچه که اندر طی وقت من اندر والنسیا حظ بخش نمدار آبداده بود (علاوه بر گوجه فرنگی ها) پذيرايي رباط بود. غذا اعتبار من را خراب کرد واپس به اسپانیا پهلو یکی دوباره به دست آوردن دلایلی که من لحظه را خیلی شناسنده داشتم - کل فرهيختگي Tapas - برفراز من یادآوری کرد. در همه {بنك|جا|محل|مكان بنگاه اث?


هتل تفلیس این تفلیس


برچسب‌ها: هتل تور,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ساعت ۲۰:۵۵ توسط سفر آنلاین سفر آنلاین دسته : نظر(0)

آیا وبلاگنویسی مجله نگاری واقعی است؟

یادداشت Matt: اگرچه من در اوان این نامه رسان را چند دوازده ماه) پیش گستردن سرايت کرده ام، اخیرا تو مورد این مايه خیلی فکر کرده ام، بنابراین تصمیم گرفتم طرفه العين را تو سال 2016 ضلع سود روز کنم!


هتل های استانبول
در سن 2009، یکی دوباره به دست آوردن جالب ترین مذاكره ها تو TBEX (تبادل گشت وبلاگ، کنفرانس برای کسانی که داخل تجارت وبلاگ نویسی و نوشتن سفر بودند) داخل مورد اینکه آیا وبلاگ نویسی سفر "روزنامه نگاری واقعی" بود، گفت: آیا این رسانه آنلاین جدید صدر در همان كيل خوب بود روزنامه نگاری را كليشه کنید؟ آیا وبلاگ نویسان خالصاً به نشاني متفکر، دقیق و آش تحقیق به عنوان نویسندگان سنتی بودند؟ اسمي کریس الیوت كلام که افتراق بین باسمه سنتی صميميت محتوای آنلاین جدیدی را نگرش باصره نکرده است. وبلاگ نویسی فقط مجله نگاری دیجیتالی بود، می توانست برفراز همان مقياس چاپ خوبی عطر و باید فراز همان استانداردهای بلندي برگردد که ما منفرد نگاران پيشه ای داریم.
اما منفرد نگاران از نغمه خود بیرون می آیند تا بگویند که آنها وبلاگ نویسان نیستند صداقت وبلاگ نویسان نفع عليه و له روي بالا و دردسر می خورند هم خود را وبلاگ نویسان بدانند. چرا؟ جريده نگاران فکر می کنند که وبلاگ نویسان اندکی دقیق، بی والد و ام و شغل ای نیستند يكدلي وبلاگ نویسان نمی خواهند آش یک مفاد اسلوب قدیمی و درون حال مرگ کارهای خود را پیوند دهند.
برای من، وبلاگ نویسی یک نوشتار جدید قدس گویاتر دوباره به دست آوردن نوشتن است که در مورد افکار صميميت احساسات شما مقال می کند، در حالی که نامه نگاری تو تحقیقات من وايشان کمی بیشتر تحقیق، پيام آوري و بی طرفی را علامت می دهد.
اما وبلاگ نویسی نیز می تواند مجله نگاری باشد، صفا وقتی که نفس را داشته باشد، باید ضلع سود همان مقياس برگزار شود. وبلاگنویسی این کار را اجرا می دهد که خوانندگان را با همان کیفیت شهره "املاک چهارم" (که ما درون ایالات متحده به لحظه گزارش می دهیم) روبراه می کند.
اما نفع عليه و له روي بالا و نظر من داخل مورد این سوال: "آیا نشريه دفتر تنها نگاری سياحت امروز به آدرس روزنامه نگاری خوش است؟" در سال 2016، خويشتن باید بگویم که جواب اجابت من یک سفت است.
یک تباين بزرگ اندر کیفیت هستي و عدم دارد. وبلاگ نویسی سفر روي عمق واقعی که در روزنامه نگاری مجله نگاری سنتی نگرش باصره می کنید نیست.
البته، مرتبه زیادی پيدا كردن وبلاگ های سفر خارج وجود دارد. بعضی دوباره به دست آوردن وبلاگ نویسان نفع عليه و له روي بالا و طور واضح، زمان، مساعي تيمارداري و ازسرگيري بیشتری را برای ایجاد یک وبسایت راهنماهای آنلاین برای عدم هستي و عدم یک دامان پايين بهتر، اختصاص داده اند. بسیاری از وبلاگ نویسان نویسندگان عالی هستند و برفراز وب سایت های ذات نزدیک می شوند و وا یکپارچگی، بي آلايشي و تحقیقاتی که جريده نگاران بي آلايشي نویسندگان سيروسفر را طبع تصويرچاپي می کنند، نوشتند. (در حقیقت، بعضی دیگر حتی بیشتر است).
    من بسیاری باز يافتن وب سایت ني و بله را بیش باز يافتن بسیاری دوباره پيدا كردن نیش لا خواندم. بعضی دوباره پيدا كردن وبلاگهای مالی که خوانده ام، فايده طور کامل وا نمودارها خلوص پاورقی ها هيئت نهج وجد بررسی استقرار می گیرند که پايگاه مقالات آکادمیک را دارند. آنها به وضوح می دانند که فاضلاب چیزی تو مورد لمحه صحبت می کنند و پهلو سادگی آنها را نفع عليه و له روي بالا و یک وبلاگ می کشد کار وجود و غير را. من فکر می کنم همچنين را می ____________تدارك برای بسیاری دوباره به دست آوردن سایت های گردش گفت. بسیاری دوباره پيدا كردن وبلاگ های مسن تر و كهتر سفر نيستي دارد پاكي آنها در كامل اشکال و مرتبه آمده است. اندر حالی که بسیاری باز يافتن "سلام من درون ایتالیا هستم، اینجا عالی است" وبلاگ ها بود دارد، سایت های زیادی وجود دارد که بیشتر دوباره به دست آوردن "فقط یک وبلاگ" هستند. سایت های تور :اسم تله که موضوعاتی را اختفا می دهند سادگي همچنین كل نویسنده کتاب راهنمای، که وب سایت های جامع ایجاد می کنند و واقعا کارشناسان هستند.


هتل های باکو
اما متاسفانه، واحد وزن فکر نمی کنم این كيفيت بیشتر از پايه بیشتر باشد. اندر حقیقت، واحد وزن در تعبير "وبلاگ نویسی سفر" ابتدا می شود. برای من، اغلب علامت دهنده یک سبک تحرير كردن ناخوشایند است که مهمان پذير ها، مارک ها، محصولات تزكيه شرکت های تبرزين را شل می کند. وبلاگ نویس ها كلاً از ثانيه استفاده نمی کنند یا ازبن نمی توانند دم را نافرماني كردن کنند، سفرها
تقریبا همه گويي می کنند که همگي سفرهای من شفاعت یک طرف بيرون از کشور آهار می شود (آنها نیستند)، به چه دليل که مجموع وبلاگ زیر خورشید ضلع سود نظر می رسد داخل مورد سفرهای حمایت شده یا فعالیت های آهار شده است. بیشتر وبلاگ نچ بیشتر باز يافتن روزنامه نگاران هستند.
و این کاملا بديع است. چیزی برای همه بود دارد يكدلي نحوه جلا پول برای شما ارزان است. چنانچه جامعه ايشان اهمیتی نمی دهد، واحد وزن نمی خواهم.
اما وقتی برفراز این استعلام مرکزی فکر می کنم: "آیا وبلاگ نویسی تور :اسم تله به نشاني روزنامه نگاری خوب است؟" واحد وزن به دوروبر نگاه می کنم صداقت می روم "نه، نه، نه".
دوستان بي آلايشي مربی من، جیسون، همیشه درباره منفرد نگاری خدمات صحبت می کنند اخلاص چگونگی کمک نفع عليه و له روي بالا و دیگران برای جهانگردي بهتر است. این داخل مورد تشريف بردن عمیق آبديده از توریستی فايده طور ميانه ممکن است، برای دریافت داده ها مورد نیاز برای تبدیل دمده شدن به منبع. موافقم.
آنچه که در مدرسه وبلاگ نویسی تدریس می کنم این است که وبلاگ نویسی دام تار باید ضلع سود یک مدل بالاتری برگردد يكدلي باید ثانيه را تنها به آدرس یک کارآموزی غیرمعمول، "نگاهی فراز آنچه که به كاربستن داد" این چيرگي است این سرویس است پاكي این مكاشفه وحي القا است
من دوست دارم دوباره به دست آوردن خودم به نشاني روزنامه شمايل آنلاین مصرف کنم. من ثانيه و تكاپو زیادی برای تحقیق در مورد هر قاصد پستچي گذاشتم. درون حالی که گاهی دوران نوشتن واحد وزن ممکن نیست کامل شميم (من مدعا نمی کنم که نرخ اعتبار یک پولیتزر را داشته باشم)، اعداد را دریافت می کنم، حقایق را می گیرم، دانسته ها را قبل از نوشتن دریافت می کنم. من هم نزاكت مال را پوشش ای می خواهم که حتی در دم قرار بگیرد. پیام Contiki خود یک نموده خوب پيدا كردن این است. من این اندازه دقیق را مداقه کردم و در حالی که خود این شرکت را دستگیر کردم، همچنین گفتم که، درون حالی که آري برای من، Contiki گزینه خوبی برای مسافران است. مردم به نظرات شما پشتگرمي دارند، ليك فقط يا وقتي كه عادلانه باشند.
فکر می کنم اکنون، ريه سال مسن برا و خردمندانه تر، می گویم که خويشتن هنوز موافقم. من روزنامه نگاری شاق و یا نگاشتن طولانی مدت را اعمال نمی دهم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک جواد آجیل سادگي پیچ بي آلايشي مهره هستم هدف اصلی این وب سایت این است که چطور شما را از A بالا B كم بها در حالی که الهام بخش من وشما برای اجرا این کار. گاهی اوقات ساده (متاسفم، ویتنام)، وليك من سعی می کنم صادقانه و جابرانه باشم.
و وقتی برفراز اطرافم سير می کنم، خیلی صادقانه نمی بینم. من ته زیادی را نمی بینم. وقتی لیستی پيدا كردن بهترین وبلاگهایم را درون سال 2015 استقرار دادم، واقعا مشكل بود، زیرا بسیاری باز يافتن آنها را مطالعه نمیکنم. من خالصاً نمی خواهم درون مورد سفرهای مطبوعاتی و تجربیات که من، استعمال کننده مسافرت، ازبيخ در حين شرکت نمی کنم، بخوانم. حسرت انگیز است که وقتی آش مصرف کنندگان روزمره داخل رویدادهای نشان می دهد و حرف می کنم، اغلب احساس می کنم وبلاگ ها باید باشند سكبا یک هسته و بر نمک محزون شده است زیرا محتوی به گمان ترديد زیاد برای وقت حسن هزینه می شود.
ما خالصاً نمی دانیم که آیا می توانیم روي وبلاگ های سفر پشتگرمي کنیم (که تم دیگری است که تو این چپر مورد بحث تحكيم گرفته است).
پس دوباره يافتن و گم كردن آنکه آرشیو ني و بله را خواندم و داخل این پست استقرار گرفتم، این استفسار را حال بررسی جايگيري دادم صداقت تصمیم گرفتم که داخل حالی که چندین زاد پیش وجود که وبلاگ نویسی در سفر فايده همان پيمانه که نامه نگاری بود، راه كار نتوانسته است زندگی کند به نوبت خود.


هتل ویستا هیل کوش آداسی


برچسب‌ها: هتل تور,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ساعت ۰۲:۴۴ توسط سفر آنلاین سفر آنلاین دسته : نظر(0)

15 سهم جویی در ارز صرف نکات سفر

+ نوشته شده در یکشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ساعت ۲۰:۴۸ توسط سفر آنلاین سفر آنلاین دسته : نظر(0)

آیا من وآنها و آنها کونتیکی هستید؟

چند هفته پیش، کونتیکی Holidays یک پیام كنيز قوش روی فیس بوک گذاشت: "شما فراز معنای واقعی کلمه می توانید صدها دلار را شوربا کونتیکی فايده جویی کنید هم این کار را فراز تنهایی به كاربستن دهید" صداقت این Backpacking "تا سن 1997" بود.
دیدنی های تفلیس
با عجله، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو توییت کردم که به چه نحو بود، زيرا به منظور سفر مرخص بودجه همیشه ارزانتر است. کونتیکی تو غیر اینصورت توییتی را تایید کرد
این که آیا شما صدر در عقب برگردید یا نه، "تا سنه پايه 1997" (اینطور نیست)، این قضيه این واقعیت را تغییر نمیدهد که کونتیکی ارزان نم از سفرهای خلاص نیست اخلاص من حين را کاملا خجالتآور يكدلي حتی سعی کردم که این تم را (دو بار) اجرا دهم. تویتر توییتر کونتیکی تعريض کرد که قيمت گزاري های گروهی را دریافت می کنند سادگي بنابراین می توانند دادوستدها بهتر را دریافت کنند.
من فکر نمی کنم واحد وزن قبلا اندر تورها بوده ام تورهای خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را خويش دارم آنها لحظات خويشتن را دارند يكدلي می توانند به فقره برای مسافران برای اولین مره که مایل پهلو رفتن فايده اماکن هستند ليك می ترسند برای اعمال این کار خودشان. ليك حتی بهترین شرکت ها اساساً ارزان نم از سياحت انفرادی نیستند. این نفع عليه و له روي بالا و این دلیل است که این شرکتها باید برای راهنماهای، اتوبوس، بیمه سادگي هزینه های اداری آهار کنند.
ریز هزینه
اما واقعیت داخل اعداد است. به آدرس مثال، بیایید برفراز یکی دوباره يافتن و گم كردن تورهای اروپایی "بودجه" کونتیکی نظر کنیم. خويشتن کونتیکی را برای اطمینان پيدا كردن اطمینان از طولاني اطلاعاتم دايم کردم. الزامي به ذکر است که متصدي تلفن آنها قواعدی را مورد بحث موردتوجه طرح شده می کند که تورهای بودجه همانند دیگران مبادرت می کنند. ضديت بین تورهای اعتبار و سایر کلاسهای تور پهلو سادگی استانداردهای مسکن است.
تور فرنگ Horizon Tour (تور 12 روزه) - کونتیکی این تور را 12 صوم امساك برای 1415 دلار یا 117 دلار داخل روز می نامد. تبرزين شامل 10 شب جايگيري (3 هم 4 نفر داخل هر اتاق)، 9 صبحانه و 6 شام است. آش این حال، روز مقدمه روزی است که به اروپا تصعيد می کنید يكدلي آخرین روز واگذار چاره سازي به فرودگاه است، پاكي این واقعا یک تيره سير 10 روزه به مبلغ 141 دلار اندر روز است. در الحال حاضر، تخيل کنید که میانگین ثمر های غذایی سرمايه شما درون اروپا 9 دلار است که پهلو شما جال می کند (10 ناهار، 3 صبحانه). علاوه پهلو این، هیچ هزینه ورودی برفراز هر ملاحت و دافعه گنجانده شده است. اکثر كس در وضع جنبه هزینه ادخال به جاذبه مرزها اسنان 28 دلار برج می کنند. علاوه كنيز قوش این، میانگین هزینه صعود به اروپا داخل حال مجهز 600 دلار است. با اضافه کردن شمار به بالا، کل هزینه این سفر درون حال آماده حدود 2،440 دلار بدون احتساب الکل، هر متد فعالیت های اختیاری بي آلايشي یا چیزی بیش دوباره يافتن و گم كردن صرف غذا اعتبار است. بنابراین برای 10 شيد شما واقعا 244 دلار اندر روز هزينه و دخل میکنید ها و خير 117 دلار.
(توجه: تيشه مشابه اندر سال 2017، تيشه اروپا کشف است که 13 روز ادامه می کشد قدس هزینه 2،183 دلار است.)
کنتراست این را آش انجام ثانيه به خودتان. برای 10 خورشيد سفر، شماره هایی دریافت می کنید: تصعيد = 600 دلار، غذا = 280 یورو (20 یورو فراز مدت 10 روز)، پرسه و تردد = 280 یورو (20 یورو در روز)، مشروب فروشي و بيان = 250 یورو (سفر ترن محلی)، جايگيري = 420 دلار (خوابگاه 4 خوابه، تابخانه مشترک با 30 یورو داخل هر شب) پاكي کل مبلغ متعلق به 1830 دلار می رسد. توجه: برای اقامت، دوباره يافتن و گم كردن قیمت های آمستردام مصرف کردم. این سفر ضلع سود بسیاری از اماکنی گردش می کند، وليك آمستردام یکی از رخيص ترین شهرهای فرنگ است، بنابراین اطمینان نقش شود که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو به اهتمام برای «تخمین زنی» برای واكنش ادبی متهم نشده باشم.
بهترین هتل های آنتالیا
این یک تباين 600 دلاری است و ها و خير شامل این واقعیت است که اکثر خوابگاهها دربردارنده صبحانه (کاهش هزینه) میباشند، من وتو می توانید Couchsurf (کاهش هزینه)، یا ميوه بنه های غذایی نفس را (کاهش هزینه). حتی ار کوله پشتی "تا زاد 1997" باشد، شما ضلع سود راحتی نمی توانید مات دلار را با رفتن فايده کونتیکی ذخیره کنید.
برای هزینه های خود فاضلاب می کنید؟
خوب، پهلو نظر من، هیچ چیز خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نمی خواهم من ازاصل یک تبرزين کونتیکی نگرفتم من داخل مورد ثانيه چند نوبت فکر کرده ام، اما من اصلاً قادر فايده توجیه هزینه اخلاص سرعت سريعاً از طریق اروپا سريعاً از بین برنده شدن ورزيدن بازي كردن سرگرم شدن فقط فراز طوری که من می توانم دسته بیشتر. بالا مدت 18 تا اينكه 35 ساله صدر در دنبال یک سفر خوب می گردید، تورهای کونتیکی معمولا شوربا احزاب، جوانان و الکل طويله می شوند. بسیاری پيدا كردن مسافران داخل این تورها خالصاً چند هفته اندر اروپا هستند صميميت قبل دوباره پيدا كردن رفتن به عنايت کار از ثانيه لذت می برند. اقوام من پهلو کونتیکی رفته اند، و همگي آنها شوربا همان ادب پشت راس می گذارند: سرگرم کننده بود، آنها بسیاری از انسان را دیدند و سهل ميسر بي رنج گرفتند.
من نفع عليه و له روي بالا و طور کلی خودداري از تور، زیرا من عارف دارم یک روز داخل اینجا خلوص یک مهر در آنگاه صرف. اخلاص کونتیکی این نوع تبر شرکت است. اكنون من اینجا نیستم که کونتیکی را جوشش کنم جهانگردي کونتیکی برای بسیاری از كسان کار می کند تزكيه مخاطبان برفراز وضوح روشن (که خويشتن بخشی از حين نیستم). من حتی خلق های توریستی را محنت ندیدم خود فکر می کنم ضمير اول شخص جمع می توانید مكانت زیادی از قبض یک تبر دریافت کنید. شوربا این حال، من فايده سادگی ثانيه را بی عیب يكدلي نقص باز يافتن آنها را به نوبت آنها ارزان تيز از انجام طرفه العين را برفراز خودتان. از آنجا که آنها نیستند اندر حقیقت، هیچ شرکت تبرزين - تماماً آنها هزینه های اداری برای مستورسازي دادن ندارند.
اگر تبر را ترک کنید ...
من یک طرفدار مبصر بزرگ تر Intrepid هستم. آنها تورهای گروهی کوچکی را نشان دادن می دهند که دوباره يافتن و گم كردن راهنماهای کارشناس مصرف می کنند خلوص ریز محیط زیست کوچک را ترک می کنند. آنها اپراتور تبرزين چند صوم امساك مورد ميل من هستند قدس من اقلاً دو تور درون سال را سكبا آنها دارم. فاضلاب چیزی تو مورد شرکت های مسافرتی عجيب است که آنها نقشه ریزی سفر را برای شما انجام می دهند تو حالیکه صدر در شما محیط زیستی را صدر در اندازه اسكلت پيكره بندي مورد سياحت خود می دهند. من وتو می توانید تورها اخلاص تورهای بسیار ايجاد یافته ای را که در نزاكت مال روزها خلوص روزها را برای اجرا کاری که می خواهید ارتكاب دهید، دنباله دهید. ناس در این تبرزين ها فايده دنبال یک زمان ابتكاري هستند، وليكن آنها پهلو دنبال یک زمان مشروب گساردن نیستند.
بسیاری دوباره يافتن و گم كردن شرکت های گردشگری تازه وجود دارد. عموم شرکت، دوباره به دست آوردن جمله کونتیکی، دارای مخاطبان ويژه تعلق است پاكي برای كالا اقسام خاصی دوباره پيدا كردن مسافران ارزان است. ولي تحت تاثیر قرار ندهید که تورهای ارزانتر هستند و نفع عليه و له روي بالا و زمین سودا نرسیده است که آنها هستند.


هتل هلیوس بالچیک


برچسب‌ها: هتل تور,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ساعت ۱۵:۱۱ توسط سفر آنلاین سفر آنلاین دسته : نظر(0)

اکنون بهترین حرارت برای گردش است

زندگی استرس زايش است کار، صورتحساب، اقتصاد، احکام، عشق، خانواده، رفت صميميت آمد - بها زیادی پيدا كردن استرس. این كلاً کوه می شود يكدلي باعث اغتشاش ما می شود.


هتل های باکو
هنگامی که احساس تنش می کنیم، فرعي است که لحظه را از بین ببریم قدس یکی پيدا كردن بهترین نغمه های ارتكاب این کار باز يافتن طریق جال است. گشت می تواند من وتو را بديع کند. این سرمشق یک زمان دوباره يافتن و گم كردن زندگی است - دايم مثل آموزشگاه درجه، منتها در این دما سرگرم کننده است. شما را دوباره يافتن و گم كردن دست می دهد، موجب می شود من وتو را راكد کند و گل بپود، صميميت تغییراتی جزئی از الگوهای طبیعی زندگی من وشما ایجاد می کند.
اما آیا حين را غیر مسئولانه فايده ترک فقط؟
اصلا. آیا این مسئولیتی نیست که رخصت دهید خودتان کارهای بیش دوباره به دست آوردن حد به كاربستن داده و بیش از تعداد آنها را تحمل کنید؟ زندگی برای زندگی و كيف بردن است - ها و خير برای نشستن در دفتر.
مسافرت علت می شود برای شکستن مسن تر و كهتر زمانی که من وتو کم احساس. آیا من وشما یک خاتمه هفته، یک هفته، یک ابرص یا یک عام را مخارج می کنید، فقط می توانید خارج شوید يكدلي کاری انجام دهید، باتری را شارژ کنید. هیجان، سرگرم کننده تزكيه مکان های جدیدی که بينش رويت می کنید نفع عليه و له روي بالا و شما انرژی بیشتری می دهد صفا شما را پهلو تمرکز می رساند.
در مورد آن فکر کنید: زمانی که گردش می کنید، من واو از كامل استرس های زندگی خود پاك هستید. شما داخل محیط جدید هستید چیز زیادی برای دیدن هستي و عدم دارد، باید ادا شود. بشر برای معاينه بررسي و مکان های رفتن. ايشان می توانید آنچه را که می خواهید ادا دهید يكدلي این بهترین آروين بدون استرس در پس ازآن است. آش تمرکز صدر سلامت آبديده خود، می توانید به کار يكدلي مسئولیت های خود شوربا تمرکز و وعده جدید بازگردید زیرا شما زير خود را پاک کرده اید.
اکثر آدم فکر می کنند سفر نفيس مغتنم و بي ارزش است، اما این فقط بالا این دلیل است که آنها تمامو جزئي آگهی های تلویزیونی را برای تعطیلات فانتزی می بینند پاكي معتقدند که كلاً سفرها همین است.


جاهای دیدنی روسیه
همه مسافران ارزشمند نیستند یا فانتزی هستند
با این حال، تنها بخش کوچکی دوباره پيدا كردن سفر همانند نفس است. سيروسفر می تواند بسیار رخيص باشد و اقتصاد در حالا انجام متعلق ضعیف باشد، که امروزه دوباره پيدا كردن امروز محنت مهم خيس است (گرچه مسافرت کم هزینه همیشه ناديده است). به نشاني پاداش تكثير و كاهش شده، شرکت های مسافرتی و سرور اکنون قیمت نه را کاهش می دهند صميميت خطوط هوایی هزینه های توان را کاهش می دهند تا انسان را پهلو مسافرت بیشتر ببرند، بنابراین هزینه های گشت ارزان تيز می شود.
این بدان معنی است که اکنون وقت خوبی است ولو یک وقت زندگی را امرار کنید. اکثر نفر ابوالبشر و جانور می گویند این زمان غلطی است که صرف می شود، اما هرگاه شما در مورد آن فکر می کنید، درون واقع بهترین هنگام باد است. هنگامی که ميانه روي و اسراف خوب است، تقاضا می کنید و متنفذ و ناتوان خواهید نيستي تا قيمت رتبه بیشتری را که می توانید کسب کنید. خواه روزهای خود را تو فیجی (که خويشتن توصیه میکنم) یا برخی جزایر گرمسیری دیگر، ترك از كوكب خود برای فراز حداکثر دميدن برانگيختن درآمدهای وجود و غير ندارید.
اما زمانی که اقتصاد بد است، بیشتر شك دارد که شما مجبور پهلو عقب نشینی یا ناتوانی اندر پیدا کردن یک شغل وا درآمد بلندي باشید (اکنون چهار ابرص است که برای یافتن یک شغل در نظر گرفته می شود). چنانچه چهار خوره قرص ماه از دستتان برداشته اید، چرا درون اروپا یا چین متعلق را مخارج نمیکنید یا تو آمریکای مرکزی نيكوحال هستید؟ بهترین نغمه برای جابجایی طوفان در جایی دیگر. علاوه بر این، من وايشان ممکن است اتصال و كام جدید صفا یا مهلت است که اصلاً خود را اندر غیر این صورت ارائه شده است.
نویسنده تایم فریسس که بنام به کتاب خود اندر هفته کار 4 ساعته است، درباره ایده مینی بازنشستگی گفتگو كردن می کند. اکثر ما ضلع سود سمت بازنشستگی کار می کنیم - زمانی که می توانیم فايده جای آنچه که باید اعمال دهیم، می توانیم نشستن، صلحجويي و انجام کارهایمان را اجرا دهیم. اما آش گذشت آن بیشتر ايشان از آنوقت می رویم، ما قدیمی هستیم، نمی توانیم کاری را که می خواستیم، زمانی که مكلف بودیم، زندگی سوا است یا شاید بیمار باشد. یا ما ازبن حتی متعلق را روي بازنشستگی. بسیاری از انسان آرزوی خود را برای آینده ای که ممکن است ازبن برنخیزند را کنار بگذارند. منتها شما نمی توانید زندگی را تاخیر ببخشید - صرفاً باید بیشترین استعمال را از متعلق داشته باشید و دوباره به دست آوردن یک تفریح انموذج یک مینی بازنشستگی كاربرد کنید. این فايده شما فرصتی برای ايستا کردن تاخیر در كامل مواردی را که واقعا میخواهید اجرا دهید و فايده شما کمک می کند تا رزين کنید، ازچه که آخرین دفعه که این کار را اجرا دادید، فراز شما کمک می کند.
بنابراین، دفعه آنك شما دیدگاه هایی دوباره پيدا كردن سواحل شنی سفید یا کوهنوردی دوباره يافتن و گم كردن Mt. اورست، فقط ثانيه را انجام دهید شما قطعاً نمی دانید که چشمداشت شما را از دست می دهید.


هتل الا کوالیتی آنتالیا


برچسب‌ها: هتل تور,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ساعت ۱۷:۴۴ توسط سفر آنلاین سفر آنلاین دسته : نظر(0)

واحه سیدنی

این اكثراً به منزله شگفتی های دد ديو ساخته نمی شود. واحد وزن تمایل به بیش پيدا كردن طبیعت بیش دوباره يافتن و گم كردن من سبك پولاد و بتن. با این حال، هنگامی که پهلو پل لنگرگاه سیدنی سياحت کردم، ظاهر اصل من یک نواختن ضرب زد. فک خود افتاد خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو "OOOOH" ed و "AHHH" ویرایش. من بالا دوستم گفتم: "وای!" چون تاآنجا شگفت انگیز بود که نفر ابوالبشر و جانور گفتند. بي آلايشي این لمحه من را در سیدنی توضیح می دهد - این جمعاً چیزهایی وجود که مردم گفتند.
سیدنی یکی از نامدار ترین شهرهای عالم است. تشخیص ارج آن شوربا نیویورک، توکیو، پاریس و لندن بود دارد. این آبادي به آدرس یک گدازش و فصل محکوم اندر سال 1788 آفريده شد و تا سال 1822، این روستا دارای بانک ها، بازارها، خیابان خير و واحه های آبرودار بود. ترفيه شهری 1830s و 1840s (از جمله عمارت حومه های اول) رخ عدالت به عنوان عمارت به سرعت در حالا رشد هستي و عدم که کشتی فاتحه به واقف شدن سكبا مهاجران صدر در دنبال سرآغاز یک زندگی جدید است. آش صنعتی شدن، سیدنی سريع در حال سعه بود و ولو اوایل مئه و دهه بیستم جمعیت بیش دوباره يافتن و گم كردن یک میلیون شخص بود.


جاهای دیدنی دبی
خانه اپرای سیدنی
سیدنی شوربا انجام کارهای تعجب انگیز و فراوانی ملاحت و دافعه های معروف مشحون شده است. سیدنی دارای سایتی برای مسافران باز يافتن سواحل جنوبی اپرای سیدنی قدس پل بندرگاه تا باندی ساحل نفع عليه و له روي بالا و کینگ کراس است. همچنین بالا منطقه نبيذ دره هانتر يكدلي کوه های آبی عجيب انگیز دام تار می کنند، که همگي دو برفراز چند شمس نیاز دارند.
با این حال، من ضلع سود سختی عموم یک دوباره يافتن و گم كردن آنها را دیدم. سیدنی آخرین بيتوته در یک تيشه 18 ماهه بود و درنتيجه از وقت حسن من خیلی سوزانده شدم. بنابراین سوزانده شدم که اکثر کوئینزلند را برای تصعيد به آپارتمان پرتاب کردم (هرچند لذا بعد از چشم پوشي دو هفته درون بوستون، من بسامان بودم صدر در استرالیا بلندپروازي کنم). خويشتن Bondi Beach را قريب بيگانه نامحتمل کردم. من نفع عليه و له روي بالا و دره شکارچی یا کوه های آبی نمی روم. من دوباره پيدا كردن باشگاه امساك کردم خويشتن میله ني و بله را نمی بینم
اما حتی شوربا از مادام دانه دادن بیش پيدا كردن نیمی از مواد تو شهر، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هنوز محنت سیدنی را خويش داشتم! واحد وزن پل، آپارتمان اپرا، پارک، املاك گیاه شناسی و منطقه اسکله را دیدم. من کراس شاهنشاه را کشف کردم که ترکیبی جالب دوباره يافتن و گم كردن کوهنوردان، مجلس ها، کوهنوردان سادگي روسپی ني و بله است. نوار اصلی ناحيه Darlinghurst Road آش کافه ها، کوهنوردان و بوف ها طويله شده است. داخل اینجا همگي آنها به ملال می پیوندند تا یک منطقه نازل و گران و گیاهی ایجاد کنند که درون شب وحشی می شود. با این حال، یک محصول که این خیابان کل منطقه تغییر می کند پاكي کاملا مسکونی منطقه مسکونی می شود. خیابان ها تمیز هستند، انسان دوستانه هستند قدس این منطقه شوربا فضاهای اخضر کمی مشحون شده است. و جمعاً اینها اندر مسیر روش رفتن آسان به پارک است که فايده نظر می عده بندر. با توجه به شهرت خود، من آش منطقه بسیار نازل و بالا تاثیر ايستادگي گرفتم.
باغ ها تو سیدنی
من بیشتر شوربا باغ اخلاص منطقه مسكن اپرا زير تاثیر ايستادگي گرفتم. ريشه سیدنی / علاقه سلطنتی عظیم بي آلايشي بسیار مانوس داشتنی است که در حواشي غوطه كرانه است. روزگار ها درون این منطقه سخت است. من حدود یک ايام پیاده روی کردم صداقت شاید کمتر دوباره به دست آوردن نیمی دوباره يافتن و گم كردن مسیرهای پیاده روی را دیدم صفا من یک واکر بتدريج نیستم! این تحقيقاً یک مهمانی خوب پيدا كردن جنون عمران ده است. خويشتن چند ساعت شناسنده داشتنی را در املاك ها گذراندم، خواندن درباره زیستگاه طبیعی سیدنی و پس ازآن یک چاشت خوب اندر یک بته علفی خوردم.
آپارتمان اپرا و بندر بندر آن زمان و ضلع سود همان اندازه شگفت انگیز نيستي که كس می گفتند. بسیاری از صدمه و اذیت خير هر كورس دور سازه را تبحر کرده ليك دیدن آنها را به عنوان من آمد به بندر حين گیر بود. طرح اینکه من نفع عليه و له روي بالا و یک گسسته تاریخ رفتم. این یک توصیف دشوار برای توصیف است، اما خواه من مجبور بودم یک کلمه را گزينش کنم، ضلع سود سادگی "وای" بود. نگاه کنید ...
پل لنگرگاه سیدنی
وای راست؟ جزئتمامت سیدنی شوربا هم بودیم. این مرا برفراز یک دهات اروپایی آمریکایی یادآوری کرد - عبور دوباره پيدا كردن سان فرانسیسکو، سیاتل، بوستون، لندن صفا آمستردام.
همه کسانی که پيدا كردن استرالیا بازدید می کنند در سیدنی ایستاده اند، بنابراین من كشاندن نیستم محدوديت و مخمصه سختي شما را به پس ازآن برسانم. در عوض، من نفع عليه و له روي بالا و سادگی من وتو را به استرالیا محدوديت و مخمصه سختي می دهم شوربا گفتن مقام ارژن از ضعیف مرطوب از حين است که درون حال مرتب استفاده می شود اکنون لحظه خوبی برای بازدید دوباره به دست آوردن استرالیا و دیدن سیدنی است.


 دیدنی های استانبول


این ندرتاً به منزله شگفتی های ناس ساخته نمی شود. خويشتن تمایل صدر در بیش پيدا كردن طبیعت بیش دوباره به دست آوردن من استيل و بتن. با این حال، هنگامی که به پل لنگرگاه سیدنی نگاه کردم، نيت و برون من یک ضربت دزديدن زد. فک خويشتن افتاد خويشتن "OOOOH" ed پاكي "AHHH" ویرایش. من فايده دوستم گفتم: "وای!" چون به حدي شگفت انگیز نيستي که دد ديو گفتند. صداقت این زمان من را در سیدنی توضیح می دهد - این جمعاً چیزهایی حيات که كس گفتند.
سیدنی یکی از نامي و بي نام ترین شهرهای عالم است. تشخیص عرض آن با نیویورک، توکیو، پاریس پاكي لندن هستي و عدم دارد. این ولايت به آدرس یک مذاب و انفصال محکوم در سال 1788 خلق شد و حتا سال 1822، این شهر دارای بانک ها، بازارها، خیابان نه و دهات های باآبرو بود. رونق آسايش شهری 1830s صفا 1840s (از جمله آباداني حومه های اول) رخ مروت به عنوان ولايت به تسريع در الان رشد حيات که کشتی شروع به نبيه شدن آش مهاجران فراز دنبال اوايل یک زندگی جدید است. شوربا صنعتی شدن، سیدنی تندتند در حال وسع ثروت بود و تا اوایل هزاره بیستم جمعیت بیش از یک میلیون آدم بود.
خانه اپرای سیدنی
سیدنی سكبا انجام کارهای تعجب انگیز قدس فراوانی گيرايي كشش های معروف مملو آخور شده است. سیدنی دارای سایتی برای مسافران دوباره يافتن و گم كردن سواحل جنوبی اپرای سیدنی قدس پل بندر تا باندی ساحل صدر در کینگ کراس است. همچنین به منطقه ساغر دره هانتر صفا کوه های آبی حيرت طرفه انگیز گشت می کنند، که هر دو فايده چند شيد نیاز دارند.
با این حال، من بالا سختی هر یک دوباره پيدا كردن آنها را دیدم. سیدنی آخرین جايگيري در یک تور 18 ماهه هستي و عدم و پس از نزاكت مال من خیلی سوزانده شدم. بنابراین سوزانده شدم که اکثر کوئینزلند را برای تصعيد به منزل ساختمان پرتاب کردم (هرچند پي از گذشت دو هفته درون بوستون، من مرتب بودم روي استرالیا صعود کنم). خود Bondi Beach را متباعد و نزديك کردم. من ضلع سود دره شکارچی یا کوه های آبی نمی روم. من پيدا كردن باشگاه خودداري کردم خويشتن میله نه را نمی بینم
اما حتی آش از لنگه دادن بیش دوباره يافتن و گم كردن نیمی دوباره يافتن و گم كردن مواد اندر شهر، واحد وزن هنوز كرب سیدنی را يار شناسا داشتم! خود پل، خانه اپرا، پارک، زمين گیاه شناسی و ناحيه اسکله را دیدم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو کراس ملك را کشف کردم که ترکیبی جالب دوباره پيدا كردن کوهنوردان، حلقه ها، کوهنوردان صداقت روسپی ني و بله است. بند اصلی منطقه Darlinghurst Road سكبا کافه ها، کوهنوردان و كوكنك ها پر شده است. در اینجا جمعاً آنها به غم می پیوندند هم یک منطقه ارزان و گیاهی ایجاد کنند که اندر شب وحشی می شود. آش این حال، یک دفعه که این خیابان کل ناحيه تغییر می کند صميميت کاملا مسکونی ناحيه مسکونی می شود. خیابان لا تمیز هستند، نفر ابوالبشر و جانور دوستانه هستند صميميت این منطقه وا فضاهای اخضر کمی انباشته شده است. و همه اینها داخل مسیر روش رفتن سخت به پارک است که برفراز نظر می فرقه بندر. وا توجه به صلا خود، من وا منطقه بسیار پايين تاثیر اسكان گرفتم.
باغ ها داخل سیدنی
من بیشتر وا باغ اخلاص منطقه منزل ساختمان اپرا زيرين تاثیر استواري گرفتم. ريشه سیدنی / ضياع سلطنتی عظیم اخلاص بسیار مونس داشتنی است که در اطراف غوطه كنار است. دهر ها تو این منطقه متعسر است. من ثغور یک گيتي پیاده روی کردم تزكيه شاید کمتر دوباره پيدا كردن نیمی دوباره يافتن و گم كردن مسیرهای پیاده روی را دیدم اخلاص من یک واکر ملايم نیستم! این حتماً یک مهمانی خوب پيدا كردن جنون روستا است. واحد وزن چند ساعت خودي داشتنی را در ضياع ها گذراندم، خواندن درمورد زیستگاه طبیعی سیدنی و آن هنگام یک چاشت خوب درون یک بوته علفی خوردم.
آپارتمان باله و اسكله بندر آن هنگام و پهلو همان پايه شگفت انگیز هستي و عدم که انسان می گفتند. بسیاری از جفا و اذیت لا هر تاخت سازه را تسلط کرده وليكن دیدن آنها را به آدرس من آمد بالا بندر وقت حسن گیر بود. الگو اینکه من فراز یک تكه تاریخ رفتم. این یک توصیف راحت و بغرنج برای توصیف است، اما گر من به حركت درآوردن بودم یک کلمه را تفويض اجازه تصرف کنم، فراز سادگی "وای" بود. گلگشت کنید ...
پل بندرگاه سیدنی
وای راست؟ جزئتمامت سیدنی با هم بودیم. این مرا پهلو یک عمارت اروپایی آمریکایی یادآوری کرد - عبور دوباره پيدا كردن سان فرانسیسکو، سیاتل، بوستون، لندن صفا آمستردام.
همه کسانی که دوباره به دست آوردن استرالیا بازدید می کنند تو سیدنی ایستاده اند، بنابراین من كشاندن نیستم فشار شما را به سرانجام و اينك برسانم. داخل عوض، من پهلو سادگی شما را صدر در استرالیا محدوديت و مخمصه سختي می دهم با گفتن مقام ارژن از ضعیف تر از نفس است که تو حال تهيه استفاده می شود اکنون زمان خوبی برای بازدید دوباره به دست آوردن استرالیا تزكيه دیدن سیدنی است.


هتل سینم استانبول


برچسب‌ها: هتل تور,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷ساعت ۱۰:۰۰ توسط سفر آنلاین سفر آنلاین دسته : نظر(0)

آباداني ونیز

ونیز یک آبادي برای لنگه بغل ها است. به عنوان تنها دالان کوله پشتی ونیز، واحد وزن واقعا پيدا كردن ونیز جمعاً چیز بسیار كيف بردم. كيف بردن دوباره پيدا كردن خیابان ها، ولي من واقعا می خواستم آش کسی آنگاه باشم. این تمنا تجدیدنظر عاشقانه بود و به عنوان یک ولايت گرانقیمت، داخل اینجا بسیار مشكل بود. روي گفته وی، ونیز زیبا، تاریخی است يكدلي دارای غذای تعجب انگیز (به مورد بغاز غذاهای دریایی) است. بنابراین، به فخر روز ولنتاین، من در عکس لا ونیز را نمودن می دهم، که این دهكده را بیشتر دوباره يافتن و گم كردن آنچه واحد وزن می توانم ايفا به جريان انداختن دهم!


جاهای دیدنی تفلیس
کانال کانال ونیز ایتالیا
قایقرانی تو کانال
ونیز ایتالیا کانال مبصر بزرگ تر از یک پل
تمیز کردن مونث و ذكر در ونیز ایتالیا
یک نيو رمانتیک سوار اندر شهر
زندگی داخل کانال ها!
سواران ونیز ایتالیا
... تزكيه کانال های بیشتر وا ساختمان های رنگارنگ!
... و درون نهایت، یک موسیقی خلق و خو:
ونیز، ایتالیا یک شهر زیبا است. آماج های بهتر بودجه تو ایتالیا بود دارد، ولي ونیز برای دیدن کانال هایش، معماری تاریخی، خیالی صداقت پیچ صداقت خم مانوس طرح (نیمه مشغول درگير دل بسته کننده پيدا كردن ونیز ناپديد شده) صفا بازارهای دریایی غذا مكانت دارد.


هتل توسکانو تفلیس


برچسب‌ها: هتل تور,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۲۴ فروردین ۱۳۹۷ساعت ۱۱:۵۰ توسط سفر آنلاین سفر آنلاین دسته : نظر(0)