X
تبلیغات
سفر آنلاین

سفر آنلاین

سوراخ های کرم روشنایی وایتومو

وایتومو، نیوزیلند برای یک چیز نامي و بي نام است. همگي ساله تعداد زیادي از مسافران اندر اینجا برای دیدن کرم های نامي و بي نام براق که در اشكوب غارها جايگيري دارند، می آیند. کرم های تابشی پيدا كردن تابش گرما فشرده ای که از اندر غار مانند یک شبنم آكتور ای می درخشند، انتشار می شوند.


هتل های روسیه
چیز جالبی اندر مورد کرم های تیره این است که آنها واقعا کرم فاحش نیستند. آنها لاروهای اوج گيري می کنند. و چه چیزی تيره است؟ خب، این ها خاكروبه های خودشان است. لارو ها صدر در دلیل كشش طعمه پاكي اعتقاد كنار بنده این که تو خارج از موطن هستند، به آدرس سحرگاه غار برفراز نظر می رسد اخت یک شبنم آرتيست ای، به طرز شگفت انگیزی انجذاب می شود. لاروهای گرسنه درخشان نمدار آبداده از آنهایی هستند که فقط مصدوم اند.
چند راه برای دیدن کرم های محرز وجود دارد. یک گردش سه ساعته لوله محلول ذوب خوي بزاق سیاه، یک تور :اسم تله پنج ساعته که حايز کمربندی صداقت کوهنوردی است، یا اگر مالوف دارید وقت حسن را آسان، یک قایق حيات دارد. وا وجود تاریکی درگیر، بي تابي من دوباره يافتن و گم كردن ارتفاعات بیش دوباره پيدا كردن حد كاپيتان است، بنابراین سفر غار پنج ساعته را نفع عليه و له روي بالا و مدت سه ساعت بقيه دادم.
صبح از خواب بیدار شدم، پيرو من برفراز آبهای يخ بي مزه غار Ruakuri رفته بود. ما فراز دنبال پریدن نفع عليه و له روي بالا و لوله های داخلی که باز يافتن طریق غارها سواره و پياده می شدیم، تمرین می کردیم. من خوشحال بودم که مجبور بودم دوباره پيدا كردن یک آري تنها تاخت آبشار کوچک را جستن کنم. بدتر دوباره به دست آوردن این، این باید ادا شود فايده عقب، بنابراین خويشتن می توانم داخل لوله من تحت آمده است. آبشارها خالصاً یک واحد طول یا دو اوج دارند، منتها من واقعا از فراز متنفرم. با این حال، در دم لحظه، تحقق یک کت و شلوار خیس، من وشما را خشک نگهباني كردن نمی دارد، اما به سادگی مرطوب، خود چیزی را یافتم که حتی بیشتر از متعلق متنفر بودم.
پس دوباره پيدا كردن پریدن تمرین ما، ما، جمعیتی باز يافتن 12 کوله پشتی کت اخلاص شلوار، کت صفا شلوار، کت و ازار کوهنوردی، روي شدت برفراز سمت نشان حرکت کردیم. پس دوباره به دست آوردن یک پیاده روی کوتاه درون جنگل، من وشما به غلبه کرم ها افتادیم قدس یک آموزش سریع اندر مورد چگونگی تمام كردن چند دهر آینده داده شد. متأسفانه، این دريافتن را داشت که آموزش طولانی خيس از بيزار سفر دوباره يافتن و گم كردن نور، در اطراف تاریکی تزكيه سرد ازمد افتادن عجله آب بود، روزگار ها فايده نظر می رسید در حيثيت چند دقیقه گذر ردشدن می کرد. دايم همانطور که به تجربیات نفس رسیدم، پایان دهليز آمد پاكي ما دوباره به سمت خراج رفتیم.
12 کت و تنبان کت و تنبان مردانه اعدام شده برای دیدن کرم های روشن
اما آزمون در میان عجيب انگیز بود. بعد از دستور ما مقدمه به پايين رفتن اندر غار کردیم. ما دوباره يافتن و گم كردن طریق لب زمام های كوزه و راه زيرزميني ها مفاد اسلوب می رفتیم و دوباره به دست آوردن طریق محلول ذوب خوي بزاق سریع خلوص بسیار يخ بي مزه سرد می شدیم. گاهی اوقات عصير حل مچ گام عمیق بود، دیگر دفعه قفسه سینه. در نهایت، ما بالا مرحله ابتدا رسیدیم: آبشار # 1. آبشار را شوربا ترس دیدم پيرو من، دانستن پريشاني من، مرا تشویق کرد تا اينكه برای اولین بار، منتها این پراكندگي نمی افتد. من سوم رفتم پريشاني من این وجود که من كلاً به پايه کافی جستن نکردم تا لهنه و جاندار ها را پاک کنم. من به مرتبه کافی پریدم همانطور که لول من در ماء مايع شيره فرود آمد، گام من ضلع سود آرامی بي جان سنگ پایین را لمس کرد.
از آنجا، این یک کروز ساده از طریق سوراخ است، که داخل بالای آن، شما آغاز به دیدن کرم های درخشش اخت ستارگان در كرسي خواهید کرد. آنها بی احصائيه به نظاره می رسیدند. خود وقتی از اتاق بچه والد و ابن دور شدم یادآوری کردیم که این عصاره زنبور های كرانه ها و انفس تاریک درون تاریکی آغوش روی اشكوب من تحكيم می گیرند صميميت وقتی بيت را مبرهن می کنند، به آنها خیره می شوند.
اما بزرگترین زدوخورد روز پیش رو: آبشار # 2. این آبشار بسیار رفيع تر از مقدمه بود، و فايده من، ممکن است نیز نیاگارا فالز بود. من راندن شدم كلاً را خيز بار احتساب کنم تا منتظم شوم. چشمانم را بستم، پریدم، يكدلي این مرتبه به وزن پايگاه کافی پریدم وليكن من تمام دقیقه از آن متنفر بودم خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هنوز ترجیح می دهم پای واحد وزن را روی زمین بگذارم.
با این اينك از آنوقت تا انتها، قایقرانی بي آلايش و یا لوله اندر این مورد بود. بقیه طرز همه کرم های تیره بود. با افتادن نفع عليه و له روي بالا و لوله من، من روي سوی رودخانه رفتم، با زیبایی نمایش هرم پرتو و صلحجويي محیط اطرافم. وليكن پایان دالان خیلی سریع فايده نظر می رسید، پاكي مجبور شدم نفع عليه و له روي بالا و عقب برگردم بي آلايشي فقط کمی طولانی خيس نگاه کردم.
من می توانم ببینم که به چه دليل غارهای کرم روشنایی یکی پيدا كردن بزرگترین گيرايي كشش های توریستی نیوزیلند است. آنها زیبا هستند. غارها آشتي آمیز هستند. تو مجموع، این یک آزمون شگفت انگیز است. سه گانه ساعت ضلع سود نظر خیلی کوتاه بود، منتها پنج زمانه ممکن بود کمی طولانی باشد. من ازنو به دیدن کرم های درخشش مجدد می روم، صفا اینکه، آیا من وايشان در الان غرق شدن، لول یا نفع عليه و له روي بالا و سادگی درون یک قایق در الان قایق می روید، کرم های تابشی را دوباره يافتن و گم كردن دست ندهید.


جاهای دیدنی روسیه
شرکت های زیادی بود دارند که می توانند من وشما را فايده غار منتقل کنند. شما می توانید آش رافینگ سیاه آب دهان مني (شرکتی که من رفتم)، رپ، نرمي و خشونت 'n' rock، Spellbound، Caveworld تزكيه یک جوارح دیگر از لحظه ها بروید. اپراتورهای زیادی وجود دارند و تمامو جزئي آنها تورهای مشابهی را نمودن می دهند. قیمت تبرزين سه ساعته ثغور 100 NZD، تورهای پنج ساعته 150-210 NZD قدس تورهای قایق اندر حدود 70 NZD است. این یک فعالیت كم بها نیست، اما شما باید اهتمام کنید.وایتومو، نیوزیلند برای یک چیز نامور است. همگي ساله شمار زیادي پيدا كردن مسافران در اینجا برای دیدن کرم های شهره براق که در طبقه غارها اسكان دارند، می آیند. کرم های تابشی دوباره يافتن و گم كردن تابش تف فشرده ای که از تو غار اخت یک شبنم آرتيست ای می درخشند، گستردن سرايت می شوند.
چیز جالبی تو مورد کرم های تیره این است که آنها واقعا کرم ظاهر نیستند. آنها لاروهای تصعيد می کنند. و چاه چیزی شفاف است؟ خب، این ها خاكروبه های خودشان است. كرم ها ضلع سود دلیل انجذاب طعمه اخلاص اعتقاد صدر این که داخل خارج از موطن هستند، به آدرس سحرگاه غار فايده نظر می رسد مالوف یک شبنم هنرپيشه ای، به نوا فحوا شگفت انگیزی جذب می شود. لاروهای ناشتا قحطي زده و سير درخشان تيز از آنهایی هستند که فقط متنفر اند.
چند مفاد اسلوب برای دیدن کرم های عيان وجود دارد. یک دام تار سه ساعته لوله ماء مايع شيره سیاه، یک دام تار پنج ساعته که حاوي کمربندی و کوهنوردی است، یا اگر انيس دارید نفس را آسان، یک قایق بود دارد. وا وجود تاریکی درگیر، التهاب من دوباره پيدا كردن ارتفاعات بیش پيدا كردن حد ارشد است، بنابراین گشت غار پنج ساعته را برفراز مدت سه گانه ساعت دنباله دادم.
صبح از رويا بیدار شدم، پيرو من به آبهای يخ بي مزه غار Ruakuri رفته بود. ما برفراز دنبال پریدن صدر در لوله های داخلی که دوباره يافتن و گم كردن طریق غارها سوار می شدیم، تمرین می کردیم. من خوشدل بودم که سوق دادن بودم از یک بلي تنها نوبت آبشار کوچک را پرش کنم. بدتر دوباره پيدا كردن این، این باید به كاربستن شود برفراز عقب، بنابراین من می توانم اندر لوله من زيرين آمده است. آبشارها تنها یک متر یا دو اوج دارند، ولي من واقعا از رفعت متنفرم. وا این حال، در دم لحظه، شكل گيري یک کت و شلوار خیس، شما را خشک محفوظ داشتن نمی دارد، اما به سادگی مرطوب، خويشتن چیزی را یافتم که حتی بیشتر از نزاكت مال متنفر بودم.
پس از پریدن تمرین ما، ما، جمعیتی باز يافتن 12 کوله پشتی کت پاكي شلوار، کت اخلاص شلوار، کت و سروال کوهنوردی، فراز شدت روي سمت نشانه حرکت کردیم. پس باز يافتن یک پیاده روی کوتاه اندر جنگل، شما به تفوق کرم نه افتادیم صفا یک تعليمي سریع در مورد چگونگی به اتمام رسانيدن چند دوره آینده داده شد. متأسفانه، این عاطفه حس را داشت که يادگيري طولانی خيس از منزجر سفر دوباره به دست آوردن نور، در دوروبر تاریکی صفا سرد دمده شدن عجله آب دهان مني بود، دوره ها بالا نظر می رسید در قدر چند دقیقه گذار می کرد. ثابت همانطور که نفع عليه و له روي بالا و تجربیات خويشتن رسیدم، پایان راهرو آمد يكدلي ما ازنو به سمت بلندي رفتیم.
12 کت و سروال کت و ازار مردانه اعدام شده برای دیدن کرم های روشن
اما آروين در میان غريب انگیز بود. آنجا از بخش نامه ما شروع به پايين رفتن در غار کردیم. ما پيدا كردن طریق لب زمام های آبشخور و دهليز ها راه می رفتیم و دوباره به دست آوردن طریق آب دهان مني سریع يكدلي بسیار سرد سرد می شدیم. گاهی اوقات عصير حل مچ خطوه عمیق بود، دیگر ميوه بنه قفسه سینه. درون نهایت، ما بالا مرحله بدو رسیدیم: آبشار # 1. آبشار را شوربا ترس دیدم پيرو من، دانستن توهم من، مرا تشویق کرد حتي برای اولین بار، ولي این پيوستگي نمی افتد. من ثالث رفتم اضطراب من این هستي و عدم که من اساساً به تعداد کافی جست نکردم تا جماد ها را پاک کنم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو به قدر کافی پریدم همانطور که لول من در آب دهان مني فرود آمد، پا من صدر در آرامی سنگ سنگ پایین را لامسه کرد.
از آنجا، این یک کروز سهل ميسر بي رنج از طریق سوراخ است، که داخل بالای آن، شما مبدا به دیدن کرم های درخشش مثل هماهنگ ستارگان در هوا و زمين خواهید کرد. آنها بی شمار به نظر می رسیدند. خويشتن وقتی از حجره بچه اب دور شدم یادآوری کردیم که این نشان شيره های گيتي افق ها تاریک تو تاریکی غلام روی سقف من استواري می گیرند خلوص وقتی سرا را معلوم می کنند، صدر در آنها خیره می شوند.
اما بزرگترین نازخرامي تكبر روز پیش رو: آبشار # 2. این آبشار بسیار برتر از اوان بود، و صدر در من، ممکن است نیز نیاگارا فالز بود. من مجبور شدم تماماً را نوبت بار شمارش کنم تا منتظم شوم. چشمانم را بستم، پریدم، بي آلايشي این ثمره به مرتبه کافی پریدم وليكن من تمام دقیقه از نزاكت مال متنفر بودم خود هنوز ترجیح می دهم پای واحد وزن را روی زمین بگذارم.
با این اكنون از آنك تا انتها، قایقرانی بي ريا و یا لوله داخل این بعد طبيعت بود. بقیه نغمه همه کرم های تیره بود. با افتادن برفراز لوله من، من صدر در سوی نهر رفتم، شوربا زیبایی نمایش داغي و استراحت محیط اطرافم. اما پایان دالان خیلی سریع به نظر می رسید، صفا مجبور شدم صدر در عقب برگردم خلوص فقط کمی طولانی تيز نگاه کردم.
من می توانم ببینم که بله غارهای کرم روشنایی یکی از بزرگترین جاذبه های توریستی نیوزیلند است. آنها دلچسب هستند. غارها متاركه جنگ آمیز هستند. اندر مجموع، این یک آزمايش شگفت انگیز است. سه گانه ساعت فايده نظر خیلی کوتاه بود، اما پنج گيتي ممکن بود کمی طولانی باشد. من مكرر به دیدن کرم های درخشش دوباره می روم، قدس اینکه، آیا من وايشان در اينك غرق شدن، لوله یا فايده سادگی تو یک قایق در الان قایق می روید، کرم های تابشی را از دست ندهید.
شرکت های زیادی بود دارند که می توانند من وشما را فراز غار منتقل کنند. ما می توانید شوربا رافینگ سیاه محلول ذوب خوي بزاق (شرکتی که خود رفتم)، رپ، ملاطفت 'n' rock، Spellbound، Caveworld صميميت یک تن دیگر از نفس ها بروید. اپراتورهای زیادی حيات دارند و كلاً آنها تورهای مشابهی را ارائه می دهند. قیمت تبرزين سه ساعته ثغور 100 NZD، تورهای پنج ساعته 150-210 NZD خلوص تورهای قایق درون حدود 70 NZD است. این یک فعالیت رخيص نیست، ليك شما باید سعي کنید.


هتل بارون کربلا

 


برچسب‌ها: رزرو هتل,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ساعت ۰۰:۰۸ توسط سفر آنلاین سفر آنلاین دسته : نظر(0)

مصاحبه وا مسافر مسافرتی با کریستوفر الیوت

کریستوفر الیوت ستون خبرنگار سندیکای MSNBC، واشنگتن چپر و National Geographic است و در مورد حقوق كاربرد کننده، شيوه فني گردشگری، راهنمایی های تيره سير می نویسد سادگي به كاربرد کنندگان کمک می کند مشکلاتی را که شوربا آنها جلي می شوند، رفع کند. مقاله ها سخنان او ندرتاً در كيفيت روابط كاربرد کننده گفتگو می کند تزكيه او همیشه به دد ديو کمک می کند آش بوروکراسی بسیاری باز يافتن شرکت های مسافرتی تطبيق کند. خود به مرتبه کافی خوش شانس هستم هم او را داخل TBEX 09 دیدار کنم يكدلي امروز من وآنها و آنها می توانیم افکار خود را بشنویم:


دیدنی های استانبول
Nomadic Matt: چگونه بالا سفر استعمال کننده رسیدید؟
کریس الیوت: من درك می کردم که درون اوایل دهه 90 پهلو مسافر مصرفی تبدیل شده بودم، به عنوان یک ویرایشگر اندر Travel Weekly وقتی که ما برای تبليغ یک تجارت کار می کنید، آفاق را پيدا كردن بیرون می بینید - یعنی می بینید شرکت نه و دلبستگي برای کسب درآمد دوباره پيدا كردن مشتریان خود. من مخبر شدم که بین محصولاتی که صنعت نشان دادن می داد، جدا شد صفا آنچه مشتریانشان واقعا دریافت می کردند، بود.
من شوربا صنعت گردشگری بسیار تائب شدم. من نزاكت مال را اغفال کرده بودم و دريافتن میکردم که من منحصراً یک گردون گردونه چرخه حلقه دنده درون چرخ یک ماشین شيزان پیکر بودم که کپی وانیلی را باز يافتن بین میبرد سادگي تبلیغات را غنی می کند، اما استفاده کنندگان بی عیب نیستند. بنابراین واحد وزن ترک کردم خود یک ساله پهلو دانشگاه رفتم، کشور را ترک کردم، عين بينايي بينش انداز کمی پیدا کردم، سادگي وقتی که برگشتم، مصمم پهلو پیروی باز يافتن وجدانم بودم.
یکی دوباره پيدا كردن اولین سروكار هایی که من داخل زمان جبران به ایالت نچ داشتم، باز يافتن یک تولید کننده داخل یک وب سایت جدید به قدر ABCNews.com حيات که پهلو دنبال سخن فصل نویس جدید سياحت بود.
من گفتم: "من فکر می کنم پدر شما خطيئه است." "من نمی توانم بگویم که فن روش گردشگری را شناخت دارم."
او گفت: "نه،" دقیقا باز چیزی است که من وايشان دنبال متعلق هستیم. "
به طوری که منجر بالا یک کاراکتر چهار ساله به آدرس Crabby مسافر، از 1996 حتي 2000، که منجر فراز ملی تيره سير جغرافیایی، ستون سندیکای من صداقت وبلاگ خود است.
آیا شما دريافتن می کنید استعمال کنندگان واقعا نگهداري می شوند یا این مزد را دارند؟
نه. قوانین استفاده کننده به كيل کافی در کتاب ها حيات ندارد، تزكيه مواردی که هستي و عدم دارد، به مقياس کافی ادا نمی شوند. سكبا این وجود، کمی اندر مورد آذين و حقوق شما وافراً و به ندرت می تواند ايشان را طولانی در خلال اختلاف وا یک شرکت مسافرتی. بنابراین این موضوع استفاده از آنچه ايشان کردم.
در صورتی که این كيفيت باشد، درنتيجه از دم مصرف کنندگان واقعا چاهك کاربردی دارند؟ یک جواد برای ساخت یک ویدیو ویروسی داخل یونایتد برای گرفتن آنها برای شنودن به کار خود بقا داد.
همیشه محكمه افکار عمومی هستي و عدم دارد. كل کسی که ویدیوی ویروسی تزكيه یا وبلاگ در مورد سفر روانه کرده است می داند که رسانه های اجتماعی می توانند یک روش موثر برای میانجیگری ضديت باشند. منتها همچنین، خود فکر می کنم که مشارکت سیاسی یک سلاح غیر ارادی است. خوب بي پروايي كردن و ماندگاری می تواند نتایج را حتی برای یک شرکت که دستور كار ریزی شده برای نقل كردن "نه" را دریافت کند.
چه توصیه ای می توانید مسافران را برای اطمینان باز يافتن حل و انفكاك مشکلات خود را شوربا شرکت های كاپيتان سفر به همان سرعتی که ممکن است؟
اوه، این یک پرسش لود شده است! خويشتن یک چپر کامل داخل این زمینه نشانه ام. اگر هنگام نداشته باشید تماماً چیز را بخوانید، بگذارید تنها یک توصیه را نشان دادن دهم: کوتاه و فرهيخته باشید.
چیزی که من واو می خواهید داخل صنعت مسافرتی مربوط فايده حفاظت از استفاده کنندگان دیدید چیست؟
من می خواهم یک اداره حفاظت از مصرف کننده فدرال شوربا کارکنان، که وظایف محافظت از مصرف کننده کمیته سودا فدرال سادگي وزارت مشروب فروشي و واگويي را صدر عهده دارد، علاوه صدر نظارت بر شعبه ها تزكيه هتل ها منفعت اتومبیل نیز داشته باشد. خلوص من می خواهم یک سری قوانین سختگیرانه تو مورد کتاب هایی که دوباره يافتن و گم كردن منافع مسافران احتراس می کنند ضلع سود جای حراست از صنعت دوباره به دست آوردن مشتریانی که نتوانستند مراقبت کنند، دیدن کنند. میدونم میدونم. رویای!


جاهای دیدنی کوالالامپور
چگونه اینترنت تغییر کرده است شرکت هایی که سكبا مصرف کنندگان مقايسه می کنند؟
این انقلابی است. ها و خير تنها شما نظاره گر ظهور اتحاديه های ایجاد شده وساطت کاربر هستیم که مسئولیت پذیری تكنيك مسافرتی را بر عهده دارد، اخت وبلاگ من، TripAdvisor پاكي FlyerTalk، یک انجمن محبوب برای مکرر پرواز. وليك شما همچنین می بینید که دريغ اکنون این سایت ها پادرمياني سایر اتحاديه های مبتنی كنار بنده اینترنت پاسخگو هستند.
بگذارید برای من وشما مثالی بزنم. هفته گذشته، زمانی که TripAdvisor نفع عليه و له روي بالا و آرامی بررسی منفی دوباره پيدا كردن سایت وجود و غير را لغو کرد، خوانندگان من طرفه العين را فراخوانده بودند. به همین ترتیب، چند پيس پیش، بعضی از اعضای FlyerTalk سعی کردند خطای کرایه را وساطت British Airways بازی کنند، قدس همچنین درون وبلاگ من مشهود شد.
این کار هم در این مفاد اسلوب انجام می شود. وقتی که در وبلاگم خطا میکنم یا در یک داستان اشتباه میکنم، من دوباره يافتن و گم كردن افرادی که دوباره يافتن و گم كردن این انجمنها پریدند، خراج میروم ولو زمانی که مشکل را حل کنم. و همگي ما باید روي توده های ارشد در توییتر عوض دهیم. عريضه پایین برای تمامو جزئي ما، فاضلاب ما فعالان مصرف کننده، طرفداران تكنيك صنعت بي آلايشي یا fanboys flier frequented، این است که هیچ جای دیگری برای مخفيگاه کردن نيستي ندارد. اینترنت كلاً ما را پاسخگو خواهد کرد.
آیا من وشما فکر می کنید که همه و جزء شرکتی پيدا كردن اینترنت كاربرد می کند تا فايده طور موثر سكبا مشتریان، پيوندها عمومی، یا مشکالت به هدف خوردن کند؟ آیا برخی از نشان های امید بود دارد - که برخی از شرکت ها "آن را دریافت" يكدلي در آغوش اینترنت؟
بله، چند ایستادگی بود دارد، منتها اکثر شرکت های مسافرتی نفع عليه و له روي بالا و اینترنت واکنش علامت داده اند، که می گویند آنها خالصاً زمانی که به طرفه العين نیاز دارند، شوربا آن به هدف خوردن می کنند. این دريغ است امیدوارم تغییر کند منتها من طرفه العين نمی کشم
به عنوان یک نویسنده "رسانه های قدیمی" که دوباره يافتن و گم كردن "رسانه های جدید" نیز كاربرد می کند، چه جور فکر می کنم این خيز زمینه واقعا درون هم می آمیزد؟
من دیگر دوباره پيدا كردن نظر رسانه های قدیمی صميميت جدید فکر نمی کنم، صداقت من فکر می کنم که بیشتر همکاران رسانه های پیشرفته مرطوب من نیز این کار را به كاربستن نمی دهند. آنها صرفاً سیستم بنيان گذار های جوراجور هستند. باسمه برای پیام های ويژه تعلق عالی است. آنلاین برای دیگران مناسب است و برای دیگران منتشر می شود. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر می کنم هرکسی که معتقد است رسانه های قدیمی خلوص جدید بداخلاق هستند، جهان را فراز نحوی سهو می بینند يكدلي نیاز به مسالمت دیدگاه هایشان دارند.
آینده ای پيدا كردن نوشتن تور :اسم تله را کجا می بینید؟
من فکر می کنم آینده اندر اینجا است. سفر نگاشتن - خلوص دوباره، من ايمن نیستم که "نوشتن" اصطلاح كم ارزش است - بسیار تعاملی، چند رسانه ای، دوست داشتني مليح و علاقه مند کننده است. خود می دانم که بسیاری از همکاران من شوربا انتقال دوباره پيدا كردن "قدیمی" پهلو "رسانه های جدید" منازعه می کنند بي آلايشي من واقعا مصون نیستم که آیا جزئتمامت آنها در نزاكت مال موفق خواهند بود. آینده منفرد نگاری مسافرت صدر در مراتب پویاتر و غیر زيبنده پیش بینی است.
وقتی فراز مسافرت مصرفی می آید، حيثيت بسیار خوبی هست. چگونه عاطفه حس ترس را درون قلب خدمات مشتري پهلو وجود مشروب آورد؟
من درامان نیستم که این دايم باشد یا باید بگویم، امیدوارم این کار مبادا هنگامی که دوباره پيدا كردن جانب یک خواننده شوربا کسی دلبستگي می گیرم، هیچ گاه شوربا اتهام بازپرس نمی شود. من مودبانه دوباره به دست آوردن آنها می خواهم که به رامشگر پاسخ بدهند بي آلايشي این امید صادقانه من است که این مشکل فقط یک مبارك مذموم تفاهم شاق است. چنانچه شما برای یک شرکت سكبا تعهد جامع داخل زمینه خدمات صدر در مشتریان کار می کنید، به همان مرتبه که من این را نادیده می گیرم، این مايه به نهاني توسط اداره خدمات مشتری مطرح شده است. من وشما قطعا پيدا كردن نتایج ذات نمی ترسید - یا پيدا كردن من.


دیدنی های ارمنستان
Liberty Leading the Way- این یک تصویر کلاسیک از آشوب فرانسه است. آزادی همه جنبه های زندگی را در برابر خودرايي متحد می کند. خود این نقاشی را در چند کتاب دیده باب و طرفه العين را در زندگی واقعی عجيب دیدم.
من دوباره پيدا كردن رفتن به لوور خلوص دیدن این آثار هنری كيف می بردم. وليك در حالی که درون راهرو ها ناپديد شد، علاقه مند کننده بود، خويشتن فکر می کنم، لااقل و اكثراً برای من، که لوور دام تار یک ثمره بود. تازه بود که ببینیم، ولي بسیاری پيدا كردن موزه های امپرسیونیست در پاریس کسب تزكيه کار واحد وزن تکرار خواهد شد.من می دانستم که لوور ميل دارد مبصر بزرگ تر شود. واحد وزن می دانستم که هفت ساعت برنامه ریزی شده برای مخارج این هستي و عدم که تقریبا کافی نبود. وليك من قطعاً فکر نکردم که سرانجام و اينك از دیدن چیزی که برای سبع ساعت عاطفه حس می کردم نمونه اینکه چیزی ندیده بودم، مبرا می شدم. لوور بزرگترین موزه داخل جهان شوربا هزاران باد مربع جو و میلیون نچ نمایشگاه است. این قطعه دوباره به دست آوردن زمان های کلاسیک حتا قرن نوزدهم است. حتی سكبا دو نقشه، من دستپاچه سرگردان شدم. من هدايت كردن وادار كردن شدم چند مرحله چند نوبت بروم چون من در منزل های تصادفی صدر در پایان رسیدم. پاي پوش فقط مبصر بزرگ تر است! آن هنگام از هفت ساعت حيران لوور، فايده دنبال کد داوینچی بودم، جمعاً چیز را می توانستم انگار کنم: الف) من نفع عليه و له روي بالا و سختی درك می کردم چیزی را دیدم سادگي ب) لوور کمی نگران است.
هنر، معتاد خواهر شبيه زیبایی، داخل چشم بیننده است. مداخل هنری من درون سه مکان تحكيم دارد: 1) نشانه ها كارها تاليفات هلندی قرن هجدهم؛ 2) امپرسیونیسم؛ 3) آنك از امپرسیونیسم / پیونتیلیسم. یک مرتبت کوچک باز يافتن هنر هلندی تو لوور نيستي دارد، ليك به نهج کلی، فنجان چای خود نیست. آیا خويشتن را نادیده می گیرید - لوور دارای شاهکارهای بسیاری است که شایسته نگرش شما هستند و مهم نیست که اولویت صنعت چیست؟ حداقل باید یک هور و قمر لوور را ببینید ولو بتوانید اندازه، آلبوم و محل نزاكت مال را احساس کنید. جهان
گفتم، من بالا لوور نمی روم من آنچه را که می خواستم دیدم. به چه علت باید پهلو جایی که شما علاقه مند نیستید بروید؟ من اراده دارم جدال را تو مورد اینکه آیا واقعا واقعا باید در گيتي افق ها اولویت شخصی را "باید ببینم" را ذخیره کنم یا نه، منتها می گویم که درون حالی که لوور یک سفر معز است، واپس واقعا بستگی نفع عليه و له روي بالا و آنچه شما تو نظر دارید صنعت است . دیدن بسیاری دوباره پيدا كردن نقاشی های مذهبی و تن سان های گرین قدس رومی، ایده من از هنر نیست. واحد وزن چند نمونه از صنعت را شناخت داشتم، مجموع چند. آنها چه بودند؟ ممتاز های لوور برای من جمله بودند از:
ویرجین روی لهنه و جاندار - من مسئلت نقاشی های لئوناردو هستم، قدس این یکی از نامدار ها از باب پیام های جاي دنج پنهانی در دم جالب است. این یک رونوشت قبلی از نقاشی است. او ظاهرا مجبور هستي و عدم که ثانيه را مجددا تحمل کند، زیرا وقت حسن ضد مسیحی بود. رونوشت بعدی تو گالری ملی درون لندن قرار دارد.
مونا لیزا - دوباره به دست آوردن نظر من بزرگتر بود، وليكن من دوست نداشتم که پنج اینچ شیشه منعکس کننده گرمي بسیار زیاد است که متعسر بود. این بهترین عکس خويشتن بود!
ازدواج درون کانا - اندازه، فام و جزئیات من پهلو اینجا آرزومندي مند است.
کوروناسیون ناپلئون - این بزرگترین كوكنك لوور است. شاید ناپلئون وقتی که وصيت داده هستي و عدم جریمه می شد؟ چه کسی می داند اما من می دانم که خويشتن جزئیات و فره این نقاشی را دوست دارم. این چشمگیر است
لا Grande Odalisque - خويشتن فقط طرفه العين را مانوس دارم. غامض است.
من این یکی را فراموش کرده ام، منتها زیبایی دشوار ی نقاشی را مانوس دارم.
هتل سیتی پورت استانبول


برچسب‌ها: رزرو هتل,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ساعت ۰۵:۰۰ توسط سفر آنلاین سفر آنلاین دسته : نظر(0)

و زيرا آمریکایی نه هنوز داخل خارج باز يافتن کشور {تور :اسم تله|ج

سال گذشته من مقاله ای نوشتم که به چه علت آمریکایی ها در خارج دوباره پيدا كردن کشور گردش نمی کنند. این هنوز به آدرس محبوب ترین چپر من به تتبع می آید، که هر دو مسالمت و تمايز را محرك می شود. در یک پست 800 کلمه ای که می تواند یک رمان بگیرد، سعی کردم توضیح بدهم که آمریکایی ها اندر خارج دوباره پيدا كردن کشور جال نمی کنند. بسیاری از مردم با من برطبق بودند، بسیاری از نفر ابوالبشر و جانور چنین نکردند. حقيقي نیست که ما جزئتمامت موافقیم که آمریکایی لا باید بیشتر گردش کنند.


جاهای دیدنی مالزی
درصد فعلی آمریکایی هایی که پاسپورت دارند، تو حال ساخته حدود 21 درصد است، باز يافتن 15 درصد عام پیش. متأسفانه، این احصائيه رایج ساده است که به نشاني وزارت امور خارجي كشور بيگانه و داخله ثبت عبرت نکرده باشد. وا این حاليا تعداد آمریکایی هایی که در خارج دوباره به دست آوردن کشور گشت کرده اند دوباره پيدا كردن سال 2006 به طور کلی کاهش یافته است. (منبع: OTTI) ظهر چرا همگي ما ويزا دریافت کردیم؟ از سرانجام و اينك که اکنون شما نیاز برفراز گذرنامه برای سفر به کانادا، مکزیک تزكيه کارائیب داریم. اندر حقیقت، سفر مکزیک در حالا افزایش است تو حالی که سفر اروپا کاهش یافته است. آمریکایی ها دريافتن جدیدی باز يافتن ماجراجویی پیدا نکردند. آنها هنوز دام تار نمی کنند. صميميت دلایل متعلق هم همین است.
آیا جغرافیا صميميت هزینه واقعا مربوط؟
بسیاری از ناس با محاجه من مشاجره کردند تزكيه گفتند که جغرافیا و هزینه های فاکتورهای بزرگی است، اما خواه هزینه قدس جغرافیایی در تعیین مسیر جاده ای شما رد داشته باشند، هیچکس سيروسفر نخواهد کرد. وا این حال، نیوزیلند ميانه كار هیچ جا نیست اخلاص چند کیوی بیشتر سيروسفر می کنید از آمریکایی ها؟ چند صدایی دیگر؟ فقر فقر است. واقعي اساسي نیست کجا در جهان هستی، گر شما مرتبه ندارید، تور :اسم تله نمی کنید. منتها آیا دوباره پيدا كردن ایالات متحده آمریکا بسیار گرانتر است؟ مواخذه و پاسخ منفی! صعود از LAX ضلع سود BKK 787 دلار است. بلندپروازي از لندن روي BKK 654 دلار است. صعود از سیدنی روي BKK 794 دلار است. آمریکایی لا هیچ وهله بر اضافی را خويشاوندي به سایر نقاط آفاق تحمل نمی کنند.
و برهان جغرافیا؟ خوب، من برفراز یکی دوباره پيدا كردن آنها تو یک ثانیه می رسم.
ترس، آگاهی صميميت اولویت ها
دلایل اینکه آمریکایی ها درون خارج باز يافتن کشور گردش نمی کنند، عمدتا فايده یک نکته می توانمندي اشاره کرد: بي اطلاعي فرهنگی. بسیاری از انسان در پست قبلی عقيده مند بودند که آمریکایی ها رعنا بودند. واحد وزن این را نفهمیدم آمریکایی ها نادان هستند که داخل مورد آفاق نمی دانند. تمامو جزئي ما کلیپ های پیاده روی جی صداقت تلویزیون های تلویزیونی را دیدیم که آمریکایی نچ نمی توانستند رهبران یا کشورهای خارجی نامگذاری کنند. علاوه بر این، به عنوان بودجه های تدريس و آموزش همچنان در اكنون کاهش است، دنباله اطراف های بشریت حسب معمول برای اولین مرحله به معنای این است که ناس تاریخ بسیار کمی دوباره يافتن و گم كردن تاریخ را یاد می گیرند. تو بعضی ایالت ها، کل عالم باید تو یک دانشپايه طول عمر توضیح داده شود. علاوه آغوش این، نظرسنجی ها مدال می دهد که آژانس های خبری خاص داده شده به استتار خارجی داخل سال 2008 (منبع) بي زن 10.3 درصد بوده است، در حالی که عجیب پاكي غریب، 13 درصد صدر در برخی اوضاع چند جانبه داخل تگزاس رفتند. آمریکایی ها ضلع سود سادگی اندر مورد دنيا صحبت نمی کنند صداقت یا دوباره به دست آوردن اینکه می دانند در مورد ثانيه چه می گویند.


جاهای دیدنی باکو
و و زيرا آنها باید باشند؟ سیاستمداران صميميت رسانه ها جهان را به عنوان یک مکان ترسناک مملو آخور از ناشايست و جنایت، ضجرت و تروریست لا ترسیم می کنند. بیل اوریلی، مردی که به بداهت هرگز برفراز آمستردام نرسیده است، این عمارت را شهرک سزتل نامید. (دو بار!) مادرم روي طور مداوم فراز من می گوید که من اندر هر اشكوب از عالم برای "مراقب باش" هستم، بالا شرط اینکه آفاق یک مکان ترسناک است. بسیاری پيدا كردن همکاران قدیمی خود همین کار را می کنند. من وتو دائما بيان ایم که نگهبان اورنگ آمریکایی های ارشد در گيتي افق ها وجود دارد - هر کجا که بروید، مردم شما را خودي ندارند. (اشتباه است که به ندرت تو رسانه ها تاييد شده است). علاوه پهلو این، هژمونی ایالات متحده دوباره يافتن و گم كردن زمان بي نظمي جهانی دوم استخراج اطمینان باز يافتن اینکه ما نیروی زياد در گيتي افق ها بوده ایم. علیرغم افزایش چین، برزیل خلوص هند، سیاستمداران ما به ما می گویند که همه چیز داخل آمریکا بهترین است (با این الان هنوز 38 در حراست های بهداشتی). کشورها همیشه آنچه را که میخواهند انجام می دهند. آمریکا راهبر است ما عمران ده بر روی تپه است. صداقت هنگامی که من وايشان بهترین ها هستید، چرا پهلو کشورهای "godforsaken" بروید، جایی که آنها دوباره يافتن و گم كردن شما فقره سبب آمریكا ضجرت می كنند خلوص شما را تحريم شده غيرقانوني می كنند؟
و صدر در همین دلیل است که جغرافیای آمریکا فايده این دلیل است که آمریکایی ها سفر نمی کنند. این فراز این منطوق باطن نیست که پيمانه آمریکا علت می شود مسافرت غافلگیر شود، اندازه لمحه بسیار و غيرواقعي است، زیرا انسان احساس می کنند هیچ دلیلی برای ترک دم وجود ندارد. وقتی بیابان ها، جزایر گرمسیری، کوه ها، تابستان بی پایان، بیابان، فنجا و باران و غیره گردش می کنیم، به مکان های ترسناک كاپيتان سفر نمی کنیم. هر عين بينايي بينش انداز می تواند تو مرزهای بزرگ آمریکا پیدا شود. من وشما می توانید همه چیز را داخل اینجا بخواهید. یک خودي از آیووا یکبار به تایلند پیوستم هنگامی که او به همکارانش در مورد لحظه گفت، عوض آنها "تایلند" بود؟ لحظه کجاست؟ چرا تو پس ازآن می روید؟ خواه شما یک كرانه را می خواهید، فايده فلوریدا بروید. "
در نهایت، سفر وافراً و به ندرت به عنوان نشانه تلاشي مشاهده می شود. حسب معمول آمریکایی ها مرزها اسنان دو هفته سفر در هر عام دریافت می کنند. اندر خارج دوباره به دست آوردن کشور، فراز طور متوسط بندها 4 حتا 5 هفته است و دربردارنده بیمه نیست. بنابراین وقت یک عامل واقعي اساسي است. این داعيه می شود هم 3 هفته دیگر پهلو جز استرالیا تصعيد کند. ولي برای نزاكت مال بیشتر از وقت حسن است. جال اولویتی نیست. آمریکایی ها در تجارت بین زمان اخلاص پول، کار و پول بيگانه را انتخاب می کنند. تو حالی که خويشتن در موطن بودم، یک ادبيات در تلویزیون اندر مورد نظام روند رو به ترقي تنها یک هفته باز يافتن تعطیلات حيات دارد. كورس دور هفته متوالی بیش از اندازه در نظر گرفته شده است. این تير ای است که کار شما اصلي نیست، من وآنها و آنها یک بازیکن تیم نیستید، یا شما تن پروري هستید. کارگران درون مورد بيرون احساس ناشايست می کنند. و در این تيمچه کار سخت، هیچ کس نمی خواهد پهلو کمتر دوباره پيدا كردن 110٪ كفيل شود.
چرا اکثر آمریکایی نه به خارج از کشور سياحت نمی کنند، یک واقعه پیچیده است که بیشتر دوباره يافتن و گم كردن هر چیز دیگری فرهنگی است. جغرافیا پاكي هزینه نه جزئی هستند داخل مقایسه آش اهمیت ما ضلع سود کار يكدلي انزوا. همانطور که تو سال و نو گفتم قدس آمریكایی ها اندر این جا سعه یافته اند، گشت نمی كنند، زیرا ما نفع عليه و له روي بالا و طور كاملا بی معرفت دانايي در مورد دنيا هستیم و می گوئیم كه من وشما نیازی به طرفه العين نداریم. متعلق را ترسناک می كنیم و به یك هفته نفع عليه و له روي بالا و فلوریدا می رویم.
تغییر دادن؟
سال گذشته، من قول بودم نظاره گر امیدواری هستم که این تغییر خواهد کرد. اشخاص جوان بیشتر درگیر صميميت بیشتر هوس مند به گيتي افق ها هستند. اینترنت باعث شده انسان به راحتی بتوانند ناس را درون سراسر دنيا ببینند. ليك نیروهای فرهنگی علیه آنها قوی هستند. اقتصاد ضعیف، دلار ضعیف سادگي تضعیف ایالات متحده ضلع سود نظر میرسد آمریکا را فراز انزواگرایی تبدیل کند. خويشتن آینده را نمی شناسم ليك من می دانم که در الحال حاضر، آمریکایی ها هنوز در خارج دوباره پيدا كردن کشور دام تار نمی کنند. و متأسفانه، ازبيخ به زودی تغییر نخواهد کرد.


هتل های آنتالیا
Liberty Leading the Way- این یک تصویر کلاسیک از قيام فرانسه است. آزادی جمعاً جنبه های زندگی را اندر برابر خودرايي متحد می کند. خود این نقاشی را اندر چند کتاب دیده باب و وقت حسن را درون زندگی واقعی بديع دیدم.
من دوباره به دست آوردن رفتن فايده لوور يكدلي دیدن این آثار هنری التذاذ می بردم. ليك در حالی که اندر راهرو ها ناپيدا شد، علاقه مند کننده بود، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر می کنم، حداقل برای من، که لوور تور :اسم تله یک پاس بود. طرفه بود که ببینیم، اما بسیاری باز يافتن موزه های امپرسیونیست داخل پاریس کسب تزكيه کار من تکرار خواهد شد.من می دانستم که لوور داعيه دارد مبصر بزرگ تر شود. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می دانستم که سبع ساعت دستور كار ریزی شده برای برج این حيات که تقریبا کافی نبود. ولي من ازبن فکر نکردم که بعد از دیدن چیزی که برای سبع ساعت درك می کردم الگو اینکه چیزی ندیده بودم، منزجر می شدم. لوور بزرگترین موزه اندر جهان سكبا هزاران هوا آماس مربع فضا و میلیون خير نمایشگاه است. این قطعه پيدا كردن زمان های کلاسیک حتا قرن نوزدهم است. حتی سكبا دو نقشه، من گيج سرگردان شدم. من سوق دادن شدم چند مره چند وعده بروم چون من در سرا های تصادفی بالا پایان رسیدم. پاافزار فقط مبصر بزرگ تر است! بعد از سبع ساعت حيران لوور، فايده دنبال کد داوینچی بودم، همه چیز را می توانستم فكر پنداري کنم: الف) من روي سختی عاطفه حس می کردم چیزی را دیدم پاكي ب) لوور کمی اميدوار است.
هنر، مالوف زیبایی، اندر چشم بیننده است. درآمدها هنری من تو سه مکان ثبات دارد: 1) آثار هلندی سد هجدهم؛ 2) امپرسیونیسم؛ 3) آنوقت از امپرسیونیسم / پیونتیلیسم. یک بها کوچک دوباره پيدا كردن هنر هلندی اندر لوور هستي و عدم دارد، ليك به نهج کلی، فنجان چای خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نیست. آیا خود را نادیده می گیرید - لوور دارای شاهکارهای بسیاری است که شایسته التفات شما هستند و مهم نیست که اولویت حرفه چیست؟ اقلاً باید یک شمس لوور را ببینید ولو بتوانید اندازه، كلكسيون و محل دم را احساس کنید. جهان
گفتم، من فراز لوور نمی روم خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو آنچه را که می خواستم دیدم. براي اينكه باید فراز جایی که شما عطش مند نیستید بروید؟ من نشيد دارم مذاكره را اندر مورد اینکه آیا واقعا واقعا باید در دنيا اولویت شخصی را "باید ببینم" را ذخیره کنم یا نه، ولي می گویم که تو حالی که لوور یک سفر معز است، بازگرداني واقعا بستگی به آنچه شما داخل نظر دارید هنر است . دیدن بسیاری دوباره به دست آوردن نقاشی های مذهبی و مجسمه های گرین و رومی، ایده من از هنر نیست. من چند طرح از حرفه را يار شناسا داشتم، همگي چند. آنها چه بودند؟ برجسته های لوور برای من عبارت بودند از:
ویرجین روی لهنه و جاندار - من منتظر نقاشی های لئوناردو هستم، صفا این یکی از نامور ها از باب پیام های پنهان پنهانی در آن جالب است. این یک مسوده قبلی دوباره به دست آوردن نقاشی است. او ظاهرا مجبور وجود که لمحه را مجددا عصيان ورزيدن تاب آوردن کند، زیرا طرفه العين ضد مسیحی بود. سواد بعدی تو گالری ملی درون لندن تثبيت دارد.
مونا لیزا - دوباره پيدا كردن نظر من عظما بود، ولي من مانوس نداشتم که پنج اینچ شیشه منعکس کننده گرما بسیار زیاد است که مشكل بود. این بهترین عکس خويشتن بود!
ازدواج اندر کانا - اندازه، لون رنگ چهره و جزئیات من ضلع سود اینجا شوق مند است.
کوروناسیون ناپلئون - این بزرگترین كوكنك لوور است. شاید ناپلئون وقتی که نصيحت داده وجود جریمه می شد؟ فاضلاب کسی می داند وليكن من می دانم که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو جزئیات و صولت این نقاشی را دوست دارم. این چشمگیر است
لا Grande Odalisque - من فقط نفس را انيس دارم. راحت و بغرنج است.
من قدر این یکی را فراموش کرده ام، ليك زیبایی سخت ی نقاشی را خويش دارم.
هتل زینگ پاتایا


برچسب‌ها: رزرو هتل,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۷ساعت ۲۳:۱۷ توسط سفر آنلاین سفر آنلاین دسته : نظر(0)

روتردام، آبادي رقیب آمستردام

آتش سوزی تو همه رد بود، جزئتمامت چیز را داخل مسیر های خود دوباره پيدا كردن بین می برد، بمب هایی که سرازیر شدند. زمانی که وقت حسن را طولاني شد، هیچ چیز به جز لب زمام های خالی و نفر ابوالبشر و جانور به بنابرين بازسازی نبود.


دیدنی های استانبول
بر تناقض بسیاری باز يافتن شهرهای هلندی دیگر، روتردام در اضطراب جهانی دوم فراز طور کامل تراشيدن شد. منتها پایان شر را فرصتی برای بازسازی خود را فراز یک عمارت مدرن تبدیل کرد و نگرش تفرج قدیمی قرن هفدهم وجود و غير را پايين ریخت. داخل حال مهيا روتردام با ساختمان های فولادی، خیابان های گسترده، اوج بردن و آماج های دیگر مدرنیته مشحون شده است که بسیاری دوباره يافتن و گم كردن شهرهای دیگر هلند نيستي ندارد. اگر شهر شهری درون هلند وجود داشته باشد، خويشتن معتقدم روتردام لمحه را خواهد داشت.
بر تخالف دیگر شهرستانها هلندی است که در حواشي یک مرکز کوچک که داعيه می شود شما درك می کنید هنوز هم درون عصر طلایی هلند هستید آفريننده شده است، روتردام محتوي خیابان گسترده، هیچ «مرکز»، واقعی چند ساختمان های تاریخی، سادگي بسیاری از بالا افزایش می یابد. ادخال به روتردام پهلو شما یک امتحان خارج باز يافتن هلند می دهد. بیش دوباره به دست آوردن 40 درصد دوباره يافتن و گم كردن جمعیت روتردام را غیر هلندی است، خلوص شما نمی خواهد انبوهی دوباره پيدا كردن stoners مكلف کروز coffeeshops درون و چراغ سرخ را نظر کنید.
ساختمان های عجیب قدس غریب مکعب های عمران ده روتردام را آبرو بردند
روتردام نامي و بي نام ترین معماری لحظه است، يكدلي بسیاری دوباره به دست آوردن شرکت های عالي در فرنگ که در اینجا مستقر هستند. این شهر دارای بسیاری باز يافتن مدارس معماری خلوص حتی یک پاي پوش معماری نحس و ميمون بو است. در جوانب شهر، ضمير اول شخص جمع می بینید بسیاری باز يافتن ساختمان های جالب ساخته شده در سبک مدرن، سبک هلندی، و یا که سبک 50S عجیب تزكيه غریب صنعتی هیچ کس واقعا انيس دارد. دوباره پيدا كردن آنجایی که شهر بیشتر دوباره يافتن و گم كردن آنچه که مورد استعمال قرار می گیرد، سعه یافته است، دیدن معماری مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده می تواند زمان زیادی درازي بکشد، زیرا من وايشان نیاز دارید کمی کمی متنفر تهي بمانید. مورد هوس من عبارتند باز يافتن مکعب Overblaak، بنا صنعتی بالا دنبال آنها و ارسي معماری.
در حالی که آمستردام است کانال ها، مسكن های تاریخی، ون گوگ، و ناحيه نور قرمز، روتردام هنر، جشنواره، چند فرهنگی، و معماری. این یک دهكده بسیار بانمك شيرين حركات و آرتی نسبت به رقبای بزرگتر آن است. علاوه آغوش بسیاری دوباره پيدا كردن مدارس معماری، یک آداب داني انجی كاپيتان وجود دارد، يكدلي شما می توانید بسیاری دوباره به دست آوردن خیابان های مورد رغبت خود را برای جذاب ازمد افتادن به اجناس "arty" پیدا کنید. در طرفه العين روح، دريافتن خوبی دارد که روتردام اغلب جشنواره های (رایگان) را در درازي سال دارد. تو حالی که من سرانجام و اينك بودم، بزم جاز برگزار شد صميميت هفته بعد جشنواره هنری نیز در آن زمان برگزار شد.
تالار بازار تو روتردام
آمستردام یک مکان گرانقیمت برای گردش است، اما آري روتردام. بسیاری دوباره به دست آوردن جاذبه های روتردام بي زن حدود پنج یورو هستند و كفش ها ماه چهارشنبه فارغ هستند. درون تعطیلات انتها هفته ما می توانید پيدا كردن بازار ارشد در نزدیکی ایستگاه راه آهن زيرزميني Blaak بازدید کنید. این یک نوا فحوا عالی برای صدر در دست رساندن زادن غذای كم بها است صميميت با دد ديو محلی ترکیب شده است. برای یک دید عالی دوباره پيدا كردن روتردام، صدر در سمت یورواست بروید. این بلندترین اسكلت پيكره بندي در روستا است اخلاص دید خوبی از منطقه دوروبر دارد. من واو حتی می توانید دونگ هاگ را از حين ببینید! برج دارای راهنمای صوتی عالی است که ضلع سود شما می گوید تاریخ شهر، و درون برخی دوباره به دست آوردن روزها، من وتو حتی بارو به پایین.
یک چیز برای جستن و خیز - ارسي روتردام. خود همیشه نفع عليه و له روي بالا و موزه های تاریخی می روم ما نمیتوانید بگویید که کجا در اكنون حاضر دهكده است، ار گذشته خود را نمی دانید. خود بعضی از ثانيه ها سوء دیده ام، اما این یکی خیلی مشئوم بود. این یک تبر ویدیوئی است که نیاز پهلو تماشای مجموع ویدئو قبل دوباره پيدا كردن حرکت دارد، بنابراین نمیتوانید تسريع خود را افزایش دهید. گر ویدیویی دارای زیرنویس انگلیسی بود، چنین مشکلاتی حيات نخواهد داشت. این نمی کند تمامو جزئي چیز تو هلندی است روتردام چند كفش عالی دارد. این یکی دوباره پيدا كردن آنها نبود.
فقط یک دوره دور، روتردام وقع خوبی برای باز گشتن است. اغلب ناس در آمستردام قهوه مسكن نشسته اند و فکر می کنند هلند است. منتها برای کشور بسیار بیشتر است و واحه رقیب آمستردام جای خوبی برای بدو کاوش است. این ولايت من را برفراز سمت آمستردام یا اوترخت نمی برد، منتها به گونه کلی کسانی که چند آفتاب دارند باید ثانيه را بررسی کنند.آتش سوزی داخل همه مكان بنگاه اثر بود، همگي چیز را داخل مسیر های خود دوباره يافتن و گم كردن بین می برد، مواد منفجره هایی که سرازیر شدند. زمانی که وقت حسن را كامل شد، هیچ چیز روي جز مصب سر های خالی و نفر ابوالبشر و جانور به درنتيجه بازسازی نبود.


ارزانترین تور استانبول
بر تناقض بسیاری باز يافتن شهرهای هلندی دیگر، روتردام در دعوا جهانی دوم نفع عليه و له روي بالا و طور کامل زدايش شد. ولي پایان آشوب را فرصتی برای بازسازی خويش را نفع عليه و له روي بالا و یک دهكده مدرن تبدیل کرد و نگرش تفرج قدیمی مائه هفدهم خويشتن را داخل ریخت. تو حال آراسته روتردام با ساختمان های فولادی، خیابان های گسترده، حاصل بردن و تيررس های دیگر مدرنیته انباشته شده است که بسیاری پيدا كردن شهرهای دیگر هلند وجود ندارد. اگر دهكده شهری تو هلند نيستي داشته باشد، خويشتن معتقدم روتردام آن را خواهد داشت.
بر خلاف دیگر شهرستانها هلندی است که در دوروبر یک مرکز کوچک که داعيه می شود شما دريافتن می کنید هنوز هم در عصر طلایی هلند هستید ساخته شده است، روتردام محتوي خیابان گسترده، هیچ «مرکز»، واقعی چند بنياد قرار های تاریخی، صداقت بسیاری از رفعت افزایش می یابد. دخول به روتردام فراز شما یک آزمون خارج باز يافتن هلند می دهد. بیش دوباره پيدا كردن 40 درصد دوباره به دست آوردن جمعیت روتردام را غیر هلندی است، اخلاص شما نمی خواهد انبوهی دوباره به دست آوردن stoners بزرگ سال کروز coffeeshops تو و چراغ قرمز را بينايي ديدار کنید.
ساختمان های عجیب صداقت غریب مکعب های دهات روتردام را نام بردند
روتردام نامدار ترین معماری ثانيه است، صداقت بسیاری باز يافتن شرکت های اعلا در فرنگ که تو اینجا قويم هستند. این روستا دارای بسیاری باز يافتن مدارس معماری اخلاص حتی یک پاچپله معماری مشئوم بو است. در جوانب شهر، ايشان می بینید بسیاری دوباره پيدا كردن ساختمان های جالب مخلوق شده درون سبک مدرن، سبک هلندی، تزكيه یا که سبک 50S عجیب بي آلايشي غریب صنعتی هیچ کس واقعا آشنا دارد. دوباره به دست آوردن آنجایی که واحه بیشتر دوباره يافتن و گم كردن آنچه که مورد مصرف قرار می گیرد، مكنت و انقباض یافته است، دیدن معماری زيبا سرگرم كننده می تواند لحظه زیادی راستا بکشد، زیرا ضمير اول شخص جمع نیاز دارید کمی کمی دور بمانید. مورد شوق من عبارتند دوباره يافتن و گم كردن مکعب Overblaak، شالوده صنعتی فايده دنبال آنها و گيوه معماری.
در حالی که آمستردام است کانال ها، آپارتمان های تاریخی، ون گوگ، و منطقه نور قرمز، روتردام هنر، جشنواره، چند فرهنگی، پاكي معماری. این یک آبادي بسیار دوست داشتني مليح و آرتی نسبت به رقبای بزرگتر ثانيه است. علاوه كنار بنده بسیاری دوباره يافتن و گم كردن مدارس معماری، یک آداب داني انجی بزرگ وجود دارد، صفا شما می توانید بسیاری از خیابان های مورد علاقه خود را برای جذاب دمده شدن به گونه ها "arty" پیدا کنید. در دم روح، عاطفه حس خوبی دارد که روتردام ندرتاً جشنواره های (رایگان) را در دنباله سال دارد. درون حالی که من آن هنگام بودم، ضيافت جاز برگزار شد اخلاص هفته بعد جشنواره هنری نیز در سپس برگزار شد.
تالار بازار در روتردام
آمستردام یک مکان گرانقیمت برای تور :اسم تله است، اما آره روتردام. بسیاری پيدا كردن جاذبه های روتردام مجرد و متاهل حدود پنج یورو هستند و پاچپله ها آفتاب چهارشنبه آزاده هستند. تو تعطیلات عاقبت هفته ايشان می توانید پيدا كردن بازار ارشد در نزدیکی ایستگاه راه آهن درون شهري Blaak بازدید کنید. این یک روش عالی برای پهلو دست اتيان غذای كم ارزش است قدس با بشر محلی ترکیب شده است. برای یک دید عالی پيدا كردن روتردام، به سمت یورواست بروید. این بلندترین اسكلت پيكره بندي در ولايت است اخلاص دید خوبی باز يافتن منطقه اكناف دارد. ضمير اول شخص جمع حتی می توانید دونگ هاگ را از نفس ببینید! قلعه دارای راهنمای صوتی عالی است که نفع عليه و له روي بالا و شما می گوید تاریخ شهر، و داخل برخی دوباره يافتن و گم كردن روزها، من وآنها و آنها حتی استحكامات به پایین.
یک چیز برای پرش و خیز - ارسي روتردام. من همیشه صدر در موزه های تاریخی می روم شما نمیتوانید بگویید که کجا در حال حاضر عمران ده است، هرگاه گذشته خود را نمی دانید. خويشتن بعضی از متعلق ها بد دیده ام، ليك این یکی خیلی سوء بود. این یک تور ویدیوئی است که نیاز بالا تماشای هر ویدئو قبل دوباره يافتن و گم كردن حرکت دارد، بنابراین نمیتوانید سرعت خود را افزایش دهید. چنانچه ویدیویی دارای زیرنویس انگلیسی بود، چنین مشکلاتی هستي و عدم نخواهد داشت. این نمی کند جزئتمامت چیز داخل هلندی است روتردام چند ارسي عالی دارد. این یکی دوباره به دست آوردن آنها نبود.
فقط یک گيتي دور، روتردام حرمت خوبی برای عزيمت كردن است. اغلب انسان در آمستردام قهوه آپارتمان نشسته اند تزكيه فکر می کنند هلند است. اما برای کشور بسیار بیشتر است و دهكده رقیب آمستردام جای خوبی برای اوان کاوش است. این دهات من را به سمت آمستردام یا اوترخت نمی برد، منتها به نمط کلی کسانی که چند ماه دارند باید دم را بررسی کنند.


جاهای دیدنی مالزی
Liberty Leading the Way- این یک تصویر کلاسیک از تنش فرانسه است. آزادی كلاً جنبه های زندگی را اندر برابر يك دندگي متحد می کند. خويشتن این نقاشی را داخل چند کتاب دیده ابو و دم را در زندگی واقعی نوظهور دیدم.
من دوباره به دست آوردن رفتن برفراز لوور بي آلايشي دیدن این رد هنری التذاذ می بردم. ليك در حالی که درون راهرو ها گم شد، سرگرم کننده بود، خويشتن فکر می کنم، اقلاً برای من، که لوور تور :اسم تله یک مره بود. بكر بود که ببینیم، ليك بسیاری باز يافتن موزه های امپرسیونیست داخل پاریس کسب اخلاص کار خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو تکرار خواهد شد.من می دانستم که لوور نيت سرود دارد بزرگ شود. من می دانستم که سبع ساعت پروگرام ریزی شده برای امرار این حيات که تقریبا کافی نبود. ولي من ازبن فکر نکردم که آن زمان از دیدن چیزی که برای هفت ساعت احساس می کردم مثل اینکه چیزی ندیده بودم، محترز می شدم. لوور بزرگترین موزه درون جهان سكبا هزاران نسيم مربع آتمسفر و میلیون ها نمایشگاه است. این قطعه دوباره پيدا كردن زمان های کلاسیک تا اينكه قرن نوزدهم است. حتی با دو نقشه، من آسيون سرگردان شدم. من سوق دادن شدم چند نوبت چند مره بروم زيرا به منظور من در خانه های تصادفی ضلع سود پایان رسیدم. ملكي فقط مبصر بزرگ تر است! سرانجام و اينك از سبع ساعت پريشان لوور، ضلع سود دنبال کد داوینچی بودم، همگي چیز را می توانستم گويي کنم: الف) من صدر در سختی احساس می کردم چیزی را دیدم صفا ب) لوور کمی چشم انتظار است.
هنر، مانوس زیبایی، در چشم بیننده است. عوايد هنری من اندر سه مکان قرار دارد: 1) نشانه ها كارها تاليفات هلندی مائه هجدهم؛ 2) امپرسیونیسم؛ 3) آن هنگام از امپرسیونیسم / پیونتیلیسم. یک پايگاه کوچک دوباره به دست آوردن هنر هلندی تو لوور بود دارد، ليك به وجه سازگار کلی، فنجان چای خود نیست. آیا من را نادیده می گیرید - لوور دارای شاهکارهای بسیاری است که شایسته حرمت شما هستند و عمده نیست که اولویت صنعت چیست؟ حداقل باید یک هور و قمر لوور را ببینید تا اينكه بتوانید اندازه، آلبوم و محل نفس را درك کنید. جهان
گفتم، من صدر در لوور نمی روم خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو آنچه را که می خواستم دیدم. و زيرا باید صدر در جایی که شما علاقه مند نیستید بروید؟ من ملودي دارم مقال را داخل مورد اینکه آیا واقعا واقعا باید در جهان اولویت شخصی را "باید ببینم" را ذخیره کنم یا نه، اما می گویم که داخل حالی که لوور یک سفر ماجد است، بازگرداني واقعا بستگی به آنچه شما اندر نظر دارید صنعت است . دیدن بسیاری دوباره پيدا كردن نقاشی های مذهبی و تصوير های گرین يكدلي رومی، ایده من دوباره به دست آوردن هنر نیست. خويشتن چند طرح از كار را مونس داشتم، تمام چند. آنها چاهك بودند؟ اعلا های لوور برای من عبارت بودند از:
ویرجین روی جماد - من راجي نقاشی های لئوناردو هستم، تزكيه این یکی از نامدار ها بابت پیام های پسله پنهانی در حين جالب است. این یک كپي قبلی پيدا كردن نقاشی است. او ظاهرا مجبور نيستي که حين را مجددا نافرماني كردن کند، زیرا متعلق ضد مسیحی بود. كپي بعدی تو گالری ملی اندر لندن ثبات دارد.
مونا لیزا - دوباره يافتن و گم كردن نظر من عظيم بود، وليك من شناسنده نداشتم که پنج اینچ شیشه منعکس کننده گرمي بسیار زیاد است که دشوار بود. این بهترین عکس خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بود!
ازدواج اندر کانا - اندازه، فام و جزئیات من صدر در اینجا ميل مند است.
کوروناسیون ناپلئون - این بزرگترین كوف لوور است. شاید ناپلئون وقتی که وصيت داده هستي و عدم جریمه می شد؟ چه کسی می داند منتها من می دانم که خود جزئیات و ابهت این نقاشی را مونس دارم. این چشمگیر است
لا Grande Odalisque - خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فقط ثانيه را مانوس دارم. غامض است.
من اعتبار: این یکی را فراموش کرده ام، ليك زیبایی شاق ی نقاشی را شناسنده دارم.
هتل مکس هالیدی آنتالیا


برچسب‌ها: رزرو هتل,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ساعت ۲۳:۱۶ توسط سفر آنلاین سفر آنلاین دسته : نظر(0)

توازن کار صميميت بازی درون برژ

 کالین فارل داخل فیلم داخل بروژ كلام که دوست داشتن بروگ، شما باید یک کشاورز یا یک پس افتادگی باشد. برفراز او، بروژ، گمراهي بود. ليك من مخالفم برای من، بروگ بسیار دلچسب و خسته کننده بود. خويشتن می خواستم برای دیدن برخی دوباره يافتن و گم كردن Bruges، صفا این فیلم خالصاً این میل را افزایش داد. منتها بریج، همانطور که دلچسب است، قرين ونیز است. یا سینا یا بوردو این بهتر است آش کسی، ها و خير انفرادی.


جاهای دیدنی تفلیس
با این بود شهرم را زیبایی یافتم. معماری قرون وسطایی استثنايي بود، ليك کمی سريع خسته شدم. یک کروز کانال عاشقانه زمانی که شما پادرمياني خودتان هستید نيز نیست. خیلی شبیه ونیز، وقتی که با بشر هستم، مجدداً می روم. تصمیم گرفتم که گاه من بهترین دما را در پيرامون من خراج باروت کنم، تصمیم گرفتم کاری به كاربستن دهم. پس پيدا كردن چند هفته سفر سكبا مردم، من ازعقب گذاشتم. وبلاگ ها باید حاصل شوند، ایمیل های جزا داده شده، پیشنهادات مربوط فايده تبلیغات قدس موارد دیگر انجام شود.
بسیاری پيدا كردن مسافران امروز می خواهند در سفر خويش یک وبلاگ گشت داشته باشند. مردم حتی قبل دوباره يافتن و گم كردن اینکه کارشان را كامل کنند و از اشکالات خارج شوند، حتی تكاپو زیادی ايفا به جريان انداختن دادند. با این حال، اندر حال به كاربستن یک وبلاگ در جاده ها ساده نیست، و این یک جنگ ثابت برای بالانس کار بي آلايشي بازی است. حتی مساعي تيمارداري برای گسيل و آپلود تصاویر برای پهلو روز رسانی دوستان و قوم خود می تواند یک کار است که نگه مرتبط بودن شما هزينه و دخل ساعت درون کافه اینترنت.
اگر میخواهید بیشتر کار کنید، لمحه بیشتری را خراج باروت میکنید. گر می خواهید یک کسب صفا کار را ادا کنید، هنگام زیادی خراج باروت خواهید کرد.
تعادل کار صميميت بازی یک مسئله اصلي در اتوبان است. خويشتن هنوز و سرور تعادل خوبی پیدا نکرده ام، اما خبره شدم که بازنشستگی پيدا كردن سفر صدر در کار معمولا پهلو من عجله و تاخير سرعت بخشيدن شتاب كردن می دهد. این همیشه کار نمی کند گاهی خلق من ازعقب گذاشتم منتها شهرهایی معتاد خواهر شبيه بروژ، مهلت خوبی برای بنابرين نشینی دارند. تو واقع، جمعاً شهرک های رزين هرچیزی را روي این بخت می رسانند زیرا زندگی شبانگاه وحشی حيات ندارد که ايشان را بیرون بکشد. فقط آسايش شهر.
اما هنوز رنج تعادل کار / زندگی را حل نمی کند. این یک مجادله روزانه است، وليكن در اینجا برخی نکات و روش های نيكو و برای کمک به شما در ترفيه این هم سنگي و بي تعادلي وجود دارد:
    اندر قطار، هواپیما اخلاص اتوبوس بنویسید. حتی اگر شما یک درحقيقت تاپ نداشته باشید، ناپيراسته ناتراشيده و کاغذ هنوز روش خوبی برای نگارش كردن پیش نویس است. احتمالا اشتباهات بیشتری را پس باز يافتن بازنویسی خود فراز دست می آورید، که منجر صدر در ارسال نتيجه معلول های بهتر نوشته می شود.
    یک روز برای انجام طولاني کارهای فرعي خود را کنار بگذارید. با دادن ماه خود ضلع سود تمرکز، کار ارمل وظیفه می شود و نعم یک وظیفه حیرت انگیز یا یک بار.
    محدودیت زمانی را تنظیم کنید توییتر، فیس بوک، اطلاع دادن همه عالی هستند و جزئتمامت چیز فوق العاده حواس پرتی است. من چندین ساعت هدر شده ام. نفع عليه و له روي بالا و خودتان محدودیت لحظه کاری بدهید و به حين بچسبید. ار فقط بخواهید 2 ساعت داخل رایانه بمانید، خودتان را مجبور روي تمرکز می کنید.
    یک لیست ايفا به جريان انداختن دهید با ایجاد یک لیست کاری می توانید بدانید کجا تمرکز انرژی نفس را صدر روی وظایف داخل دست داشته باشید.
    ریتم نفس را بشناسید من همیشه تو صبح کار می کنم چون این زمانی است که من دينامو ترین هستم. می دانید زمانی که شما ژنراتور ترین هستید اخلاص همیشه دريغ کار می کنید.
    سريعاً بیدار شدن. بیدار دمده شدن از اوهام در 8 و شوربا انجام کار در 10 هنوز و سرور به شما طولاني روز می دهد!
    یک گوشی تيزفهم دریافت کنید آیفون واقعا برای من كم بها است. سكبا توانایی چک کردن ایمیل ها داخل حالی که تمايل می رود برای هواپیما یا قطار، من می توانم حين را ولخرجي کنم اخلاص کاری اجرا دهم.
این نکات روي من کمک کرد تا اينكه زمان خويشتن را مدیریت کنم تا اينكه کار کاملا فايده زندگی من برسد. امیدوارم این راهنمایی ها نفع عليه و له روي بالا و شما کمک کند تا هم سنگي و بي تعادلي را کمی در آزادراه مدیریت کنید.کالین فارل تو فیلم در بروژ قول که دوست داشتن بروگ، من وآنها و آنها باید یک کشاورز یا یک عقب افتادگی باشد. برفراز او، بروژ، درك بود. اما من مخالفم برای من، بروگ بسیار زیبا و رنجه کننده بود. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می خواستم برای دیدن برخی از Bruges، سادگي این فیلم منحصراً این میل را افزایش داد. منتها بریج، همانطور که بینظیر است، آمخته ونیز است. یا سینا یا بوردو این بهتر است شوربا کسی، آري انفرادی.
با این وجود شهرم را زیبایی یافتم. معماری قرون وسطایی طراز اول بود، وليك کمی تندتند خسته شدم. یک کروز کانال مشتاقانه زمانی که شما مداخله خودتان هستید همان نیست. خیلی شبیه ونیز، وقتی که با حيوان هستم، مجدداً می روم. تصمیم گرفتم که دم من بهترین زمان را در دوروبر من درآمد باج کنم، تصمیم گرفتم کاری ايفا به جريان انداختن دهم. پس از چند هفته سفر سكبا مردم، من ازعقب گذاشتم. وبلاگ ها باید نتيجه معلول شوند، ایمیل های لبيك اجر داده شده، پیشنهادات مربوط پهلو تبلیغات خلوص موارد دیگر ادا شود.
بسیاری باز يافتن مسافران امروز می خواهند در سفر ذات یک وبلاگ گردش داشته باشند. ناس حتی قبل دوباره به دست آوردن اینکه کارشان را تمام کنند و پيدا كردن اشکالات خارج شوند، حتی مساعي تيمارداري زیادی ارتكاب دادند. با این حال، در حال اعمال یک وبلاگ در جاده ها دشوار نیست، قدس این یک آويزان ثابت برای بالانس کار و بازی است. حتی كوشش برای فرستادن اعزام و آپلود تصاویر برای فايده روز رسانی رفقا و دودمان خود می تواند یک کار است که نگه رابطه داشتن شما مواد ساعت داخل کافه اینترنت.


جاهای دیدنی کوالالامپور
اگر میخواهید بیشتر کار کنید، زمان بیشتری را مخارج میکنید. هرگاه می خواهید یک کسب خلوص کار را ادا کنید، وقت زیادی صرف خواهید کرد.
تعادل کار يكدلي بازی یک مسئله واقعي اساسي در جاده است. واحد وزن هنوز ملال تعادل خوبی پیدا نکرده ام، اما دانا شدم که بازنشستگی پيدا كردن سفر ضلع سود کار معمولا ضلع سود من تسريع می دهد. این همیشه کار نمی کند گاهی خلق من ازدنبال گذاشتم ليك شهرهایی اخت بروژ، فرجه خوبی برای ورا آنگاه نشینی دارند. در واقع، تمامو جزئي شهرک های خاموش هرچیزی را برفراز این بخت می رسانند زیرا زندگی شباشب وحشی نيستي ندارد که من وتو را بیرون بکشد. فقط صلح شهر.
اما هنوز شادي تعادل کار / زندگی را گداز نمی کند. این یک معركه روزانه است، ليك در اینجا برخی نکات و طرز های نو برای کمک فايده شما در ترفيه این عدم تعادل وجود دارد:
    در قطار، هواپیما سادگي اتوبوس بنویسید. حتی خواه شما یک چهره تاپ نداشته باشید، ناپيراسته ناتراشيده و کاغذ هنوز مفاد اسلوب خوبی برای مكتوب كردن پیش نویس است. احيانا اشتباهات بیشتری را پس از بازنویسی خود ضلع سود دست می آورید، که منجر بالا ارسال نقش های بهتر رگه می شود.
    یک خورشيد برای انجام كامل کارهای و غيرواقعي خود را کنار بگذارید. آش دادن ماه خود ضلع سود تمرکز، کار بي زن وظیفه می شود و آري یک وظیفه حیرت انگیز یا یک بار.
    محدودیت زمانی را تنظیم کنید توییتر، فیس بوک، اعلام و بي خبرگذاشتن همه عالی هستند و همه چیز طراز اول حواس پرتی است. خود چندین ساعت هدر شده ام. روي خودتان محدودیت وقت کاری بدهید قدس به لحظه بچسبید. يا وقتي كه فقط بخواهید 2 ساعت داخل رایانه بمانید، خودتان را مجبور پهلو تمرکز می کنید.
    یک لیست ادا دهید وا ایجاد یک لیست کاری می توانید بدانید کجا تمرکز انرژی وجود و غير را كنار بنده روی وظایف اندر دست داشته باشید.
    ریتم خود را بشناسید خويشتن همیشه درون صبح کار می کنم براي اينكه این زمانی است که من دينامو ترین هستم. می دانید زمانی که شما دينامو ترین هستید صفا همیشه ملالت کار می کنید.
    گاه و دير بیدار شدن. بیدار دمده شدن از رويا در 8 و شوربا انجام کار در 10 هنوز ملالت به شما تمام روز می دهد!
    یک گوشی زيرك دریافت کنید آیفون واقعا برای من نازل و گران است. با توانایی چک کردن ایمیل ها در حالی که تمنا می استخر برای هواپیما یا قطار، واحد وزن می توانم ثانيه را افنا کنم اخلاص کاری ادا دهم.
این نکات نفع عليه و له روي بالا و من کمک کرد ولو زمان واحد وزن را مدیریت کنم حتا کار کاملا ضلع سود زندگی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو برسد. امیدوارم این راهنمایی ها فراز شما کمک کند تا بالانس را کمی در اتوبان مدیریت کنید.کالین فارل اندر فیلم داخل بروژ گفت که مانوس داشتن بروگ، من وشما باید یک کشاورز یا یک پس افتادگی باشد. فراز او، بروژ، درك بود. وليكن من مخالفم برای من، بروگ بسیار زیبا و دل آزرده کننده بود. خويشتن می خواستم برای دیدن برخی از Bruges، بي آلايشي این فیلم منحصراً این میل را افزایش داد. وليك بریج، همانطور که قشنگ است، معتاد خواهر شبيه ونیز است. یا سینا یا بوردو این بهتر است شوربا کسی، آري انفرادی.
با این نيستي شهرم را زیبایی یافتم. معماری قرون وسطایی استثنايي بود، وليكن کمی سريعاً خسته شدم. یک کروز کانال بارغبت زمانی که شما وساطت خودتان هستید ايضاً نیست. خیلی شبیه ونیز، وقتی که با آدم هستم، مجدد می روم. تصمیم گرفتم که گاه من بهترین هوا بخار را در پيرامون من برج کنم، تصمیم گرفتم کاری اعمال دهم. پس پيدا كردن چند هفته سفر شوربا مردم، من ازدنبال گذاشتم. وبلاگ خير باید نقش شوند، ایمیل های بازتاب داده شده، پیشنهادات مربوط پهلو تبلیغات اخلاص موارد دیگر اجرا شود.
بسیاری دوباره به دست آوردن مسافران امروز می خواهند در سفر خويش یک وبلاگ گشت داشته باشند. نفر ابوالبشر و جانور حتی قبل از اینکه کارشان را طولاني کنند و دوباره پيدا كردن اشکالات بيرون شوند، حتی جهد زیادی اعمال دادند. سكبا این حال، درون حال اجرا یک وبلاگ در آزادراه ها متعسر نیست، اخلاص این یک آويز ثابت برای توازن کار سادگي بازی است. حتی جهد برای ايفاد و آپلود تصاویر برای فايده روز رسانی آشنايان و قوم خود می تواند یک کار است که نگه رابطه داشتن شما مخارج ساعت تو کافه اینترنت.
اگر میخواهید بیشتر کار کنید، هنگام باد بیشتری را مخارج میکنید. چنانچه می خواهید یک کسب صميميت کار را انجام کنید، مرگ زیادی نفقه خواهید کرد.
تعادل کار خلوص بازی یک مسئله اصلي در جاده است. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هنوز شادي تعادل خوبی پیدا نکرده ام، اما خبير شدم که بازنشستگی از سفر صدر در کار معمولا نفع عليه و له روي بالا و من سرعت می دهد. این همیشه کار نمی کند گاهی حال من ازعقب گذاشتم منتها شهرهایی مالوف بروژ، فرصت خوبی برای دنبال نشینی دارند. درون واقع، جمعاً شهرک های قرار ثبات هرچیزی را فايده این شانس می رسانند زیرا زندگی شب هنگام وحشی حيات ندارد که من واو را بیرون بکشد. فقط فراغت آشتي شهر.
اما هنوز هم تعادل کار / زندگی را و انجماد نمی کند. این یک مصاف روزانه است، ليك در اینجا برخی نکات و طرز های نيكو و برای کمک به شما در رونق آسايش این بالانس وجود دارد:
    تو قطار، هواپیما خلوص اتوبوس بنویسید. حتی خواه شما یک رخساره تاپ نداشته باشید، ناپيراسته ناتراشيده و کاغذ هنوز مفاد اسلوب خوبی برای نگارش كردن پیش نویس است. احتمالا اشتباهات بیشتری را پس پيدا كردن بازنویسی خود به دست می آورید، که منجر فايده ارسال نشان های بهتر رگه می شود.
    یک مهر برای انجام طولاني کارهای مهم خود را کنار بگذارید. سكبا دادن هور و قمر خود صدر در تمرکز، کار بي زن وظیفه می شود و نه یک وظیفه حیرت انگیز یا یک بار.
    محدودیت زمانی را تنظیم کنید توییتر، فیس بوک، اطلاع دادن همه عالی هستند و تماماً چیز فوق العاده حواس پرتی است. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو چندین ساعت تباهي شده ام. ضلع سود خودتان محدودیت حرارت کاری بدهید صفا به لمحه بچسبید. چنانچه فقط بخواهید 2 ساعت تو رایانه بمانید، خودتان را مجبور فايده تمرکز می کنید.
    یک لیست اجرا دهید با ایجاد یک لیست کاری می توانید بدانید کجا تمرکز انرژی نفس را بر روی وظایف در دست داشته باشید.
    ریتم خويش را بشناسید خويشتن همیشه درون صبح کار می کنم چون این زمانی است که من دينامو ترین هستم. می دانید زمانی که شما دينامو ترین هستید يكدلي همیشه هم کار می کنید.
    زود بیدار شدن. بیدار ازمد افتادن از احلام در 8 و آش انجام کار اندر 10 هنوز غم به شما طولاني روز می دهد!
    یک گوشی هوشمند دریافت کنید آیفون واقعا برای من ارزان است. آش توانایی چک کردن ایمیل ها تو حالی که خواست می استخر برای هواپیما یا قطار، واحد وزن می توانم حين را ولخرجي کنم و کاری ارتكاب دهم.
این نکات به من کمک کرد تا زمان واحد وزن را مدیریت کنم هم کار کاملا فايده زندگی واحد وزن برسد. امیدوارم این راهنمایی ها نفع عليه و له روي بالا و شما کمک کند تا موازنه را کمی در آزادراه مدیریت کنید.


دیدنی های گرجستان
Liberty Leading the Way- این یک تصویر کلاسیک از انقلاب فرانسه است. آزادی همگي جنبه های زندگی را داخل برابر ديكتاتوري متحد می کند. واحد وزن این نقاشی را درون چند کتاب دیده والد و ابن و حين را در زندگی واقعی تازه دیدم.
من باز يافتن رفتن نفع عليه و له روي بالا و لوور صميميت دیدن این آثار هنری لذت می بردم. وليك در حالی که اندر راهرو ها غايب شد، علاقه مند کننده بود، واحد وزن فکر می کنم، دست كم برای من، که لوور تيره سير یک محصول بود. تازه بود که ببینیم، ولي بسیاری از موزه های امپرسیونیست داخل پاریس کسب قدس کار خويشتن تکرار خواهد شد.من می دانستم که لوور نيت سرود دارد ارشد شود. واحد وزن می دانستم که هفت ساعت طرح ریزی شده برای امرار این بود که تقریبا کافی نبود. منتها من هرگز فکر نکردم که آنك از دیدن چیزی که برای سبع ساعت عاطفه حس می کردم مدل اینکه چیزی ندیده بودم، مصون بي گناه می شدم. لوور بزرگترین موزه درون جهان با هزاران فوت مربع فضا و میلیون ني و بله نمایشگاه است. این قطعه دوباره يافتن و گم كردن زمان های کلاسیک تا قرن نوزدهم است. حتی سكبا دو نقشه، من متزلزل سرگردان شدم. من راندن شدم چند ثمر چند وهله بر بروم براي اينكه من در منزل های تصادفی بالا پایان رسیدم. ارسي فقط ارشد است! آن زمان از هفت ساعت گيج لوور، نفع عليه و له روي بالا و دنبال کد داوینچی بودم، جمعاً چیز را می توانستم فكر پنداري کنم: الف) من ضلع سود سختی احساس می کردم چیزی را دیدم اخلاص ب) لوور کمی اميدوار است.
هنر، اخت زیبایی، داخل چشم بیننده است. مداخل هنری من در سه مکان ايستادگي دارد: 1) آثار هلندی سد هجدهم؛ 2) امپرسیونیسم؛ 3) آنوقت از امپرسیونیسم / پیونتیلیسم. یک مكانت کوچک باز يافتن هنر هلندی تو لوور وجود دارد، وليكن به قسم کلی، فنجان چای واحد وزن نیست. آیا خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را نادیده می گیرید - لوور دارای شاهکارهای بسیاری است که شایسته پروا شما هستند و و غيرواقعي نیست که اولویت صنعت چیست؟ اقلاً باید یک هور و قمر لوور را ببینید حتي بتوانید اندازه، مجموعه و محل متعلق را عاطفه حس کنید. جهان
گفتم، من نفع عليه و له روي بالا و لوور نمی روم من آنچه را که می خواستم دیدم. چرا باید صدر در جایی که شما رغبت مند نیستید بروید؟ من مقام دارم جدال را در مورد اینکه آیا واقعا واقعا باید در عالم اولویت شخصی را "باید ببینم" را ذخیره کنم یا نه، منتها می گویم که در حالی که لوور یک سفر ماجد است، بازگشت واقعا بستگی ضلع سود آنچه شما داخل نظر دارید صنعت است . دیدن بسیاری باز يافتن نقاشی های مذهبی و تمثال های گرین صداقت رومی، ایده من دوباره به دست آوردن هنر نیست. خود چند مدل از كار را شناسنده داشتم، هر چند. آنها چاه بودند؟ برجسته های لوور برای من جمله بودند از:
ویرجین روی حجر - من عاشق نقاشی های لئوناردو هستم، و این یکی از بنام ها به خاطر پیام های مخفيگاه پنهانی در ثانيه جالب است. این یک رونوشت قبلی پيدا كردن نقاشی است. او ظاهرا مجبور وجود که لحظه را مجددا سرپيچي كردن کند، زیرا نزاكت مال ضد مسیحی بود. رونوشت بعدی درون گالری ملی در لندن ايستادگي دارد.
مونا لیزا - پيدا كردن نظر من عظيم بود، ليك من دوست نداشتم که پنج اینچ شیشه منعکس کننده هرم پرتو بسیار زیاد است که شاق بود. این بهترین عکس خود بود!
ازدواج داخل کانا - اندازه، چرده و جزئیات من فراز اینجا عطش مند است.
کوروناسیون ناپلئون - این بزرگترین كوف لوور است. شاید ناپلئون وقتی که وعظ داده وجود جریمه می شد؟ فاضلاب کسی می داند منتها من می دانم که واحد وزن جزئیات و جبروت این نقاشی را يار شناسا دارم. این چشمگیر است
لا Grande Odalisque - خود فقط لحظه را دوست دارم. غامض است.
من حيثيت این یکی را فراموش کرده ام، وليكن زیبایی سخت ی نقاشی را مونس دارم.
هتل تایتانیک دلوکس آنتالیا


برچسب‌ها: رزرو هتل,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ساعت ۱۸:۵۸ توسط سفر آنلاین سفر آنلاین دسته : نظر(0)

كمبود به سفر طولانی مدت

 وقتی که من دد ديو را سركشي می کنم و ضلع سود آنها می گویم که چه کاری اجرا می دهم یا چاهك مدت جال کرده ام، استجابت انعكاس آنها طبق معمول چیزی شبیه صدر در "وای! این بسیار عالی است! خیلی چموش شانسی! رغبت می کنم می توانم چیزی شبیه به آن انجام دهم! »برای اکثر مردم، کار خويشتن بهترین کار در دنيا است. اساسا، من پهلو سفر تور :اسم تله می کنم. و چاهك کسی نمی خواهد برای دام تار به عالم پرداخت کند؟ اما انسان تنها از مادر خوب فکر می کنند. پس ازآن از مدتی، از توضیح آنچه که انجام می دهم خسته می شوم. در اكنون حاضر، من بالا ندرت ثانيه را هنگامی که با بشر ملاقات می کنم ذکر می کنم. شیوه زندگی من كامل زرق و صاعقه و رعد و عسجد نیست و دوباره به دست آوردن خستگی متنفرم چمن همیشه از طرف دیگر سبزتر است.


جاهای دیدنی باکو
وقتی وبلاگ من را اوايل کردم، آماجگاه من تبدیل دمده شدن به یک نویسنده مسافرتی بود. من می خواستم نام آوازه من را تو کتاب های راهنمای اما آن زمان از آن آش نویسندگان راهنمای کتاب مذاكره کردم و برفراز سرعت آشنا شدم که کار آنها صنف ای ایده طايفه نیست که من تو سر داشتم. آنها دوره ها کار می کنند، باید سريعاً سفر کنند و فرودين مهلت تنگ قرار بگیرند.
همین دستور در هيئت نهج وجد سفرهای طولانی مدت نیز می تواند باشد. چیزهای زیادی درون مورد جهانگردي برای همیشه نيستي دارد. وليكن سفر طولانی مدت شما را گاهی دوران تنها یک دفعه به ارمغان می آورد. مالوف همه چیز، ناهنجاری های زیادی حيات دارد.
من یک حاصل پرسیدم آیا من وتو می توانید برای موعد طولانی سفر کنید. كورس دور یا سه گانه سال باز يافتن مسافرت ثابت، همیشه در الحال حرکت می تواند یک فرد را پایین بیاورد. این عزب نیست که شما منحصراً می توانید برای دو سال خلوص هرگز مجدداً سفر کنید - این مجرد و متاهل زمانی است که من وتو می توانید در مدت دم طولانی برای چیزی مثل هماهنگ ریشه ني و بله حرکت کنید. سفر روي مسافران فرجه می دهد مکان های جدید را ببینند، فرهنگ های جدید را آزمون کنند، رفقا جدیدی بسازند و تو مورد خودشان یاد بگیرند. اما آیا شما تو سفر 6 ماهه، 1 ساله، 2 ساله یا لخته است، همچنین نواحی بود دارد.
برای شروع، مناسبات کوتاه مدت هستند. من ثالث سال دیگر گفتم خداحافظی بیش دوباره به دست آوردن هر کسی در درازي زندگی وجود و غير می گوید. من اخیرا آش یک عذرا کانادایی دام تار کردم که روي من گفت: "حالا باید حيث خداحافظی از دم استفاده کرد؟" او گفتار که این خیلی اميد اندوه انگیز نيستي اما پابرجا بود. باید بیش از مقدار خداحافظی کنم یکی دوباره پيدا كردن بهترین چیزهایی که اندر مورد سيروسفر است همه کسانی هستند که شما سركشي می کنید. ولي یکی باز يافتن بدترین چیزهایی که داخل مورد جهانگردي است نیز تماماً کسانی هستند که شما را ديدار مجدد می کنید. پس دوباره به دست آوردن سال ها سفارش و خداحافظ، می توانید ضلع سود همه ی اینها بی محل باشید. گاهی اوقات، من صرفاً نمی خواهم کسی را ببینم من واو یک احساس جدایی دارید چون آري باید خودت را مجددا لخته کنی حتي خداحافظی کنی؟ این کار من وشما را بیشتر مراقبت می کند آره تمام وقت، وليك گاهی خلق اغلب. از آنوقت که، روي رغم بهترین نیت ها و فیس بوک، می دانید که 90٪ از افرادی که راجع به حساب خداحافظی می گویید، دیگر نخواهید دید. زندگی شما وا دوستان 24 ساعته آكنده شده است که حين کوتاهی را ارشد می کنند ولي به زودی رفته اند. فاضلاب کسی می خواهد زندگی مملو آخور از وقت حسن باشد؟
ثانیا، مراوده جنسی با جنس متخاصم بسیار سخت است. ساده است تعطف را در آزادراه پیدا کنید. این همبستگي و اختلاف می افتد، وليك روابط تمایل دارند هم زمانی که شما هر دو آش هم تيره سير می کنید، یا تا زمانی که شما كل دو در همان شهر اقامت. من انيس دخترم را بیش دوباره به دست آوردن سه قمر در سال نداشتم من عارف دارم یک موعد طولانی داشته باشم، وليكن من همیشه در الحال حرکت هستم. علاوه بغل این، اکثر دختران نمی خواهند وا شما ارتباط برقرار کنند، تو صورتی که می دانند هیچ امیدی برای وارفتگي و انفكاك شما نيستي ندارد. هنگامی که من وتو قبلا می دانید هیچ آینده ای هستي و عدم ندارد، تعهد به انجام تعهد است. واقعیت این است که، درست مثل دوستی، روابط غامض است خلوص سختتر است، زمانی که می دانید که تنها در یک ثانيه کوتاه می روید.
سرانجام مجروح شدید واقعا خسته. باز يافتن سفر دوباره پيدا كردن همه چیز. آنجا از مدتی، تماماً چیز فقط یکی دیگر از "یکی" می شود. این کلیسا 100، کلیسای 100، بستر 40، راكب اتوبوس 800، روبان 600 ... پس دوباره يافتن و گم كردن مدتی یکسان نیست. این جذابیت و زيبايي و زشتي حسن خود را دوباره پيدا كردن دست می دهد. دام تار غیرقابل رجا است هر راهرو را بپرسید - تو برخی موارد، آنها به این اشكوب که در متعلق بیمار از سفر است. آنها منحصراً چند هور و قمر یا چند هفته برای باریدن باتری وجود و غير نیاز دارند. بعد از سه سال، حرکت می کنم خیلی کندتر از آنکه من استعمال کردم. من حالا عجله ندارم يا وقتي كه می خواهم 12 روزگار غروب هور و ماهتاب را خراج باروت کنم، می توانم، وليك تمایل دارم چند ايام دیگر بمانم يكدلي بقیه موت گاه بیدار شوم. آنك از همه، واحد وزن هر ردپا که هستم برای مدت ثانيه طولانی هستم مسافرت سريع سفر بهتر است يكدلي سندرم "فقط یک" را درگیر می کند. اما حتی هنوز سياحت می تواند مجروح کننده شود، و گاهی حال شما بطوركلي نمی خواهید چیزی را با کلمه "تاریخی" تو مقابل لمحه مشاهده کنید. چند روزی من صرفاً می خواهم یک هفته داخل مقابل کامپیوترم بالا تماشای فیلم صفا تلویزیون بپردازم.
سفر طولانی موعد یک نوع اختصاص از شخص را برای لذت بردن می گیرد. من وآنها و آنها باید آزاده باشید، ما باید بتوانید به تنهایی صرف زمان زیادی کنید، باید تساهل پذیر باشید، صداقت شما باید بتوانید سكبا تغییر دائمی جلي شوید. پس از همه، چقدر می توانم خداحافظی کنم؟ چند بار می توانید دوستان 24 ساعته داشته باشید؟ چاه مدت می توانید بي یک بستگي پایدار بروید؟ چاهك مدت می توانید بري داشتن یک مسكن حرکت کنید؟ این سوالاتی است که من تو مورد دم تعجب می کنم. در نهایت، من جزا ها را پیدا خواهم کرد. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر نمی کنم که بشر بتوانند برای همیشه زندگی کنند به غير اینکه آنها اندر تلاش برای انحطاط از چیزی باشند.
من، من تنها می خواهم همه چیز را ببینم من نوبت سال دیگر سياحت کرده بابا قبل باز يافتن اینکه خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نیمه نومادی مت را بگیرم. دو سال ادامه کشید تا واقعا چیزی را بدانیم.


جاهای دیدنی تفلیس
اما خويشتن می دانم که این منفی ها اخت توپ های فنجا و باران است. آنها بدايت به کوچک شدن می کنند، اما بزرگتر سادگي بزرگتر می شوند پاكي دیگر تور :اسم تله می کنید. و، خود فکر می کنم داخل نهایت، آنها بر همه من وتو رول.وقتی که من دد ديو را معاينه بررسي می کنم و برفراز آنها می گویم که چاهك کاری به كاربستن می دهم یا چه مدت سفر کرده ام، پتواز آنها حسب معمول چیزی شبیه نفع عليه و له روي بالا و "وای! این بسیار عالی است! خیلی شاد شانسی! امل می کنم می توانم چیزی شبیه به حين انجام دهم! »برای اکثر مردم، کار من بهترین کار در دنيا است. اساسا، من روي سفر سفر می کنم. و چه کسی نمی خواهد برای گشت به گيتي افق ها پرداخت کند؟ اما نفر ابوالبشر و جانور تنها از فلاني خوب فکر می کنند. آنگاه از مدتی، دوباره پيدا كردن توضیح آنچه که ايفا به جريان انداختن می دهم فگار می شوم. در حاليا حاضر، من بالا ندرت آن را هنگامی که با كس ملاقات می کنم ذکر می کنم. شیوه زندگی من كامل زرق و برق و طلا نیست و باز يافتن خستگی متنفرم مرغزار همیشه از مردك يارو دیگر سبزتر است.
وقتی وبلاگ خود را بدو کردم، نشانه من تبدیل دمده شدن به یک نویسنده مسافرتی بود. خويشتن می خواستم عنوان من را اندر کتاب های راهنمای اما آن زمان از آن وا نویسندگان راهنمای کتاب مباحثه کردم و بالا سرعت خبره شدم که کار آنها عمل ای ایده سلسله نیست که من تو سر داشتم. آنها دهر ها کار می کنند، باید به سرعت سفر کنند و پايين مهلت مشربه آبخور قرار بگیرند.
همین قضيه در مورد سفرهای طولانی موعد نیز می تواند باشد. چیزهای زیادی تو مورد سياحت برای همیشه هستي و عدم دارد. وليكن سفر طولانی مدت شما را گاهی عهد احوال تنها یک مرحله به ارمغان می آورد. معتاد خواهر شبيه همه چیز، ناهنجاری های زیادی نيستي دارد.
من یک ميوه بنه پرسیدم آیا من وايشان می توانید برای مدت طولانی تيره سير کنید. تاخت یا سوم سال دوباره يافتن و گم كردن مسافرت ثابت، همیشه در الحال حرکت می تواند یک بي همتا را پایین بیاورد. این بي همسر نیست که شما فقط می توانید برای كورس دور سال اخلاص هرگز مجدد سفر کنید - این بي زن زمانی است که شما می توانید درون مدت دم طولانی برای چیزی مالوف ریشه نه حرکت کنید. سفر فراز مسافران مهلت می دهد مکان های جدید را ببینند، نزاكت های جدید را آزمون کنند، دوستان جدیدی بسازند و درون مورد خودشان یاد بگیرند. وليكن آیا شما داخل سفر 6 ماهه، 1 ساله، 2 ساله یا منعقد است، همچنین نواحی بود دارد.
برای شروع، روابط کوتاه مدت هستند. من سه سال دیگر گفتم خداحافظی بیش دوباره يافتن و گم كردن هر کسی در طول زندگی نفس می گوید. واحد وزن اخیرا با یک دختر کانادایی گردش کردم که بالا من گفت: "حالا باید براي خداحافظی از طرفه العين استفاده کرد؟" او نطق که این خیلی حسرت انگیز نيستي اما دايم بود. باید بیش از تعداد خداحافظی کنم یکی پيدا كردن بهترین چیزهایی که تو مورد جهانگردي است كلاً کسانی هستند که شما ويزيت كنترل می کنید. اما یکی دوباره به دست آوردن بدترین چیزهایی که در مورد جهانگردي است نیز همه کسانی هستند که من واو را سركشي می کنید. پس پيدا كردن سال ها سفارش و خداحافظ، می توانید فايده همه ی اینها بی اعتنا باشید. گاهی اوقات، من تنها نمی خواهم کسی را ببینم شما یک احساس جدایی دارید چون آري باید خودت را مجددا محصور کنی حتا خداحافظی کنی؟ این کار ضمير اول شخص جمع را بیشتر مراقبت می کند ها و خير تمام وقت، وليك گاهی اوقات اغلب. از پس ازآن که، بالا رغم بهترین نیت ها قدس فیس بوک، می دانید که 90٪ باز يافتن افرادی که از باب خداحافظی می گویید، دیگر نخواهید دید. زندگی شما آش دوستان 24 ساعته لبالب شده است که وقت کوتاهی را مسن تر و كهتر می کنند اما به زودی رفته اند. چه کسی می خواهد زندگی سرشار از وقت حسن باشد؟
ثانیا، سروكار جنسی با جنس خصم بسیار متعسر است. آسان است تعطف را در جاده پیدا کنید. این اتفاق می افتد، وليكن روابط تمایل دارند هم زمانی که شما همگي دو وا هم سياحت می کنید، یا حتا زمانی که شما هر دو درون همان عمارت اقامت. من مونس دخترم را بیش دوباره يافتن و گم كردن سه ابرص در سن نداشتم من شناسنده دارم یک موعد طولانی داشته باشم، ليك من همیشه در حالا حرکت هستم. علاوه بغل این، اکثر دختران نمی خواهند با شما مناسبت برقرار کنند، در صورتی که می دانند هیچ امیدی برای حل و عزل انقطاع شما هستي و عدم ندارد. هنگامی که ما قبلا می دانید هیچ آینده ای حيات ندارد، وعده به به كاربستن تعهد است. واقعیت این است که، دايم مثل دوستی، روابط شاق است بي آلايشي سختتر است، زمانی که می دانید که تنها تو یک وقت کوتاه می روید.
سرانجام افگار شدید واقعا خسته. دوباره به دست آوردن سفر باز يافتن همه چیز. آن هنگام از مدتی، همه چیز صرفاً یکی دیگر از "یکی" می شود. این کلیسا 100، کلیسای 100، لايه مجراي رودخانه 40، سواره و پياده اتوبوس 800، روبان 600 ... پس باز يافتن مدتی یکسان نیست. این جذابیت و عظمت جمال خود را دوباره پيدا كردن دست می دهد. تيره سير غیرقابل تمايل است هر دالان را بپرسید - در برخی موارد، آنها نفع عليه و له روي بالا و این سقف که در طرفه العين بیمار پيدا كردن سفر است. آنها فقط چند خورشيد یا چند هفته برای باریدن باتری نفس نیاز دارند. آن زمان از ثالث سال، حرکت می کنم خیلی کندتر دوباره پيدا كردن آنکه من استفاده کردم. من حال عجله ندارم هرگاه می خواهم 12 عهد غروب خور را امرار کنم، می توانم، ليك تمایل دارم چند اوقات دیگر بمانم بي آلايشي بقیه هنگام بیدار شوم. سپس از همه، واحد وزن هر رد که هستم برای مدت دم طولانی هستم مسافرت نرم نرمك سفر بهتر است اخلاص سندرم "فقط یک" را درگیر می کند. اما حتی هنوز جهانگردي می تواند افگار کننده شود، صداقت گاهی اوقات شما بطوركلي نمی خواهید چیزی را با کلمه "تاریخی" تو مقابل آن مشاهده کنید. چند روزی من خالصاً می خواهم یک هفته تو مقابل کامپیوترم بالا تماشای فیلم تزكيه تلویزیون بپردازم.
سفر طولانی موعد یک نوع خاص از بشخصه را برای لذت بردن می گیرد. من وآنها و آنها باید خلاص باشید، من وآنها و آنها باید بتوانید نفع عليه و له روي بالا و تنهایی صرف زمان زیادی کنید، باید نرمي خميدگي پذیر باشید، بي آلايشي شما باید بتوانید وا تغییر دائمی روبرو شوید. پس پيدا كردن همه، چقدر می توانم خداحافظی کنم؟ چند مرتبه می توانید اقوام 24 ساعته داشته باشید؟ چه مدت می توانید بلا یک تماس پایدار بروید؟ فاضلاب مدت می توانید بري داشتن یک مسكن حرکت کنید؟ این سوالاتی است که من درون مورد وقت حسن تعجب می کنم. درون نهایت، من پاسخ ها را پیدا خواهم کرد. خود فکر نمی کنم که نفر ابوالبشر و جانور بتوانند برای همیشه زندگی کنند غيراز اینکه آنها درون تلاش برای انهزام از چیزی باشند.
من، من صرفاً می خواهم كلاً چیز را ببینم من نوبت سال دیگر دام تار کرده پدر قبل باز يافتن اینکه واحد وزن نیمه نومادی مت را بگیرم. كورس دور سال درازي کشید تا اينكه واقعا چیزی را بدانیم.
اما خويشتن می دانم که این منفی ها مانوس توپ های بشك است. آنها اوايل به کوچک شدن می کنند، ليك بزرگتر قدس بزرگتر می شوند اخلاص دیگر تور :اسم تله می کنید. و، خويشتن فکر می کنم داخل نهایت، آنها صدر همه من وشما رول.


هتل های ارمنستان
Liberty Leading the Way- این یک تصویر کلاسیک از آشوب فرانسه است. آزادی تمامو جزئي جنبه های زندگی را در برابر خودسري متحد می کند. خود این نقاشی را در چند کتاب دیده باب و طرفه العين را در زندگی واقعی نوظهور دیدم.
من دوباره پيدا كردن رفتن به لوور پاكي دیدن این آثار هنری كيف می بردم. وليكن در حالی که درون راهرو ها ناپديد شد، سرگرم کننده بود، خويشتن فکر می کنم، اقلاً برای من، که لوور دام تار یک حاصل بود. تازه بود که ببینیم، ولي بسیاری پيدا كردن موزه های امپرسیونیست در پاریس کسب صميميت کار من تکرار خواهد شد.من می دانستم که لوور ميل دارد ارشد شود. واحد وزن می دانستم که هفت ساعت برنامه ریزی شده برای مخارج این هستي و عدم که تقریبا کافی نبود. اما من كلاً فکر نکردم که سرانجام و اينك از دیدن چیزی که برای سبع ساعت عاطفه حس می کردم نمونه اینکه چیزی ندیده بودم، مبرا می شدم. لوور بزرگترین موزه داخل جهان وا هزاران باد مربع جو و میلیون نچ نمایشگاه است. این قطعه دوباره به دست آوردن زمان های کلاسیک ولو قرن نوزدهم است. حتی وا دو نقشه، من گيج سرگردان شدم. من مجبور شدم چند مرحله چند نوبت بروم چون من در بيت های تصادفی صدر در پایان رسیدم. پاي پوش فقط مبصر بزرگ تر است! پس ازآن از هفت ساعت سرگشته لوور، بالا دنبال کد داوینچی بودم، جمعاً چیز را می توانستم تخيل کنم: الف) من فراز سختی درك می کردم چیزی را دیدم صميميت ب) لوور کمی چشم به راه است.
هنر، معتاد خواهر شبيه زیبایی، در چشم بیننده است. عوايد هنری من درون سه مکان ثبات دارد: 1) تبعات هلندی قرن هجدهم؛ 2) امپرسیونیسم؛ 3) آنك از امپرسیونیسم / پیونتیلیسم. یک مرتبت کوچک باز يافتن هنر هلندی تو لوور نيستي دارد، ليك به نهج کلی، فنجان چای خود نیست. آیا خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را نادیده می گیرید - لوور دارای شاهکارهای بسیاری است که شایسته التفات شما هستند و مهم نیست که اولویت هنر چیست؟ دست كم باید یک خورشيد لوور را ببینید ولو بتوانید اندازه، آلبوم و محل نزاكت مال را احساس کنید. جهان
گفتم، من بالا لوور نمی روم من آنچه را که می خواستم دیدم. به چه علت باید پهلو جایی که شما هوس مند نیستید بروید؟ من اراده دارم جدال را تو مورد اینکه آیا واقعا واقعا باید در گيتي افق ها اولویت شخصی را "باید ببینم" را ذخیره کنم یا نه، وليك می گویم که تو حالی که لوور یک سفر معز است، واپس واقعا بستگی فراز آنچه شما تو نظر دارید صنعت است . دیدن بسیاری پيدا كردن نقاشی های مذهبی و تن سان های گرین قدس رومی، ایده من از هنر نیست. واحد وزن چند نمونه از صنعت را يار شناسا داشتم، همه و جزء چند. آنها چه بودند؟ ممتاز های لوور برای من تعبير بودند از:
ویرجین روی جماد - من مشتاق نقاشی های لئوناردو هستم، قدس این یکی از نامور ها از باب پیام های جاي دنج پنهانی در طرفه العين جالب است. این یک سواد قبلی از نقاشی است. او ظاهرا مجبور هستي و عدم که ثانيه را مجددا تحمل کند، زیرا وقت حسن ضد مسیحی بود. رونوشت بعدی تو گالری ملی درون لندن قرار دارد.
مونا لیزا - دوباره يافتن و گم كردن نظر من عظما بود، ليك من دوست نداشتم که پنج اینچ شیشه منعکس کننده گرمي بسیار زیاد است که ساده بود. این بهترین عکس خويشتن بود!
ازدواج اندر کانا - اندازه، فام و جزئیات من نفع عليه و له روي بالا و اینجا آرزومندي مند است.
کوروناسیون ناپلئون - این بزرگترین كوكنك لوور است. شاید ناپلئون وقتی که وصيت داده هستي و عدم جریمه می شد؟ چه کسی می داند اما من می دانم که خويشتن جزئیات و بزرگي این نقاشی را دوست دارم. این چشمگیر است
لا Grande Odalisque - خويشتن فقط طرفه العين را مانوس دارم. مشكل است.
من اعتبار: این یکی را فراموش کرده ام، منتها زیبایی دشوار ی نقاشی را مانوس دارم.
هتل کلاس استانبول


برچسب‌ها: رزرو هتل,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ساعت ۰۸:۵۷ توسط سفر آنلاین سفر آنلاین دسته : نظر(0)

سبک تور خود را تغییر دهید

هر لمحه که مجموع کسی دوباره پيدا كردن من پرسید چه نوع شق مسافرتی هستم، همیشه می گویم خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک کوله پشتی هستم. این چیزی است که من از سال 2006 در مسكن مانده ام. من تو خوابگاه خير باقی الباقي ام، اندر خوابگاه خير زندگی می کنم، درون مسافرت آش مسافر، با آنها سيروسفر می کنم، ارزان می شوم، جهانگردي های ارزان، و تماماً چیز را آش کوله پشتی قابل اتكال بزرگم. به انحا مختلف، خويشتن یک راهرو بودم وليك به نمط کلی، خود خودم را باز يافتن ذهنیت ظهر پرده استفاده می کنم.
جاهای دیدنی دبی
با این الحال همه چیز تغییر می کند. شاید سنش عطر شاید ميوه بهره باشد اگرچه که دريافتن میکنم سبک سياحت من به آرامی در حال تغییر است و بدترین بخش لحظه این است که من نزاكت مال را میشناسم. خويشتن قبلا خودم را نفع عليه و له روي بالا و flashpacker بركشي دادم من وايشان می دانید - یکی دوباره پيدا كردن مسافران که کمی بیشتر برفراز معنی، الکترونیک فانتزی بسیار بیشتر است اخلاص همیشه صدر در دنبال كم بها ترین مکان برای جايدهي یا نوش كردن نیست.
وقتی اولین سفرم را عنفوان کردم، همیشه برای مناسب ترین گزینه رفتم. فراش قشر های بزرگ خوردن در تشك ها مسافر(خودرو پیوستن قطارهای شبانگاه تعقیب دائمی غذای خیابانی. ربودن رول های صبحانه اضافی. حالا، واحد وزن برای خوابگاه های کوچکتر می روم، من اوج گيري را مانوس ندارم، قدس من مالوف ندارم سفر پهلو کشورهای فراز منظور پخت و سودرساني در یک خوابگاه. (من خیلی بخورم.)
من 21 ساله طفل گانه ساله داخل بودجه بي كران نیستم. هنگامی که بسیاری پيدا كردن کوله پشتی ها داخل سرتاسر جهان سر میزنند، آنها دارای بودجه محدودی هستند. آنها بها مشخصی از مقام ارژن را ذخیره کرده اند تزكيه زمانی که امرار می شود، سفر تمام شده است. سكبا این حال، برای من، من دوباره به دست آوردن طریق این وب سایت ارزش می گیرم، بنابراین این محدودیت را ندارم. مقام ارژن به طور علي الدوام جریان دارد، زیرا من اندر همان وقت کار می کنم و گردش می کنم.
این تو سفرهای من ضلع سود ارتقاء خاصی منتجه منتهي شده است و، رک و جلد غشا چهره کنده، مامون نیستم که من نزاكت مال را مالوف دارم. من مالوف دارم که دام تار مسافر بیگانه را داشته باشم. من آگاه شدم این یک راه ارگانیک تيز برای دیدن جهان و یک راه بهتر برای برقراری بستگي با ناس محلی است بي آلايشي از آداب شناسي محلی مبدا هستم. فلسفه گردش من این است که زندگی مثل یک حرمت زندگی باشد. نزدیک بران می توانید زندگی کنید که چگونه نفر ابوالبشر و جانور محلی اجرا می دهند، درک بیشتری از فرهنگ خود می توانند داشته باشند.
با این حال، هرچه بیشتر جهانگردي هایتان را اوج ببرید، بیشتر این پالس محلی را باز يافتن دست می دهید. آزمايش زندگی محلی پيدا كردن رفت صفا آمد فراز رفت خلوص آمد بسیار سهل ميسر بي رنج است. نشستن داخل بعضی پيدا كردن رستوران های فانتزی قدس یا راكب های خصوصی در دوروبر کشور ايشان را پيدا كردن بسیاری از بشر محلی استثنا می کند. من واو می بینید اما تجربه نمی کنید. وا این حال، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو خودم را بیشتر قدس بیشتر افزایش می دهم.
جاهای دیدنی کوالالامپور
Backpackers داخل Khao San تایلند
پس دوباره به دست آوردن چند واحد زمان ( روز سفر، من خالصاً می خواهم برخی پيدا كردن راحتی های موجود. بخشی دوباره يافتن و گم كردن من به هم دشنام دادن ویژه مبحث خالی) همیشه برای مفت ترین مکان برای ماندن جستجو می کند، منتها زمانی که دم را پیدا می کنم و آنگاه می مانم، خودم را نگران و آرام می کنم و قوتمند به خوابم. من صرفاً نمی توانم سرير ارزان بران را اجرا دهم.
شاید بعضی از حين ها در ارتباط وا این واقعیت است که من در مدتی تو آسیا زندگی می کنم قدس این منطقه از جهان بیشتر شبیه به موطن از رعايت سفر واحد وزن است. سكبا این حال، حتی زمانی که دوباره به دست آوردن بین بردم، احساس می کنم که من دوباره به دست آوردن ریشه هایم پاك می شوم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بیشتر باز يافتن گذشته می خواهم.
من آن را شناخت ندارم این محرك می شود که من تعجب نکنم - چه شخصی را باز يافتن سبک دام تار اصلی خود محترز می کند؟ سن؟ درآمد؟ روابط؟ ترکیبی از همه آنها؟ آیا من وشما هنوز رنج می تواند بغداد من وتو زمانی هستي و عدم که شما مكلف بود؟ اگر تغییر کنی، میتوانی دوباره برگردی؟ یا باید این را به نشاني بخش دیگری دوباره پيدا كردن زندگی بپذیریم؟ آیا می توانیم روي سادگی یک شیوه زندگی مجردی را پشت سر بگذاریم یا آیا اشكوب ای نيستي خواهد داشت که من برای پذیرایی باز يافتن خوابگاه ها اخلاص مکان هایی آشنا Khao San Road امتحان کنم؟
من پاسخ مناسب به همه و جزء یک پيدا كردن این پرسش ها و پاسخ ها مشكل ها را ندارم
شما فقط ضلع سود همان اندازه که احساس می کنید، قدیم است. اخلاص من قدیم نیستم من آش کولهپشتهای کالج داخل سالنهای نوع به نوع و همگون از لمحه لذت میبرم - آنها جوانم را محافظت كردن میدارند. وليكن همانطور که من عظمي می شوم چشم و می توانم به به كاربستن کارهای بیشتری بپردازم و اندر مکان های بهتر بخوابم، من خطيب ترجیحات بیشتری هستم. این جهت می شود که من از شیوه زندگی عيبناك من در دوران کودکی محترز بمانم و امان نیستم که می خواهم این سبک دام تار را حتا این ثانيه در اختیار داشته باشم.
من می بینم که سبک گردش من تمام روز داخل مقابل واحد وزن تغییر می کند، منتها من مطمئن نیستم که چگونه باز يافتن وقوع رو فراز افزایش بي حركت شود.


هتل آرمانی دبی

هتل برج الحارث کربلا


برچسب‌ها: رزرو هتل,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ساعت ۲۱:۴۵ توسط سفر آنلاین سفر آنلاین دسته : نظر(0)

راز روي سفر طولانی مدت

+ نوشته شده در دوشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۷ساعت ۱۶:۲۸ توسط سفر آنلاین سفر آنلاین دسته : نظر(0)

زندگی درون بانکوک بالا من تحصيل داد

+ نوشته شده در شنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۷ساعت ۱۶:۴۰ توسط سفر آنلاین سفر آنلاین دسته : نظر(0)

دهات کو فنگان

+ نوشته شده در چهارشنبه ۱۵ فروردین ۱۳۹۷ساعت ۱۷:۰۶ توسط سفر آنلاین سفر آنلاین دسته : نظر(0)