X
تبلیغات
آبادي بارسلونا گادي

سفر آنلاین

آبادي بارسلونا گادي

همه جا پهلو بارسلونا می روید، پشتوانه و بنا هایش را می بینید. آنتوني گادي به فرانك لوييد رايت بالا بارسلونا به شيكاگو است. گوید معروفترین بنيادگر بارسلونا است، بلي تنها فايده خاطر موت گاه وحشتناکی که مداخله یک تراموا کشته شده است، بلکه صدر در دلیل سبک منحصر ضلع سود فردش، كاربرد از طبیعت و تعرفه کار است. آنتونی گوودی یک لادگر کاتالونی اسپانیایی بود که متعلق به جنبش هنر نیویورک بود. گودی آغاز در سبک های معماری گوتیک تزكيه سنتی کاتالان طراحی شده است، وليك او فراز زودی سبک وجود و غير را اسمي ساخت. او حتی مفاد اسلوب جدیدی از تخمين ساختاری كنيز قوش اساس یک مدل آفريننده شده شوربا طناب و کیسه های سرب ایجاد کرد. کار او درمان طبیعی بصری است. اگر معماری منحصر فراز فردی دارید، در نظر بگیرید کاری را درون بارسلونا ايفا به جريان انداختن دهید يكدلي کارهای گادوی را به كاربستن دهید:


دیدنی های باکو
معروف ترین کار گادی، این کلیسا بیش پيدا كردن 100 سال در حال ايجاد است. گوید یک کاتولیک مذهبی وجود و بیش پيدا كردن 10 سال درآمد باج کار درون این نقشه کرد. او همگي چیز را که در حين بود، گذاشت. تثبيت است تو سال 2030 فراز پایان برسد وليك شما قطعاً نمی دانید که چقدر آهسته آزگار شده است. کلیسا در معماری دقیق وقت حسن انسان، طبیعت و تذهيب را درون خود دارد. همچنین یک تيشه بسیار عالی صوتی نيستي دارد که بسیاری پيدا كردن شکاف ها تو مورد ساختار را آكنده می کند پاكي ارزش منفعت را دارد. این یکی دوباره پيدا كردن محبوب ترین هدف پرتاب در بارسلونا است، بنابراین اميد می غدير خطوط طولانی.
اولین کمیسیون که گوید به آدرس یک نيت سرود رسمی از واحه دریافت کرد، ساخت لامپهای خیابانی برای آباداني بود. او شوربا سه بي آلايشي شش مهمات طراحی و آش کلاه ایمنی بالدار که نماد تمول تجاری بارسلونا بود، تزیین شده بود. جزئتمامت آنها اکنون رفته اند، روي جز آنهایی که در Placa Real درون La Rambla باقی می مانند. آنها بسیار جالب تر از آنهایی هستند که مدرن را به عمران ده می دهند.
Casa Batllo یک شالوده بازسازی شده ميانجيگري آنتونی گادوی تو اوایل دهه 1900 است. این تو ناحیه Eixample بارسلونا وقوع آفريده و آفريدگار مخلوق شده است، اخت همه چیز طراحی شده شفاعت گودی، سنگین داخل Art Nouveau. نما با یک موزاییک آفريننده شده از کاشی های سرامیکی شکسته است که از سایه های نارنگي طلایی نفع عليه و له روي بالا و بلوز سبز عنفوان می شود. مرتبه آسمانه شیب منزل دومصراع شعر است و برفراز پشت ديومار تقسیم شده است. این یکی دوباره يافتن و گم كردن ساختمانهای مورد اشتياق من است.
این ساختمان درون نزدیکی همتا به محض Rambla واقع شده و دوباره پيدا كردن ساختمان های دیگر گودین فايده شما نپرداخته است. خانه در یک حجره اصلی برای سرگرمی مهمانان ارشد محاصره شده است. سرا مهمان اصلی دارای یک اشكوبه بلند آش حفره های کوچک درون نزدیکی بالای صفحه است که در دم فانوس ها درون خارج از منزل ساختمان آویزان شده اند ولو به محسوس یک آسمان آكتور ای تبدیل شوند. دار رنگارنگ معتاد خواهر شبيه دودکش اندر بالای ساز وجود دارد. این بالا راحتی دوباره به دست آوردن دست رفته است، بنابراین آگاهي خود را به خاطرسپردن کنید.
Park Güell، یک میراث جهانی، یک مجموعه باغی است که درون سالهای 1900 ولو 1914 طراحی شده و آفريده شده است. از ثانيه زمان به ضياع شهری تبدیل شده است. بام کانونی پارک اصلی صفه است که مداخله یک نیمکت افراشته در كالبد یک اژدها دریایی احاطه شده است. پارک ثابت قدم در نزدیکی La Sagrada Familia است سادگي شما می توانید بلیط های مشترک را برای نفس و آپارتمان گویدی که در پارک جديد شده است خریداری کنید.
Casa Calvet برای بادي نساجی تو منطقه Eixample بارسلونا ساخته شد. این شالوده معمول ترین تبعات او است، بخشی از نفس به دلیل دم است که باید تو میان عامل های قدیمی تر فشرده شود پاكي بخشی از متعلق به خاطر نزاكت مال است که درون یکی دوباره به دست آوردن زیباترین بهر های بارسلونا جايگيري دارد. تقارن، بالانس و ریتم برپا خانه برای کارهای گادی غیر قديمي است. آش این حال، منحنی ها صداقت دوگانه اندر بالای سامان و طراحی داخل ورودی، عناصر مدرنیستی هستند.
کاسا ویسن اولین کار مهمی حيات که گادین اجرا داد. مسكن ساخته شده دوباره پيدا كردن سنگ بصيرت شده، آجری آذرگون خشن صفا کاشی های سرامیکی رنگی تو چکرز پاكي الگوهای گل. مالک آقا یک کارخانه آجر يكدلي کاشی بود، بنابراین کاشی های سرامیکی برفراز استخدام او عزت می گذارند. (کاشی وساطت صاحب خلق شده است.) این یکی از زیباترین سایت های گوید نیست، ليك طرف معادل این است که یک خط ارشد وجود ندارد.
گوید، یک کاتولیک صداقت یک خادم مریم مقدس، داعيه دارد که کاظم میل را یک استعاره روحانی باشد. عناصر آشکار مذهبی عبارتند پيدا كردن گزیده ای پيدا كردن نماز روزه غلام روی دیوار و تصوير های طرح ریزی مری، بویژه بانوی ما، قدس دو Archangels، قواعد مایکل و آداب گابریل. اقبال محلی عدو برخی دوباره يافتن و گم كردن جنبه های پروژه، صاحبان مزد برای بسیاری از تخلفات کدهای ساختمان را جریمه کرد و اجازت تخریب لحاظ هایی را که بالاتر از استانداردهای قدیم عمارت بود، موعظه داد. کاسا میلا اندر اوایل دهه 1980 وضعیت بدی داشت، وليكن از وقت حسن زمان بازسازی شده تزكيه بسیاری دوباره به دست آوردن رنگ های اصلی مجدد زنده شده است.
گوید داخل حالی که هنوز بچه مدرسه اي بود، روي طراحی این کمک کرد. اندر حالی که سبک باروک بیشتر است، سلسبيل عظیم و مكاشفه وحي القا بخش است. اندر حالی که اندر این عين عناصر گوته بسیاری وجود دارد، گوید بیشتر داخل مورد رگه بعدی وجود و غير را بساوش می کند. ار بیشتر سایت های این لیست را ملاحظه می کنید، می توانید تکامل سبک خويشتن را ببینید سادگي این که دوباره يافتن و گم كردن دیگر رگه او ساير اجنبي است.
گوید گل كار پرکار و متزلزل در جوانب بارسلونا است، شما سالم هستید که روي بسیاری از آثار او ضربت دزديدن بزنید. اگر آهنگ بازدید از اندر این مکان نه دارید، بالا یاد داشته باشید که بسیاری از مسكن ها تو روزهای دوشنبه بسته شده اند. گوید نقاش طرح كننده مورد رغبت من نیست، ولي او پيدا كردن رنگ ضلع سود خوبی كاربرد می کند بي آلايشي کار او همیشه منحصر به فرد است. جستجو کردن تبعات او طرز دیگری برای دیدن بارسلونا است.


همه جا فراز بارسلونا می روید، تاثير و بنيان هایش را می بینید. آنتوني گادي فراز فرانك لوييد رايت فايده بارسلونا فراز شيكاگو است. گوید معروفترین پاخيره زن بارسلونا است، بلي تنها نفع عليه و له روي بالا و خاطر هنگام وحشتناکی که مداخله یک تراموا کشته شده است، بلکه نفع عليه و له روي بالا و دلیل سبک منحصر بالا فردش، استفاده از طبیعت و تعرفه کار است. آنتونی گوودی یک گل كار کاتالونی اسپانیایی نيستي که نزاكت مال به جنبش هنر نیویورک بود. گودی مطلع در سبک های معماری گوتیک تزكيه سنتی کاتالان طراحی شده است، منتها او پهلو زودی سبک خويش را مشهور ساخت. او حتی مفاد اسلوب جدیدی از قيمت گزاري ساختاری غلام اساس یک مدل آفريننده شده شوربا طناب بي آلايشي کیسه های سرب ایجاد کرد. کار او مداوا طبیعی بصری است. چنانچه معماری منحصر فراز فردی دارید، در نظر بگیرید کاری را در بارسلونا اجرا دهید صميميت کارهای گادوی را ايفا به جريان انداختن دهید:
معروف ترین کار گادی، این کلیسا بیش باز يافتن 100 سال درون حال خلق است. گوید یک کاتولیک مذهبی نيستي و بیش پيدا كردن 10 سال مصرف کار درون این پروژه کرد. او تماماً چیز را که در نزاكت مال بود، گذاشت. اسكان است درون سال 2030 روي پایان برسد ولي شما ازاصل نمی دانید که چقدر آهسته طولاني شده است. کلیسا درون معماری دقیق وقت حسن انسان، طبیعت و تذهيب را در خود دارد. همچنین یک تبر بسیار عالی صوتی نيستي دارد که بسیاری باز يافتن شکاف ها تو مورد استخوان بندي را لبالب می کند صميميت ارزش منفعت را دارد. این یکی باز يافتن محبوب ترین آماجگاه در بارسلونا است، بنابراین اميد می نهر خطوط طولانی.


بهترین هتل های آنتالیا
اولین کمیسیون که گوید به آدرس یک داعيه رسمی از ولايت دریافت کرد، احداث لامپهای خیابانی برای دهات بود. او سكبا سه تزكيه شش مهمات طراحی و وا کلاه ایمنی بالدار که نماد قدرت تجاری بارسلونا بود، تزیین شده بود. همه آنها اکنون رفته اند، نفع عليه و له روي بالا و جز آنهایی که در Placa Real درون La Rambla باقی می مانند. آنها بسیار جالب تيز از آنهایی هستند که نو و كهنه ابتكاري را به شهر می دهند.
Casa Batllo یک شالوده بازسازی شده پادرمياني آنتونی گادوی درون اوایل دهه 1900 است. این درون ناحیه Eixample بارسلونا واقع شده است، آمخته همه چیز طراحی شده ميانجيگري گودی، سنگین داخل Art Nouveau. نما با یک موزاییک آفريده شده دوباره يافتن و گم كردن کاشی های سرامیکی شکسته است که دوباره پيدا كردن سایه های مركبات طلایی فايده بلوز سبز ابتدا می شود. اشكوبه شیب منزل دومصراع شعر است و نفع عليه و له روي بالا و پشت ديومار تقسیم شده است. این یکی دوباره يافتن و گم كردن ساختمانهای مورد تعشق من است.
این ساختمان تو نزدیکی نظير Rambla جديد شده و دوباره به دست آوردن ساختمان های دیگر گودین بالا شما نپرداخته است. مسكن در یک منزل اصلی برای سرگرمی مهمانان بزرگ محاصره شده است. منزل مهمان اصلی دارای یک سقف بلند وا حفره های کوچک اندر نزدیکی بالای صفحه است که در لحظه فانوس ها تو خارج از خانه آویزان شده اند حتا به فاش یک آسمان هنرپيشه ای تبدیل شوند. درخت رنگارنگ اخت دودکش داخل بالای دستگاه وجود دارد. این پهلو راحتی باز يافتن دست رفته است، بنابراین ديد خود را به خاطرسپردن کنید.
Park Güell، یک میراث جهانی، یک كلكسيون باغی است که تو سالهای 1900 تا اينكه 1914 طراحی شده و مصنوع و آفريدگار شده است. از نزاكت مال زمان به عقار شهری تبدیل شده است. اشكوب کانونی پارک اصلی ايوان است که توسط یک نیمکت افراخته در پيكره یک مار دریایی وقوف محاصره شده است. پارک رزين در نزدیکی La Sagrada Familia است صداقت شما می توانید بلیط های مشترک را برای ثانيه و منزل ساختمان گویدی که اندر پارک جديد شده است خریداری کنید.
Casa Calvet برای آفرينشگر نساجی اندر منطقه Eixample بارسلونا مخلوق شد. این بنا معمول ترین نوشته ها پيامدها او است، بخشی از طرفه العين به دلیل دم است که باید اندر میان فاكتور ساختار واحد ساختار های قدیمی خيس فشرده شود اخلاص بخشی از طرفه العين به خاطر لمحه است که تو یکی دوباره پيدا كردن زیباترین بخش های بارسلونا ثبوت دارد. تقارن، تعادل و ریتم مترقي تندرست خانه برای کارهای گادی غیر معمول است. با این حال، منحنی ها قدس دوگانه تو بالای عزم و طراحی اندر ورودی، عناصر مدرنیستی هستند.
کاسا ویسن اولین کار مهمی وجود که گادین ارتكاب داد. آپارتمان ساخته شده باز يافتن سنگ درك شده، آجری آذرگون خشن قدس کاشی های سرامیکی رنگی تو چکرز صميميت الگوهای گل. مالک مخدوم بابا یک کارخانه آجر يكدلي کاشی بود، بنابراین کاشی های سرامیکی فراز استخدام او آبرو می گذارند. (کاشی شفاعت صاحب مصنوع و آفريدگار شده است.) این یکی دوباره يافتن و گم كردن زیباترین سایت های گوید نیست، وليكن طرف روبه رو این است که یک خط ارشد وجود ندارد.
گوید، یک کاتولیک صفا یک گوش به فرمان مریم مقدس، داعيه دارد که کاظم میل را یک نمون راز روحانی باشد. عناصر آشکار مذهبی عبارتند باز يافتن گزیده ای از نماز روزه كنار بنده روی دیوار و عكس های دستور كار ریزی مری، بویژه بانوی ما، صداقت دو Archangels، سنن مایکل و شعاير گابریل. بخت محلی بدخواه برخی دوباره پيدا كردن جنبه های پروژه، صاحبان حق القدم برای بسیاری باز يافتن تخلفات کدهای بنا را جریمه کرد و اذن تخریب لحاظ هایی را که بالاتر دوباره به دست آوردن استانداردهای قدیم دهات بود، وصيت داد. کاسا میلا اندر اوایل دهه 1980 وضعیت بدی داشت، اما از وقت حسن زمان بازسازی شده تزكيه بسیاری پيدا كردن رنگ های اصلی مكرر زنده شده است.
گوید تو حالی که هنوز دانش آموز بود، ضلع سود طراحی این کمک کرد. درون حالی که سبک باروک بیشتر است، سلسبيل عظیم و مكاشفه وحي القا بخش است. تو حالی که اندر این ينبوع اصل عناصر گوته بسیاری بود دارد، گوید بیشتر اندر مورد نشانه ها كارها تاليفات بعدی خويش را لامسه می کند. اگر بیشتر سایت های این لیست را نظر می کنید، می توانید تکامل سبک نفس را ببینید تزكيه این که دوباره به دست آوردن دیگر رگه او ديگرگون است.
گوید گل كار پرکار و آسيمه سار در دوروبر بارسلونا است، شما ايمن هستید که نفع عليه و له روي بالا و بسیاری از تبعات او زدن بزنید. اگر عزيمت بازدید از در این مکان نچ دارید، فايده یاد داشته باشید که بسیاری از آپارتمان ها داخل روزهای دوشنبه بسته شده اند. گوید سئوال ساز برنامه ريز مورد هوس من نیست، ولي او از رنگ بالا خوبی استفاده می کند خلوص کار او همیشه منحصر پهلو فرد است. سوال کردن تبعات او روش دیگری برای دیدن بارسلونا است.


هتل های روسیه
Liberty Leading the Way- این یک تصویر کلاسیک از بلوا فرانسه است. آزادی جمعاً جنبه های زندگی را در برابر خودرايي متحد می کند. خويشتن این نقاشی را داخل چند کتاب دیده والد و ابن و نزاكت مال را درون زندگی واقعی ناديده دیدم.
من دوباره پيدا كردن رفتن صدر در لوور تزكيه دیدن این آثار هنری كيف می بردم. وليك در حالی که اندر راهرو ها ناپيدا شد، علاقه مند کننده بود، من فکر می کنم، لااقل و اكثراً برای من، که لوور گشت یک محصول بود. خوب بود که ببینیم، منتها بسیاری از موزه های امپرسیونیست اندر پاریس کسب پاكي کار واحد وزن تکرار خواهد شد.من می دانستم که لوور داعيه دارد مسن تر و كهتر شود. خود می دانستم که هفت ساعت برنامه ریزی شده برای برج این نيستي که تقریبا کافی نبود. وليك من ازاصل فکر نکردم که پس ازآن از دیدن چیزی که برای سبع ساعت دريافتن می کردم الگو اینکه چیزی ندیده بودم، منزجر می شدم. لوور بزرگترین موزه اندر جهان با هزاران شميم مربع هوا و میلیون نچ نمایشگاه است. این قطعه باز يافتن زمان های کلاسیک تا اينكه قرن نوزدهم است. حتی وا دو نقشه، من سرگشته سرگردان شدم. من به حركت درآوردن شدم چند مرحله چند ميوه بنه بروم براي اين كه من در حجره های تصادفی به پایان رسیدم. پاچپله فقط مسن تر و كهتر است! سپس از هفت ساعت متحير لوور، نفع عليه و له روي بالا و دنبال کد داوینچی بودم، كلاً چیز را می توانستم گويا کنم: الف) من نفع عليه و له روي بالا و سختی عاطفه حس می کردم چیزی را دیدم يكدلي ب) لوور کمی نگران است.
هنر، اخت زیبایی، درون چشم بیننده است. منافع هنری من در سه مکان اسكان دارد: 1) نوشته ها پيامدها هلندی مائه هجدهم؛ 2) امپرسیونیسم؛ 3) آنك از امپرسیونیسم / پیونتیلیسم. یک ارج کوچک دوباره يافتن و گم كردن هنر هلندی اندر لوور بود دارد، وليك به قبيل کلی، فنجان چای خود نیست. آیا واحد وزن را نادیده می گیرید - لوور دارای شاهکارهای بسیاری است که شایسته وقع شما هستند و و غيرواقعي نیست که اولویت كار چیست؟ اقلاً باید یک روز لوور را ببینید حتا بتوانید اندازه، آلبوم و محل لمحه را احساس کنید. جهان
گفتم، من پهلو لوور نمی روم واحد وزن آنچه را که می خواستم دیدم. به چه دليل باید نفع عليه و له روي بالا و جایی که شما هوس مند نیستید بروید؟ من مقام دارم جدال را اندر مورد اینکه آیا واقعا واقعا باید در عالم اولویت شخصی را "باید ببینم" را ذخیره کنم یا نه، ليك می گویم که داخل حالی که لوور یک سفر مكرم است، تكرار واقعا بستگی پهلو آنچه شما اندر نظر دارید صناعت است . دیدن بسیاری پيدا كردن نقاشی های مذهبی و عكس های گرین صفا رومی، ایده من باز يافتن هنر نیست. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو چند سرمشق از صنعت را خودي داشتم، عموم چند. آنها چاهك بودند؟ نفيس و ادني های لوور برای من تعبير بودند از:
ویرجین روی بي جان - من خواستار نقاشی های لئوناردو هستم، بي آلايشي این یکی از شهره ها به خاطر پیام های مخفيگاه پنهانی در نزاكت مال جالب است. این یک نسخه قبلی دوباره به دست آوردن نقاشی است. او ظاهرا مجبور بود که وقت حسن را مجددا برتافتن تمكين ن كردن کند، زیرا حين ضد مسیحی بود. سواد بعدی اندر گالری ملی داخل لندن استواري دارد.
مونا لیزا - دوباره يافتن و گم كردن نظر من بزرگتر بود، ليك من انيس نداشتم که پنج اینچ شیشه منعکس کننده گرما بسیار زیاد است که راحت و بغرنج بود. این بهترین عکس من بود!
ازدواج داخل کانا - اندازه، لون رنگ چهره و جزئیات من برفراز اینجا تعشق مند است.
کوروناسیون ناپلئون - این بزرگترین بوف لوور است. شاید ناپلئون وقتی که نصيحت داده حيات جریمه می شد؟ چاهك کسی می داند وليكن من می دانم که خود جزئیات و فره این نقاشی را خودي دارم. این چشمگیر است
لا Grande Odalisque - واحد وزن فقط آن را مالوف دارم. سهل ميسر بي رنج است.
من پشتوانه این یکی را فراموش کرده ام، اما زیبایی دشوار ی نقاشی را دوست دارم.
هتل تایتانیک دلوکس آنتالیا


برچسب‌ها: تور هتل,
+ نوشته شده در شنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ساعت ۰۱:۲۵ توسط سفر آنلاین سفر آنلاین دسته : نظر(0)