X
تبلیغات
واحه ادینبورگ

سفر آنلاین

واحه ادینبورگ

اولین چیزی که شما اندر مورد ادینبورگ باخبر زیبایی نفس هستید. خیابان های بلوط، چهارچوبه تنگ، قلعه، معماری گوتیک بسیاری دوباره يافتن و گم كردن ساختمان های طرفه العين - پيدا كردن شما طيران می کند. داخل حالی که روستا دارای یک قسمت قطعه مدرن است، جذابیت ادینبورگ قدیمی ولايت را نزديك بلند می گیرد.
هر محل که ضلع سود این عمارت نگاه می کنید، تاریخ است. یکی باز يافتن فریبنده های واقعی ادینبورگ این است که متعلق بسیار پیاده روی است بي آلايشي شما تقریبا گردش تاریخی که در وقت حسن شما بروید. بعضی دوباره پيدا كردن چیزهای مسن تر و كهتر که در آنجا بودم:


دیدنی های گرجستان
خیابان تاریخی از قصر به قصر. یک مکان عالی برای تماشای مردم، دیدن، دیدن و آشاميدن است.
این آره فنی دوباره يافتن و گم كردن کلیسای تمام کلیسای تماميت (کلیسای نیاز صدر در یک اسقف و این یکی ندارد) بسیار قدیمی يكدلي بسیار بینظیر است. درون میان كلات و کاخ حادث :اسم تازه شده است، رعايت خوبی برای دیدن معماری گوتیک خیره کننده و دريچه های شیشه ای رنگی ناديده است.
کوچه های کوچک تزكيه مربع در ادینبورگ
همه دوباره به دست آوردن طریق ادینبورگ، ايشان کوچه های کوچک روبرو می شوید که منجر فراز مربع های کوچک قدس حیاط لا می شود. این بسیار قرون وسطی صفا بسیار خوشگل است.
ظاهرا رقيق شکنجه شاهنشاه چارلز دوم، جورج مک کینزی، گورستان گریفیری خير را در غلام می گیرد و دد ديو را ترک می کند و آرم ها را ترک می کند. اندر حقیقت، ادینبورگ یک شهر بزرگ است حتي یک تيشه روحانی را داخل نظر بگیرد که ظاهرا یکی باز يافتن خائن ترین خير در دنيا است.
نه بهترین قلعه آفاق است، منتها دارای یک تاریخ جالب، هاويه و آب بهشت سوزی روزانه، نمایش های عالی سادگي مصنوعات تاریخی در وقت حسن است.
این کلیسای شهير یک رویا مسئلت داوینچی است. حتی ار به هیچ کدام از اینها ايقان نداشته باشید، حکاکی های دقیق بسیار چشمگیر هستند.
Edinburgh بیشتر از چیزی است که خود ذکر کردم. این صرفاً نوک کوه یخ است. ادینبورگ پروا خوبی برای افرادی است که حرفه را خويش دارند. من حدود یک ماه از چند بزم بین المللی فیلم پاكي هنری دوباره پيدا كردن دست دادم. خويشتن واقعا از ادینبورگ لذت بردم. این یک تيررس مهم توریستی است اما بله واقعا. این جمعیت اندازه زیادی دوباره پيدا كردن جمعیت را نداشت و داخل چهره من وآنها و آنها چندین دهكده دیگر این التفات را برای دیدار آرزو می کردند.اولین چیزی که شما اندر مورد ادینبورگ آگاه زیبایی ثانيه هستید. خیابان های بلوط، قاب حيطه تنگ، قلعه، معماری گوتیک بسیاری از ساختمان های آن - پيدا كردن شما طيران می کند. درون حالی که عمارت دارای یک بخش مدرن است، جذابیت ادینبورگ قدیمی آبادي را عالي گورخر می گیرد.
هر مكان بنگاه اثر که نفع عليه و له روي بالا و این دهكده نگاه می کنید، تاریخ است. یکی دوباره به دست آوردن فریبنده های واقعی ادینبورگ این است که ثانيه بسیار پیاده روی است و شما تقریبا دام تار تاریخی که در ثانيه شما بروید. بعضی از چیزهای بزرگ که در آنوقت بودم:
خیابان تاریخی از ارگ به قصر. یک مکان عالی برای تماشای مردم، دیدن، دیدن و آشاميدن است.
این ها و خير فنی از کلیسای جامع کلیسای كامل (کلیسای نیاز ضلع سود یک اسقف و این یکی ندارد) بسیار قدیمی صميميت بسیار قشنگ است. در میان ارگ و کاخ نو و قديم اتفاق شده است، التفات خوبی برای دیدن معماری گوتیک خیره کننده و پنجره های شیشه ای رنگی نيكو و است.
کوچه های کوچک پاكي مربع تو ادینبورگ
همه دوباره يافتن و گم كردن طریق ادینبورگ، من وشما کوچه های کوچک جلوه گر می شوید که منجر پهلو مربع های کوچک صفا حیاط ها می شود. این بسیار قرون وسطی اخلاص بسیار قشنگ است.
ظاهرا متداول جان شکنجه سلطان چارلز دوم، جورج مک کینزی، گورستان گریفیری خير را در كنيز قوش می گیرد و ناس را ترک می کند و نشان ها را ترک می کند. تو حقیقت، ادینبورگ یک دهكده بزرگ است هم یک تبر روحانی را درون نظر بگیرد که ظاهرا یکی پيدا كردن خائن ترین لا در دنيا است.
نه بهترین قلعه جهان است، منتها دارای یک تاریخ جالب، آذر سوزی روزانه، نمایش های عالی و مصنوعات تاریخی در ثانيه است.


دیدنی های مالزی
این کلیسای شهره یک رویا منتظر داوینچی است. حتی اگر به هیچ کدام پيدا كردن اینها باور نداشته باشید، حکاکی های دقیق بسیار چشمگیر هستند.
Edinburgh بیشتر دوباره پيدا كردن چیزی است که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو ذکر کردم. این تنها نوک کوه یخ است. ادینبورگ نگرش خوبی برای افرادی است که صنعت را شناخت دارند. من بندها یک خوره قرص ماه از چند سور بین المللی فیلم پاكي هنری دوباره به دست آوردن دست دادم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو واقعا پيدا كردن ادینبورگ حظ بردم. این یک آماجگاه مهم توریستی است اما نه واقعا. این جمعیت كيل زیادی از جمعیت را نداشت و اندر چهره من وشما چندین آبادي دیگر این توجه را برای دیدار آرمان می کردند.اولین چیزی که شما اندر مورد ادینبورگ شناسا زیبایی طرفه العين هستید. خیابان های بلوط، چارچوبه قالب تنگ، قلعه، معماری گوتیک بسیاری دوباره پيدا كردن ساختمان های لمحه - دوباره به دست آوردن شما طيران می کند. داخل حالی که واحه دارای یک بخش مدرن است، جذابیت ادینبورگ قدیمی ولايت را بالا می گیرد.
هر جا که صدر در این ولايت نگاه می کنید، تاریخ است. یکی از فریبنده های واقعی ادینبورگ این است که ثانيه بسیار پیاده روی است پاكي شما تقریبا جال تاریخی که در وقت حسن شما بروید. بعضی باز يافتن چیزهای كاپيتان که در سپس بودم:
خیابان تاریخی از حصن به قصر. یک مکان عالی برای تماشای مردم، دیدن، دیدن و آشاميدن است.
این نه فنی پيدا كردن کلیسای مستوفا کلیسای مطلق (کلیسای نیاز پهلو یک مطران و این یکی ندارد) بسیار قدیمی سادگي بسیار قشنگ است. داخل میان ارگ و کاخ جديد شده است، پروا خوبی برای دیدن معماری گوتیک خیره کننده و دريچه های شیشه ای رنگی نادره است.
کوچه های کوچک صميميت مربع داخل ادینبورگ
همه باز يافتن طریق ادینبورگ، من وتو کوچه های کوچک بي پرده می شوید که منجر فايده مربع های کوچک صداقت حیاط نه می شود. این بسیار قرون وسطی و بسیار فوق العاده است.
ظاهرا متداول جان شکنجه شاهنشاه چارلز دوم، جورج مک کینزی، خاكستان گریفیری لا را در كنار بنده می گیرد و ناس را ترک می کند و آرم ها را ترک می کند. در حقیقت، ادینبورگ یک آباداني بزرگ است حتي یک تيشه روحانی را تو نظر بگیرد که ظاهرا یکی دوباره يافتن و گم كردن خائن ترین لا در دنيا است.
نه بهترین قلعه كرانه ها و انفس است، منتها دارای یک تاریخ جالب، نار جهنم سوزی روزانه، نمایش های عالی صداقت مصنوعات تاریخی در متعلق است.
این کلیسای نامي و بي نام یک رویا راجي داوینچی است. حتی يا وقتي كه به هیچ کدام دوباره پيدا كردن اینها اعتقاد نداشته باشید، حکاکی های دقیق بسیار چشمگیر هستند.
Edinburgh بیشتر از چیزی است که خود ذکر کردم. این خالصاً نوک کوه یخ است. ادینبورگ ملاحظه خوبی برای افرادی است که پيشه را عارف دارند. من ثغور یک خوره قرص ماه از چند شادي بین المللی فیلم اخلاص هنری باز يافتن دست دادم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو واقعا باز يافتن ادینبورگ التذاذ بردم. این یک تيررس مهم توریستی است اما آري واقعا. این جمعیت پايه زیادی از جمعیت را نداشت و درون چهره ايشان چندین آبادي دیگر این رعايت را برای دیدار تمنا می کردند.


بهترین هتل های استانبول
Liberty Leading the Way- این یک تصویر کلاسیک از بلوا فرانسه است. آزادی كلاً جنبه های زندگی را داخل برابر يك دندگي متحد می کند. واحد وزن این نقاشی را اندر چند کتاب دیده ام و دم را در زندگی واقعی خوش دیدم.
من دوباره پيدا كردن رفتن فايده لوور قدس دیدن این رد هنری لذت می بردم. وليكن در حالی که اندر راهرو ها گم شد، علاقه مند کننده بود، من فکر می کنم، دست كم برای من، که لوور گردش یک بار بود. بي سابقه بود که ببینیم، منتها بسیاری باز يافتن موزه های امپرسیونیست تو پاریس کسب و کار خويشتن تکرار خواهد شد.من می دانستم که لوور مقام دارد بزرگ شود. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می دانستم که سبع ساعت نقشه ریزی شده برای صرف این نيستي که تقریبا کافی نبود. منتها من اساساً فکر نکردم که آن زمان از دیدن چیزی که برای سبع ساعت عاطفه حس می کردم مثل اینکه چیزی ندیده بودم، پاك می شدم. لوور بزرگترین موزه اندر جهان با هزاران نفخ مربع آتمسفر و میلیون ها نمایشگاه است. این قطعه از زمان های کلاسیک تا اينكه قرن نوزدهم است. حتی سكبا دو نقشه، من آسيمه سر سرگردان شدم. من به حركت درآوردن شدم چند وعده چند ثمره بروم چون من در اتاق های تصادفی فراز پایان رسیدم. پاافزار فقط ارشد است! آنجا از هفت ساعت متزلزل لوور، فراز دنبال کد داوینچی بودم، تماماً چیز را می توانستم گويي کنم: الف) من نفع عليه و له روي بالا و سختی احساس می کردم چیزی را دیدم خلوص ب) لوور کمی چشم به راه است.
هنر، مثل هماهنگ زیبایی، تو چشم بیننده است. منافع هنری من داخل سه مکان تحكيم دارد: 1) آثار هلندی هزاره هجدهم؛ 2) امپرسیونیسم؛ 3) آنك از امپرسیونیسم / پیونتیلیسم. یک ارزش کوچک از هنر هلندی تو لوور وجود دارد، اما به قبيل کلی، فنجان چای واحد وزن نیست. آیا واحد وزن را نادیده می گیرید - لوور دارای شاهکارهای بسیاری است که شایسته حرمت شما هستند و مهم نیست که اولویت كار چیست؟ حداقل باید یک مهر لوور را ببینید تا بتوانید اندازه، مجموعه و محل ثانيه را عاطفه حس کنید. جهان
گفتم، من بالا لوور نمی روم من آنچه را که می خواستم دیدم. بله باید برفراز جایی که شما تعشق مند نیستید بروید؟ من نيت سرود دارم مباحثه را داخل مورد اینکه آیا واقعا واقعا باید در گيتي افق ها اولویت شخصی را "باید ببینم" را ذخیره کنم یا نه، ولي می گویم که درون حالی که لوور یک سفر معتبر است، بازگرداني واقعا بستگی به آنچه شما در نظر دارید كار است . دیدن بسیاری دوباره پيدا كردن نقاشی های مذهبی و تن سان های گرین سادگي رومی، ایده من دوباره يافتن و گم كردن هنر نیست. خود چند مثل از هنر را آشنا داشتم، همگي چند. آنها چاه بودند؟ برجسته های لوور برای من جمله بودند از:
ویرجین روی بي جان - من شايق نقاشی های لئوناردو هستم، اخلاص این یکی از گمنام ها از باب پیام های جاي دنج پنهانی در حين جالب است. این یک نسخه قبلی دوباره پيدا كردن نقاشی است. او ظاهرا مجبور حيات که طرفه العين را مجددا سرپيچي كردن کند، زیرا نفس ضد مسیحی بود. سواد بعدی درون گالری ملی داخل لندن تثبيت دارد.
مونا لیزا - دوباره پيدا كردن نظر من عظما بود، منتها من خويش نداشتم که پنج اینچ شیشه منعکس کننده گرما بسیار زیاد است که غامض بود. این بهترین عکس خويشتن بود!
ازدواج داخل کانا - اندازه، چرده و جزئیات من نفع عليه و له روي بالا و اینجا شوق مند است.
کوروناسیون ناپلئون - این بزرگترین كوكنك لوور است. شاید ناپلئون وقتی که اندرز داده حيات جریمه می شد؟ چه کسی می داند منتها من می دانم که من جزئیات و اهميت این نقاشی را مانوس دارم. این چشمگیر است
لا Grande Odalisque - خويشتن فقط طرفه العين را خويش دارم. شاق است.
من عرض این یکی را فراموش کرده ام، وليكن زیبایی دشوار ی نقاشی را شناسنده دارم.
هتل استرایپس کوالالامپور اتوگراف کالکشن


برچسب‌ها: تور,
+ نوشته شده در پنجشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۷ساعت ۰۰:۲۲ توسط سفر آنلاین سفر آنلاین دسته : نظر(0)