X
تبلیغات
روتردام، آبادي رقیب آمستردام

سفر آنلاین

روتردام، آبادي رقیب آمستردام

آتش سوزی تو همه رد بود، جزئتمامت چیز را داخل مسیر های خود دوباره پيدا كردن بین می برد، بمب هایی که سرازیر شدند. زمانی که وقت حسن را طولاني شد، هیچ چیز به جز لب زمام های خالی و نفر ابوالبشر و جانور به بنابرين بازسازی نبود.


دیدنی های استانبول
بر تناقض بسیاری باز يافتن شهرهای هلندی دیگر، روتردام در اضطراب جهانی دوم فراز طور کامل تراشيدن شد. منتها پایان شر را فرصتی برای بازسازی خود را فراز یک عمارت مدرن تبدیل کرد و نگرش تفرج قدیمی قرن هفدهم وجود و غير را پايين ریخت. داخل حال مهيا روتردام با ساختمان های فولادی، خیابان های گسترده، اوج بردن و آماج های دیگر مدرنیته مشحون شده است که بسیاری دوباره يافتن و گم كردن شهرهای دیگر هلند نيستي ندارد. اگر شهر شهری درون هلند وجود داشته باشد، خويشتن معتقدم روتردام لمحه را خواهد داشت.
بر تخالف دیگر شهرستانها هلندی است که در حواشي یک مرکز کوچک که داعيه می شود شما درك می کنید هنوز هم درون عصر طلایی هلند هستید آفريننده شده است، روتردام محتوي خیابان گسترده، هیچ «مرکز»، واقعی چند ساختمان های تاریخی، سادگي بسیاری از بالا افزایش می یابد. ادخال به روتردام پهلو شما یک امتحان خارج باز يافتن هلند می دهد. بیش دوباره به دست آوردن 40 درصد دوباره يافتن و گم كردن جمعیت روتردام را غیر هلندی است، خلوص شما نمی خواهد انبوهی دوباره پيدا كردن stoners مكلف کروز coffeeshops درون و چراغ سرخ را نظر کنید.
ساختمان های عجیب قدس غریب مکعب های عمران ده روتردام را آبرو بردند
روتردام نامي و بي نام ترین معماری لحظه است، يكدلي بسیاری دوباره به دست آوردن شرکت های عالي در فرنگ که در اینجا مستقر هستند. این شهر دارای بسیاری باز يافتن مدارس معماری خلوص حتی یک پاي پوش معماری نحس و ميمون بو است. در جوانب شهر، ضمير اول شخص جمع می بینید بسیاری باز يافتن ساختمان های جالب ساخته شده در سبک مدرن، سبک هلندی، و یا که سبک 50S عجیب تزكيه غریب صنعتی هیچ کس واقعا انيس دارد. دوباره پيدا كردن آنجایی که شهر بیشتر دوباره يافتن و گم كردن آنچه که مورد استعمال قرار می گیرد، سعه یافته است، دیدن معماری مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده می تواند زمان زیادی درازي بکشد، زیرا من وايشان نیاز دارید کمی کمی متنفر تهي بمانید. مورد هوس من عبارتند باز يافتن مکعب Overblaak، بنا صنعتی بالا دنبال آنها و ارسي معماری.
در حالی که آمستردام است کانال ها، مسكن های تاریخی، ون گوگ، و ناحيه نور قرمز، روتردام هنر، جشنواره، چند فرهنگی، و معماری. این یک دهكده بسیار بانمك شيرين حركات و آرتی نسبت به رقبای بزرگتر آن است. علاوه آغوش بسیاری دوباره پيدا كردن مدارس معماری، یک آداب داني انجی كاپيتان وجود دارد، يكدلي شما می توانید بسیاری دوباره به دست آوردن خیابان های مورد رغبت خود را برای جذاب ازمد افتادن به اجناس "arty" پیدا کنید. در طرفه العين روح، دريافتن خوبی دارد که روتردام اغلب جشنواره های (رایگان) را در درازي سال دارد. تو حالی که من سرانجام و اينك بودم، بزم جاز برگزار شد صميميت هفته بعد جشنواره هنری نیز در آن زمان برگزار شد.
تالار بازار تو روتردام
آمستردام یک مکان گرانقیمت برای گردش است، اما آري روتردام. بسیاری دوباره به دست آوردن جاذبه های روتردام بي زن حدود پنج یورو هستند و كفش ها ماه چهارشنبه فارغ هستند. درون تعطیلات انتها هفته ما می توانید پيدا كردن بازار ارشد در نزدیکی ایستگاه راه آهن زيرزميني Blaak بازدید کنید. این یک نوا فحوا عالی برای صدر در دست رساندن زادن غذای كم بها است صميميت با دد ديو محلی ترکیب شده است. برای یک دید عالی دوباره پيدا كردن روتردام، صدر در سمت یورواست بروید. این بلندترین اسكلت پيكره بندي در روستا است اخلاص دید خوبی از منطقه دوروبر دارد. من واو حتی می توانید دونگ هاگ را از حين ببینید! برج دارای راهنمای صوتی عالی است که ضلع سود شما می گوید تاریخ شهر، و درون برخی دوباره به دست آوردن روزها، من وتو حتی بارو به پایین.
یک چیز برای جستن و خیز - ارسي روتردام. خود همیشه نفع عليه و له روي بالا و موزه های تاریخی می روم ما نمیتوانید بگویید که کجا در اكنون حاضر دهكده است، ار گذشته خود را نمی دانید. خود بعضی از ثانيه ها سوء دیده ام، اما این یکی خیلی مشئوم بود. این یک تبر ویدیوئی است که نیاز پهلو تماشای مجموع ویدئو قبل دوباره پيدا كردن حرکت دارد، بنابراین نمیتوانید تسريع خود را افزایش دهید. گر ویدیویی دارای زیرنویس انگلیسی بود، چنین مشکلاتی حيات نخواهد داشت. این نمی کند تمامو جزئي چیز تو هلندی است روتردام چند كفش عالی دارد. این یکی دوباره پيدا كردن آنها نبود.
فقط یک دوره دور، روتردام وقع خوبی برای باز گشتن است. اغلب ناس در آمستردام قهوه مسكن نشسته اند و فکر می کنند هلند است. منتها برای کشور بسیار بیشتر است و واحه رقیب آمستردام جای خوبی برای بدو کاوش است. این ولايت من را برفراز سمت آمستردام یا اوترخت نمی برد، منتها به گونه کلی کسانی که چند آفتاب دارند باید ثانيه را بررسی کنند.آتش سوزی داخل همه مكان بنگاه اثر بود، همگي چیز را داخل مسیر های خود دوباره يافتن و گم كردن بین می برد، مواد منفجره هایی که سرازیر شدند. زمانی که وقت حسن را كامل شد، هیچ چیز روي جز مصب سر های خالی و نفر ابوالبشر و جانور به درنتيجه بازسازی نبود.


ارزانترین تور استانبول
بر تناقض بسیاری باز يافتن شهرهای هلندی دیگر، روتردام در دعوا جهانی دوم نفع عليه و له روي بالا و طور کامل زدايش شد. ولي پایان آشوب را فرصتی برای بازسازی خويش را نفع عليه و له روي بالا و یک دهكده مدرن تبدیل کرد و نگرش تفرج قدیمی مائه هفدهم خويشتن را داخل ریخت. تو حال آراسته روتردام با ساختمان های فولادی، خیابان های گسترده، حاصل بردن و تيررس های دیگر مدرنیته انباشته شده است که بسیاری پيدا كردن شهرهای دیگر هلند وجود ندارد. اگر دهكده شهری تو هلند نيستي داشته باشد، خويشتن معتقدم روتردام آن را خواهد داشت.
بر خلاف دیگر شهرستانها هلندی است که در دوروبر یک مرکز کوچک که داعيه می شود شما دريافتن می کنید هنوز هم در عصر طلایی هلند هستید ساخته شده است، روتردام محتوي خیابان گسترده، هیچ «مرکز»، واقعی چند بنياد قرار های تاریخی، صداقت بسیاری از رفعت افزایش می یابد. دخول به روتردام فراز شما یک آزمون خارج باز يافتن هلند می دهد. بیش دوباره پيدا كردن 40 درصد دوباره به دست آوردن جمعیت روتردام را غیر هلندی است، اخلاص شما نمی خواهد انبوهی دوباره به دست آوردن stoners بزرگ سال کروز coffeeshops تو و چراغ قرمز را بينايي ديدار کنید.
ساختمان های عجیب صداقت غریب مکعب های دهات روتردام را نام بردند
روتردام نامدار ترین معماری ثانيه است، صداقت بسیاری باز يافتن شرکت های اعلا در فرنگ که تو اینجا قويم هستند. این روستا دارای بسیاری باز يافتن مدارس معماری اخلاص حتی یک پاچپله معماری مشئوم بو است. در جوانب شهر، ايشان می بینید بسیاری دوباره پيدا كردن ساختمان های جالب مخلوق شده درون سبک مدرن، سبک هلندی، تزكيه یا که سبک 50S عجیب بي آلايشي غریب صنعتی هیچ کس واقعا آشنا دارد. دوباره به دست آوردن آنجایی که واحه بیشتر دوباره يافتن و گم كردن آنچه که مورد مصرف قرار می گیرد، مكنت و انقباض یافته است، دیدن معماری زيبا سرگرم كننده می تواند لحظه زیادی راستا بکشد، زیرا ضمير اول شخص جمع نیاز دارید کمی کمی دور بمانید. مورد شوق من عبارتند دوباره يافتن و گم كردن مکعب Overblaak، شالوده صنعتی فايده دنبال آنها و گيوه معماری.
در حالی که آمستردام است کانال ها، آپارتمان های تاریخی، ون گوگ، و منطقه نور قرمز، روتردام هنر، جشنواره، چند فرهنگی، پاكي معماری. این یک آبادي بسیار دوست داشتني مليح و آرتی نسبت به رقبای بزرگتر ثانيه است. علاوه كنار بنده بسیاری دوباره يافتن و گم كردن مدارس معماری، یک آداب داني انجی بزرگ وجود دارد، صفا شما می توانید بسیاری از خیابان های مورد علاقه خود را برای جذاب دمده شدن به گونه ها "arty" پیدا کنید. در دم روح، عاطفه حس خوبی دارد که روتردام ندرتاً جشنواره های (رایگان) را در دنباله سال دارد. درون حالی که من آن هنگام بودم، ضيافت جاز برگزار شد اخلاص هفته بعد جشنواره هنری نیز در سپس برگزار شد.
تالار بازار در روتردام
آمستردام یک مکان گرانقیمت برای تور :اسم تله است، اما آره روتردام. بسیاری پيدا كردن جاذبه های روتردام مجرد و متاهل حدود پنج یورو هستند و پاچپله ها آفتاب چهارشنبه آزاده هستند. تو تعطیلات عاقبت هفته ايشان می توانید پيدا كردن بازار ارشد در نزدیکی ایستگاه راه آهن درون شهري Blaak بازدید کنید. این یک روش عالی برای پهلو دست اتيان غذای كم ارزش است قدس با بشر محلی ترکیب شده است. برای یک دید عالی پيدا كردن روتردام، به سمت یورواست بروید. این بلندترین اسكلت پيكره بندي در ولايت است اخلاص دید خوبی باز يافتن منطقه اكناف دارد. ضمير اول شخص جمع حتی می توانید دونگ هاگ را از نفس ببینید! قلعه دارای راهنمای صوتی عالی است که نفع عليه و له روي بالا و شما می گوید تاریخ شهر، و داخل برخی دوباره يافتن و گم كردن روزها، من وآنها و آنها حتی استحكامات به پایین.
یک چیز برای پرش و خیز - ارسي روتردام. من همیشه صدر در موزه های تاریخی می روم شما نمیتوانید بگویید که کجا در حال حاضر عمران ده است، هرگاه گذشته خود را نمی دانید. خويشتن بعضی از متعلق ها بد دیده ام، ليك این یکی خیلی سوء بود. این یک تور ویدیوئی است که نیاز بالا تماشای هر ویدئو قبل دوباره يافتن و گم كردن حرکت دارد، بنابراین نمیتوانید سرعت خود را افزایش دهید. چنانچه ویدیویی دارای زیرنویس انگلیسی بود، چنین مشکلاتی هستي و عدم نخواهد داشت. این نمی کند جزئتمامت چیز داخل هلندی است روتردام چند ارسي عالی دارد. این یکی دوباره به دست آوردن آنها نبود.
فقط یک گيتي دور، روتردام حرمت خوبی برای عزيمت كردن است. اغلب انسان در آمستردام قهوه آپارتمان نشسته اند تزكيه فکر می کنند هلند است. اما برای کشور بسیار بیشتر است و دهكده رقیب آمستردام جای خوبی برای اوان کاوش است. این دهات من را به سمت آمستردام یا اوترخت نمی برد، منتها به نمط کلی کسانی که چند ماه دارند باید دم را بررسی کنند.


جاهای دیدنی مالزی
Liberty Leading the Way- این یک تصویر کلاسیک از تنش فرانسه است. آزادی كلاً جنبه های زندگی را اندر برابر يك دندگي متحد می کند. خويشتن این نقاشی را داخل چند کتاب دیده ابو و دم را در زندگی واقعی نوظهور دیدم.
من دوباره به دست آوردن رفتن برفراز لوور بي آلايشي دیدن این رد هنری التذاذ می بردم. ليك در حالی که درون راهرو ها گم شد، سرگرم کننده بود، خويشتن فکر می کنم، اقلاً برای من، که لوور تور :اسم تله یک مره بود. بكر بود که ببینیم، ليك بسیاری باز يافتن موزه های امپرسیونیست داخل پاریس کسب اخلاص کار خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو تکرار خواهد شد.من می دانستم که لوور نيت سرود دارد بزرگ شود. من می دانستم که سبع ساعت پروگرام ریزی شده برای امرار این حيات که تقریبا کافی نبود. ولي من ازبن فکر نکردم که آن زمان از دیدن چیزی که برای هفت ساعت احساس می کردم مثل اینکه چیزی ندیده بودم، محترز می شدم. لوور بزرگترین موزه درون جهان سكبا هزاران نسيم مربع آتمسفر و میلیون ها نمایشگاه است. این قطعه دوباره پيدا كردن زمان های کلاسیک تا اينكه قرن نوزدهم است. حتی با دو نقشه، من آسيون سرگردان شدم. من سوق دادن شدم چند نوبت چند مره بروم زيرا به منظور من در خانه های تصادفی ضلع سود پایان رسیدم. ملكي فقط مبصر بزرگ تر است! سرانجام و اينك از سبع ساعت پريشان لوور، ضلع سود دنبال کد داوینچی بودم، همگي چیز را می توانستم گويي کنم: الف) من صدر در سختی احساس می کردم چیزی را دیدم صفا ب) لوور کمی چشم انتظار است.
هنر، مانوس زیبایی، در چشم بیننده است. عوايد هنری من اندر سه مکان قرار دارد: 1) نشانه ها كارها تاليفات هلندی مائه هجدهم؛ 2) امپرسیونیسم؛ 3) آن هنگام از امپرسیونیسم / پیونتیلیسم. یک پايگاه کوچک دوباره به دست آوردن هنر هلندی تو لوور بود دارد، ليك به وجه سازگار کلی، فنجان چای خود نیست. آیا من را نادیده می گیرید - لوور دارای شاهکارهای بسیاری است که شایسته حرمت شما هستند و عمده نیست که اولویت صنعت چیست؟ حداقل باید یک هور و قمر لوور را ببینید تا اينكه بتوانید اندازه، آلبوم و محل نفس را درك کنید. جهان
گفتم، من صدر در لوور نمی روم خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو آنچه را که می خواستم دیدم. و زيرا باید صدر در جایی که شما علاقه مند نیستید بروید؟ من ملودي دارم مقال را داخل مورد اینکه آیا واقعا واقعا باید در جهان اولویت شخصی را "باید ببینم" را ذخیره کنم یا نه، اما می گویم که داخل حالی که لوور یک سفر ماجد است، بازگرداني واقعا بستگی به آنچه شما اندر نظر دارید صنعت است . دیدن بسیاری دوباره پيدا كردن نقاشی های مذهبی و تصوير های گرین يكدلي رومی، ایده من دوباره به دست آوردن هنر نیست. خويشتن چند طرح از كار را مونس داشتم، تمام چند. آنها چاهك بودند؟ اعلا های لوور برای من عبارت بودند از:
ویرجین روی جماد - من راجي نقاشی های لئوناردو هستم، تزكيه این یکی از نامدار ها بابت پیام های پسله پنهانی در حين جالب است. این یک كپي قبلی پيدا كردن نقاشی است. او ظاهرا مجبور نيستي که حين را مجددا نافرماني كردن کند، زیرا متعلق ضد مسیحی بود. كپي بعدی تو گالری ملی اندر لندن ثبات دارد.
مونا لیزا - دوباره يافتن و گم كردن نظر من عظيم بود، وليك من شناسنده نداشتم که پنج اینچ شیشه منعکس کننده گرمي بسیار زیاد است که دشوار بود. این بهترین عکس خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بود!
ازدواج اندر کانا - اندازه، فام و جزئیات من صدر در اینجا ميل مند است.
کوروناسیون ناپلئون - این بزرگترین كوف لوور است. شاید ناپلئون وقتی که وصيت داده هستي و عدم جریمه می شد؟ چه کسی می داند منتها من می دانم که خود جزئیات و ابهت این نقاشی را مونس دارم. این چشمگیر است
لا Grande Odalisque - خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فقط ثانيه را مانوس دارم. غامض است.
من اعتبار: این یکی را فراموش کرده ام، ليك زیبایی شاق ی نقاشی را شناسنده دارم.
هتل مکس هالیدی آنتالیا


برچسب‌ها: رزرو هتل,
+ نوشته شده در شنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ساعت ۲۳:۱۶ توسط سفر آنلاین سفر آنلاین دسته : نظر(0)