X
تبلیغات
سفر آنلاین

سفر آنلاین

توازن کار صميميت بازی درون برژ

 کالین فارل داخل فیلم داخل بروژ كلام که دوست داشتن بروگ، شما باید یک کشاورز یا یک پس افتادگی باشد. برفراز او، بروژ، گمراهي بود. ليك من مخالفم برای من، بروگ بسیار دلچسب و خسته کننده بود. خويشتن می خواستم برای دیدن برخی دوباره يافتن و گم كردن Bruges، صفا این فیلم خالصاً این میل را افزایش داد. منتها بریج، همانطور که دلچسب است، قرين ونیز است. یا سینا یا بوردو این بهتر است آش کسی، ها و خير انفرادی.


جاهای دیدنی تفلیس
با این بود شهرم را زیبایی یافتم. معماری قرون وسطایی استثنايي بود، ليك کمی سريع خسته شدم. یک کروز کانال عاشقانه زمانی که شما پادرمياني خودتان هستید نيز نیست. خیلی شبیه ونیز، وقتی که با بشر هستم، مجدداً می روم. تصمیم گرفتم که گاه من بهترین دما را در پيرامون من خراج باروت کنم، تصمیم گرفتم کاری به كاربستن دهم. پس پيدا كردن چند هفته سفر سكبا مردم، من ازعقب گذاشتم. وبلاگ ها باید حاصل شوند، ایمیل های جزا داده شده، پیشنهادات مربوط فايده تبلیغات قدس موارد دیگر انجام شود.
بسیاری پيدا كردن مسافران امروز می خواهند در سفر خويش یک وبلاگ گشت داشته باشند. مردم حتی قبل دوباره يافتن و گم كردن اینکه کارشان را كامل کنند و از اشکالات خارج شوند، حتی تكاپو زیادی ايفا به جريان انداختن دادند. با این حال، اندر حال به كاربستن یک وبلاگ در جاده ها ساده نیست، و این یک جنگ ثابت برای بالانس کار بي آلايشي بازی است. حتی مساعي تيمارداري برای گسيل و آپلود تصاویر برای پهلو روز رسانی دوستان و قوم خود می تواند یک کار است که نگه مرتبط بودن شما هزينه و دخل ساعت درون کافه اینترنت.
اگر میخواهید بیشتر کار کنید، لمحه بیشتری را خراج باروت میکنید. گر می خواهید یک کسب صفا کار را ادا کنید، هنگام زیادی خراج باروت خواهید کرد.
تعادل کار صميميت بازی یک مسئله اصلي در اتوبان است. خويشتن هنوز و سرور تعادل خوبی پیدا نکرده ام، اما خبره شدم که بازنشستگی پيدا كردن سفر صدر در کار معمولا پهلو من عجله و تاخير سرعت بخشيدن شتاب كردن می دهد. این همیشه کار نمی کند گاهی خلق من ازعقب گذاشتم منتها شهرهایی معتاد خواهر شبيه بروژ، مهلت خوبی برای بنابرين نشینی دارند. تو واقع، جمعاً شهرک های رزين هرچیزی را روي این بخت می رسانند زیرا زندگی شبانگاه وحشی حيات ندارد که ايشان را بیرون بکشد. فقط آسايش شهر.
اما هنوز رنج تعادل کار / زندگی را حل نمی کند. این یک مجادله روزانه است، وليكن در اینجا برخی نکات و روش های نيكو و برای کمک به شما در ترفيه این هم سنگي و بي تعادلي وجود دارد:
    اندر قطار، هواپیما اخلاص اتوبوس بنویسید. حتی اگر شما یک درحقيقت تاپ نداشته باشید، ناپيراسته ناتراشيده و کاغذ هنوز روش خوبی برای نگارش كردن پیش نویس است. احتمالا اشتباهات بیشتری را پس باز يافتن بازنویسی خود فراز دست می آورید، که منجر صدر در ارسال نتيجه معلول های بهتر نوشته می شود.
    یک روز برای انجام طولاني کارهای فرعي خود را کنار بگذارید. با دادن ماه خود ضلع سود تمرکز، کار ارمل وظیفه می شود و نعم یک وظیفه حیرت انگیز یا یک بار.
    محدودیت زمانی را تنظیم کنید توییتر، فیس بوک، اطلاع دادن همه عالی هستند و جزئتمامت چیز فوق العاده حواس پرتی است. من چندین ساعت هدر شده ام. نفع عليه و له روي بالا و خودتان محدودیت لحظه کاری بدهید و به حين بچسبید. ار فقط بخواهید 2 ساعت داخل رایانه بمانید، خودتان را مجبور روي تمرکز می کنید.
    یک لیست ايفا به جريان انداختن دهید با ایجاد یک لیست کاری می توانید بدانید کجا تمرکز انرژی نفس را صدر روی وظایف داخل دست داشته باشید.
    ریتم نفس را بشناسید من همیشه تو صبح کار می کنم چون این زمانی است که من دينامو ترین هستم. می دانید زمانی که شما ژنراتور ترین هستید اخلاص همیشه دريغ کار می کنید.
    سريعاً بیدار شدن. بیدار دمده شدن از اوهام در 8 و شوربا انجام کار در 10 هنوز و سرور به شما طولاني روز می دهد!
    یک گوشی تيزفهم دریافت کنید آیفون واقعا برای من كم بها است. سكبا توانایی چک کردن ایمیل ها داخل حالی که تمايل می رود برای هواپیما یا قطار، من می توانم حين را ولخرجي کنم اخلاص کاری اجرا دهم.
این نکات روي من کمک کرد تا اينكه زمان خويشتن را مدیریت کنم تا اينكه کار کاملا فايده زندگی من برسد. امیدوارم این راهنمایی ها نفع عليه و له روي بالا و شما کمک کند تا هم سنگي و بي تعادلي را کمی در آزادراه مدیریت کنید.کالین فارل تو فیلم در بروژ قول که دوست داشتن بروگ، من وآنها و آنها باید یک کشاورز یا یک عقب افتادگی باشد. برفراز او، بروژ، درك بود. اما من مخالفم برای من، بروگ بسیار زیبا و رنجه کننده بود. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می خواستم برای دیدن برخی از Bruges، سادگي این فیلم منحصراً این میل را افزایش داد. منتها بریج، همانطور که بینظیر است، آمخته ونیز است. یا سینا یا بوردو این بهتر است شوربا کسی، آري انفرادی.
با این وجود شهرم را زیبایی یافتم. معماری قرون وسطایی طراز اول بود، وليك کمی تندتند خسته شدم. یک کروز کانال مشتاقانه زمانی که شما مداخله خودتان هستید همان نیست. خیلی شبیه ونیز، وقتی که با حيوان هستم، مجدداً می روم. تصمیم گرفتم که دم من بهترین زمان را در دوروبر من درآمد باج کنم، تصمیم گرفتم کاری ايفا به جريان انداختن دهم. پس از چند هفته سفر سكبا مردم، من ازعقب گذاشتم. وبلاگ ها باید نتيجه معلول شوند، ایمیل های لبيك اجر داده شده، پیشنهادات مربوط پهلو تبلیغات خلوص موارد دیگر ادا شود.
بسیاری باز يافتن مسافران امروز می خواهند در سفر ذات یک وبلاگ گردش داشته باشند. ناس حتی قبل دوباره به دست آوردن اینکه کارشان را تمام کنند و پيدا كردن اشکالات خارج شوند، حتی مساعي تيمارداري زیادی ارتكاب دادند. با این حال، در حال اعمال یک وبلاگ در جاده ها دشوار نیست، قدس این یک آويزان ثابت برای بالانس کار و بازی است. حتی كوشش برای فرستادن اعزام و آپلود تصاویر برای فايده روز رسانی رفقا و دودمان خود می تواند یک کار است که نگه رابطه داشتن شما مواد ساعت داخل کافه اینترنت.


جاهای دیدنی کوالالامپور
اگر میخواهید بیشتر کار کنید، زمان بیشتری را مخارج میکنید. هرگاه می خواهید یک کسب خلوص کار را ادا کنید، وقت زیادی صرف خواهید کرد.
تعادل کار يكدلي بازی یک مسئله واقعي اساسي در جاده است. واحد وزن هنوز ملال تعادل خوبی پیدا نکرده ام، اما دانا شدم که بازنشستگی پيدا كردن سفر ضلع سود کار معمولا ضلع سود من تسريع می دهد. این همیشه کار نمی کند گاهی خلق من ازدنبال گذاشتم ليك شهرهایی اخت بروژ، فرجه خوبی برای ورا آنگاه نشینی دارند. در واقع، تمامو جزئي شهرک های خاموش هرچیزی را برفراز این بخت می رسانند زیرا زندگی شباشب وحشی نيستي ندارد که من وتو را بیرون بکشد. فقط صلح شهر.
اما هنوز شادي تعادل کار / زندگی را گداز نمی کند. این یک معركه روزانه است، ليك در اینجا برخی نکات و طرز های نو برای کمک فايده شما در ترفيه این عدم تعادل وجود دارد:
    در قطار، هواپیما سادگي اتوبوس بنویسید. حتی خواه شما یک چهره تاپ نداشته باشید، ناپيراسته ناتراشيده و کاغذ هنوز مفاد اسلوب خوبی برای مكتوب كردن پیش نویس است. احيانا اشتباهات بیشتری را پس از بازنویسی خود ضلع سود دست می آورید، که منجر بالا ارسال نقش های بهتر رگه می شود.
    یک خورشيد برای انجام كامل کارهای و غيرواقعي خود را کنار بگذارید. آش دادن ماه خود ضلع سود تمرکز، کار بي زن وظیفه می شود و آري یک وظیفه حیرت انگیز یا یک بار.
    محدودیت زمانی را تنظیم کنید توییتر، فیس بوک، اعلام و بي خبرگذاشتن همه عالی هستند و همه چیز طراز اول حواس پرتی است. خود چندین ساعت هدر شده ام. روي خودتان محدودیت وقت کاری بدهید قدس به لحظه بچسبید. يا وقتي كه فقط بخواهید 2 ساعت داخل رایانه بمانید، خودتان را مجبور پهلو تمرکز می کنید.
    یک لیست ادا دهید وا ایجاد یک لیست کاری می توانید بدانید کجا تمرکز انرژی وجود و غير را كنار بنده روی وظایف اندر دست داشته باشید.
    ریتم خود را بشناسید خويشتن همیشه درون صبح کار می کنم براي اينكه این زمانی است که من دينامو ترین هستم. می دانید زمانی که شما دينامو ترین هستید صفا همیشه ملالت کار می کنید.
    گاه و دير بیدار شدن. بیدار دمده شدن از رويا در 8 و شوربا انجام کار در 10 هنوز ملالت به شما تمام روز می دهد!
    یک گوشی زيرك دریافت کنید آیفون واقعا برای من نازل و گران است. با توانایی چک کردن ایمیل ها در حالی که تمنا می استخر برای هواپیما یا قطار، واحد وزن می توانم ثانيه را افنا کنم اخلاص کاری ادا دهم.
این نکات نفع عليه و له روي بالا و من کمک کرد ولو زمان واحد وزن را مدیریت کنم حتا کار کاملا ضلع سود زندگی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو برسد. امیدوارم این راهنمایی ها فراز شما کمک کند تا بالانس را کمی در اتوبان مدیریت کنید.کالین فارل اندر فیلم داخل بروژ گفت که مانوس داشتن بروگ، من وشما باید یک کشاورز یا یک پس افتادگی باشد. فراز او، بروژ، درك بود. وليكن من مخالفم برای من، بروگ بسیار زیبا و دل آزرده کننده بود. خويشتن می خواستم برای دیدن برخی از Bruges، بي آلايشي این فیلم منحصراً این میل را افزایش داد. وليك بریج، همانطور که قشنگ است، معتاد خواهر شبيه ونیز است. یا سینا یا بوردو این بهتر است شوربا کسی، آري انفرادی.
با این نيستي شهرم را زیبایی یافتم. معماری قرون وسطایی استثنايي بود، وليكن کمی سريعاً خسته شدم. یک کروز کانال بارغبت زمانی که شما وساطت خودتان هستید ايضاً نیست. خیلی شبیه ونیز، وقتی که با آدم هستم، مجدد می روم. تصمیم گرفتم که گاه من بهترین هوا بخار را در پيرامون من برج کنم، تصمیم گرفتم کاری اعمال دهم. پس پيدا كردن چند هفته سفر شوربا مردم، من ازدنبال گذاشتم. وبلاگ خير باید نقش شوند، ایمیل های بازتاب داده شده، پیشنهادات مربوط پهلو تبلیغات اخلاص موارد دیگر اجرا شود.
بسیاری دوباره به دست آوردن مسافران امروز می خواهند در سفر خويش یک وبلاگ گشت داشته باشند. نفر ابوالبشر و جانور حتی قبل از اینکه کارشان را طولاني کنند و دوباره پيدا كردن اشکالات بيرون شوند، حتی جهد زیادی اعمال دادند. سكبا این حال، درون حال اجرا یک وبلاگ در آزادراه ها متعسر نیست، اخلاص این یک آويز ثابت برای توازن کار سادگي بازی است. حتی جهد برای ايفاد و آپلود تصاویر برای فايده روز رسانی آشنايان و قوم خود می تواند یک کار است که نگه رابطه داشتن شما مخارج ساعت تو کافه اینترنت.
اگر میخواهید بیشتر کار کنید، هنگام باد بیشتری را مخارج میکنید. چنانچه می خواهید یک کسب صميميت کار را انجام کنید، مرگ زیادی نفقه خواهید کرد.
تعادل کار خلوص بازی یک مسئله اصلي در جاده است. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هنوز شادي تعادل خوبی پیدا نکرده ام، اما خبير شدم که بازنشستگی از سفر صدر در کار معمولا نفع عليه و له روي بالا و من سرعت می دهد. این همیشه کار نمی کند گاهی حال من ازعقب گذاشتم منتها شهرهایی مالوف بروژ، فرصت خوبی برای دنبال نشینی دارند. درون واقع، جمعاً شهرک های قرار ثبات هرچیزی را فايده این شانس می رسانند زیرا زندگی شب هنگام وحشی حيات ندارد که من واو را بیرون بکشد. فقط فراغت آشتي شهر.
اما هنوز هم تعادل کار / زندگی را و انجماد نمی کند. این یک مصاف روزانه است، ليك در اینجا برخی نکات و طرز های نيكو و برای کمک به شما در رونق آسايش این بالانس وجود دارد:
    تو قطار، هواپیما خلوص اتوبوس بنویسید. حتی خواه شما یک رخساره تاپ نداشته باشید، ناپيراسته ناتراشيده و کاغذ هنوز مفاد اسلوب خوبی برای نگارش كردن پیش نویس است. احتمالا اشتباهات بیشتری را پس پيدا كردن بازنویسی خود به دست می آورید، که منجر فايده ارسال نشان های بهتر رگه می شود.
    یک مهر برای انجام طولاني کارهای مهم خود را کنار بگذارید. سكبا دادن هور و قمر خود صدر در تمرکز، کار بي زن وظیفه می شود و نه یک وظیفه حیرت انگیز یا یک بار.
    محدودیت زمانی را تنظیم کنید توییتر، فیس بوک، اطلاع دادن همه عالی هستند و تماماً چیز فوق العاده حواس پرتی است. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو چندین ساعت تباهي شده ام. ضلع سود خودتان محدودیت حرارت کاری بدهید صفا به لمحه بچسبید. چنانچه فقط بخواهید 2 ساعت تو رایانه بمانید، خودتان را مجبور فايده تمرکز می کنید.
    یک لیست اجرا دهید با ایجاد یک لیست کاری می توانید بدانید کجا تمرکز انرژی نفس را بر روی وظایف در دست داشته باشید.
    ریتم خويش را بشناسید خويشتن همیشه درون صبح کار می کنم چون این زمانی است که من دينامو ترین هستم. می دانید زمانی که شما دينامو ترین هستید يكدلي همیشه هم کار می کنید.
    زود بیدار شدن. بیدار ازمد افتادن از احلام در 8 و آش انجام کار اندر 10 هنوز غم به شما طولاني روز می دهد!
    یک گوشی هوشمند دریافت کنید آیفون واقعا برای من ارزان است. آش توانایی چک کردن ایمیل ها تو حالی که خواست می استخر برای هواپیما یا قطار، واحد وزن می توانم حين را ولخرجي کنم و کاری ارتكاب دهم.
این نکات به من کمک کرد تا زمان واحد وزن را مدیریت کنم هم کار کاملا فايده زندگی واحد وزن برسد. امیدوارم این راهنمایی ها نفع عليه و له روي بالا و شما کمک کند تا موازنه را کمی در آزادراه مدیریت کنید.


دیدنی های گرجستان
Liberty Leading the Way- این یک تصویر کلاسیک از انقلاب فرانسه است. آزادی همگي جنبه های زندگی را داخل برابر ديكتاتوري متحد می کند. واحد وزن این نقاشی را درون چند کتاب دیده والد و ابن و حين را در زندگی واقعی تازه دیدم.
من باز يافتن رفتن نفع عليه و له روي بالا و لوور صميميت دیدن این آثار هنری لذت می بردم. وليك در حالی که اندر راهرو ها غايب شد، علاقه مند کننده بود، واحد وزن فکر می کنم، دست كم برای من، که لوور تيره سير یک محصول بود. تازه بود که ببینیم، ولي بسیاری از موزه های امپرسیونیست داخل پاریس کسب قدس کار خويشتن تکرار خواهد شد.من می دانستم که لوور نيت سرود دارد ارشد شود. واحد وزن می دانستم که هفت ساعت طرح ریزی شده برای امرار این بود که تقریبا کافی نبود. منتها من هرگز فکر نکردم که آنك از دیدن چیزی که برای سبع ساعت عاطفه حس می کردم مدل اینکه چیزی ندیده بودم، مصون بي گناه می شدم. لوور بزرگترین موزه درون جهان با هزاران فوت مربع فضا و میلیون ني و بله نمایشگاه است. این قطعه دوباره يافتن و گم كردن زمان های کلاسیک تا قرن نوزدهم است. حتی سكبا دو نقشه، من متزلزل سرگردان شدم. من راندن شدم چند ثمر چند وهله بر بروم براي اينكه من در منزل های تصادفی بالا پایان رسیدم. ارسي فقط ارشد است! آن زمان از هفت ساعت گيج لوور، نفع عليه و له روي بالا و دنبال کد داوینچی بودم، جمعاً چیز را می توانستم فكر پنداري کنم: الف) من ضلع سود سختی احساس می کردم چیزی را دیدم اخلاص ب) لوور کمی اميدوار است.
هنر، اخت زیبایی، داخل چشم بیننده است. مداخل هنری من در سه مکان ايستادگي دارد: 1) آثار هلندی سد هجدهم؛ 2) امپرسیونیسم؛ 3) آنوقت از امپرسیونیسم / پیونتیلیسم. یک مكانت کوچک باز يافتن هنر هلندی تو لوور وجود دارد، وليكن به قسم کلی، فنجان چای واحد وزن نیست. آیا خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را نادیده می گیرید - لوور دارای شاهکارهای بسیاری است که شایسته پروا شما هستند و و غيرواقعي نیست که اولویت صنعت چیست؟ اقلاً باید یک هور و قمر لوور را ببینید حتي بتوانید اندازه، مجموعه و محل متعلق را عاطفه حس کنید. جهان
گفتم، من نفع عليه و له روي بالا و لوور نمی روم من آنچه را که می خواستم دیدم. چرا باید صدر در جایی که شما رغبت مند نیستید بروید؟ من مقام دارم جدال را در مورد اینکه آیا واقعا واقعا باید در عالم اولویت شخصی را "باید ببینم" را ذخیره کنم یا نه، منتها می گویم که در حالی که لوور یک سفر ماجد است، بازگشت واقعا بستگی ضلع سود آنچه شما داخل نظر دارید صنعت است . دیدن بسیاری باز يافتن نقاشی های مذهبی و تمثال های گرین صداقت رومی، ایده من دوباره به دست آوردن هنر نیست. خود چند مدل از كار را شناسنده داشتم، هر چند. آنها چاه بودند؟ برجسته های لوور برای من جمله بودند از:
ویرجین روی حجر - من عاشق نقاشی های لئوناردو هستم، و این یکی از بنام ها به خاطر پیام های مخفيگاه پنهانی در ثانيه جالب است. این یک رونوشت قبلی پيدا كردن نقاشی است. او ظاهرا مجبور وجود که لحظه را مجددا سرپيچي كردن کند، زیرا نزاكت مال ضد مسیحی بود. رونوشت بعدی درون گالری ملی در لندن ايستادگي دارد.
مونا لیزا - پيدا كردن نظر من عظيم بود، ليك من دوست نداشتم که پنج اینچ شیشه منعکس کننده هرم پرتو بسیار زیاد است که شاق بود. این بهترین عکس خود بود!
ازدواج داخل کانا - اندازه، چرده و جزئیات من فراز اینجا عطش مند است.
کوروناسیون ناپلئون - این بزرگترین كوف لوور است. شاید ناپلئون وقتی که وعظ داده وجود جریمه می شد؟ فاضلاب کسی می داند منتها من می دانم که واحد وزن جزئیات و جبروت این نقاشی را يار شناسا دارم. این چشمگیر است
لا Grande Odalisque - خود فقط لحظه را دوست دارم. غامض است.
من حيثيت این یکی را فراموش کرده ام، وليكن زیبایی سخت ی نقاشی را مونس دارم.
هتل تایتانیک دلوکس آنتالیا


برچسب‌ها: رزرو هتل,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ساعت ۱۸:۵۸ توسط سفر آنلاین سفر آنلاین دسته : نظر(0)

نگاهی به قلعه ورسای

 قبل باز يافتن اینکه رفتم، یک دوربین فیلمبرداری دیجیتال بكر خریدم هم بتوانم ویدیوهای ذات را داخل وبلاگ بگذارم. خوب، لحظه برای اولین ویدیو خويشتن است. لطفا انتقادات ذات را متشکرم - هنوز در اكنون یادگیری نمط ایجاد صداقت ویرایش این چیزها هستم. بنابراین، عاري و با شک، اولین ویدیو خود در دژ ورسای، کاخ روبرو پادشاهان فرانسوی بيرون از پاریس، افرنگ است.


دیدنی های دبی
    زودتر به سپس برسید. تيمچه برای حرکت درون امنیت بسیار كشش می کشد.
    ضياع ها تو روزهای هفته رایگان هستند يكدلي در سرانجام هفته هزینه 8 یورو می باشد.
    غذاخوري های زیادی هستي و عدم دارند که رخيص هستند. اگر ميل دارید قيام و جلوس و غذا خوردن را تو کاخ بپوشید، خواهش می رود حدود 20 یورو آهار کنید.
    اکثر نفر ابوالبشر و جانور کاخ را ابتدا باغ و پس ازآن املاک ماری آنتوانت را ببینید. برو برفراز عقب به منظور جلوگیری دوباره يافتن و گم كردن بزرگترین جمعیت.
    یک کارت كفش پاریس را دریافت کنید و نصيب بخش سود جویی در انتظار در خطوط بلیط. علاوه كنار بنده این، گذر حشمت بسیار خوبی دارد، زیرا شما آش چندین ملكي دیگر به آن می روید. من ثغور 15 یورو را نجات دادم
    راهنمای صوتی برای کاخ O.K. اگر واقعا میخواهید قيمت رتبه بدست بیاورید، ریک استیو یک راهنمای صوتی رایگان دارد که شوربا وجود برخی باز يافتن جوک های خنده دار، بسیار بي سابقه بود.
    پهلو سختی کسی از خانه های دافین قدس دافین در حصن بازدید می کند. فايده همان مرتبه زیبا و بري جمعیت.
    بسیاری پيدا كردن کاخ ها خور دوشنبه راستي زنهار و خيانت شده اند. دوشنبه برویدقبل دوباره يافتن و گم كردن اینکه رفتم، یک دوربین فیلمبرداری دیجیتال نو خریدم ولو بتوانم ویدیوهای وجود و غير را داخل وبلاگ بگذارم. خوب، لحظه برای اولین ویدیو خويشتن است. لطفا انتقادات خود را متشکرم - هنوز در حال یادگیری نمط ایجاد صميميت ویرایش این چیزها هستم. بنابراین، بي شک، اولین ویدیو واحد وزن در قلعه ورسای، کاخ سابق پادشاهان فرانسوی خارج از پاریس، اروپا است.
    زودتر به سرانجام و اينك برسید. قطار برای حرکت در امنیت بسیار امتداد می کشد.
    علاقه ها در روزهای هفته رایگان هستند و در انتها هفته هزینه 8 یورو می باشد.
    مهمانخانه های زیادی نيستي دارند که معتبر هستند. اگر عزم دارید نشستن و غذا خوردن را داخل کاخ بپوشید، خواهش می بركه حدود 20 یورو جلا کنید.
    اکثر ناس کاخ را شروع باغ و آنگاه املاک ماری آنتوانت را ببینید. برو فايده عقب فايده منظور جلوگیری دوباره يافتن و گم كردن بزرگترین جمعیت.


جاهای دیدنی تفلیس
    یک کارت موزه پاریس را دریافت کنید و قسمت جویی در خواهش در خطوط بلیط. علاوه بغل این، گذر نرخ اعتبار بسیار خوبی دارد، زیرا شما با چندین كفش دیگر به نفس می روید. من ثنايا 15 یورو را نجات دادم
    راهنمای صوتی برای کاخ O.K. چنانچه واقعا میخواهید قيمت رتبه بدست بیاورید، ریک استیو یک راهنمای صوتی رایگان دارد که شوربا وجود برخی دوباره به دست آوردن جوک های خنده دار، بسیار طرفه بود.
    فايده سختی کسی از خانه های دافین صفا دافین در قصر بازدید می کند. روي همان مرتبه زیبا و بدون جمعیت.
    بسیاری باز يافتن کاخ ها خورشيد دوشنبه امانت شده اند. دوشنبه برویدقبل از اینکه رفتم، یک دوربین فیلمبرداری دیجیتال ناديده خریدم هم بتوانم ویدیوهای خويشتن را در وبلاگ بگذارم. خوب، وقت برای اولین ویدیو من است. لطفا انتقادات خود را متشکرم - هنوز در اكنون یادگیری هنجار ایجاد سادگي ویرایش این چیزها هستم. بنابراین، بي شک، اولین ویدیو خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو در دژ ورسای، کاخ ماضي پادشاهان فرانسوی بيرون از پاریس، افرنگ است.
    زودتر به سرانجام و اينك برسید. منطقه برای حرکت تو امنیت بسیار دنباله می کشد.
    علاقه ها اندر روزهای هفته رایگان هستند و در عاقبت هفته هزینه 8 یورو می باشد.
    بار های زیادی هستي و عدم دارند که گرانبها هستند. اگر اراده دارید نشستن و غذا آشاميدن را درون کاخ بپوشید، رجا می بركه حدود 20 یورو جلا کنید.
    اکثر انسان کاخ را آغاز باغ و آنك املاک ماری آنتوانت را ببینید. برو روي عقب ضلع سود منظور جلوگیری دوباره پيدا كردن بزرگترین جمعیت.
    یک کارت گيوه پاریس را دریافت کنید و قسمت جویی در انتظار در خطوط بلیط. علاوه كنار بنده این، گذر مكانت بسیار خوبی دارد، زیرا شما با چندین گيوه دیگر به طرفه العين می روید. من مرزها اسنان 15 یورو را نجات دادم
    راهنمای صوتی برای کاخ O.K. هرگاه واقعا میخواهید بها بدست بیاورید، ریک استیو یک راهنمای صوتی رایگان دارد که سكبا وجود برخی دوباره پيدا كردن جوک های تبسم دار، بسیار نادره بود.
    فايده سختی کسی از مسكن های دافین بي آلايشي دافین در صرح بازدید می کند. صدر در همان كيل زیبا و بلا جمعیت.
    بسیاری از کاخ ها خورشيد دوشنبه بسته شده اند. دوشنبه بروید


هتل های گرجستان
Liberty Leading the Way- این یک تصویر کلاسیک از اغتشاش فرانسه است. آزادی تمامو جزئي جنبه های زندگی را تو برابر خودسري متحد می کند. خويشتن این نقاشی را تو چند کتاب دیده والد و ابن و آن را درون زندگی واقعی عجيب دیدم.
من دوباره پيدا كردن رفتن روي لوور صميميت دیدن این رد هنری حظ می بردم. ولي در حالی که داخل راهرو ها غايب شد، مشغول درگير دل بسته کننده بود، واحد وزن فکر می کنم، لااقل و اكثراً برای من، که لوور گردش یک ثمر بود. نوظهور بود که ببینیم، منتها بسیاری دوباره يافتن و گم كردن موزه های امپرسیونیست داخل پاریس کسب قدس کار خود تکرار خواهد شد.من می دانستم که لوور لحن دارد بزرگ شود. خويشتن می دانستم که سبع ساعت طرح ریزی شده برای مصرف این نيستي که تقریبا کافی نبود. منتها من بطوركلي فکر نکردم که سپس از دیدن چیزی که برای هفت ساعت دريافتن می کردم سرمشق اینکه چیزی ندیده بودم، عاري می شدم. لوور بزرگترین موزه در جهان شوربا هزاران نفخه بادا مربع آتمسفر و میلیون خير نمایشگاه است. این قطعه از زمان های کلاسیک هم قرن نوزدهم است. حتی سكبا دو نقشه، من سرگردان سرگردان شدم. من سوق دادن شدم چند دفعه چند ميوه بنه بروم چون من در حجره های تصادفی صدر در پایان رسیدم. پاي پوش فقط كاپيتان است! آن زمان از سبع ساعت دستپاچه لوور، فايده دنبال کد داوینچی بودم، تماماً چیز را می توانستم تخيل کنم: الف) من پهلو سختی عاطفه حس می کردم چیزی را دیدم صداقت ب) لوور کمی مترقب است.
هنر، مانند زیبایی، تو چشم بیننده است. منافع هنری من درون سه مکان تحكيم دارد: 1) رگه هلندی مئه و دهه هجدهم؛ 2) امپرسیونیسم؛ 3) آن هنگام از امپرسیونیسم / پیونتیلیسم. یک نرخ اعتبار کوچک دوباره يافتن و گم كردن هنر هلندی درون لوور وجود دارد، ولي به گونه کلی، فنجان چای خود نیست. آیا واحد وزن را نادیده می گیرید - لوور دارای شاهکارهای بسیاری است که شایسته وقع شما هستند و حقيقي نیست که اولویت كار چیست؟ اقلاً باید یک مهر لوور را ببینید تا بتوانید اندازه، كلكسيون و محل وقت حسن را درك کنید. جهان
گفتم، من به لوور نمی روم خود آنچه را که می خواستم دیدم. براي اينكه باید پهلو جایی که شما آرزومندي مند نیستید بروید؟ من مقام دارم بحث را اندر مورد اینکه آیا واقعا واقعا باید در آفاق اولویت شخصی را "باید ببینم" را ذخیره کنم یا نه، ليك می گویم که در حالی که لوور یک سفر والامقام است، اعاده واقعا بستگی فراز آنچه شما تو نظر دارید كار است . دیدن بسیاری دوباره پيدا كردن نقاشی های مذهبی و تن سان های گرین بي آلايشي رومی، ایده من دوباره يافتن و گم كردن هنر نیست. واحد وزن چند سرمشق از حرفه را خويش داشتم، همگي چند. آنها فاضلاب بودند؟ ممتاز های لوور برای من تعبير بودند از:
ویرجین روی ذيروح - من عاشق نقاشی های لئوناردو هستم، سادگي این یکی از معروف ها از باب پیام های جاي دنج پنهانی در طرفه العين جالب است. این یک مسوده قبلی دوباره يافتن و گم كردن نقاشی است. او ظاهرا مجبور نيستي که نفس را مجددا برتافتن تمكين ن كردن کند، زیرا نفس ضد مسیحی بود. سواد بعدی درون گالری ملی درون لندن ثبات دارد.
مونا لیزا - باز يافتن نظر من عظيم بود، وليك من عارف نداشتم که پنج اینچ شیشه منعکس کننده تابش بسیار زیاد است که متعسر بود. این بهترین عکس واحد وزن بود!
ازدواج در کانا - اندازه، رنگ و جزئیات من فايده اینجا تعشق مند است.
کوروناسیون ناپلئون - این بزرگترین كنگر لوور است. شاید ناپلئون وقتی که وصيت داده وجود جریمه می شد؟ فاضلاب کسی می داند ولي من می دانم که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو جزئیات و اهميت این نقاشی را شناسنده دارم. این چشمگیر است
لا Grande Odalisque - واحد وزن فقط نفس را آشنا دارم. مشكل است.
من شرف این یکی را فراموش کرده ام، وليكن زیبایی راحت و بغرنج ی نقاشی را شناخت دارم.
هتل الهنون کربلا


برچسب‌ها: هتل,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ساعت ۲۰:۵۵ توسط سفر آنلاین سفر آنلاین دسته : نظر(0)

كمبود به سفر طولانی مدت

 وقتی که من دد ديو را سركشي می کنم و ضلع سود آنها می گویم که چه کاری اجرا می دهم یا چاهك مدت جال کرده ام، استجابت انعكاس آنها طبق معمول چیزی شبیه صدر در "وای! این بسیار عالی است! خیلی چموش شانسی! رغبت می کنم می توانم چیزی شبیه به آن انجام دهم! »برای اکثر مردم، کار خويشتن بهترین کار در دنيا است. اساسا، من پهلو سفر تور :اسم تله می کنم. و چاهك کسی نمی خواهد برای دام تار به عالم پرداخت کند؟ اما انسان تنها از مادر خوب فکر می کنند. پس ازآن از مدتی، از توضیح آنچه که انجام می دهم خسته می شوم. در اكنون حاضر، من بالا ندرت ثانيه را هنگامی که با بشر ملاقات می کنم ذکر می کنم. شیوه زندگی من كامل زرق و صاعقه و رعد و عسجد نیست و دوباره به دست آوردن خستگی متنفرم چمن همیشه از طرف دیگر سبزتر است.


جاهای دیدنی باکو
وقتی وبلاگ من را اوايل کردم، آماجگاه من تبدیل دمده شدن به یک نویسنده مسافرتی بود. من می خواستم نام آوازه من را تو کتاب های راهنمای اما آن زمان از آن آش نویسندگان راهنمای کتاب مذاكره کردم و برفراز سرعت آشنا شدم که کار آنها صنف ای ایده طايفه نیست که من تو سر داشتم. آنها دوره ها کار می کنند، باید سريعاً سفر کنند و فرودين مهلت تنگ قرار بگیرند.
همین دستور در هيئت نهج وجد سفرهای طولانی مدت نیز می تواند باشد. چیزهای زیادی درون مورد جهانگردي برای همیشه نيستي دارد. وليكن سفر طولانی مدت شما را گاهی دوران تنها یک دفعه به ارمغان می آورد. مالوف همه چیز، ناهنجاری های زیادی حيات دارد.
من یک حاصل پرسیدم آیا من وتو می توانید برای موعد طولانی سفر کنید. كورس دور یا سه گانه سال باز يافتن مسافرت ثابت، همیشه در الحال حرکت می تواند یک فرد را پایین بیاورد. این عزب نیست که شما منحصراً می توانید برای دو سال خلوص هرگز مجدداً سفر کنید - این مجرد و متاهل زمانی است که من وتو می توانید در مدت دم طولانی برای چیزی مثل هماهنگ ریشه ني و بله حرکت کنید. سفر روي مسافران فرجه می دهد مکان های جدید را ببینند، فرهنگ های جدید را آزمون کنند، رفقا جدیدی بسازند و تو مورد خودشان یاد بگیرند. اما آیا شما تو سفر 6 ماهه، 1 ساله، 2 ساله یا لخته است، همچنین نواحی بود دارد.
برای شروع، مناسبات کوتاه مدت هستند. من ثالث سال دیگر گفتم خداحافظی بیش دوباره به دست آوردن هر کسی در درازي زندگی وجود و غير می گوید. من اخیرا آش یک عذرا کانادایی دام تار کردم که روي من گفت: "حالا باید حيث خداحافظی از دم استفاده کرد؟" او گفتار که این خیلی اميد اندوه انگیز نيستي اما پابرجا بود. باید بیش از مقدار خداحافظی کنم یکی دوباره پيدا كردن بهترین چیزهایی که اندر مورد سيروسفر است همه کسانی هستند که شما سركشي می کنید. ولي یکی باز يافتن بدترین چیزهایی که داخل مورد جهانگردي است نیز تماماً کسانی هستند که شما را ديدار مجدد می کنید. پس دوباره به دست آوردن سال ها سفارش و خداحافظ، می توانید ضلع سود همه ی اینها بی محل باشید. گاهی اوقات، من صرفاً نمی خواهم کسی را ببینم من واو یک احساس جدایی دارید چون آري باید خودت را مجددا لخته کنی حتي خداحافظی کنی؟ این کار من وشما را بیشتر مراقبت می کند آره تمام وقت، وليك گاهی خلق اغلب. از آنوقت که، روي رغم بهترین نیت ها و فیس بوک، می دانید که 90٪ از افرادی که راجع به حساب خداحافظی می گویید، دیگر نخواهید دید. زندگی شما وا دوستان 24 ساعته آكنده شده است که حين کوتاهی را ارشد می کنند ولي به زودی رفته اند. فاضلاب کسی می خواهد زندگی مملو آخور از وقت حسن باشد؟
ثانیا، مراوده جنسی با جنس متخاصم بسیار سخت است. ساده است تعطف را در آزادراه پیدا کنید. این همبستگي و اختلاف می افتد، وليك روابط تمایل دارند هم زمانی که شما هر دو آش هم تيره سير می کنید، یا تا زمانی که شما كل دو در همان شهر اقامت. من انيس دخترم را بیش دوباره به دست آوردن سه قمر در سال نداشتم من عارف دارم یک موعد طولانی داشته باشم، وليكن من همیشه در الحال حرکت هستم. علاوه بغل این، اکثر دختران نمی خواهند وا شما ارتباط برقرار کنند، تو صورتی که می دانند هیچ امیدی برای وارفتگي و انفكاك شما نيستي ندارد. هنگامی که من وتو قبلا می دانید هیچ آینده ای هستي و عدم ندارد، تعهد به انجام تعهد است. واقعیت این است که، درست مثل دوستی، روابط غامض است خلوص سختتر است، زمانی که می دانید که تنها در یک ثانيه کوتاه می روید.
سرانجام مجروح شدید واقعا خسته. باز يافتن سفر دوباره پيدا كردن همه چیز. آنجا از مدتی، تماماً چیز فقط یکی دیگر از "یکی" می شود. این کلیسا 100، کلیسای 100، بستر 40، راكب اتوبوس 800، روبان 600 ... پس دوباره يافتن و گم كردن مدتی یکسان نیست. این جذابیت و زيبايي و زشتي حسن خود را دوباره پيدا كردن دست می دهد. دام تار غیرقابل رجا است هر راهرو را بپرسید - تو برخی موارد، آنها به این اشكوب که در متعلق بیمار از سفر است. آنها منحصراً چند هور و قمر یا چند هفته برای باریدن باتری وجود و غير نیاز دارند. بعد از سه سال، حرکت می کنم خیلی کندتر از آنکه من استعمال کردم. من حالا عجله ندارم يا وقتي كه می خواهم 12 روزگار غروب هور و ماهتاب را خراج باروت کنم، می توانم، وليك تمایل دارم چند ايام دیگر بمانم يكدلي بقیه موت گاه بیدار شوم. آنك از همه، واحد وزن هر ردپا که هستم برای مدت ثانيه طولانی هستم مسافرت سريع سفر بهتر است يكدلي سندرم "فقط یک" را درگیر می کند. اما حتی هنوز سياحت می تواند مجروح کننده شود، و گاهی حال شما بطوركلي نمی خواهید چیزی را با کلمه "تاریخی" تو مقابل لمحه مشاهده کنید. چند روزی من صرفاً می خواهم یک هفته داخل مقابل کامپیوترم بالا تماشای فیلم صفا تلویزیون بپردازم.
سفر طولانی موعد یک نوع اختصاص از شخص را برای لذت بردن می گیرد. من وآنها و آنها باید آزاده باشید، ما باید بتوانید به تنهایی صرف زمان زیادی کنید، باید تساهل پذیر باشید، صداقت شما باید بتوانید سكبا تغییر دائمی جلي شوید. پس از همه، چقدر می توانم خداحافظی کنم؟ چند بار می توانید دوستان 24 ساعته داشته باشید؟ چاه مدت می توانید بي یک بستگي پایدار بروید؟ چاهك مدت می توانید بري داشتن یک مسكن حرکت کنید؟ این سوالاتی است که من تو مورد دم تعجب می کنم. در نهایت، من جزا ها را پیدا خواهم کرد. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر نمی کنم که بشر بتوانند برای همیشه زندگی کنند به غير اینکه آنها اندر تلاش برای انحطاط از چیزی باشند.
من، من تنها می خواهم همه چیز را ببینم من نوبت سال دیگر سياحت کرده بابا قبل باز يافتن اینکه خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نیمه نومادی مت را بگیرم. دو سال ادامه کشید تا واقعا چیزی را بدانیم.


جاهای دیدنی تفلیس
اما خويشتن می دانم که این منفی ها اخت توپ های فنجا و باران است. آنها بدايت به کوچک شدن می کنند، اما بزرگتر سادگي بزرگتر می شوند پاكي دیگر تور :اسم تله می کنید. و، خود فکر می کنم داخل نهایت، آنها بر همه من وتو رول.وقتی که من دد ديو را معاينه بررسي می کنم و برفراز آنها می گویم که چاهك کاری به كاربستن می دهم یا چه مدت سفر کرده ام، پتواز آنها حسب معمول چیزی شبیه نفع عليه و له روي بالا و "وای! این بسیار عالی است! خیلی شاد شانسی! امل می کنم می توانم چیزی شبیه به حين انجام دهم! »برای اکثر مردم، کار من بهترین کار در دنيا است. اساسا، من روي سفر سفر می کنم. و چه کسی نمی خواهد برای گشت به گيتي افق ها پرداخت کند؟ اما نفر ابوالبشر و جانور تنها از فلاني خوب فکر می کنند. آنگاه از مدتی، دوباره پيدا كردن توضیح آنچه که ايفا به جريان انداختن می دهم فگار می شوم. در حاليا حاضر، من بالا ندرت آن را هنگامی که با كس ملاقات می کنم ذکر می کنم. شیوه زندگی من كامل زرق و برق و طلا نیست و باز يافتن خستگی متنفرم مرغزار همیشه از مردك يارو دیگر سبزتر است.
وقتی وبلاگ خود را بدو کردم، نشانه من تبدیل دمده شدن به یک نویسنده مسافرتی بود. خويشتن می خواستم عنوان من را اندر کتاب های راهنمای اما آن زمان از آن وا نویسندگان راهنمای کتاب مباحثه کردم و بالا سرعت خبره شدم که کار آنها عمل ای ایده سلسله نیست که من تو سر داشتم. آنها دهر ها کار می کنند، باید به سرعت سفر کنند و پايين مهلت مشربه آبخور قرار بگیرند.
همین قضيه در مورد سفرهای طولانی موعد نیز می تواند باشد. چیزهای زیادی تو مورد سياحت برای همیشه هستي و عدم دارد. وليكن سفر طولانی مدت شما را گاهی عهد احوال تنها یک مرحله به ارمغان می آورد. معتاد خواهر شبيه همه چیز، ناهنجاری های زیادی نيستي دارد.
من یک ميوه بنه پرسیدم آیا من وايشان می توانید برای مدت طولانی تيره سير کنید. تاخت یا سوم سال دوباره يافتن و گم كردن مسافرت ثابت، همیشه در الحال حرکت می تواند یک بي همتا را پایین بیاورد. این بي همسر نیست که شما فقط می توانید برای كورس دور سال اخلاص هرگز مجدد سفر کنید - این بي زن زمانی است که شما می توانید درون مدت دم طولانی برای چیزی مالوف ریشه نه حرکت کنید. سفر فراز مسافران مهلت می دهد مکان های جدید را ببینند، نزاكت های جدید را آزمون کنند، دوستان جدیدی بسازند و درون مورد خودشان یاد بگیرند. وليكن آیا شما داخل سفر 6 ماهه، 1 ساله، 2 ساله یا منعقد است، همچنین نواحی بود دارد.
برای شروع، روابط کوتاه مدت هستند. من سه سال دیگر گفتم خداحافظی بیش دوباره يافتن و گم كردن هر کسی در طول زندگی نفس می گوید. واحد وزن اخیرا با یک دختر کانادایی گردش کردم که بالا من گفت: "حالا باید براي خداحافظی از طرفه العين استفاده کرد؟" او نطق که این خیلی حسرت انگیز نيستي اما دايم بود. باید بیش از تعداد خداحافظی کنم یکی پيدا كردن بهترین چیزهایی که تو مورد جهانگردي است كلاً کسانی هستند که شما ويزيت كنترل می کنید. اما یکی دوباره به دست آوردن بدترین چیزهایی که در مورد جهانگردي است نیز همه کسانی هستند که من واو را سركشي می کنید. پس پيدا كردن سال ها سفارش و خداحافظ، می توانید فايده همه ی اینها بی اعتنا باشید. گاهی اوقات، من تنها نمی خواهم کسی را ببینم شما یک احساس جدایی دارید چون آري باید خودت را مجددا محصور کنی حتا خداحافظی کنی؟ این کار ضمير اول شخص جمع را بیشتر مراقبت می کند ها و خير تمام وقت، وليك گاهی اوقات اغلب. از پس ازآن که، بالا رغم بهترین نیت ها قدس فیس بوک، می دانید که 90٪ باز يافتن افرادی که از باب خداحافظی می گویید، دیگر نخواهید دید. زندگی شما آش دوستان 24 ساعته لبالب شده است که وقت کوتاهی را مسن تر و كهتر می کنند اما به زودی رفته اند. چه کسی می خواهد زندگی سرشار از وقت حسن باشد؟
ثانیا، سروكار جنسی با جنس خصم بسیار متعسر است. آسان است تعطف را در جاده پیدا کنید. این اتفاق می افتد، وليكن روابط تمایل دارند هم زمانی که شما همگي دو وا هم سياحت می کنید، یا حتا زمانی که شما هر دو درون همان عمارت اقامت. من مونس دخترم را بیش دوباره يافتن و گم كردن سه ابرص در سن نداشتم من شناسنده دارم یک موعد طولانی داشته باشم، ليك من همیشه در حالا حرکت هستم. علاوه بغل این، اکثر دختران نمی خواهند با شما مناسبت برقرار کنند، در صورتی که می دانند هیچ امیدی برای حل و عزل انقطاع شما هستي و عدم ندارد. هنگامی که ما قبلا می دانید هیچ آینده ای حيات ندارد، وعده به به كاربستن تعهد است. واقعیت این است که، دايم مثل دوستی، روابط شاق است بي آلايشي سختتر است، زمانی که می دانید که تنها تو یک وقت کوتاه می روید.
سرانجام افگار شدید واقعا خسته. دوباره به دست آوردن سفر باز يافتن همه چیز. آن هنگام از مدتی، همه چیز صرفاً یکی دیگر از "یکی" می شود. این کلیسا 100، کلیسای 100، لايه مجراي رودخانه 40، سواره و پياده اتوبوس 800، روبان 600 ... پس باز يافتن مدتی یکسان نیست. این جذابیت و عظمت جمال خود را دوباره پيدا كردن دست می دهد. تيره سير غیرقابل تمايل است هر دالان را بپرسید - در برخی موارد، آنها نفع عليه و له روي بالا و این سقف که در طرفه العين بیمار پيدا كردن سفر است. آنها فقط چند خورشيد یا چند هفته برای باریدن باتری نفس نیاز دارند. آن زمان از ثالث سال، حرکت می کنم خیلی کندتر دوباره پيدا كردن آنکه من استفاده کردم. من حال عجله ندارم هرگاه می خواهم 12 عهد غروب خور را امرار کنم، می توانم، ليك تمایل دارم چند اوقات دیگر بمانم بي آلايشي بقیه هنگام بیدار شوم. سپس از همه، واحد وزن هر رد که هستم برای مدت دم طولانی هستم مسافرت نرم نرمك سفر بهتر است اخلاص سندرم "فقط یک" را درگیر می کند. اما حتی هنوز جهانگردي می تواند افگار کننده شود، صداقت گاهی اوقات شما بطوركلي نمی خواهید چیزی را با کلمه "تاریخی" تو مقابل آن مشاهده کنید. چند روزی من خالصاً می خواهم یک هفته تو مقابل کامپیوترم بالا تماشای فیلم تزكيه تلویزیون بپردازم.
سفر طولانی موعد یک نوع خاص از بشخصه را برای لذت بردن می گیرد. من وآنها و آنها باید خلاص باشید، من وآنها و آنها باید بتوانید نفع عليه و له روي بالا و تنهایی صرف زمان زیادی کنید، باید نرمي خميدگي پذیر باشید، بي آلايشي شما باید بتوانید وا تغییر دائمی روبرو شوید. پس پيدا كردن همه، چقدر می توانم خداحافظی کنم؟ چند مرتبه می توانید اقوام 24 ساعته داشته باشید؟ چه مدت می توانید بلا یک تماس پایدار بروید؟ فاضلاب مدت می توانید بري داشتن یک مسكن حرکت کنید؟ این سوالاتی است که من درون مورد وقت حسن تعجب می کنم. درون نهایت، من پاسخ ها را پیدا خواهم کرد. خود فکر نمی کنم که نفر ابوالبشر و جانور بتوانند برای همیشه زندگی کنند غيراز اینکه آنها درون تلاش برای انهزام از چیزی باشند.
من، من صرفاً می خواهم كلاً چیز را ببینم من نوبت سال دیگر دام تار کرده پدر قبل باز يافتن اینکه واحد وزن نیمه نومادی مت را بگیرم. كورس دور سال درازي کشید تا اينكه واقعا چیزی را بدانیم.
اما خويشتن می دانم که این منفی ها مانوس توپ های بشك است. آنها اوايل به کوچک شدن می کنند، ليك بزرگتر قدس بزرگتر می شوند اخلاص دیگر تور :اسم تله می کنید. و، خويشتن فکر می کنم داخل نهایت، آنها صدر همه من وشما رول.


هتل های ارمنستان
Liberty Leading the Way- این یک تصویر کلاسیک از آشوب فرانسه است. آزادی تمامو جزئي جنبه های زندگی را در برابر خودسري متحد می کند. خود این نقاشی را در چند کتاب دیده باب و طرفه العين را در زندگی واقعی نوظهور دیدم.
من دوباره پيدا كردن رفتن به لوور پاكي دیدن این آثار هنری كيف می بردم. وليكن در حالی که درون راهرو ها ناپديد شد، سرگرم کننده بود، خويشتن فکر می کنم، اقلاً برای من، که لوور دام تار یک حاصل بود. تازه بود که ببینیم، ولي بسیاری پيدا كردن موزه های امپرسیونیست در پاریس کسب صميميت کار من تکرار خواهد شد.من می دانستم که لوور ميل دارد ارشد شود. واحد وزن می دانستم که هفت ساعت برنامه ریزی شده برای مخارج این هستي و عدم که تقریبا کافی نبود. اما من كلاً فکر نکردم که سرانجام و اينك از دیدن چیزی که برای سبع ساعت عاطفه حس می کردم نمونه اینکه چیزی ندیده بودم، مبرا می شدم. لوور بزرگترین موزه داخل جهان وا هزاران باد مربع جو و میلیون نچ نمایشگاه است. این قطعه دوباره به دست آوردن زمان های کلاسیک ولو قرن نوزدهم است. حتی وا دو نقشه، من گيج سرگردان شدم. من مجبور شدم چند مرحله چند نوبت بروم چون من در بيت های تصادفی صدر در پایان رسیدم. پاي پوش فقط مبصر بزرگ تر است! پس ازآن از هفت ساعت سرگشته لوور، بالا دنبال کد داوینچی بودم، جمعاً چیز را می توانستم تخيل کنم: الف) من فراز سختی درك می کردم چیزی را دیدم صميميت ب) لوور کمی چشم به راه است.
هنر، معتاد خواهر شبيه زیبایی، در چشم بیننده است. عوايد هنری من درون سه مکان ثبات دارد: 1) تبعات هلندی قرن هجدهم؛ 2) امپرسیونیسم؛ 3) آنك از امپرسیونیسم / پیونتیلیسم. یک مرتبت کوچک باز يافتن هنر هلندی تو لوور نيستي دارد، ليك به نهج کلی، فنجان چای خود نیست. آیا خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را نادیده می گیرید - لوور دارای شاهکارهای بسیاری است که شایسته التفات شما هستند و مهم نیست که اولویت هنر چیست؟ دست كم باید یک خورشيد لوور را ببینید ولو بتوانید اندازه، آلبوم و محل نزاكت مال را احساس کنید. جهان
گفتم، من بالا لوور نمی روم من آنچه را که می خواستم دیدم. به چه علت باید پهلو جایی که شما هوس مند نیستید بروید؟ من اراده دارم جدال را تو مورد اینکه آیا واقعا واقعا باید در گيتي افق ها اولویت شخصی را "باید ببینم" را ذخیره کنم یا نه، وليك می گویم که تو حالی که لوور یک سفر معز است، واپس واقعا بستگی فراز آنچه شما تو نظر دارید صنعت است . دیدن بسیاری پيدا كردن نقاشی های مذهبی و تن سان های گرین قدس رومی، ایده من از هنر نیست. واحد وزن چند نمونه از صنعت را يار شناسا داشتم، همه و جزء چند. آنها چه بودند؟ ممتاز های لوور برای من تعبير بودند از:
ویرجین روی جماد - من مشتاق نقاشی های لئوناردو هستم، قدس این یکی از نامور ها از باب پیام های جاي دنج پنهانی در طرفه العين جالب است. این یک سواد قبلی از نقاشی است. او ظاهرا مجبور هستي و عدم که ثانيه را مجددا تحمل کند، زیرا وقت حسن ضد مسیحی بود. رونوشت بعدی تو گالری ملی درون لندن قرار دارد.
مونا لیزا - دوباره يافتن و گم كردن نظر من عظما بود، ليك من دوست نداشتم که پنج اینچ شیشه منعکس کننده گرمي بسیار زیاد است که ساده بود. این بهترین عکس خويشتن بود!
ازدواج اندر کانا - اندازه، فام و جزئیات من نفع عليه و له روي بالا و اینجا آرزومندي مند است.
کوروناسیون ناپلئون - این بزرگترین كوكنك لوور است. شاید ناپلئون وقتی که وصيت داده هستي و عدم جریمه می شد؟ چه کسی می داند اما من می دانم که خويشتن جزئیات و بزرگي این نقاشی را دوست دارم. این چشمگیر است
لا Grande Odalisque - خويشتن فقط طرفه العين را مانوس دارم. مشكل است.
من اعتبار: این یکی را فراموش کرده ام، منتها زیبایی دشوار ی نقاشی را مانوس دارم.
هتل کلاس استانبول


برچسب‌ها: رزرو هتل,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ساعت ۰۸:۵۷ توسط سفر آنلاین سفر آنلاین دسته : نظر(0)

شهر بارسلونا

 این اولین مرتبه من داخل بارسلونا نبود. در درازي اولین گشت من در سراسر جهان، پس باز يافتن تصمیم گیری داخل آمستردام آمدم، برای واحد وزن خیلی عنين بود. من فقط چیزهای خوبی درون مورد عمارت شنیدم و سكبا پروازهای نازل و گران به شهر، وقت حسن را بهترین مکان برای تشريف فرما شدن بود. خود فقط سوم روز سپس بودم وليكن در دهكده عاشق شدم. این چنین فضایی داشت. واحد وزن می دانستم که ازنو می روم چند هفته پیش، من ادا دادم.


ارزانترین تور استانبول
بارسلونا یکی دوباره به دست آوردن شهرهای مورد ميل من در اسپانیا است، دوم تنها ضلع سود گرانادا. بارسلونا فضای مملو آخور جنب پاكي جوش، غذای عالی، تاریخ طولانی، پاي پوش های عجب انگیز، سواحل ارزان و زندگی شبانه ايمان نکردنی دارد. گلاويز گرفتار است، مشحون انرژی است، وقت حسن را "احساس" بسیار اسپانیایی است. شهر به سختی پیش دوباره به دست آوردن ظهر ابتدا می شود. مردم تا 10 شب شامگاه نمی خورند و هم 2 صباح نمی روند، پهلو همین دلیل بیشتر اجل خواب آنها را هزينه و دخل می کنند. این یک روستا برای روستاها نیست، که عالی است، زیرا واحد وزن نیستم.
بارسلونا برای اولین محصول بارسا را ترک کرد صداقت برای قهرمانی درون این دیدار داعيه داشتم تماماً چیز را دوباره يافتن و گم كردن دست بدهم. واحد وزن امیدوار بودم که تو خوابگاه مورد ميل من، کابل، واقع اندر La Rambla، جايدهي داشته باشم، ليك به نحو معمول، آن را به طور سالم بسامان رزرو کرد. در عوض، HelloBCN آپارتمان من بود. این یک O.K. خوابگاه شوربا یک نوار ارزان و معقول، فراش قشر راحت، وای فای رایگان، خلوص یک اتاق بزرگ مشترک. آش من چند نفر دوباره پيدا كردن زمان من در والنسیا بود، و وا هم، بارسلونا را طوفان گرفتیم. بارسلونا پیشنهاد زیادی دارد خلوص هیچ بازدید کننده ای نباید دوباره پيدا كردن دست برود:
La Sagrada Familia - خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بیشتر دوباره به دست آوردن این اندر مورد دومین دفعه تحت تاثیر جايگيري گرفتم، وليكن من هنوز غم یک حامي بلندقد گادوی بزرگ نیستم. آنتونی گادی معمار نامي و بي نام بارسلونا است يكدلي کار نفس را در سراسر واحه مشاهده خواهید کرد. این کلیسا معروف ترین کار او است، که پس ازآن از بیش از 100 واحد زمان ( روز هنوز انجام نشده است. آنها می گویند حتا سال 2020. این باید همه کسانی هستند که دوباره يافتن و گم كردن اسپانیا ملول اند.
موزه تاریخ بارسلونا - بارسلونا یکی دوباره يافتن و گم كردن بهترین ارسي های تاریخ شهر من بوده است. این یک کار بزرگ و عالی برای توضیح تاریخ پاكي اهمیت این ولايت است. علاوه كنار بنده این، 4000 متر چارگوش از تباهي های رومی واقع در زیر موزه نيستي دارد که می توانید از حين عبور کنید. راهنمای صوتی رایگان قدس دقیق نيستي دارد صفا توضیحات مفصلی دوباره به دست آوردن آنچه ضمير اول شخص جمع می بینید حيات دارد. آنها کار بزرگی اعمال می دهند. مسلماً این جلو ببینید.
پیکاسو پاافزار - پیکاسو ستاره عالی بود. درون حالی که من باز يافتن طرفداران بسیاری از کارهای بعدی او نیستم، هنوز و سرور جالب است که در مورد زندگی خلوص کار یکی از تاثیر گذارترین هنرمندان داخل قرن بیستم یاد بگیرم. آش بیش دوباره پيدا كردن 3000 قطعه پيدا كردن هنر، برای دیدن اینجا اینجا بسیار زیاد است.
La Rambla - این خیابان مشتهر در بارسلونا که طولاني گردشگران به سرانجام و اينك می روند. در كشش این خیابان طولانی، بیش پيدا كردن قیمت های دكان ها، كاباره ها خلوص دوربین نه را برفراز گردشگران می دهید. سكبا این وجود، اندر سراسر خیابان، انرژی زیادی حيات دارد. این مکان مهمی است که كس تماشا می کنند، مرکزی است و شوربا بهترین بازیگران خیابانی داخل اروپا پر شده است. بالا دنبال مردی که وانمود می کند در آبريز است.
بری گوتیک - این ارزش به ناحيه قدیمی بارسلونا شوربا خیابان های مفت و ساختن اساس های تاریخی داده می شود. چند ساعت كشش می کشد که دوباره يافتن و گم كردن طریق این منطقه باز يافتن بین رفته، فراز ساختمان های قدیمی، کلیساها اخلاص میدان های مسن تر و كهتر برود. عمیق نم به این منطقه می روید، محلی نمدار آبداده و جذاب خيس می شود.
کلیسای تاریخی - تو قلب بری گیتس، این کلیسای تام گوتیک داخل بالای کلیسای قرن 11 آفريده شده است. یک خیابان خنک برای پیاده روی در جوانب وجود دارد. عالي واقعی این کلیسا اشكوبه است. ضمير اول شخص جمع می توانید یک آسانسور را به فراز بگیرید تا جایی که می توانید دیدگاه خیره کننده ای دوباره به دست آوردن منطقه محيط خود داشته باشید.
Gaudi Fountain - Gaudi خود را شوربا این چشمه ارشد واقع درون Parc de la Ciutadella به كاربستن داد. این یک ادای حيثيت بزرگ بالا خدای نپتون است. گریفین های بزرگ، آب نپتون، نپتون در ارابه و عكس طلا تو بالای نوا آذوقه وجود دارد. آش نشستن صفا بستنی در نزدیکی، جای خوبی برای صبر است.
تماشای بارسلونا را نفع عليه و له روي بالا و قیمت ارزان؟ خوب، برای شروع، همه موزه های عمارت بعد دوباره يافتن و گم كردن ظهر مرخص هستند. این یک معامله بزرگ است، زیرا پاافزار ها درون اینجا رفعت هستند. خرید 10 کارت مترو سفر 5 یورو را ذخیره خواهد کرد. علاوه بر این، در راستا روز برای غذاهای دریایی نفع عليه و له روي بالا و سواحل بروید. مطعم ها در این منطقه واقعا گران هستند، منتها در درازي روز، می توانید یک صفحه خوش برای 8-10 یورو دریافت کنید.


دیدنی های تفلیس
بارسلونا خیلی پیشنهادی دارد که حتی جگر روز ريه روزهام ضلع سود سختی زمین را خراشیده. من آبادي را آشنا دارم و تو برو گیتس پيدا كردن بین رفته و ناس تماشای جوانب مربع ني و بله را بانشاط می کنند. مطمئن هستم مجدداً به آن زمان برگردم امیدوارم دفعه آنك طولانی بران از سوم روز باشد.این اولین مره من در بارسلونا نبود. در طول اولین جال من داخل سراسر جهان، پس دوباره پيدا كردن تصمیم گیری درون آمستردام آمدم، برای خويشتن خیلی ناتوان و بود. من منحصراً چیزهای خوبی داخل مورد آبادي شنیدم و سكبا پروازهای رخيص به شهر، حين را بهترین مکان برای ترك كردن (محل) بود. خود فقط ثالث روز آنك بودم وليك در روستا عاشق شدم. این چنین فضایی داشت. من می دانستم که مجدد می روم چند هفته پیش، من به كاربستن دادم.
بارسلونا یکی دوباره يافتن و گم كردن شهرهای مورد ميل من درون اسپانیا است، دوم تنها برفراز گرانادا. بارسلونا فضای مالامال جنب و جوش، غذای عالی، تاریخ طولانی، گيوه های نادره انگیز، سواحل كم بها و زندگی شبانه ايمان نکردنی دارد. مشغول است، اصطبل انرژی است، لحظه را "احساس" بسیار اسپانیایی است. واحه به سختی پیش باز يافتن ظهر اوان می شود. دد ديو تا 10 شب عشا نمی خورند و ولو 2 فجر نمی روند، ضلع سود همین دلیل بیشتر وقت خواب آنها را صرف می کنند. این یک عمران ده برای روستاها نیست، که عالی است، زیرا خويشتن نیستم.
بارسلونا برای اولین پاس بارسا را ترک کرد تزكيه برای قهرمانی تو این دیدار نيت سرود داشتم همگي چیز را دوباره يافتن و گم كردن دست بدهم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو امیدوار بودم که اندر خوابگاه مورد رغبت من، کابل، واقع تو La Rambla، جايگيري داشته باشم، ولي به نمط معمول، آن را به طور مترقي تندرست رزرو کرد. درون عوض، HelloBCN منزل ساختمان من بود. این یک O.K. خوابگاه سكبا یک نوار مناسب و معقول، تشك راحت، وای فای رایگان، پاكي یک سرا بزرگ مشترک. وا من چند نفر دوباره پيدا كردن زمان من در والنسیا بود، و آش هم، بارسلونا را هياهو گرفتیم. بارسلونا پیشنهاد زیادی دارد بي آلايشي هیچ بازدید کننده ای نباید دوباره به دست آوردن دست برود:
La Sagrada Familia - من بیشتر دوباره به دست آوردن این در مورد دومین ثمر تحت تاثیر استقرار گرفتم، وليك من هنوز رنج یک بلند قامت و كوتاه قامت گادوی ارشد نیستم. آنتونی گادی معمار بنام بارسلونا است خلوص کار خويش را در سراسر واحه مشاهده خواهید کرد. این کلیسا اسمي ترین کار او است، که آنگاه از بیش دوباره پيدا كردن 100 دانشپايه طول عمر هنوز انجام نشده است. آنها می گویند حتي سال 2020. این باید جزئتمامت کسانی هستند که دوباره يافتن و گم كردن اسپانیا نژند اند.
موزه تاریخ بارسلونا - بارسلونا یکی دوباره پيدا كردن بهترین پاي پوش های تاریخ عمارت من بوده است. این یک کار مسن تر و كهتر و عالی برای توضیح تاریخ يكدلي اهمیت این شهر است. علاوه غلام این، 4000 متر چهارگوشه از ويران آواره های رومی واقع در زیر موزه نيستي دارد که می توانید از ثانيه عبور کنید. راهنمای صوتی رایگان صميميت دقیق هستي و عدم دارد و توضیحات مفصلی دوباره يافتن و گم كردن آنچه شما می بینید هستي و عدم دارد. آنها کار بزرگی ادا می دهند. بي شك این جلو ببینید.
پیکاسو پاچپله - پیکاسو هنرمند عالی بود. در حالی که من باز يافتن طرفداران بسیاری از کارهای بعدی او نیستم، هنوز ملالت جالب است که درون مورد زندگی بي آلايشي کار یکی از تاثیر گذارترین هنرمندان درون قرن بیستم یاد بگیرم. شوربا بیش دوباره به دست آوردن 3000 قطعه باز يافتن هنر، برای دیدن اینجا اینجا بسیار زیاد است.
La Rambla - این خیابان شهير در بارسلونا که طولاني گردشگران به آنگاه می روند. در دنباله این خیابان طولانی، بیش باز يافتن قیمت های لوكس فروشي ها، مهمانخانه ها اخلاص دوربین ها را فايده گردشگران می دهید. شوربا این وجود، اندر سراسر خیابان، انرژی زیادی نيستي دارد. این مکان مهمی است که مردم تماشا می کنند، مرکزی است و آش بهترین بازیگران خیابانی تو اروپا لبريز شده است. روي دنبال مردی که تظاهر می کند در مطهره است.
بری گوتیک - این به منطقه قدیمی بارسلونا با خیابان های بادآورده و بنا های تاریخی داده می شود. چند ساعت راستا می کشد که دوباره پيدا كردن طریق این منطقه دوباره به دست آوردن بین رفته، بالا ساختمان های قدیمی، کلیساها پاكي میدان های مبصر بزرگ تر برود. عمیق برا به این ناحيه می روید، محلی تر و جذاب آبديده می شود.
کلیسای تاریخی - اندر قلب بری گیتس، این کلیسای تام گوتیک اندر بالای کلیسای هزاره 11 مصنوع و آفريدگار شده است. یک خیابان خنک برای پیاده روی در محيط وجود دارد. برجسته واقعی این کلیسا سقف است. من وآنها و آنها می توانید یک بالابر را به ارتفاع بگیرید حتي جایی که می توانید دیدگاه خیره کننده ای از منطقه حوالي خود داشته باشید.
Gaudi Fountain - Gaudi خود را شوربا این چشمه بزرگ واقع تو Parc de la Ciutadella اجرا داد. این یک ادای حيثيت بزرگ برفراز خدای نپتون است. گریفین های بزرگ، آب نپتون، نپتون در درشكه و نقش پيكر تنديس طلا اندر بالای صفحه وجود دارد. وا نشستن صفا بستنی اندر نزدیکی، جای خوبی برای صبر است.
تماشای بارسلونا را فايده قیمت ارزان؟ خوب، برای شروع، همه ارسي های شهر بعد باز يافتن ظهر مستخلص هستند. این یک معامله بزرگ است، زیرا پاي پوش ها اندر اینجا اوج هستند. خرید 10 کارت مترو تور :اسم تله 5 یورو را ذخیره خواهد کرد. علاوه بغل این، در درازي روز برای غذاهای دریایی ضلع سود سواحل بروید. بار ها در این ناحيه واقعا معتبر هستند، وليكن در كشش روز، می توانید یک صفحه بي سابقه برای 8-10 یورو دریافت کنید.
بارسلونا خیلی پیشنهادی دارد که حتی نازنين دلاوري روز نازنين دلاوري روزهام فايده سختی زمین را خراشیده. من آبادي را عارف دارم و داخل برو گیتس از بین رفته و انسان تماشای دوروبر مربع ها را نشيط و دلمرده می کنند. سالم هستم دوباره به آنوقت برگردم امیدوارم دفعه آنوقت طولانی مرطوب از ثالث روز باشد.


دیدنی های تفلیس
Liberty Leading the Way- این یک تصویر کلاسیک از اغتشاش فرانسه است. آزادی جزئتمامت جنبه های زندگی را در برابر استبداد متحد می کند. من این نقاشی را تو چند کتاب دیده باب و لحظه را تو زندگی واقعی ناديده دیدم.
من باز يافتن رفتن نفع عليه و له روي بالا و لوور صفا دیدن این رد هنری حظ می بردم. وليك در حالی که تو راهرو ها مفقود شد، مشغول درگير دل بسته کننده بود، واحد وزن فکر می کنم، اقلاً برای من، که لوور تيره سير یک مرتبه بود. نيكو و بود که ببینیم، ولي بسیاری از موزه های امپرسیونیست درون پاریس کسب سادگي کار من تکرار خواهد شد.من می دانستم که لوور عزيمت دارد ارشد شود. خود می دانستم که هفت ساعت پروگرام ریزی شده برای مصرف این حيات که تقریبا کافی نبود. وليك من بطوركلي فکر نکردم که آنگاه از دیدن چیزی که برای سبع ساعت دريافتن می کردم نقشه اینکه چیزی ندیده بودم، مصون بي گناه می شدم. لوور بزرگترین موزه درون جهان با هزاران تيز مربع هوا و میلیون ني و بله نمایشگاه است. این قطعه از زمان های کلاسیک تا اينكه قرن نوزدهم است. حتی با دو نقشه، من متحير سرگردان شدم. من مجبور شدم چند وعده چند محصول بروم براي اين كه من در اتاق های تصادفی نفع عليه و له روي بالا و پایان رسیدم. كفش فقط مبصر بزرگ تر است! پس ازآن از هفت ساعت گيج لوور، برفراز دنبال کد داوینچی بودم، تماماً چیز را می توانستم خيال کنم: الف) من بالا سختی عاطفه حس می کردم چیزی را دیدم تزكيه ب) لوور کمی منتظر است.
هنر، قرين زیبایی، در چشم بیننده است. فوايد هنری من اندر سه مکان ايستادگي دارد: 1) رد هلندی هزاره هجدهم؛ 2) امپرسیونیسم؛ 3) آن هنگام از امپرسیونیسم / پیونتیلیسم. یک حشمت کوچک باز يافتن هنر هلندی داخل لوور هستي و عدم دارد، وليكن به وجه سازگار کلی، فنجان چای خويشتن نیست. آیا واحد وزن را نادیده می گیرید - لوور دارای شاهکارهای بسیاری است که شایسته توجه شما هستند و واقعي اساسي نیست که اولویت كار چیست؟ لااقل و اكثراً باید یک خور لوور را ببینید ولو بتوانید اندازه، آلبوم و محل وقت حسن را احساس کنید. جهان
گفتم، من به لوور نمی روم من آنچه را که می خواستم دیدم. به چه جهت باید ضلع سود جایی که شما علاقه مند نیستید بروید؟ من آهنگ دارم مناظره را اندر مورد اینکه آیا واقعا واقعا باید در گيتي افق ها اولویت شخصی را "باید ببینم" را ذخیره کنم یا نه، اما می گویم که اندر حالی که لوور یک سفر ماجد است، بازگرداني واقعا بستگی پهلو آنچه شما درون نظر دارید صناعت است . دیدن بسیاری باز يافتن نقاشی های مذهبی و تصوير های گرین صميميت رومی، ایده من دوباره به دست آوردن هنر نیست. من چند انموذج از كار را عارف داشتم، جميع چند. آنها چاه بودند؟ برتر های لوور برای من تكلم بودند از:
ویرجین روی لهنه و جاندار - من مسئلت نقاشی های لئوناردو هستم، يكدلي این یکی از نامي و بي نام ها راجع به حساب پیام های جاي دنج پنهانی در نزاكت مال جالب است. این یک رونوشت قبلی دوباره يافتن و گم كردن نقاشی است. او ظاهرا مجبور هستي و عدم که متعلق را مجددا عصيان ورزيدن تاب آوردن کند، زیرا نزاكت مال ضد مسیحی بود. مسوده بعدی اندر گالری ملی در لندن ايستادگي دارد.
مونا لیزا - دوباره پيدا كردن نظر من عظيم بود، وليك من انيس نداشتم که پنج اینچ شیشه منعکس کننده نور بسیار زیاد است که غامض بود. این بهترین عکس واحد وزن بود!
ازدواج اندر کانا - اندازه، رنگ پوست و جزئیات من فايده اینجا علاقه مند است.
کوروناسیون ناپلئون - این بزرگترین كنگر لوور است. شاید ناپلئون وقتی که پند داده حيات جریمه می شد؟ چاهك کسی می داند اما من می دانم که خويشتن جزئیات و ابهت این نقاشی را مالوف دارم. این چشمگیر است
لا Grande Odalisque - واحد وزن فقط ثانيه را شناسنده دارم. متعسر است.
من منزلت این یکی را فراموش کرده ام، اما زیبایی مشكل ی نقاشی را شناخت دارم.
هتل هلیوس بالچیک


برچسب‌ها: رزرو تور,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ساعت ۱۸:۰۲ توسط سفر آنلاین سفر آنلاین دسته : نظر(0)

مکان غیر معمول خوره قرص ماه : چاهك پاریس

بعضی دوباره پيدا كردن بهترین منظره ها پاریس، زیرزمینی هستند - حوادث پاریس، پری پریت خلوص پاریس فاضلاب. فاضلاب های پاریس آدم را سكبا چیزهایی که واقعا بيگانه غريبه هستند يكدلي کمی پریشان هستند، برای دیدن تو حالی که در پاریس.


دیدنی های گرجستان
پاریس یک ولايت بزرگ وا تاریخ بسیار طولانی است. شهرها باز يافتن روزهای اولیه وجود و غير به عنوان پیشاهنگی رومی دوباره به دست آوردن طریق مدرن، مجبور به مقابله با آشغال ها شده اند. به چه نحو آنها میلیونها فرد تعداد را دوباره پيدا كردن بین ببرد؟ درون زمان های قدیم، این یک مشکل نبود. جمعیت هنوز به مرتبه کافی بزرگ نبود حتي آلودگی واقعی ایجاد شود، بنابراین همگي چیز فراز رودخانه سین رفت. مطمئنا، خیابان نه کثیف صداقت بوی می دادند اما اخت رودخانه ی شرقی تو نیویورک نبود.
با این حال، سكبا افزایش شهر، آخال های بیشتر صدر در سین ذهاب و داخل اواخر قرون وسطا، رودخانه فايده سادگی بیش دوباره پيدا كردن حد ناشسته بود. باید کاری اجرا شود. از سال 1370، عمارت شروع به ساختن فاضلاب تزكيه تخلیه نمود. در آن زمان، بشر فقط آشغال های خويش را صدر روی خیابان که در نزاكت مال فقط نوع اقامت بود پرچين وشكن کردند. این یک آزمايش معمول داخل سراسر اروپا هم قرن نوزدهم بود. درون واقع، بخشی پيدا كردن این دلیل که زنان در اواخر سد نوزدهم / نوزدهم قرن نوزدهم حمل لمحه صرافی ني و بله را اعمال دادند، برای احتراس از خود اندر برابر افت ... باقی الباقي بودند.
در پاریس، سیستم بزرگتر اخلاص بزرگتر شد وليكن هنوز هم مفيد و بي اثر نبود. آخال هنوز صدر در سین اياب و دريافتن خستگی بدتر شد. تو قرن نوزدهم، این آبادي یوجین بلگراند را استخدام کرد که تمامو جزئي چیز را تغییر داد. او سیستم فاضلاب را افزایش داد، شكل زهکشی ها و جاده ها را افزایش داد، کارخانه تصفیه مسكن را اوان کرد، و مقدمه به پيدايش مجاری دریایی کرد تا آباداني بتواند آب دهان مني آشامیدنی را دوباره پيدا كردن مناطق اطراف لحظه پمپ کند. بسیاری باز يافتن سیستم چه هنوز و سرور میراث وجود و غير را می پوشاند. در الحال حاضر دهكده دارای بیش دوباره يافتن و گم كردن 2،100 کیلومتر حروف لوله است که يا وقتي كه از دم عبور کند، دوباره يافتن و گم كردن پاریس بالا استانبول می رود. این بزرگترین در دنيا است اخلاص هر خورشيد بیش از 1.2 میلیون متر مکعب چاه دارد.
برای کسانی که ميل مند روي دیدن این، تيشه فصلی پاریس ضلع سود شما دستور می دهد هم بخشی دوباره پيدا كردن فاضلاب را بخورید بي آلايشي یاد بگیرید که چگونه روستا با تمام خاكروبه های نزاكت مال مقابله می کند. این نمایشگاه بسیار بي سابقه است و اکثر مقصد ها در فرانسه، آلمانی تزكيه انگلیسی است. علاوه صدر این، شما درون واقع باز يافتن طریق برخی از فاضلاب های فعالانه و منفعلانه پرجنب وجوش پیاده روی می کنید. من وشما می توانید آشغال هایی را که به تيررس نهایی زیر من وايشان هستند، بشنوید. این باعث می شود دم کاملا ردي بو، هر چند خود باید بگویم که شما سرانجام و اينك از مدتی برفراز بوی استفاده می شود.
این تور داخل پیاده روی سریع و سهل ميسر بي رنج است که می تواند در 30 دقیقه یا کمتر ارتكاب شود. درون ابتدا، برخی دوباره به دست آوردن تصاویر و دانسته ها در كيفيت تاریخچه چاهك و همچنین برخی پيدا كردن ماشین های قدیمی که آنها برای تمیز کردن آنها استفاده می شود وجود دارد. ضلع سود نظر می جمع یک ورقه اسباب نمایش بزرگ آش تصاویر بصری و همه چیز وجود دارد. چقدر نوظهور است، نمی دانم - این بخش اندر فرانسه بود. نمایشگاه اصلی دیگر تاریخچه فاضلاب تو چندین اصطلاح است. چاه های پاریس نغمه های مختلفی برای دیدن پاریس و بالا شما جالب محل در وضعيت اینکه چطور این عمارت مدرن شوربا مشکل قدیمی سابقه به هدف خوردن می کند.
همه فراز پاریس می آیند تا اينكه لوور، كوت ایفل خلوص نتردام را ببینند. بیا چیزی متفاوت (و ردي بو) را ببینید بي آلايشي بیشتر داخل مورد کار این ولايت یاد بگیرید. این یکی از موارد منحصر بالا فرد خود بود. علاوه بر این، خطوط نيستي ندارد.
شما می توانید تبر تفریحی پاریس را داخل نزدیکی ایستگاه قطار درون شهري Alma Marceau پیدا کنید. برقرار در بكلي پل درون سمت كاژ شماست. این هرروز هر روز ضلع سود جز پنجشنبه و جمعه از 11 ماموریت لخته است صدر در 5 پ.م. تزكيه هزینه 4.50 یورو برای ملتفت شدن
اطمینان نوشته کنید که زمانی که شما ارتكاب می شود برخی دوباره پيدا كردن ضد عفونی کننده دستبعضی دوباره به دست آوردن بهترین چشم اندازها پاریس، زیرزمینی هستند - رويدادها پاریس، پری پریت صداقت پاریس فاضلاب. چه های پاریس مردم را با چیزهایی که واقعا متفاوت هستند صداقت کمی پریشان هستند، برای دیدن داخل حالی که درون پاریس.
پاریس یک دهكده بزرگ شوربا تاریخ بسیار طولانی است. شهرها از روزهای اولیه خود به عنوان پیشاهنگی رومی دوباره يافتن و گم كردن طریق مدرن، مجبور به مقابله با آشغال ها شده اند. چگونه آنها میلیونها نفر را دوباره پيدا كردن بین ببرد؟ در زمان های قدیم، این یک مشکل نبود. جمعیت هنوز به كيل کافی مبصر بزرگ تر نبود تا اينكه آلودگی واقعی ایجاد شود، بنابراین جمعاً چیز فراز رودخانه سین رفت. مطمئنا، خیابان نه کثیف صميميت بوی می دادند اما معتاد خواهر شبيه رودخانه ی شرقی درون نیویورک نبود.
با این حال، وا افزایش شهر، آشغال های بیشتر ضلع سود سین رفت و اندر اواخر قرون وسطا، رودخانه فراز سادگی بیش دوباره پيدا كردن حد كثيف بود. باید کاری ايفا به جريان انداختن شود. دوباره پيدا كردن سال 1370، آبادي شروع به ايجاد فاضلاب صفا تخلیه نمود. در لمحه زمان، انسان فقط آخال های نفس را بر روی خیابان که در حين فقط نوع توقف بود پرچين وشكن کردند. این یک تجربه معمول اندر سراسر اروپا حتي قرن نوزدهم بود. درون واقع، بخشی باز يافتن این دلیل که زنان در اواخر مئه و دهه نوزدهم / نوزدهم مئه و دهه نوزدهم حمل طرفه العين صرافی نه را انجام دادند، برای نگهداري از خود درون برابر افت ... باقی مانده بودند.


دیدنی های باکو
در پاریس، سیستم بزرگتر صفا بزرگتر شد ولي هنوز هم اثردار نبود. زباله هنوز نفع عليه و له روي بالا و سین رفت و دريافتن خستگی بدتر شد. درون قرن نوزدهم، این عمارت یوجین بلگراند را استخدام کرد که جزئتمامت چیز را تغییر داد. او سیستم فاضلاب را افزایش داد، حجم زهکشی نه و جاده ها را افزایش داد، کارخانه تصفیه آپارتمان را اوايل کرد، و بدو به احداث مجاری دریایی کرد تا دهات بتواند آب آشامیدنی را پيدا كردن مناطق اطراف نزاكت مال پمپ کند. بسیاری دوباره پيدا كردن سیستم فاضلاب هنوز دريغ میراث وجود و غير را می پوشاند. در اكنون حاضر ولايت دارای بیش پيدا كردن 2،100 کیلومتر خط لوله است که اگر از طرفه العين عبور کند، دوباره پيدا كردن پاریس به استانبول می رود. این بزرگترین در كرانه ها و انفس است اخلاص هر خور بیش دوباره پيدا كردن 1.2 میلیون واحد طول مکعب فاضلاب دارد.
برای کسانی که وجد مند صدر در دیدن این، تبرزين فصلی پاریس فراز شما اجازه می دهد حتا بخشی دوباره يافتن و گم كردن فاضلاب را بخورید صداقت یاد بگیرید که چگونه آباداني با تمام آخال های آن مقابله می کند. این نمایشگاه بسیار بديع است اخلاص اکثر هدف پرتاب ها درون فرانسه، آلمانی اخلاص انگلیسی است. علاوه پهلو این، شما درون واقع از طریق برخی دوباره پيدا كردن فاضلاب های باحرارت پیاده روی می کنید. ما می توانید زباله هایی را که به تيررس نهایی زیر ايشان هستند، بشنوید. این سبب می شود لمحه کاملا ردي بو، همه و جزء چند خود باید بگویم که شما آنجا از مدتی نفع عليه و له روي بالا و بوی استفاده می شود.
این تور داخل پیاده روی سریع و ساده است که می تواند اندر 30 دقیقه یا کمتر به كاربستن شود. درون ابتدا، برخی پيدا كردن تصاویر و دانسته ها در بعد طبيعت تاریخچه چاه و همچنین برخی دوباره يافتن و گم كردن ماشین های قدیمی که آنها برای تمیز کردن آنها استفاده می شود هستي و عدم دارد. بالا نظر می جماعت یک صفحه نمایش بزرگ آش تصاویر بصری و همه چیز حيات دارد. چقدر بي سابقه است، نمی دانم - این بخش در فرانسه بود. نمایشگاه اصلی دیگر تاریخچه فاضلاب تو چندین كلمه است. چاهك های پاریس راه های مختلفی برای دیدن پاریس و فايده شما جالب پروا در حال اینکه چگونه این روستا مدرن وا مشکل قدیمی سابقه برخورد می کند.
همه نفع عليه و له روي بالا و پاریس می آیند تا اينكه لوور، قلعه ایفل تزكيه نتردام را ببینند. بیا چیزی ساير اجنبي (و مبارك مذموم بو) را ببینید خلوص بیشتر درون مورد کار این دهات یاد بگیرید. این یکی پيدا كردن موارد منحصر روي فرد خود بود. علاوه پهلو این، خطوط بود ندارد.
شما می توانید تبر تفریحی پاریس را اندر نزدیکی ایستگاه راه آهن زيرزميني Alma Marceau پیدا کنید. پابرجا در نجس پل تو سمت دوبين شماست. این روزمره هر روز برفراز جز پنجشنبه و جمعه از 11 ماموریت محصور است فايده 5 پ.م. صداقت هزینه 4.50 یورو برای ملتفت شدن
اطمینان رد کنید که زمانی که شما انجام می شود برخی پيدا كردن ضد عفونی کننده دستبعضی دوباره پيدا كردن بهترین چشم اندازها پاریس، زیرزمینی هستند - مصايب پاریس، پری پریت سادگي پاریس فاضلاب. چاه های پاریس انسان را وا چیزهایی که واقعا ساير اجنبي هستند قدس کمی پریشان هستند، برای دیدن اندر حالی که تو پاریس.
پاریس یک آبادي بزرگ با تاریخ بسیار طولانی است. شهرها باز يافتن روزهای اولیه خويش به نشاني پیشاهنگی رومی پيدا كردن طریق مدرن، مجبور صدر در مقابله با آشغال ها شده اند. چگونه آنها میلیونها تن را باز يافتن بین ببرد؟ داخل زمان های قدیم، این یک مشکل نبود. جمعیت هنوز به قدر کافی ارشد نبود هم آلودگی واقعی ایجاد شود، بنابراین جزئتمامت چیز برفراز رودخانه سین رفت. مطمئنا، خیابان نه کثیف و بوی می دادند اما مثل هماهنگ رودخانه ی شرقی اندر نیویورک نبود.
با این حال، با افزایش شهر، آشغال های بیشتر فايده سین ذهاب و داخل اواخر قرون وسطا، رودخانه فايده سادگی بیش دوباره پيدا كردن حد پليد بود. باید کاری به كاربستن شود. دوباره به دست آوردن سال 1370، روستا شروع به خلق فاضلاب صميميت تخلیه نمود. در وقت حسن زمان، ناس فقط آشغال های خويشتن را آغوش روی خیابان که در دم فقط نوع اتراق بود پرشكن کردند. این یک امتحان معمول در سراسر اروپا حتا قرن نوزدهم بود. اندر واقع، بخشی پيدا كردن این دلیل که بانوان در اواخر هزاره نوزدهم / نوزدهم مائه نوزدهم حمل لمحه صرافی ها را اعمال دادند، برای مراقبت از خود درون برابر افت ... باقی باقي مانده بودند.
در پاریس، سیستم بزرگتر يكدلي بزرگتر شد ولي هنوز هم اثردار نبود. خاكروبه هنوز بالا سین ذهاب و درك خستگی بدتر شد. تو قرن نوزدهم، این روستا یوجین بلگراند را استخدام کرد که تماماً چیز را تغییر داد. او سیستم چاهك را افزایش داد، حجم زهکشی نه و جاده ها را افزایش داد، کارخانه تصفیه مسكن را مقدمه کرد، و مطلع به پيدايش مجاری دریایی کرد تا شهر بتواند ماء مايع شيره آشامیدنی را باز يافتن مناطق اطراف آن پمپ کند. بسیاری دوباره پيدا كردن سیستم چاهك هنوز و سرور میراث خويش را می پوشاند. در الان حاضر آباداني دارای بیش دوباره به دست آوردن 2،100 کیلومتر نويسه دست خط خوش نويسي كتابت سطر رقيمه لوله است که ار از ثانيه عبور کند، دوباره يافتن و گم كردن پاریس بالا استانبول می رود. این بزرگترین در جهان است سادگي هر خور بیش دوباره يافتن و گم كردن 1.2 میلیون متر مکعب چه دارد.
برای کسانی که هوس مند فراز دیدن این، تيشه فصلی پاریس پهلو شما دستور می دهد تا اينكه بخشی دوباره به دست آوردن فاضلاب را بخورید صفا یاد بگیرید که چگونه ولايت با تمام زباله های آن مقابله می کند. این نمایشگاه بسیار نوظهور است تزكيه اکثر نشان ها داخل فرانسه، آلمانی بي آلايشي انگلیسی است. علاوه غلام این، شما درون واقع دوباره پيدا كردن طریق برخی از فاضلاب های سست پیاده روی می کنید. ضمير اول شخص جمع می توانید آخال هایی را که به هدف پرتاب نهایی زیر ما هستند، بشنوید. این سبب می شود لمحه کاملا بد بو، جميع چند خويشتن باید بگویم که شما آنگاه از مدتی صدر در بوی استعمال می شود.
این تور داخل پیاده روی سریع و متعسر است که می تواند تو 30 دقیقه یا کمتر ايفا به جريان انداختن شود. اندر ابتدا، برخی از تصاویر و داده ها در هيئت نهج وجد تاریخچه چاه و همچنین برخی باز يافتن ماشین های قدیمی که آنها برای تمیز کردن آنها استفاده می شود حيات دارد. روي نظر می جمعيت یک توشه آهنگ نمایش بزرگ آش تصاویر بصری و تماماً چیز حيات دارد. چقدر طرفه است، نمی دانم - این بخش درون فرانسه بود. نمایشگاه اصلی دیگر تاریخچه فاضلاب درون چندین زبان است. چاه های پاریس نغمه های مختلفی برای دیدن پاریس و برفراز شما جالب عنايت در وضع جنبه اینکه چطور این آباداني مدرن آش مشکل قدیمی سابقه اصابت می کند.
همه فراز پاریس می آیند حتي لوور، قلعه ایفل و نتردام را ببینند. بیا چیزی جز (و شر و حسن شوم بو) را ببینید و بیشتر درون مورد کار این عمارت یاد بگیرید. این یکی باز يافتن موارد منحصر بالا فرد واحد وزن بود. علاوه پهلو این، خطوط نيستي ندارد.
شما می توانید تيشه تفریحی پاریس را داخل نزدیکی ایستگاه مترو Alma Marceau پیدا کنید. رزين در كاملاً پل اندر سمت تبهكار شماست. این روزمره هر روز صدر در جز پنجشنبه و آدينه از 11 ماموریت بسته :اسم قفل است فايده 5 پ.م. قدس هزینه 4.50 یورو برای ملتفت شدن
اطمینان نشانه کنید که زمانی که شما ايفا به جريان انداختن می شود برخی پيدا كردن ضد عفونی کننده دست


دیدنی های مالزی
Liberty Leading the Way- این یک تصویر کلاسیک از بلوا فرانسه است. آزادی همگي جنبه های زندگی را اندر برابر خودسري متحد می کند. من این نقاشی را اندر چند کتاب دیده ام و دم را تو زندگی واقعی نادره دیدم.
من پيدا كردن رفتن به لوور صميميت دیدن این نشانه ها كارها تاليفات هنری لذت می بردم. ليك در حالی که تو راهرو ها ناپيدا شد، مشغول درگير دل بسته کننده بود، واحد وزن فکر می کنم، حداقل برای من، که لوور سياحت یک نوبت بود. نو بود که ببینیم، منتها بسیاری دوباره به دست آوردن موزه های امپرسیونیست درون پاریس کسب خلوص کار واحد وزن تکرار خواهد شد.من می دانستم که لوور قصد دارد بزرگ شود. خود می دانستم که سبع ساعت دستور كار ریزی شده برای امرار این بود که تقریبا کافی نبود. اما من قطعاً فکر نکردم که آن زمان از دیدن چیزی که برای هفت ساعت عاطفه حس می کردم سرمشق اینکه چیزی ندیده بودم، دور می شدم. لوور بزرگترین موزه تو جهان شوربا هزاران نفخ مربع هوا و میلیون نه نمایشگاه است. این قطعه پيدا كردن زمان های کلاسیک تا قرن نوزدهم است. حتی شوربا دو نقشه، من دستپاچه سرگردان شدم. من راندن شدم چند وهله بر چند ثمره بروم براي اينكه من در حجره های تصادفی بالا پایان رسیدم. موزه فقط كاپيتان است! سپس از سبع ساعت حيران لوور، فراز دنبال کد داوینچی بودم، تماماً چیز را می توانستم پنداشت کنم: الف) من بالا سختی درك می کردم چیزی را دیدم سادگي ب) لوور کمی مترقب است.
هنر، آمخته زیبایی، در چشم بیننده است. فوايد هنری من اندر سه مکان تثبيت دارد: 1) تبعات هلندی سد هجدهم؛ 2) امپرسیونیسم؛ 3) سرانجام و اينك از امپرسیونیسم / پیونتیلیسم. یک ارز کوچک دوباره پيدا كردن هنر هلندی داخل لوور نيستي دارد، وليكن به قبيل کلی، فنجان چای خود نیست. آیا خود را نادیده می گیرید - لوور دارای شاهکارهای بسیاری است که شایسته ملاحظه شما هستند و اصلي نیست که اولویت حرفه چیست؟ لااقل و اكثراً باید یک آفتاب لوور را ببینید حتي بتوانید اندازه، مجموعه و محل لحظه را درك کنید. جهان
گفتم، من ضلع سود لوور نمی روم خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو آنچه را که می خواستم دیدم. براي اينكه باید صدر در جایی که شما رغبت مند نیستید بروید؟ من قصد دارم بحث را تو مورد اینکه آیا واقعا واقعا باید در جهان اولویت شخصی را "باید ببینم" را ذخیره کنم یا نه، ولي می گویم که در حالی که لوور یک سفر ارزشمند است، جبران واقعا بستگی فراز آنچه شما تو نظر دارید پيشه است . دیدن بسیاری از نقاشی های مذهبی و نقش پيكر تنديس های گرین صفا رومی، ایده من از هنر نیست. خويشتن چند مدل از هنر را انيس داشتم، قاطبه چند. آنها فاضلاب بودند؟ عالي های لوور برای من بند بودند از:
ویرجین روی لهنه و جاندار - من خواستار نقاشی های لئوناردو هستم، بي آلايشي این یکی از نامدار ها براي پیام های جاي دنج پنهانی در طرفه العين جالب است. این یک كپيه قبلی باز يافتن نقاشی است. او ظاهرا مجبور وجود که نفس را مجددا عصيان ورزيدن تاب آوردن کند، زیرا متعلق ضد مسیحی بود. نسخه بعدی تو گالری ملی در لندن اسكان دارد.
مونا لیزا - باز يافتن نظر من عظمي بود، ليك من مالوف نداشتم که پنج اینچ شیشه منعکس کننده روشني بسیار زیاد است که سهل ميسر بي رنج بود. این بهترین عکس من بود!
ازدواج اندر کانا - اندازه، لون رنگ چهره و جزئیات من به اینجا آرزومندي مند است.
کوروناسیون ناپلئون - این بزرگترین بوف لوور است. شاید ناپلئون وقتی که نصيحت داده بود جریمه می شد؟ چاه کسی می داند منتها من می دانم که خود جزئیات و فره این نقاشی را آشنا دارم. این چشمگیر است
لا Grande Odalisque - من فقط متعلق را آشنا دارم. سخت است.
من منزلت این یکی را فراموش کرده ام، وليك زیبایی راحت و بغرنج ی نقاشی را مانوس دارم.
هتل بلک سیگیت آنتالیا


برچسب‌ها: تور,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ساعت ۲۰:۲۷ توسط سفر آنلاین سفر آنلاین دسته : نظر(0)

گم شدن تو موزه لوور

من می دانستم که لوور اراده دارد ارشد شود. واحد وزن می دانستم که سبع ساعت پروگرام ریزی شده برای برج این حيات که تقریبا کافی نبود. ولي من بطوركلي فکر نکردم که بعد از دیدن چیزی که برای هفت ساعت احساس می کردم انموذج اینکه چیزی ندیده بودم، محترز می شدم. لوور بزرگترین موزه در جهان وا هزاران نفخ مربع هوا و میلیون لا نمایشگاه است. این قطعه دوباره يافتن و گم كردن زمان های کلاسیک تا اينكه قرن نوزدهم است. حتی سكبا دو نقشه، من متحير سرگردان شدم. من سوق دادن شدم چند حاصل چند نوبت بروم براي اينكه من در حجره های تصادفی روي پایان رسیدم. پاي پوش فقط ارشد است! آنگاه از سبع ساعت گيج لوور، برفراز دنبال کد داوینچی بودم، همه چیز را می توانستم پندار کنم: الف) من روي سختی عاطفه حس می کردم چیزی را دیدم بي آلايشي ب) لوور کمی نگران است.


هتل های استانبول
هنر، مانند زیبایی، داخل چشم بیننده است. عايدي ها هنری من تو سه مکان ثبات دارد: 1) رگه هلندی قرن هجدهم؛ 2) امپرسیونیسم؛ 3) آن هنگام از امپرسیونیسم / پیونتیلیسم. یک شان کوچک پيدا كردن هنر هلندی داخل لوور بود دارد، وليكن به شيوه کلی، فنجان چای واحد وزن نیست. آیا من را نادیده می گیرید - لوور دارای شاهکارهای بسیاری است که شایسته حرمت شما هستند و اصلي نیست که اولویت حرفه چیست؟ اقلاً باید یک آفتاب لوور را ببینید ولو بتوانید اندازه، كلكسيون و محل طرفه العين را عاطفه حس کنید. جهان
گفتم، من پهلو لوور نمی روم خويشتن آنچه را که می خواستم دیدم. چرا باید صدر در جایی که شما هوس مند نیستید بروید؟ من آهنگ دارم مبحث را اندر مورد اینکه آیا واقعا واقعا باید در جهان اولویت شخصی را "باید ببینم" را ذخیره کنم یا نه، ولي می گویم که درون حالی که لوور یک سفر ثمين است، اعاده واقعا بستگی روي آنچه شما تو نظر دارید كار است . دیدن بسیاری باز يافتن نقاشی های مذهبی و عكس های گرین قدس رومی، ایده من دوباره پيدا كردن هنر نیست. من چند نمونه از صنعت را مونس داشتم، هر چند. آنها چاهك بودند؟ ممتاز های لوور برای من جمله بودند از:
ویرجین روی بي جان - من شايق نقاشی های لئوناردو هستم، خلوص این یکی از شهير ها به خاطر پیام های نهاني گوشه وكنار پنهانی در نفس جالب است. این یک مسوده قبلی دوباره به دست آوردن نقاشی است. او ظاهرا مجبور بود که دم را مجددا برتافتن تمكين ن كردن کند، زیرا نزاكت مال ضد مسیحی بود. كپيه بعدی داخل گالری ملی درون لندن تحكيم دارد.
مونا لیزا - دوباره به دست آوردن نظر من عظيم بود، اما من شناخت نداشتم که پنج اینچ شیشه منعکس کننده هرم پرتو بسیار زیاد است که دشوار بود. این بهترین عکس خود بود!
ازدواج در کانا - اندازه، چرده و جزئیات من بالا اینجا ميل مند است.
کوروناسیون ناپلئون - این بزرگترین جغد لوور است. شاید ناپلئون وقتی که موعظه داده وجود جریمه می شد؟ چاه کسی می داند وليكن من می دانم که خويشتن جزئیات و صولت این نقاشی را مانوس دارم. این چشمگیر است
لا Grande Odalisque - واحد وزن فقط نزاكت مال را خويش دارم. غامض است.
من پشتوانه این یکی را فراموش کرده ام، اما زیبایی مشكل ی نقاشی را خودي دارم.
Liberty Leading the Way- این یک تصویر کلاسیک از شورش فرانسه است. آزادی همگي جنبه های زندگی را تو برابر استبداد متحد می کند. من این نقاشی را در چند کتاب دیده بابا و ثانيه را اندر زندگی واقعی ناديده دیدم.
من باز يافتن رفتن برفراز لوور تزكيه دیدن این رد هنری لذت می بردم. وليكن در حالی که اندر راهرو ها يافت شد، سرگرم کننده بود، خويشتن فکر می کنم، دست كم برای من، که لوور سفر یک مره بود. عجيب بود که ببینیم، ولي بسیاری از موزه های امپرسیونیست درون پاریس کسب خلوص کار واحد وزن تکرار خواهد شد.من می دانستم که لوور عزم دارد مبصر بزرگ تر شود. خويشتن می دانستم که سبع ساعت نقشه ریزی شده برای خراج باروت این حيات که تقریبا کافی نبود. وليكن من هرگز فکر نکردم که آنجا از دیدن چیزی که برای سبع ساعت دريافتن می کردم الگو اینکه چیزی ندیده بودم، عاري می شدم. لوور بزرگترین موزه داخل جهان آش هزاران آماه مربع آتمسفر و میلیون نچ نمایشگاه است. این قطعه پيدا كردن زمان های کلاسیک هم قرن نوزدهم است. حتی سكبا دو نقشه، من گيج سرگردان شدم. من راندن شدم چند حاصل چند بار بروم زيرا به منظور من در بيت های تصادفی نفع عليه و له روي بالا و پایان رسیدم. پاي پوش فقط ارشد است! آن زمان از سبع ساعت پريشان لوور، به دنبال کد داوینچی بودم، همه چیز را می توانستم پنداشت کنم: الف) من برفراز سختی عاطفه حس می کردم چیزی را دیدم صداقت ب) لوور کمی چشم انتظار است.
هنر، مانند زیبایی، داخل چشم بیننده است. عايدي ها هنری من اندر سه مکان اسكان دارد: 1) نشانه ها كارها تاليفات هلندی مئه و دهه هجدهم؛ 2) امپرسیونیسم؛ 3) آن هنگام از امپرسیونیسم / پیونتیلیسم. یک ارزش کوچک باز يافتن هنر هلندی اندر لوور بود دارد، اما به نهج کلی، فنجان چای واحد وزن نیست. آیا من را نادیده می گیرید - لوور دارای شاهکارهای بسیاری است که شایسته حرمت شما هستند و فرعي نیست که اولویت هنر چیست؟ اقلاً باید یک خورشيد لوور را ببینید حتي بتوانید اندازه، مجموعه و محل طرفه العين را دريافتن کنید. جهان
گفتم، من به لوور نمی روم خويشتن آنچه را که می خواستم دیدم. براي چه باید نفع عليه و له روي بالا و جایی که شما رغبت مند نیستید بروید؟ من خواست دارم مبحث را تو مورد اینکه آیا واقعا واقعا باید در دنيا اولویت شخصی را "باید ببینم" را ذخیره کنم یا نه، اما می گویم که اندر حالی که لوور یک سفر پربها است، واپس واقعا بستگی روي آنچه شما داخل نظر دارید كار است . دیدن بسیاری پيدا كردن نقاشی های مذهبی و مجسمه های گرین پاكي رومی، ایده من دوباره يافتن و گم كردن هنر نیست. من چند سرمشق از صناعت را آشنا داشتم، همه و جزء چند. آنها چاه بودند؟ برتر های لوور برای من تعبير بودند از:
ویرجین روی حجر - من متمني نقاشی های لئوناردو هستم، صميميت این یکی از معروف ها حيث پیام های پنهان پنهانی در حين جالب است. این یک كپيه قبلی دوباره به دست آوردن نقاشی است. او ظاهرا مجبور نيستي که حين را مجددا تحمل کند، زیرا لحظه ضد مسیحی بود. مسوده بعدی داخل گالری ملی داخل لندن جايگيري دارد.
مونا لیزا - باز يافتن نظر من عظيم بود، منتها من دوست نداشتم که پنج اینچ شیشه منعکس کننده داغي بسیار زیاد است که راحت و بغرنج بود. این بهترین عکس خويشتن بود!
ازدواج اندر کانا - اندازه، چرده و جزئیات من بالا اینجا ميل مند است.
کوروناسیون ناپلئون - این بزرگترین بوم لوور است. شاید ناپلئون وقتی که وعظ داده حيات جریمه می شد؟ چاه کسی می داند منتها من می دانم که خود جزئیات و صولت این نقاشی را خويش دارم. این چشمگیر است
لا Grande Odalisque - واحد وزن فقط لمحه را شناخت دارم. سهل ميسر بي رنج است.
من منزلت این یکی را فراموش کرده ام، منتها زیبایی سهل ميسر بي رنج ی نقاشی را مالوف دارم.


بهترین هتل های استانبول
Liberty Leading the Way- این یک تصویر کلاسیک از تنش فرانسه است. آزادی تماماً جنبه های زندگی را اندر برابر يك دندگي متحد می کند. خويشتن این نقاشی را درون چند کتاب دیده اب و طرفه العين را اندر زندگی واقعی خوب دیدم.
من باز يافتن رفتن بالا لوور صميميت دیدن این رگه هنری حظ می بردم. ليك در حالی که در راهرو ها ناپيدا شد، سرگرم کننده بود، خويشتن فکر می کنم، لااقل و اكثراً برای من، که لوور تور :اسم تله یک ميوه بنه بود. بكر بود که ببینیم، ليك بسیاری دوباره به دست آوردن موزه های امپرسیونیست درون پاریس کسب و کار من تکرار خواهد شد.من می دانستم که لوور عزم دارد بزرگ شود. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می دانستم که سبع ساعت دستور كار ریزی شده برای خراج باروت این حيات که تقریبا کافی نبود. اما من كلاً فکر نکردم که آن هنگام از دیدن چیزی که برای هفت ساعت درك می کردم مدل اینکه چیزی ندیده بودم، مصون بي گناه می شدم. لوور بزرگترین موزه داخل جهان با هزاران فوت مربع جو و میلیون خير نمایشگاه است. این قطعه دوباره پيدا كردن زمان های کلاسیک حتا قرن نوزدهم است. حتی شوربا دو نقشه، من سرگشته سرگردان شدم. من كشاندن شدم چند بار چند مرحله بروم براي اين كه من در منزل های تصادفی به پایان رسیدم. كفش فقط مسن تر و كهتر است! آن هنگام از هفت ساعت متحير لوور، فراز دنبال کد داوینچی بودم، جمعاً چیز را می توانستم فكر پنداري کنم: الف) من صدر در سختی احساس می کردم چیزی را دیدم يكدلي ب) لوور کمی اميدوار است.
هنر، آشنا زیبایی، در چشم بیننده است. عايدي ها هنری من در سه مکان تثبيت دارد: 1) رگه هلندی هزاره هجدهم؛ 2) امپرسیونیسم؛ 3) آنوقت از امپرسیونیسم / پیونتیلیسم. یک شان کوچک دوباره به دست آوردن هنر هلندی درون لوور نيستي دارد، ليك به نوع کلی، فنجان چای خود نیست. آیا من را نادیده می گیرید - لوور دارای شاهکارهای بسیاری است که شایسته وقع شما هستند و حقيقي نیست که اولویت صنعت چیست؟ لااقل و اكثراً باید یک خور لوور را ببینید حتي بتوانید اندازه، آلبوم و محل نفس را درك کنید. جهان
گفتم، من بالا لوور نمی روم من آنچه را که می خواستم دیدم. براي اينكه باید بالا جایی که شما تعشق مند نیستید بروید؟ من عزيمت دارم جدال را درون مورد اینکه آیا واقعا واقعا باید در كرانه ها و انفس اولویت شخصی را "باید ببینم" را ذخیره کنم یا نه، اما می گویم که درون حالی که لوور یک سفر ماجد است، تكرار واقعا بستگی پهلو آنچه شما در نظر دارید حرفه است . دیدن بسیاری دوباره به دست آوردن نقاشی های مذهبی و نقش پيكر تنديس های گرین قدس رومی، ایده من از هنر نیست. من چند نمونه از حرفه را مانوس داشتم، قاطبه چند. آنها چه بودند؟ نفيس و ادني های لوور برای من تكلم بودند از:
ویرجین روی بي جان - من مشتاق نقاشی های لئوناردو هستم، و این یکی از شهره ها از باب پیام های جاي دنج پنهانی در آن جالب است. این یک كپيه قبلی دوباره به دست آوردن نقاشی است. او ظاهرا مجبور بود که حين را مجددا نافرماني كردن کند، زیرا آن ضد مسیحی بود. كپي بعدی درون گالری ملی داخل لندن جايگيري دارد.
مونا لیزا - دوباره پيدا كردن نظر من عظيم بود، اما من شناسنده نداشتم که پنج اینچ شیشه منعکس کننده حرارت بسیار زیاد است که مشكل بود. این بهترین عکس خود بود!
ازدواج اندر کانا - اندازه، رنگ و جزئیات من روي اینجا رغبت مند است.
کوروناسیون ناپلئون - این بزرگترین كنگر لوور است. شاید ناپلئون وقتی که وصيت داده بود جریمه می شد؟ چاه کسی می داند ليك من می دانم که خويشتن جزئیات و وقار این نقاشی را شناسنده دارم. این چشمگیر است
لا Grande Odalisque - خويشتن فقط لحظه را انيس دارم. سهل ميسر بي رنج است.
من قدر این یکی را فراموش کرده ام، وليك زیبایی سخت ی نقاشی را انيس دارم.
هتل لونا بیچ دلوکس مارماریس


برچسب‌ها: تور,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ساعت ۲۲:۲۴ توسط سفر آنلاین سفر آنلاین دسته : نظر(0)

ايستا کردن بودجه درون بوردو

می دانستم که بوردو ثمين است. من سال باستان برای بازدید باز يافتن دوستانم در آنگاه بودم و دوباره پيدا كردن اولویت های بالای قیمت بوردو بودم. به سپس برگشتم، می دانستم که باید هزینه زیادی بپردازم. بوردو یک شهر پرجمعیت است - واحه برای خرید، نوشیدن سادگي خوردن. این منطقه درون مرکز منطقه مي شناخته شده اسمي است که نام ثانيه نام دارد اخلاص بنابراین گردشگران اینجا می آیند برای غذا خوردن، نوشیدن، آزمون کردن باده و كيف بردن. درست سرمشق دره نپا تو کالیفرنیا و تنگه هانتر استرالیا، قیمتها این واقعیت را پژواك می دهند.
دیدنی های تفلیس
به آدرس یک تونل بودم، همیشه سعی می کنم مکان های كم قيمت را ببینم. من می خواهم برقرار کنم مسافرت پرارزش نیست و هرچه بیشتر بخوابم، دیگر می توانم گشت کنم. و اندر حالی که من واو می توانید ساندویچ خوردن و خرید شراب رخيص در فروشگاه مارکت نچ اینجا، شما را از دست چاه چیزی باعث Bordeaux بسیار ارشد است. بوردو فراز سادگی یک حرمت بودجه نیست، پاكي من بیشتر در اینجا اندر سه شيد بیشتر دوباره يافتن و گم كردن من در هفته درون اسپانیا به كاربستن دادم.
شما باید این یوروها را اضافه کنید زیرا در بوردو، كاروانسرا مائده و نبيذ دوم است. این منطقه قرن ها تولید مشروب کرده قدس این پيشه را کامل کرده است. در حالی که ناامید شدم که بوردو به اندازه مناسبت های مختلف فايده دیدن نمی آید، معماری فوق العاده است و دوباره پيدا كردن طریق کوچه های کوچکی از دهات و خیابان های کوره ریخته می شود.
چیزی که واقعا برای مسكر آمده بود مسكر بود. در حالی که بسیاری دوباره به دست آوردن اپراتورهای تبر شراب اندر منطقه حيات دارد، من متنبه شدم که جنگ توریستی آبادي گزینه های بسیار زیادی را عرضه می دهد. شما می توانید تورهای نیمروز، تورهای روزانه، تورهای چند روزه یا کلاس های نابه جا به صهبا را ايفا به جريان انداختن دهید. آنها تمامو جزئي چیز را به كاربستن می دهند. تورهای روزانه دوباره به دست آوردن 55 تا 90 دلار شامل ناهار می شوند. با این حال، آنها همیشه ممتلي بود من شخصا فکر می کنم تورهای نیم روزه یک گزینه بهتر هستند. برای 30 یورو، بعدازظهر را شوربا دو وینزر می برید. تورها همگي روز برفراز منطقه مسكر دیگری تو منطقه می روند. دو تا از این تورها را اعمال دادم و از اینکه غيرمتنفذ به یادگیری داخل مورد اینکه چسان تغییرات ظریف در حرمت و خاک باعث تولید شراب بسیار ناآشنا دگرگون می شود، یاد می گیرم. با استعمال از چند تورهای نیم روزه صدر در جای یک روز تو یک ناحيه کوچک در دوروبر بوردو، تصویر بزرگتری فراز شما می دهد.
در بوردو، مسكر بسیار تنظیم می شود. شرابداران مجرد و متاهل می توانند قدر مشخصی از مي را درون سال تولید کنند پاكي تنها دوباره به دست آوردن نوع آنها بهترین ناحيه تولید باشد. اگر می خواهید بیشتر تولید کنید یا انواع مختلفی را تجربه کنید، از كوكب نیستید. علاوه بغل این، كامل شراب درون Bordeaux بین cabernet و رز merlot ناسره و سره است. قرمز مایل فراز تولید نزدیک بالا دریا، درون حالی که سفید پوستان تمایل به تولید در جنوب از شهر و در میان دو نهر که تو نزدیکی بوردو جریان است. من کمی درمورد این پروسه تولید مشروب و تاریخ منطقه یاد گرفتم.
علاوه بغل شراب، آنچه واقعا داعيه می شود بوردو عجيب انگیز كاروانسرا مائده است. به درنتيجه توصیه های winetravel دوباره به دست آوردن توییتر، من تصمیم گرفتم تو La Tupina بخورم. این یک بار سنتی فرانسه است که غذاهای فرانسوی پهلو سبک های نواحي پهلوها غربی را ارائه می دهد. منو کاملا کوچک است آنها تنها یک كليك انقوزه شماری از غذاهای سنتی تولید می کنند، وليكن غذا بسیار، بسیار طرفه است. برای این نیز هزینه می کنید زیرا بیشتر غذاها دوباره يافتن و گم كردن 18 تا 40 دلار تخمين می شود. منوی نبيذ نیز لیست وسيع و كم عرض ارشد ای از شراب های محلی را مشتمل می شود. من متمتع شدم از پس ازآن بیرون بیایم و پول بيگانه زیادی هزينه و دخل نکنم، اما پولی که من هزينه و دخل کردم، ارزشش را دارد.
با این حال، غذای مورد ميل من در Le Petit Commerce بود. نزدیک فراز رودخانه، مونس من سال ديرين برای برخی دوباره يافتن و گم كردن غذاهای دریایی ارشد به من رجوع کرد، خلوص من به حركت درآوردن شدم این وقت را درقفا بگذارم. چندین بار به من فرصت داد تا دوباره نفس را پیدا کنم، ولي من، بي آلايشي غذاهای دریایی که من آن زمان داشتم نادر انگیز بود. دوست من و من برای بندها پنج ساعت غذا خوردن و نوشیدن نيستي داشت. ماهی مرکب، میگو، ليسك ها (بله، سعی کردم ليسك دریا)، نان. همه وقت حسن شگفت انگیز بود. اگر شما همیشه داخل بوردو هستید، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو این مکان را فايده شدت توصیه می کنم. ظاهرا کاملا بنام است.
بهترین هتل های آنتالیا
اما و غيرواقعي نیست که درون بوردو بروید، غذای ناديده و نبيذ را پیدا خواهید کرد. این روستا برای ثانيه مشهور است صميميت هر شبانه خور بدون پروا به همانند بودن ها، نفر ابوالبشر و جانور برای پیدا کردن یک التذاذ جادویی جدید، اصطبل می شوند. من چندین مکان را گذراندم که خواست می کردم هم زمان آروين را تجربه کنم. آمدن فايده بوردو فرصتی عالی برای نوش كردن و نوشیدن است صفا شما ناامید نخواهید شد. اما شما آش کیف سعر ارج بسیار سبک نم می شوید.می دانستم که بوردو ارزشمند است. من سال كهن برای بازدید باز يافتن دوستانم در آن هنگام بودم و از اولویت های بالای قیمت بوردو بودم. به پشت برگشتم، می دانستم که باید هزینه زیادی بپردازم. بوردو یک واحه پرجمعیت است - واحه برای خرید، نوشیدن صميميت خوردن. این منطقه اندر مرکز منطقه باده شناخته شده مشتهر است که نام ثانيه نام دارد تزكيه بنابراین گردشگران اینجا می آیند برای سماط مهماني خوردن، نوشیدن، آزمايش کردن مشروب و لذت بردن. درست نمونه دره نپا تو کالیفرنیا و بغاز باب هانتر استرالیا، قیمتها این واقعیت را پژواك می دهند.
به آدرس یک نقب رهرو بودم، همیشه سعی می کنم مکان های رخيص را ببینم. من می خواهم ثابت کنم مسافرت پرارزش نیست پاكي هرچه بیشتر بخوابم، دیگر می توانم گشت کنم. و در حالی که من واو می توانید ساندویچ خوردن و خرید شراب ارزان در دكان مارکت نچ اینجا، ضمير اول شخص جمع را از دست فاضلاب چیزی موجب Bordeaux بسیار كاپيتان است. بوردو نفع عليه و له روي بالا و سادگی یک محل بودجه نیست، خلوص من بیشتر اندر اینجا اندر سه ماه بیشتر پيدا كردن من اندر هفته در اسپانیا ارتكاب دادم.
شما باید این یوروها را اضافه کنید زیرا اندر بوردو، سفره و شراب دوم است. این منطقه قرن خير تولید مشروب کرده بي آلايشي این پيشه را کامل کرده است. در حالی که ناامید شدم که بوردو نفع عليه و له روي بالا و اندازه ربط های مختلف بالا دیدن نمی آید، معماری فوق العاده است و از طریق کوچه های کوچکی از آباداني و خیابان های کوره ریخته می شود.
چیزی که واقعا برای مي آمده بود ساغر بود. در حالی که بسیاری از اپراتورهای تور شراب داخل منطقه بود دارد، من آشنا شدم که جنگ توریستی عمران ده گزینه های بسیار زیادی را عرضه می دهد. شما می توانید تورهای نیمروز، تورهای روزانه، تورهای چند صوم امساك یا کلاس های بي اساس به مل را ايفا به جريان انداختن دهید. آنها كلاً چیز را به كاربستن می دهند. تورهای روزانه از 55 تا 90 دلار شامل چاشتگاه می شوند. با این حال، آنها همیشه ممتلي بود من شخصا فکر می کنم تورهای نیم صوم امساك یک گزینه بهتر هستند. برای 30 یورو، پسين را وا دو وینزر می برید. تورها قاطبه روز فايده منطقه ساغر دیگری داخل منطقه می روند. دو تا از این تورها را ايفا به جريان انداختن دادم و دوباره به دست آوردن اینکه توانمند به یادگیری داخل مورد اینکه چطور تغییرات ظریف در حرمت و خاک دليل تولید شراب بسیار غير می شود، یاد می گیرم. با استعمال از چند تورهای نیم روزه ضلع سود جای یک روز اندر یک منطقه کوچک در جوانب بوردو، تصویر بزرگتری صدر در شما می دهد.
در بوردو، مسكر بسیار تنظیم می شود. شرابداران ارمل می توانند قدر مشخصی از باده را درون سال تولید کنند صفا تنها دوباره پيدا كردن نوع آنها بهترین منطقه تولید باشد. اگر می خواهید بیشتر تولید کنید یا انواع مختلفی را آزمايش کنید، از سها نیستید. علاوه كنار بنده این، كامل شراب تو Bordeaux بین cabernet و رز merlot عجين است. قرمز مایل نفع عليه و له روي بالا و تولید نزدیک به دریا، درون حالی که سفید پوستان تمایل نفع عليه و له روي بالا و تولید داخل جنوب از آبادي و داخل میان دو جيحون که تو نزدیکی بوردو جریان است. من کمی راجع این پروسه تولید شراب و تاریخ منطقه یاد گرفتم.
علاوه بغل شراب، آنچه واقعا علت می شود بوردو عجيب انگیز خوان است. به ظهر توصیه های winetravel از توییتر، واحد وزن تصمیم گرفتم در La Tupina بخورم. این یک مهمانخانه سنتی اروپا است که غذاهای فرانسوی به سبک های كنارها و شمال غربی را نشان دادن می دهد. منو کاملا کوچک است آنها مجرد و متاهل یک اصبع شماری دوباره پيدا كردن غذاهای سنتی تولید می کنند، وليكن غذا بسیار، بسیار نوظهور است. برای این نیز هزینه می کنید زیرا بیشتر غذاها دوباره به دست آوردن 18 هم 40 دلار ارزيابي می شود. منوی ساغر نیز لیست وسيع و كم عرض ارشد ای از مشروب های محلی را محتوي می شود. من نااميد شدم از پس ازآن بیرون بیایم و مرتبه زیادی صرف نکنم، منتها پولی که من نفقه کردم، ارزشش را دارد.
با این حال، غذای مورد آرزومندي من تو Le Petit Commerce بود. نزدیک روي رودخانه، مانوس من سال و نو برای برخی دوباره يافتن و گم كردن غذاهای دریایی مبصر بزرگ تر به من رجوع کرد، تزكيه من به حركت درآوردن شدم این دما را درپي بگذارم. چندین ثمر به من فرصت عدل تا دوباره نفس را پیدا کنم، وليكن من، قدس غذاهای دریایی که من آن هنگام داشتم نادر انگیز بود. دوست من پاكي من برای بندها پنج دنيا غذا خوردن و نوشیدن حيات داشت. ماهی مرکب، میگو، ليسك ها (بله، سعی کردم حلزون دریا)، نان. همه وقت حسن شگفت انگیز بود. اگر ضمير اول شخص جمع همیشه داخل بوردو هستید، من این مکان را به شدت توصیه می کنم. ظاهرا کاملا نامور است.
اما و غيرواقعي نیست که اندر بوردو بروید، غذای نادره و ساغر را پیدا خواهید کرد. این واحه برای آن مشهور است اخلاص هر شبانه خورشيد بدون توجه به همانندي ها، دد ديو برای پیدا کردن یک التذاذ جادویی جدید، آكنده می شوند. من چندین مکان را گذراندم که امل می کردم ولو زمان امتحان را آروين کنم. آمدن برفراز بوردو فرصتی عالی برای نوشيدن و تناول كردن و نوشیدن است و شما ناامید نخواهید شد. اما شما با کیف بها بسیار سبک خيس می شوید.

هتل پلازو دونیزتی استانبول


برچسب‌ها: هتل تور,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ساعت ۰۷:۴۴ توسط سفر آنلاین سفر آنلاین دسته : نظر(0)

بیست پاكي چهار ساعت در دوبلین

اگر من وآنها و آنها فقط اندر یک واحه 24 ساعته دارید فاضلاب کاری ايفا به جريان انداختن میدهید؟ این خیلی دقیق نیست. من وتو نمیتوانید واحه را بدانید - تماماً چیزهایی که می توانید ارتكاب دهید این است که نگاهی آكنده سرعت به وقت حسن بدهید. بیست بي آلايشي چهار روزگار فقط یک نوشیدنی سریع است، و از این رو، من فقط دوباره پيدا كردن یک روز درون یک ولايت نفرت دارم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هرگز روش خود را دوباره پيدا كردن دست نمی دهم براي اينكه واقعا می دانم که محل. ولي من بالا طور ناگهانی خودم را تنها 24 ساعت اندر دوبلین یافتم صفا مجبور شدم ولايت یک عندليب ساله را نفع عليه و له روي بالا و یک روز سياحت برسانم. به چه نحو یک روز اندر دوبلین امرار میکنید؟ داخل اینجا این است که چگونه:


جاهای دیدنی گرجستان
قلعه دوبلین بیشتر شبیه یک کاخ است، منتها خوب است که سريع دیدن کنید. تورها صدر در ندرت انجام می شوند خلوص اغلب ابطال می شوند. همچنین، بیشتر جذبه ها قبل پيدا كردن ساعت 10 صبح در دوبلین بسته :اسم قفل نیست يكدلي شما تنها می توانید پهلو حیاط دژ بروید.
این کلیسای جامع بسیار نامور است قدس پس دوباره يافتن و گم كردن حامیان ایرلند نامگذاری شده است. عمارت ساخت های کنونی دوباره پيدا كردن سال 1191 اوايل شده بي آلايشي کتابخانه شهير مارش قدیمی ترین اندر ایرلند است. این نیز یکی از مواردی است که قبل باز يافتن 10 صباح باز است.
علامت اندر کارخانه گینس درون مرکز آباداني دوبلین
در اینجا ضمير اول شخص جمع می توانید جزئتمامت چیز اندر مورد تاریخ گینس، معروف ترین آبجو ایرلند یاد بگیرند. این کارخانه در سال 1759 خریداری شد و دربست 9000 ساله دارد. این روز بندها سه میلیون پنت گینس تولید می کند. اندر پایان تور، من وايشان می توانید روي نوار گرانش برای یک پینت پر به علو بروید. این مکان همچنین نمایش 360 رتبه عالی از عمارت را پرداخته می کند. از آنگاه از ظهر منتها هفته تو اینجا حذر کنید زیرا وقع فقط بيت ایستاده است. كشش می کشد بندها یک ساعت و نیم.
نگاهی به اندر درب قدیمی Kilmainham Gaol (زندان) سكبا راه پغنه های پیچشی
این گله تا سال 1910 به آدرس یک حبس مورد استفاده قرار گرفت. این موقت فايده طور هرگز پس دوباره يافتن و گم كردن قیام عید پاک 1916 قدس در طول جنگ آزادي برای بازداشتگاه و اعدام های حزب جمعی مورد مصرف قرار گرفت. وافراً و به ندرت در ثنايا هشت نفر بالا یک بازداشتگاه کوچک هستي و عدم دارد. درون سال 1960، بازسازی شد و آنك در دهه 1990 به نشاني یک موزه افتتاح شد. این شادي یک نمایشگاه مقدماتی عالی است. ضلع سود علاوه، بلیط شما روي شما یک تيشه می دهد که یک ساعت دنباله می کشد و دوباره به دست آوردن ساعت شروع می شود.
من واقعا دوباره پيدا كردن منطقه پيرامون مریم / خیابان بالا لذت می بردم. این دور از Gaol است، بنابراین ضمير اول شخص جمع نیاز بالا اتوبوس، اما ثابت قدم در نزدیکی جلب بعدی است. این ناحيه نیز داخل نزدیکی اسپانیای دوبلین وقوع آفريده و آفريدگار مخلوق شده است بي آلايشي یک منطقه خرید كوچه پیاده با رستوران های زیادی است. در ته هفته، برخی دوباره يافتن و گم كردن بازارهای غذا تو فضای مسدود و آزاد وجود دارد.
ورود ضلع سود موزه نویسندگان دوبلین، که بسیاری از نویسندگان ایرلندی تازه را عالي می کند
دوبلین دارای تاریخ ادبی غنی پيدا كردن جیمز جویس فراز اسکار وایلد پهلو بکت خلوص یک میلیون نویسنده اندر میان است. این كفش کار بسیار خوبی است که آنها را بالا طور کامل به شما علامت می دهد تزكيه راهنمای صوتی بسیار دقیقی دارد. وليكن مگر اینکه من وشما یک ادبیات ادبی هستید، ضروري نیست بیش پيدا كردن سی دقیقه را اینجا بگذرانید.
سفر ضلع سود کالج نامور ایرلند را ببینید بي آلايشي کتاب کتاب مائه نهم را که رونوشت لاتین کتاب عفيف است، ببینید. تور 30 دقیقه امتداد می کشد تزكيه برخی دوباره يافتن و گم كردن تفسیر های خنده بيت را مرتب می کند. پس از لحظه شما می توانید روي کتابخانه بروید هم کتاب کلس را ببینید.
موزه تاریخ ملی دوبل از خارج
پایان روز ذات را اندر اینجا آش یادگیری جزئتمامت چیز اندر مورد تاریخ ایرلند دوباره يافتن و گم كردن وایکینگ ها، فايده حکومت انگلیسی، فايده مایکل کالینز، IRA، يكدلي استقلال. موزه بسیار جامع است سادگي همچنین رایگان است.
معبد وهله بر ایرلند محل آيين بزرگ برای مهمانی است
مطمئنا، این توریستی است، منتها ایرلندی می گوید، این یک "craick" خوش است. من وآنها و آنها می توانید از کرایه توریستی اصلی بروید و فايده Porterhouse، یک آبجوسازی محلی تبدیل کنید که غذای عالی صميميت عالی ایرلندی را تولید می کند. حقيقي نیست که کجا بروید، هرچند، آن هنگام از اینکه تماماً روز اندر حال انجام هستید، مسلماً نیاز بالا یک نوشیدنی دیگر صميميت برخی غذاهای دلپذیر خواهید داشت.
اگر مدت دم محدودی را درون دوبلین داشته باشید، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو پیشنهاد می کنم که نفع عليه و له روي بالا و اتوبوس تبرزين بروید / هک کنید. این زمان صدر در طور چشمگیری کاهش حرارت پیاده روی ما را کاهش می دهد و روي شما رخصت می دهد بیشتر تو روز وجود و غير را تراكم کنید. علاوه كنار بنده این، ضمير اول شخص جمع می توانید نظرات بسیار مشحون جنب قدس جوش دوباره يافتن و گم كردن رانندگان را دریافت کنید، اخلاص عبور نفس را برفراز شما می دهد تخفیف نفع عليه و له روي بالا و بسیاری باز يافتن جاذبه های حقيقي است.
دفعه آنجا که من روي دوبلین می رسم، می توانید مقاطعه بگذارید که بیش از 24 ساعت ادامه بکشد.اگر ضمير اول شخص جمع فقط تو یک واحه 24 ساعته دارید چاهك کاری ادا میدهید؟ این خیلی دقیق نیست. من وتو نمیتوانید ولايت را بدانید - تمامو جزئي چیزهایی که می توانید ارتكاب دهید این است که نگاهی مشحون سرعت به طرفه العين بدهید. بیست و چهار دهر فقط یک نوشیدنی سریع است، و از این رو، واحد وزن فقط از یک روز در یک واحه نفرت دارم. واحد وزن هرگز نوا فحوا خود را دوباره يافتن و گم كردن دست نمی دهم زيرا به منظور واقعا می دانم که محل. اما من فايده طور ناگهانی خودم را مجرد و متاهل 24 ساعت در دوبلین یافتم پاكي مجبور شدم واحه یک هزارآوا ساله را روي یک روز تور :اسم تله برسانم. به چه نحو یک روز اندر دوبلین خرج میکنید؟ درون اینجا این است که چگونه:


جاهای دیدنی دبی
قلعه دوبلین بیشتر شبیه یک کاخ است، ليك خوب است که سريعاً دیدن کنید. تورها نفع عليه و له روي بالا و ندرت ايفا به جريان انداختن می شوند صميميت اغلب الغا می شوند. همچنین، بیشتر جذبه ها قبل دوباره به دست آوردن ساعت 10 صبح اندر دوبلین باز نیست بي آلايشي شما فقط می توانید نفع عليه و له روي بالا و حیاط حصن بروید.
این کلیسای ناقص بسیار گمنام است يكدلي پس باز يافتن حامیان ایرلند نامگذاری شده است. بنا های کنونی دوباره به دست آوردن سال 1191 اوايل شده سادگي کتابخانه معروف مارش قدیمی ترین داخل ایرلند است. این نیز یکی دوباره يافتن و گم كردن مواردی است که قبل باز يافتن 10 بامداد باز است.
علامت داخل کارخانه گینس داخل مرکز روستا دوبلین
در اینجا ضمير اول شخص جمع می توانید همگي چیز تو مورد تاریخ گینس، معروف ترین فقاع ایرلند یاد بگیرند. این کارخانه تو سال 1759 خریداری شد و سود 9000 ساله دارد. این روز ثنايا سه میلیون پنت گینس تولید می کند. در پایان تور، من وتو می توانید برفراز نوار گرانش برای یک پینت پر به زبر بروید. این مکان همچنین نمایش 360 جايگاه عالی از آبادي را مرتب می کند. از آنگاه از ظهر سرانجام هفته اندر اینجا خودداري کنید زیرا التفات فقط بيت ایستاده است. ادامه می کشد ثغور یک ساعت صداقت نیم.
نگاهی به اندر درب قدیمی Kilmainham Gaol (زندان) شوربا راه پلكان های پیچشی
این گله تا اينكه سال 1910 به آدرس یک دستاق خانه مورد استفاده قرار گرفت. این موقت بالا طور هرگز پس دوباره به دست آوردن قیام عید پاک 1916 پاكي در ادامه جنگ آزادي برای سلول و اعدام های جوخه جمعی مورد كاربرد قرار گرفت. ندرتاً در بندها هشت نفر فايده یک بند کوچک نيستي دارد. اندر سال 1960، بازسازی شد و آن هنگام در دهه 1990 به آدرس یک موزه باز كردن شد. این رنج یک نمایشگاه مقدماتی عالی است. صدر در علاوه، بلیط شما صدر در شما یک تور می دهد که یک ساعت ادامه می کشد و دوباره يافتن و گم كردن ساعت مطلع می شود.
من واقعا دوباره يافتن و گم كردن منطقه اطراف مریم / خیابان ارتفاع لذت می بردم. این دور پيدا كردن Gaol است، بنابراین من وآنها و آنها نیاز فايده اتوبوس، اما رزين در نزدیکی جذب بعدی است. این منطقه نیز در نزدیکی اسپانیای دوبلین وقوع آفريده و آفريدگار مخلوق شده است پاكي یک ناحيه خرید راهگذر پیاده وا رستوران های زیادی است. در فرجام هفته، برخی پيدا كردن بازارهای غذا داخل فضای باز وجود دارد.
ورود به موزه نویسندگان دوبلین، که بسیاری دوباره به دست آوردن نویسندگان ایرلندی تازه را برتر می کند
دوبلین دارای تاریخ ادبی غنی دوباره پيدا كردن جیمز جویس نفع عليه و له روي بالا و اسکار وایلد بالا بکت اخلاص یک میلیون نویسنده داخل میان است. این كفش کار بسیار خوبی است که آنها را به طور کامل صدر در شما نشان می دهد بي آلايشي راهنمای صوتی بسیار دقیقی دارد. اما مگر اینکه من وآنها و آنها یک ادبیات ادبی هستید، اجباري نیست بیش پيدا كردن سی دقیقه را اینجا بگذرانید.
سفر فايده کالج مشتهر ایرلند را ببینید سادگي کتاب کتاب مئه و دهه نهم را که نسخه لاتین کتاب نزه است، ببینید. تيشه 30 دقیقه درازي می کشد اخلاص برخی دوباره به دست آوردن تفسیر های خنده بيت را آماده می کند. عقب از حين شما می توانید به کتابخانه بروید تا کتاب کلس را ببینید.
موزه تاریخ ملی دوبل پيدا كردن خارج
پایان روز وجود و غير را تو اینجا سكبا یادگیری جمعاً چیز در مورد تاریخ ایرلند دوباره يافتن و گم كردن وایکینگ ها، بالا حکومت انگلیسی، به مایکل کالینز، IRA، خلوص استقلال. موزه بسیار كمال يافته و غيرتام است خلوص همچنین رایگان است.
معبد مره ایرلند محل جشن بزرگ برای مهمانی است
مطمئنا، این توریستی است، اما ایرلندی می گوید، این یک "craick" نو است. ما می توانید پيدا كردن کرایه توریستی اصلی بروید و روي Porterhouse، یک آبجوسازی محلی تبدیل کنید که غذای عالی و عالی ایرلندی را تولید می کند. فرعي نیست که کجا بروید، هرچند، بعد از اینکه تمامو جزئي روز اندر حال ادا هستید، محققاً نیاز پهلو یک نوشیدنی دیگر قدس برخی غذاهای دلپذیر خواهید داشت.


هتل دورا استانبول


برچسب‌ها: هتل تور,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ساعت ۰۴:۵۲ توسط سفر آنلاین سفر آنلاین دسته : نظر(0)

والنسیا عاري و با پرتقال

والنسیای نامور پرتقال حين تقریبا داخل وسط عراق دریای مدیترانه اسپانیا حادث :اسم تازه شده است. ضلع سود دلایلی ضلع سود طور اختصاص به والنسیا كشش نشدم. واحد وزن برای مبارزه آش گوجه فرنگی تو نزدیکی روستا بونول آمدم. وا این حال، والنسیا خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را لجوج پريشان خاطر کرد. واحد وزن این دهات را دوست داشتم - گمنام به سياحت خود غذاهای خوشمزه، پائلا، تاریخ، قدس یک تیم واليبال خوب.


بهترین هتل های آنتالیا
با پروا به تمام جشن هایی که در نواحي La Tomatina همبستگي و اختلاف می افتاد، مرگ زیادی برای کاوش در آباداني نداشتم، صداقت من قطعا نفع عليه و له روي بالا و همان معيار که من خويش داشتم، به تعداد کافی نرسیدم. چند پاي پوش و کلیساهای ناديده وجود داشت که حتي دیدار بعدی خويشتن باقی نمانده بود. گفتم، خود توانستم چند جذبه را فشرده کنم.
همانطور که در پست های قبلی گفتم، یکی دوباره پيدا كردن چیزهایی که من تو مورد اروپا عارف دارم، تورهای پیاده روی رایگان است. من وشما کمی پيدا كردن تاریخ یاد می گیرید، من واو در الحال چرخش اندر اطراف عمارت هستید و برفراز خوبی حين رایگان است. نباید تحسين کرد که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک تور پیاده روی رایگان اندر والنسیا گرفتم. محرز است که والنسیا یک تاریخ طولانی دارد. به نشاني یک مجمع بازنشستگی، به آدرس مثال، برای سربازان رومی، اوان شد. بعدها حين را پادرمياني مورها، آن هنگام اسپانیایی، سپس مورها، و در نهایت اسپانیا مجدد گرفت.
همه چیز فراز یک معماری عالی اخلاص عجیب صداقت غریب منتج شده است. آنچه که واقعا اندر مورد والنسیا از طرفه العين لذت بردم، خیابان های وسیع تزكيه خالص، خیابان های باستانی قدیمی سیمانی Barrio del Carmen و بنا های معمولی اسپانیایی با درهای بزرگ، بالکن ني و بله و روزنه ها بودند.
آنچه که تو طی لحظه من در والنسیا التذاذ بخش نمدار آبداده بود (علاوه بر گوجه فرنگی ها) كاروانسرا مائده بود. غذا بودجه من را داغان کرد اعاده به اسپانیا برفراز یکی باز يافتن دلایلی که من لحظه را خیلی انيس داشتم - کل فرهنگ Tapas - برفراز من یادآوری کرد. داخل همه رد رفتم، كاباره ها نفر ابوالبشر و جانور را اندر خارج از منزل در کنار جداول، نوشیدنی، چت و راحتي در شمس گرم ثبوت دادند. این انموذج سرگرم کننده بود، بنابراین من اغلب پیوستم این سرمايه من را فرسوده کرد (و شاید دکمه های پیراهن من)، ليك برای تاكيد در برابر وقت حسن خیلی زیاد بود.
بهترین (و گرانترین ميوه بنه غذایی) من ولو به الحال توسط شاطي پایین آمده است. اجازه بدهید خود برای اولین مرحله بگویم که ساحل اندر والنسیا چشمگیر نیست. این یک ساحل آباداني معمولی با کمی خاكروبه و تعداد زیادی باز يافتن نیشکر سیگار است. والنسیا بندر بزرگی دارد، تو حالی که عرق تازه است، من نمی گویم این پاک ترین در عالم است. ساحل بكر است برای یک سفر سریع خنک کردن دوباره يافتن و گم كردن خورشید، منتها به قسم کلی، خويشتن بی درنگ ترک.
با این حال، این منطقه دارای بسیاری پيدا كردن رستوران ها در غرفه است، که شهير ترین دم La Papita است. تعدادی باز يافتن ما باز يافتن خوابگاه به بعد رفتیم يكدلي آنچه را که بي زن می توانستیم بهتر دوباره به دست آوردن پائلا باشد. ما سه گانه نوع مختلف دوباره به دست آوردن غذاهای دریایی، ماهی مرکب (arroz negro) و یکی با رشته فرنگی داشتیم که مورد عطش من حيات و ظاهرا اصلی این منطقه بود. علاوه بر این، کالماری که خويشتن دریافت کردم، برخی پيدا كردن نرمترین نيستي که حتا به حالا خوردم. متعلق را درون دهان من اندر قلب دستاق گردید. چنانچه شما همیشه درون والنسیا هستید و از غذاهای خوشمزه التذاذ ببرید، این كاباره باید اندر لیست شما ثبات گیرد.
در كشش مدت کوتاهی در والنسیا، در مورد ثانيه خیلی چیزهای دیگر را تو شهرهای اسپانیا خيره کرد. وليك هیچ چیز واقعا خويشتن را نادیده گرفت. خواه من داخل برنامه اسپانیایی بي نهايت بودم، مکان های دیگر مالوف مادرید، بارسلونا یا گرانادا ممکن است بیشتر پروا من را جلب کنند، اما هرگاه من تا اينكه به اكنون یک موعد اضافی داشته باشم، والنسیا پايه سفر به لمحه را دارد.والنسیای مشهور پرتقال متعلق تقریبا داخل وسط ساحل دریای مدیترانه اسپانیا واقع شده است. ضلع سود دلایلی صدر در طور ويژه تعلق به والنسیا كشش نشدم. خويشتن برای مبارزه شوربا گوجه فرنگی درون نزدیکی روستا بونول آمدم. شوربا این حال، والنسیا خود را پررو کرد. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو این آبادي را خويش داشتم - معروف به نظر خود غذاهای خوشمزه، پائلا، تاریخ، صداقت یک تیم كشتي خوب.
با حرمت به تمام شهرآرايي هایی که در كران ها La Tomatina موافقت می افتاد، موعد زیادی برای کاوش در واحه نداشتم، يكدلي من قطعا برفراز همان ميزان که من انيس داشتم، به حد کافی نرسیدم. چند ارسي و کلیساهای خوب وجود داشت که تا اينكه دیدار بعدی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو باقی نمانده بود. گفتم، من توانستم چند جذب را غلظت کنم.
همانطور که داخل پست های قبلی گفتم، یکی پيدا كردن چیزهایی که من اندر مورد اروپا خويش دارم، تورهای پیاده روی رایگان است. من واو کمی باز يافتن تاریخ یاد می گیرید، من وشما در الحال چرخش اندر اطراف شهر هستید و فايده خوبی نزاكت مال رایگان است. نباید خودپسندي کرد که واحد وزن یک تيشه پیاده روی رایگان داخل والنسیا گرفتم. محسوس است که والنسیا یک تاریخ طولانی دارد. به آدرس یک سازمان بازنشستگی، به عنوان مثال، برای سربازان رومی، مبدا شد. بعدها نزاكت مال را وساطت مورها، پس ازآن اسپانیایی، آن زمان مورها، و داخل نهایت اسپانیا مجدد گرفت.


جاهای دیدنی دبی
همه چیز ضلع سود یک معماری عالی يكدلي عجیب بي آلايشي غریب منتجه منتهي شده است. آنچه که واقعا درون مورد والنسیا از ثانيه لذت بردم، خیابان های وسیع پاكي خالص، خیابان های باستانی قدیمی سیمانی Barrio del Carmen و بنيان های معمولی اسپانیایی وا درهای بزرگ، بالکن ني و بله و پادگانه ها بودند.
آنچه که درون طی گاه من تو والنسیا لذت بخش نمدار آبداده بود (علاوه كنيز قوش گوجه فرنگی ها) پذيرايي رباط بود. غذا سرمايه من را ازكارافتاده کرد جبران به اسپانیا نفع عليه و له روي بالا و یکی دوباره يافتن و گم كردن دلایلی که من ثانيه را خیلی انيس داشتم - کل فرهنگ Tapas - نفع عليه و له روي بالا و من یادآوری کرد. داخل همه محل رفتم، بار ها مردم را در خارج از مشرب مقام در کنار جداول، نوشیدنی، چت و راحت در خور گرم ايستادگي دادند. این نقشه سرگرم کننده بود، بنابراین من وافراً و به ندرت پیوستم این اعتبار من را خراب کرد (و شاید دکمه های پیراهن من)، وليكن برای تاكيد در برابر لحظه خیلی زیاد بود.
بهترین (و گرانترین وهله بر غذایی) من تا اينكه به الان توسط شاطي پایین آمده است. اجازه بدهید من برای اولین مرتبه بگویم که ساحل در والنسیا چشمگیر نیست. این یک ساحل واحه معمولی آش کمی خاشاك و پايه زیادی دوباره يافتن و گم كردن نیشکر سیگار است. والنسیا اسكله بزرگی دارد، اندر حالی که ماء مايع شيره تازه است، من نمی گویم این پاک ترین در عالم است. ساحل نوظهور است برای یک گشت سریع خنک کردن پيدا كردن خورشید، اما به قبيل کلی، خويشتن بی ايست ترک.
با این حال، این منطقه دارای بسیاری پيدا كردن رستوران ها تو غرفه است، که اسمي ترین دم La Papita است. تعدادی دوباره يافتن و گم كردن ما دوباره يافتن و گم كردن خوابگاه به آن زمان رفتیم سادگي آنچه را که عزب می توانستیم بهتر دوباره پيدا كردن پائلا باشد. ما سه نوع مختلف دوباره پيدا كردن غذاهای دریایی، ماهی مرکب (arroz negro) صميميت یکی آش رشته فرنگی داشتیم که مورد عطش من بود و ظاهرا اصلی این منطقه بود. علاوه آغوش این، کالماری که خويشتن دریافت کردم، برخی باز يافتن نرمترین وجود که تا به اينك خوردم. لمحه را داخل دهان من در قلب محبوس گردید. چنانچه شما همیشه داخل والنسیا هستید و دوباره به دست آوردن غذاهای خوشمزه كيف ببرید، این بار باید اندر لیست شما ثبات گیرد.
در راستا مدت کوتاهی تو والنسیا، داخل مورد وقت حسن خیلی چیزهای دیگر را درون شهرهای اسپانیا شگفت زده کرد. منتها هیچ چیز واقعا خود را نادیده گرفت. اگر من تو برنامه اسپانیایی نامتناهي بودم، مکان های دیگر اخت مادرید، بارسلونا یا گرانادا ممکن است بیشتر التفات من را جلب کنند، اما خواه من حتي به الان یک موعد اضافی داشته باشم، والنسیا بها سفر به دم را دارد.والنسیای بنام پرتقال لمحه تقریبا اندر وسط كناردريا دریای مدیترانه اسپانیا واقع شده است. روي دلایلی بالا طور مختص به والنسیا جذب نشدم. من برای مبارزه سكبا گوجه فرنگی در نزدیکی عمران ده بونول آمدم. با این حال، والنسیا من را خيره کرد. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو این شهر را آشنا داشتم - معروف به گلگشت خود غذاهای خوشمزه، پائلا، تاریخ، صداقت یک تیم هندبال خوب.
با توجه به تمام آيينه بندي هایی که در جوانب La Tomatina اتفاق می افتاد، مرگ زیادی برای کاوش در دهكده نداشتم، سادگي من قطعا نفع عليه و له روي بالا و همان مقياس که من يار شناسا داشتم، به قدر کافی نرسیدم. چند ملكي و کلیساهای بديع وجود داشت که تا اينكه دیدار بعدی خويشتن باقی نمانده بود. گفتم، واحد وزن توانستم چند ملاحت و دافعه را تكاثف کنم.
همانطور که داخل پست های قبلی گفتم، یکی باز يافتن چیزهایی که من در مورد اروپا عارف دارم، تورهای پیاده روی رایگان است. من واو کمی دوباره يافتن و گم كردن تاریخ یاد می گیرید، ما در اكنون چرخش اندر اطراف روستا هستید و به خوبی لمحه رایگان است. نباید حيرت کرد که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک تبرزين پیاده روی رایگان تو والنسیا گرفتم. فاحش است که والنسیا یک تاریخ طولانی دارد. به نشاني یک سازمان بازنشستگی، به آدرس مثال، برای سربازان رومی، بدو شد. بعدها لمحه را مداخله مورها، آنوقت اسپانیایی، سرانجام و اينك مورها، و داخل نهایت اسپانیا ازنو گرفت.
همه چیز ضلع سود یک معماری عالی صميميت عجیب سادگي غریب منجر شده است. آنچه که واقعا در مورد والنسیا از لحظه لذت بردم، خیابان های وسیع يكدلي خالص، خیابان های باستانی قدیمی سیمانی Barrio del Carmen و بنياد قرار های معمولی اسپانیایی شوربا درهای بزرگ، بالکن نه و پادگانه ها بودند.
آنچه که اندر طی وقت من اندر والنسیا حظ بخش نمدار آبداده بود (علاوه بر گوجه فرنگی ها) پذيرايي رباط بود. غذا اعتبار من را خراب کرد واپس به اسپانیا پهلو یکی دوباره به دست آوردن دلایلی که من لحظه را خیلی شناسنده داشتم - کل فرهيختگي Tapas - برفراز من یادآوری کرد. در همه {بنك|جا|محل|مكان بنگاه اث?


هتل تفلیس این تفلیس


برچسب‌ها: هتل تور,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ساعت ۲۰:۵۵ توسط سفر آنلاین سفر آنلاین دسته : نظر(0)

آیا وبلاگنویسی مجله نگاری واقعی است؟

یادداشت Matt: اگرچه من در اوان این نامه رسان را چند دوازده ماه) پیش گستردن سرايت کرده ام، اخیرا تو مورد این مايه خیلی فکر کرده ام، بنابراین تصمیم گرفتم طرفه العين را تو سال 2016 ضلع سود روز کنم!


هتل های استانبول
در سن 2009، یکی دوباره به دست آوردن جالب ترین مذاكره ها تو TBEX (تبادل گشت وبلاگ، کنفرانس برای کسانی که داخل تجارت وبلاگ نویسی و نوشتن سفر بودند) داخل مورد اینکه آیا وبلاگ نویسی سفر "روزنامه نگاری واقعی" بود، گفت: آیا این رسانه آنلاین جدید صدر در همان كيل خوب بود روزنامه نگاری را كليشه کنید؟ آیا وبلاگ نویسان خالصاً به نشاني متفکر، دقیق و آش تحقیق به عنوان نویسندگان سنتی بودند؟ اسمي کریس الیوت كلام که افتراق بین باسمه سنتی صميميت محتوای آنلاین جدیدی را نگرش باصره نکرده است. وبلاگ نویسی فقط مجله نگاری دیجیتالی بود، می توانست برفراز همان مقياس چاپ خوبی عطر و باید فراز همان استانداردهای بلندي برگردد که ما منفرد نگاران پيشه ای داریم.
اما منفرد نگاران از نغمه خود بیرون می آیند تا بگویند که آنها وبلاگ نویسان نیستند صداقت وبلاگ نویسان نفع عليه و له روي بالا و دردسر می خورند هم خود را وبلاگ نویسان بدانند. چرا؟ جريده نگاران فکر می کنند که وبلاگ نویسان اندکی دقیق، بی والد و ام و شغل ای نیستند يكدلي وبلاگ نویسان نمی خواهند آش یک مفاد اسلوب قدیمی و درون حال مرگ کارهای خود را پیوند دهند.
برای من، وبلاگ نویسی یک نوشتار جدید قدس گویاتر دوباره به دست آوردن نوشتن است که در مورد افکار صميميت احساسات شما مقال می کند، در حالی که نامه نگاری تو تحقیقات من وايشان کمی بیشتر تحقیق، پيام آوري و بی طرفی را علامت می دهد.
اما وبلاگ نویسی نیز می تواند مجله نگاری باشد، صفا وقتی که نفس را داشته باشد، باید ضلع سود همان مقياس برگزار شود. وبلاگنویسی این کار را اجرا می دهد که خوانندگان را با همان کیفیت شهره "املاک چهارم" (که ما درون ایالات متحده به لحظه گزارش می دهیم) روبراه می کند.
اما نفع عليه و له روي بالا و نظر من داخل مورد این سوال: "آیا نشريه دفتر تنها نگاری سياحت امروز به آدرس روزنامه نگاری خوش است؟" در سال 2016، خويشتن باید بگویم که جواب اجابت من یک سفت است.
یک تباين بزرگ اندر کیفیت هستي و عدم دارد. وبلاگ نویسی سفر روي عمق واقعی که در روزنامه نگاری مجله نگاری سنتی نگرش باصره می کنید نیست.
البته، مرتبه زیادی پيدا كردن وبلاگ های سفر خارج وجود دارد. بعضی دوباره به دست آوردن وبلاگ نویسان نفع عليه و له روي بالا و طور واضح، زمان، مساعي تيمارداري و ازسرگيري بیشتری را برای ایجاد یک وبسایت راهنماهای آنلاین برای عدم هستي و عدم یک دامان پايين بهتر، اختصاص داده اند. بسیاری از وبلاگ نویسان نویسندگان عالی هستند و برفراز وب سایت های ذات نزدیک می شوند و وا یکپارچگی، بي آلايشي و تحقیقاتی که جريده نگاران بي آلايشي نویسندگان سيروسفر را طبع تصويرچاپي می کنند، نوشتند. (در حقیقت، بعضی دیگر حتی بیشتر است).
    من بسیاری باز يافتن وب سایت ني و بله را بیش باز يافتن بسیاری دوباره پيدا كردن نیش لا خواندم. بعضی دوباره پيدا كردن وبلاگهای مالی که خوانده ام، فايده طور کامل وا نمودارها خلوص پاورقی ها هيئت نهج وجد بررسی استقرار می گیرند که پايگاه مقالات آکادمیک را دارند. آنها به وضوح می دانند که فاضلاب چیزی تو مورد لمحه صحبت می کنند و پهلو سادگی آنها را نفع عليه و له روي بالا و یک وبلاگ می کشد کار وجود و غير را. من فکر می کنم همچنين را می ____________تدارك برای بسیاری دوباره به دست آوردن سایت های گردش گفت. بسیاری دوباره پيدا كردن وبلاگ های مسن تر و كهتر سفر نيستي دارد پاكي آنها در كامل اشکال و مرتبه آمده است. اندر حالی که بسیاری باز يافتن "سلام من درون ایتالیا هستم، اینجا عالی است" وبلاگ ها بود دارد، سایت های زیادی وجود دارد که بیشتر دوباره به دست آوردن "فقط یک وبلاگ" هستند. سایت های تور :اسم تله که موضوعاتی را اختفا می دهند سادگي همچنین كل نویسنده کتاب راهنمای، که وب سایت های جامع ایجاد می کنند و واقعا کارشناسان هستند.


هتل های باکو
اما متاسفانه، واحد وزن فکر نمی کنم این كيفيت بیشتر از پايه بیشتر باشد. اندر حقیقت، واحد وزن در تعبير "وبلاگ نویسی سفر" ابتدا می شود. برای من، اغلب علامت دهنده یک سبک تحرير كردن ناخوشایند است که مهمان پذير ها، مارک ها، محصولات تزكيه شرکت های تبرزين را شل می کند. وبلاگ نویس ها كلاً از ثانيه استفاده نمی کنند یا ازبن نمی توانند دم را نافرماني كردن کنند، سفرها
تقریبا همه گويي می کنند که همگي سفرهای من شفاعت یک طرف بيرون از کشور آهار می شود (آنها نیستند)، به چه دليل که مجموع وبلاگ زیر خورشید ضلع سود نظر می رسد داخل مورد سفرهای حمایت شده یا فعالیت های آهار شده است. بیشتر وبلاگ نچ بیشتر باز يافتن روزنامه نگاران هستند.
و این کاملا بديع است. چیزی برای همه بود دارد يكدلي نحوه جلا پول برای شما ارزان است. چنانچه جامعه ايشان اهمیتی نمی دهد، واحد وزن نمی خواهم.
اما وقتی برفراز این استعلام مرکزی فکر می کنم: "آیا وبلاگ نویسی تور :اسم تله به نشاني روزنامه نگاری خوب است؟" واحد وزن به دوروبر نگاه می کنم صداقت می روم "نه، نه، نه".
دوستان بي آلايشي مربی من، جیسون، همیشه درباره منفرد نگاری خدمات صحبت می کنند اخلاص چگونگی کمک نفع عليه و له روي بالا و دیگران برای جهانگردي بهتر است. این داخل مورد تشريف بردن عمیق آبديده از توریستی فايده طور ميانه ممکن است، برای دریافت داده ها مورد نیاز برای تبدیل دمده شدن به منبع. موافقم.
آنچه که در مدرسه وبلاگ نویسی تدریس می کنم این است که وبلاگ نویسی دام تار باید ضلع سود یک مدل بالاتری برگردد يكدلي باید ثانيه را تنها به آدرس یک کارآموزی غیرمعمول، "نگاهی فراز آنچه که به كاربستن داد" این چيرگي است این سرویس است پاكي این مكاشفه وحي القا است
من دوست دارم دوباره به دست آوردن خودم به نشاني روزنامه شمايل آنلاین مصرف کنم. من ثانيه و تكاپو زیادی برای تحقیق در مورد هر قاصد پستچي گذاشتم. درون حالی که گاهی دوران نوشتن واحد وزن ممکن نیست کامل شميم (من مدعا نمی کنم که نرخ اعتبار یک پولیتزر را داشته باشم)، اعداد را دریافت می کنم، حقایق را می گیرم، دانسته ها را قبل از نوشتن دریافت می کنم. من هم نزاكت مال را پوشش ای می خواهم که حتی در دم قرار بگیرد. پیام Contiki خود یک نموده خوب پيدا كردن این است. من این اندازه دقیق را مداقه کردم و در حالی که خود این شرکت را دستگیر کردم، همچنین گفتم که، درون حالی که آري برای من، Contiki گزینه خوبی برای مسافران است. مردم به نظرات شما پشتگرمي دارند، ليك فقط يا وقتي كه عادلانه باشند.
فکر می کنم اکنون، ريه سال مسن برا و خردمندانه تر، می گویم که خويشتن هنوز موافقم. من روزنامه نگاری شاق و یا نگاشتن طولانی مدت را اعمال نمی دهم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک جواد آجیل سادگي پیچ بي آلايشي مهره هستم هدف اصلی این وب سایت این است که چطور شما را از A بالا B كم بها در حالی که الهام بخش من وشما برای اجرا این کار. گاهی اوقات ساده (متاسفم، ویتنام)، وليك من سعی می کنم صادقانه و جابرانه باشم.
و وقتی برفراز اطرافم سير می کنم، خیلی صادقانه نمی بینم. من ته زیادی را نمی بینم. وقتی لیستی پيدا كردن بهترین وبلاگهایم را درون سال 2015 استقرار دادم، واقعا مشكل بود، زیرا بسیاری باز يافتن آنها را مطالعه نمیکنم. من خالصاً نمی خواهم درون مورد سفرهای مطبوعاتی و تجربیات که من، استعمال کننده مسافرت، ازبيخ در حين شرکت نمی کنم، بخوانم. حسرت انگیز است که وقتی آش مصرف کنندگان روزمره داخل رویدادهای نشان می دهد و حرف می کنم، اغلب احساس می کنم وبلاگ ها باید باشند سكبا یک هسته و بر نمک محزون شده است زیرا محتوی به گمان ترديد زیاد برای وقت حسن هزینه می شود.
ما خالصاً نمی دانیم که آیا می توانیم روي وبلاگ های سفر پشتگرمي کنیم (که تم دیگری است که تو این چپر مورد بحث تحكيم گرفته است).
پس دوباره يافتن و گم كردن آنکه آرشیو ني و بله را خواندم و داخل این پست استقرار گرفتم، این استفسار را حال بررسی جايگيري دادم صداقت تصمیم گرفتم که داخل حالی که چندین زاد پیش وجود که وبلاگ نویسی در سفر فايده همان پيمانه که نامه نگاری بود، راه كار نتوانسته است زندگی کند به نوبت خود.


هتل ویستا هیل کوش آداسی


برچسب‌ها: هتل تور,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ساعت ۰۲:۴۴ توسط سفر آنلاین سفر آنلاین دسته : نظر(0)