X
تبلیغات
مصاحبه وا مسافر مسافرتی با کریستوفر الیوت

سفر آنلاین

مصاحبه وا مسافر مسافرتی با کریستوفر الیوت

کریستوفر الیوت ستون خبرنگار سندیکای MSNBC، واشنگتن چپر و National Geographic است و در مورد حقوق كاربرد کننده، شيوه فني گردشگری، راهنمایی های تيره سير می نویسد سادگي به كاربرد کنندگان کمک می کند مشکلاتی را که شوربا آنها جلي می شوند، رفع کند. مقاله ها سخنان او ندرتاً در كيفيت روابط كاربرد کننده گفتگو می کند تزكيه او همیشه به دد ديو کمک می کند آش بوروکراسی بسیاری باز يافتن شرکت های مسافرتی تطبيق کند. خود به مرتبه کافی خوش شانس هستم هم او را داخل TBEX 09 دیدار کنم يكدلي امروز من وآنها و آنها می توانیم افکار خود را بشنویم:


دیدنی های استانبول
Nomadic Matt: چگونه بالا سفر استعمال کننده رسیدید؟
کریس الیوت: من درك می کردم که درون اوایل دهه 90 پهلو مسافر مصرفی تبدیل شده بودم، به عنوان یک ویرایشگر اندر Travel Weekly وقتی که ما برای تبليغ یک تجارت کار می کنید، آفاق را پيدا كردن بیرون می بینید - یعنی می بینید شرکت نه و دلبستگي برای کسب درآمد دوباره پيدا كردن مشتریان خود. من مخبر شدم که بین محصولاتی که صنعت نشان دادن می داد، جدا شد صفا آنچه مشتریانشان واقعا دریافت می کردند، بود.
من شوربا صنعت گردشگری بسیار تائب شدم. من نزاكت مال را اغفال کرده بودم و دريافتن میکردم که من منحصراً یک گردون گردونه چرخه حلقه دنده درون چرخ یک ماشین شيزان پیکر بودم که کپی وانیلی را باز يافتن بین میبرد سادگي تبلیغات را غنی می کند، اما استفاده کنندگان بی عیب نیستند. بنابراین واحد وزن ترک کردم خود یک ساله پهلو دانشگاه رفتم، کشور را ترک کردم، عين بينايي بينش انداز کمی پیدا کردم، سادگي وقتی که برگشتم، مصمم پهلو پیروی باز يافتن وجدانم بودم.
یکی دوباره پيدا كردن اولین سروكار هایی که من داخل زمان جبران به ایالت نچ داشتم، باز يافتن یک تولید کننده داخل یک وب سایت جدید به قدر ABCNews.com حيات که پهلو دنبال سخن فصل نویس جدید سياحت بود.
من گفتم: "من فکر می کنم پدر شما خطيئه است." "من نمی توانم بگویم که فن روش گردشگری را شناخت دارم."
او گفت: "نه،" دقیقا باز چیزی است که من وايشان دنبال متعلق هستیم. "
به طوری که منجر بالا یک کاراکتر چهار ساله به آدرس Crabby مسافر، از 1996 حتي 2000، که منجر فراز ملی تيره سير جغرافیایی، ستون سندیکای من صداقت وبلاگ خود است.
آیا شما دريافتن می کنید استعمال کنندگان واقعا نگهداري می شوند یا این مزد را دارند؟
نه. قوانین استفاده کننده به كيل کافی در کتاب ها حيات ندارد، تزكيه مواردی که هستي و عدم دارد، به مقياس کافی ادا نمی شوند. سكبا این وجود، کمی اندر مورد آذين و حقوق شما وافراً و به ندرت می تواند ايشان را طولانی در خلال اختلاف وا یک شرکت مسافرتی. بنابراین این موضوع استفاده از آنچه ايشان کردم.
در صورتی که این كيفيت باشد، درنتيجه از دم مصرف کنندگان واقعا چاهك کاربردی دارند؟ یک جواد برای ساخت یک ویدیو ویروسی داخل یونایتد برای گرفتن آنها برای شنودن به کار خود بقا داد.
همیشه محكمه افکار عمومی هستي و عدم دارد. كل کسی که ویدیوی ویروسی تزكيه یا وبلاگ در مورد سفر روانه کرده است می داند که رسانه های اجتماعی می توانند یک روش موثر برای میانجیگری ضديت باشند. منتها همچنین، خود فکر می کنم که مشارکت سیاسی یک سلاح غیر ارادی است. خوب بي پروايي كردن و ماندگاری می تواند نتایج را حتی برای یک شرکت که دستور كار ریزی شده برای نقل كردن "نه" را دریافت کند.
چه توصیه ای می توانید مسافران را برای اطمینان باز يافتن حل و انفكاك مشکلات خود را شوربا شرکت های كاپيتان سفر به همان سرعتی که ممکن است؟
اوه، این یک پرسش لود شده است! خويشتن یک چپر کامل داخل این زمینه نشانه ام. اگر هنگام نداشته باشید تماماً چیز را بخوانید، بگذارید تنها یک توصیه را نشان دادن دهم: کوتاه و فرهيخته باشید.
چیزی که من واو می خواهید داخل صنعت مسافرتی مربوط فايده حفاظت از استفاده کنندگان دیدید چیست؟
من می خواهم یک اداره حفاظت از مصرف کننده فدرال شوربا کارکنان، که وظایف محافظت از مصرف کننده کمیته سودا فدرال سادگي وزارت مشروب فروشي و واگويي را صدر عهده دارد، علاوه صدر نظارت بر شعبه ها تزكيه هتل ها منفعت اتومبیل نیز داشته باشد. خلوص من می خواهم یک سری قوانین سختگیرانه تو مورد کتاب هایی که دوباره يافتن و گم كردن منافع مسافران احتراس می کنند ضلع سود جای حراست از صنعت دوباره به دست آوردن مشتریانی که نتوانستند مراقبت کنند، دیدن کنند. میدونم میدونم. رویای!


جاهای دیدنی کوالالامپور
چگونه اینترنت تغییر کرده است شرکت هایی که سكبا مصرف کنندگان مقايسه می کنند؟
این انقلابی است. ها و خير تنها شما نظاره گر ظهور اتحاديه های ایجاد شده وساطت کاربر هستیم که مسئولیت پذیری تكنيك مسافرتی را بر عهده دارد، اخت وبلاگ من، TripAdvisor پاكي FlyerTalk، یک انجمن محبوب برای مکرر پرواز. وليك شما همچنین می بینید که دريغ اکنون این سایت ها پادرمياني سایر اتحاديه های مبتنی كنار بنده اینترنت پاسخگو هستند.
بگذارید برای من وشما مثالی بزنم. هفته گذشته، زمانی که TripAdvisor نفع عليه و له روي بالا و آرامی بررسی منفی دوباره پيدا كردن سایت وجود و غير را لغو کرد، خوانندگان من طرفه العين را فراخوانده بودند. به همین ترتیب، چند پيس پیش، بعضی از اعضای FlyerTalk سعی کردند خطای کرایه را وساطت British Airways بازی کنند، قدس همچنین درون وبلاگ من مشهود شد.
این کار هم در این مفاد اسلوب انجام می شود. وقتی که در وبلاگم خطا میکنم یا در یک داستان اشتباه میکنم، من دوباره يافتن و گم كردن افرادی که دوباره يافتن و گم كردن این انجمنها پریدند، خراج میروم ولو زمانی که مشکل را حل کنم. و همگي ما باید روي توده های ارشد در توییتر عوض دهیم. عريضه پایین برای تمامو جزئي ما، فاضلاب ما فعالان مصرف کننده، طرفداران تكنيك صنعت بي آلايشي یا fanboys flier frequented، این است که هیچ جای دیگری برای مخفيگاه کردن نيستي ندارد. اینترنت كلاً ما را پاسخگو خواهد کرد.
آیا من وشما فکر می کنید که همه و جزء شرکتی پيدا كردن اینترنت كاربرد می کند تا فايده طور موثر سكبا مشتریان، پيوندها عمومی، یا مشکالت به هدف خوردن کند؟ آیا برخی از نشان های امید بود دارد - که برخی از شرکت ها "آن را دریافت" يكدلي در آغوش اینترنت؟
بله، چند ایستادگی بود دارد، منتها اکثر شرکت های مسافرتی نفع عليه و له روي بالا و اینترنت واکنش علامت داده اند، که می گویند آنها خالصاً زمانی که به طرفه العين نیاز دارند، شوربا آن به هدف خوردن می کنند. این دريغ است امیدوارم تغییر کند منتها من طرفه العين نمی کشم
به عنوان یک نویسنده "رسانه های قدیمی" که دوباره يافتن و گم كردن "رسانه های جدید" نیز كاربرد می کند، چه جور فکر می کنم این خيز زمینه واقعا درون هم می آمیزد؟
من دیگر دوباره پيدا كردن نظر رسانه های قدیمی صميميت جدید فکر نمی کنم، صداقت من فکر می کنم که بیشتر همکاران رسانه های پیشرفته مرطوب من نیز این کار را به كاربستن نمی دهند. آنها صرفاً سیستم بنيان گذار های جوراجور هستند. باسمه برای پیام های ويژه تعلق عالی است. آنلاین برای دیگران مناسب است و برای دیگران منتشر می شود. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر می کنم هرکسی که معتقد است رسانه های قدیمی خلوص جدید بداخلاق هستند، جهان را فراز نحوی سهو می بینند يكدلي نیاز به مسالمت دیدگاه هایشان دارند.
آینده ای پيدا كردن نوشتن تور :اسم تله را کجا می بینید؟
من فکر می کنم آینده اندر اینجا است. سفر نگاشتن - خلوص دوباره، من ايمن نیستم که "نوشتن" اصطلاح كم ارزش است - بسیار تعاملی، چند رسانه ای، دوست داشتني مليح و علاقه مند کننده است. خود می دانم که بسیاری از همکاران من شوربا انتقال دوباره پيدا كردن "قدیمی" پهلو "رسانه های جدید" منازعه می کنند بي آلايشي من واقعا مصون نیستم که آیا جزئتمامت آنها در نزاكت مال موفق خواهند بود. آینده منفرد نگاری مسافرت صدر در مراتب پویاتر و غیر زيبنده پیش بینی است.
وقتی فراز مسافرت مصرفی می آید، حيثيت بسیار خوبی هست. چگونه عاطفه حس ترس را درون قلب خدمات مشتري پهلو وجود مشروب آورد؟
من درامان نیستم که این دايم باشد یا باید بگویم، امیدوارم این کار مبادا هنگامی که دوباره پيدا كردن جانب یک خواننده شوربا کسی دلبستگي می گیرم، هیچ گاه شوربا اتهام بازپرس نمی شود. من مودبانه دوباره به دست آوردن آنها می خواهم که به رامشگر پاسخ بدهند بي آلايشي این امید صادقانه من است که این مشکل فقط یک مبارك مذموم تفاهم شاق است. چنانچه شما برای یک شرکت سكبا تعهد جامع داخل زمینه خدمات صدر در مشتریان کار می کنید، به همان مرتبه که من این را نادیده می گیرم، این مايه به نهاني توسط اداره خدمات مشتری مطرح شده است. من وشما قطعا پيدا كردن نتایج ذات نمی ترسید - یا پيدا كردن من.


دیدنی های ارمنستان
Liberty Leading the Way- این یک تصویر کلاسیک از آشوب فرانسه است. آزادی همه جنبه های زندگی را در برابر خودرايي متحد می کند. خود این نقاشی را در چند کتاب دیده باب و طرفه العين را در زندگی واقعی عجيب دیدم.
من دوباره پيدا كردن رفتن به لوور خلوص دیدن این آثار هنری كيف می بردم. وليك در حالی که درون راهرو ها ناپديد شد، علاقه مند کننده بود، خويشتن فکر می کنم، لااقل و اكثراً برای من، که لوور دام تار یک ثمره بود. تازه بود که ببینیم، ولي بسیاری پيدا كردن موزه های امپرسیونیست در پاریس کسب تزكيه کار واحد وزن تکرار خواهد شد.من می دانستم که لوور ميل دارد مبصر بزرگ تر شود. واحد وزن می دانستم که هفت ساعت برنامه ریزی شده برای مخارج این هستي و عدم که تقریبا کافی نبود. وليك من قطعاً فکر نکردم که سرانجام و اينك از دیدن چیزی که برای سبع ساعت عاطفه حس می کردم نمونه اینکه چیزی ندیده بودم، مبرا می شدم. لوور بزرگترین موزه داخل جهان شوربا هزاران باد مربع جو و میلیون نچ نمایشگاه است. این قطعه دوباره به دست آوردن زمان های کلاسیک حتا قرن نوزدهم است. حتی سكبا دو نقشه، من دستپاچه سرگردان شدم. من هدايت كردن وادار كردن شدم چند مرحله چند نوبت بروم چون من در منزل های تصادفی صدر در پایان رسیدم. پاي پوش فقط مبصر بزرگ تر است! آن هنگام از هفت ساعت حيران لوور، فايده دنبال کد داوینچی بودم، جمعاً چیز را می توانستم انگار کنم: الف) من نفع عليه و له روي بالا و سختی درك می کردم چیزی را دیدم سادگي ب) لوور کمی نگران است.
هنر، معتاد خواهر شبيه زیبایی، داخل چشم بیننده است. مداخل هنری من درون سه مکان تحكيم دارد: 1) نشانه ها كارها تاليفات هلندی قرن هجدهم؛ 2) امپرسیونیسم؛ 3) آنك از امپرسیونیسم / پیونتیلیسم. یک مرتبت کوچک باز يافتن هنر هلندی تو لوور نيستي دارد، ليك به نهج کلی، فنجان چای خود نیست. آیا خويشتن را نادیده می گیرید - لوور دارای شاهکارهای بسیاری است که شایسته نگرش شما هستند و مهم نیست که اولویت صنعت چیست؟ حداقل باید یک هور و قمر لوور را ببینید ولو بتوانید اندازه، آلبوم و محل نزاكت مال را احساس کنید. جهان
گفتم، من بالا لوور نمی روم من آنچه را که می خواستم دیدم. به چه علت باید پهلو جایی که شما علاقه مند نیستید بروید؟ من اراده دارم جدال را تو مورد اینکه آیا واقعا واقعا باید در گيتي افق ها اولویت شخصی را "باید ببینم" را ذخیره کنم یا نه، منتها می گویم که درون حالی که لوور یک سفر معز است، واپس واقعا بستگی نفع عليه و له روي بالا و آنچه شما تو نظر دارید صنعت است . دیدن بسیاری دوباره پيدا كردن نقاشی های مذهبی و تن سان های گرین قدس رومی، ایده من از هنر نیست. واحد وزن چند نمونه از صنعت را شناخت داشتم، مجموع چند. آنها چه بودند؟ ممتاز های لوور برای من جمله بودند از:
ویرجین روی لهنه و جاندار - من مسئلت نقاشی های لئوناردو هستم، قدس این یکی از نامدار ها از باب پیام های جاي دنج پنهانی در دم جالب است. این یک رونوشت قبلی از نقاشی است. او ظاهرا مجبور هستي و عدم که ثانيه را مجددا تحمل کند، زیرا وقت حسن ضد مسیحی بود. رونوشت بعدی تو گالری ملی درون لندن قرار دارد.
مونا لیزا - دوباره به دست آوردن نظر من بزرگتر بود، وليكن من دوست نداشتم که پنج اینچ شیشه منعکس کننده گرمي بسیار زیاد است که متعسر بود. این بهترین عکس خويشتن بود!
ازدواج درون کانا - اندازه، فام و جزئیات من پهلو اینجا آرزومندي مند است.
کوروناسیون ناپلئون - این بزرگترین كوكنك لوور است. شاید ناپلئون وقتی که وصيت داده هستي و عدم جریمه می شد؟ چه کسی می داند اما من می دانم که خويشتن جزئیات و فره این نقاشی را دوست دارم. این چشمگیر است
لا Grande Odalisque - خويشتن فقط طرفه العين را مانوس دارم. غامض است.
من این یکی را فراموش کرده ام، منتها زیبایی دشوار ی نقاشی را مانوس دارم.
هتل سیتی پورت استانبول


برچسب‌ها: رزرو هتل,
+ نوشته شده در چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ساعت ۰۵:۰۰ توسط سفر آنلاین سفر آنلاین دسته : نظر(0)