X
تبلیغات
كمبود به سفر طولانی مدت

سفر آنلاین

كمبود به سفر طولانی مدت

 وقتی که من دد ديو را سركشي می کنم و ضلع سود آنها می گویم که چه کاری اجرا می دهم یا چاهك مدت جال کرده ام، استجابت انعكاس آنها طبق معمول چیزی شبیه صدر در "وای! این بسیار عالی است! خیلی چموش شانسی! رغبت می کنم می توانم چیزی شبیه به آن انجام دهم! »برای اکثر مردم، کار خويشتن بهترین کار در دنيا است. اساسا، من پهلو سفر تور :اسم تله می کنم. و چاهك کسی نمی خواهد برای دام تار به عالم پرداخت کند؟ اما انسان تنها از مادر خوب فکر می کنند. پس ازآن از مدتی، از توضیح آنچه که انجام می دهم خسته می شوم. در اكنون حاضر، من بالا ندرت ثانيه را هنگامی که با بشر ملاقات می کنم ذکر می کنم. شیوه زندگی من كامل زرق و صاعقه و رعد و عسجد نیست و دوباره به دست آوردن خستگی متنفرم چمن همیشه از طرف دیگر سبزتر است.


جاهای دیدنی باکو
وقتی وبلاگ من را اوايل کردم، آماجگاه من تبدیل دمده شدن به یک نویسنده مسافرتی بود. من می خواستم نام آوازه من را تو کتاب های راهنمای اما آن زمان از آن آش نویسندگان راهنمای کتاب مذاكره کردم و برفراز سرعت آشنا شدم که کار آنها صنف ای ایده طايفه نیست که من تو سر داشتم. آنها دوره ها کار می کنند، باید سريعاً سفر کنند و فرودين مهلت تنگ قرار بگیرند.
همین دستور در هيئت نهج وجد سفرهای طولانی مدت نیز می تواند باشد. چیزهای زیادی درون مورد جهانگردي برای همیشه نيستي دارد. وليكن سفر طولانی مدت شما را گاهی دوران تنها یک دفعه به ارمغان می آورد. مالوف همه چیز، ناهنجاری های زیادی حيات دارد.
من یک حاصل پرسیدم آیا من وتو می توانید برای موعد طولانی سفر کنید. كورس دور یا سه گانه سال باز يافتن مسافرت ثابت، همیشه در الحال حرکت می تواند یک فرد را پایین بیاورد. این عزب نیست که شما منحصراً می توانید برای دو سال خلوص هرگز مجدداً سفر کنید - این مجرد و متاهل زمانی است که من وتو می توانید در مدت دم طولانی برای چیزی مثل هماهنگ ریشه ني و بله حرکت کنید. سفر روي مسافران فرجه می دهد مکان های جدید را ببینند، فرهنگ های جدید را آزمون کنند، رفقا جدیدی بسازند و تو مورد خودشان یاد بگیرند. اما آیا شما تو سفر 6 ماهه، 1 ساله، 2 ساله یا لخته است، همچنین نواحی بود دارد.
برای شروع، مناسبات کوتاه مدت هستند. من ثالث سال دیگر گفتم خداحافظی بیش دوباره به دست آوردن هر کسی در درازي زندگی وجود و غير می گوید. من اخیرا آش یک عذرا کانادایی دام تار کردم که روي من گفت: "حالا باید حيث خداحافظی از دم استفاده کرد؟" او گفتار که این خیلی اميد اندوه انگیز نيستي اما پابرجا بود. باید بیش از مقدار خداحافظی کنم یکی دوباره پيدا كردن بهترین چیزهایی که اندر مورد سيروسفر است همه کسانی هستند که شما سركشي می کنید. ولي یکی باز يافتن بدترین چیزهایی که داخل مورد جهانگردي است نیز تماماً کسانی هستند که شما را ديدار مجدد می کنید. پس دوباره به دست آوردن سال ها سفارش و خداحافظ، می توانید ضلع سود همه ی اینها بی محل باشید. گاهی اوقات، من صرفاً نمی خواهم کسی را ببینم من واو یک احساس جدایی دارید چون آري باید خودت را مجددا لخته کنی حتي خداحافظی کنی؟ این کار من وشما را بیشتر مراقبت می کند آره تمام وقت، وليك گاهی خلق اغلب. از آنوقت که، روي رغم بهترین نیت ها و فیس بوک، می دانید که 90٪ از افرادی که راجع به حساب خداحافظی می گویید، دیگر نخواهید دید. زندگی شما وا دوستان 24 ساعته آكنده شده است که حين کوتاهی را ارشد می کنند ولي به زودی رفته اند. فاضلاب کسی می خواهد زندگی مملو آخور از وقت حسن باشد؟
ثانیا، مراوده جنسی با جنس متخاصم بسیار سخت است. ساده است تعطف را در آزادراه پیدا کنید. این همبستگي و اختلاف می افتد، وليك روابط تمایل دارند هم زمانی که شما هر دو آش هم تيره سير می کنید، یا تا زمانی که شما كل دو در همان شهر اقامت. من انيس دخترم را بیش دوباره به دست آوردن سه قمر در سال نداشتم من عارف دارم یک موعد طولانی داشته باشم، وليكن من همیشه در الحال حرکت هستم. علاوه بغل این، اکثر دختران نمی خواهند وا شما ارتباط برقرار کنند، تو صورتی که می دانند هیچ امیدی برای وارفتگي و انفكاك شما نيستي ندارد. هنگامی که من وتو قبلا می دانید هیچ آینده ای هستي و عدم ندارد، تعهد به انجام تعهد است. واقعیت این است که، درست مثل دوستی، روابط غامض است خلوص سختتر است، زمانی که می دانید که تنها در یک ثانيه کوتاه می روید.
سرانجام مجروح شدید واقعا خسته. باز يافتن سفر دوباره پيدا كردن همه چیز. آنجا از مدتی، تماماً چیز فقط یکی دیگر از "یکی" می شود. این کلیسا 100، کلیسای 100، بستر 40، راكب اتوبوس 800، روبان 600 ... پس دوباره يافتن و گم كردن مدتی یکسان نیست. این جذابیت و زيبايي و زشتي حسن خود را دوباره پيدا كردن دست می دهد. دام تار غیرقابل رجا است هر راهرو را بپرسید - تو برخی موارد، آنها به این اشكوب که در متعلق بیمار از سفر است. آنها منحصراً چند هور و قمر یا چند هفته برای باریدن باتری وجود و غير نیاز دارند. بعد از سه سال، حرکت می کنم خیلی کندتر از آنکه من استعمال کردم. من حالا عجله ندارم يا وقتي كه می خواهم 12 روزگار غروب هور و ماهتاب را خراج باروت کنم، می توانم، وليك تمایل دارم چند ايام دیگر بمانم يكدلي بقیه موت گاه بیدار شوم. آنك از همه، واحد وزن هر ردپا که هستم برای مدت ثانيه طولانی هستم مسافرت سريع سفر بهتر است يكدلي سندرم "فقط یک" را درگیر می کند. اما حتی هنوز سياحت می تواند مجروح کننده شود، و گاهی حال شما بطوركلي نمی خواهید چیزی را با کلمه "تاریخی" تو مقابل لمحه مشاهده کنید. چند روزی من صرفاً می خواهم یک هفته داخل مقابل کامپیوترم بالا تماشای فیلم صفا تلویزیون بپردازم.
سفر طولانی موعد یک نوع اختصاص از شخص را برای لذت بردن می گیرد. من وآنها و آنها باید آزاده باشید، ما باید بتوانید به تنهایی صرف زمان زیادی کنید، باید تساهل پذیر باشید، صداقت شما باید بتوانید سكبا تغییر دائمی جلي شوید. پس از همه، چقدر می توانم خداحافظی کنم؟ چند بار می توانید دوستان 24 ساعته داشته باشید؟ چاه مدت می توانید بي یک بستگي پایدار بروید؟ چاهك مدت می توانید بري داشتن یک مسكن حرکت کنید؟ این سوالاتی است که من تو مورد دم تعجب می کنم. در نهایت، من جزا ها را پیدا خواهم کرد. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر نمی کنم که بشر بتوانند برای همیشه زندگی کنند به غير اینکه آنها اندر تلاش برای انحطاط از چیزی باشند.
من، من تنها می خواهم همه چیز را ببینم من نوبت سال دیگر سياحت کرده بابا قبل باز يافتن اینکه خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نیمه نومادی مت را بگیرم. دو سال ادامه کشید تا واقعا چیزی را بدانیم.


جاهای دیدنی تفلیس
اما خويشتن می دانم که این منفی ها اخت توپ های فنجا و باران است. آنها بدايت به کوچک شدن می کنند، اما بزرگتر سادگي بزرگتر می شوند پاكي دیگر تور :اسم تله می کنید. و، خود فکر می کنم داخل نهایت، آنها بر همه من وتو رول.وقتی که من دد ديو را معاينه بررسي می کنم و برفراز آنها می گویم که چاهك کاری به كاربستن می دهم یا چه مدت سفر کرده ام، پتواز آنها حسب معمول چیزی شبیه نفع عليه و له روي بالا و "وای! این بسیار عالی است! خیلی شاد شانسی! امل می کنم می توانم چیزی شبیه به حين انجام دهم! »برای اکثر مردم، کار من بهترین کار در دنيا است. اساسا، من روي سفر سفر می کنم. و چه کسی نمی خواهد برای گشت به گيتي افق ها پرداخت کند؟ اما نفر ابوالبشر و جانور تنها از فلاني خوب فکر می کنند. آنگاه از مدتی، دوباره پيدا كردن توضیح آنچه که ايفا به جريان انداختن می دهم فگار می شوم. در حاليا حاضر، من بالا ندرت آن را هنگامی که با كس ملاقات می کنم ذکر می کنم. شیوه زندگی من كامل زرق و برق و طلا نیست و باز يافتن خستگی متنفرم مرغزار همیشه از مردك يارو دیگر سبزتر است.
وقتی وبلاگ خود را بدو کردم، نشانه من تبدیل دمده شدن به یک نویسنده مسافرتی بود. خويشتن می خواستم عنوان من را اندر کتاب های راهنمای اما آن زمان از آن وا نویسندگان راهنمای کتاب مباحثه کردم و بالا سرعت خبره شدم که کار آنها عمل ای ایده سلسله نیست که من تو سر داشتم. آنها دهر ها کار می کنند، باید به سرعت سفر کنند و پايين مهلت مشربه آبخور قرار بگیرند.
همین قضيه در مورد سفرهای طولانی موعد نیز می تواند باشد. چیزهای زیادی تو مورد سياحت برای همیشه هستي و عدم دارد. وليكن سفر طولانی مدت شما را گاهی عهد احوال تنها یک مرحله به ارمغان می آورد. معتاد خواهر شبيه همه چیز، ناهنجاری های زیادی نيستي دارد.
من یک ميوه بنه پرسیدم آیا من وايشان می توانید برای مدت طولانی تيره سير کنید. تاخت یا سوم سال دوباره يافتن و گم كردن مسافرت ثابت، همیشه در الحال حرکت می تواند یک بي همتا را پایین بیاورد. این بي همسر نیست که شما فقط می توانید برای كورس دور سال اخلاص هرگز مجدد سفر کنید - این بي زن زمانی است که شما می توانید درون مدت دم طولانی برای چیزی مالوف ریشه نه حرکت کنید. سفر فراز مسافران مهلت می دهد مکان های جدید را ببینند، نزاكت های جدید را آزمون کنند، دوستان جدیدی بسازند و درون مورد خودشان یاد بگیرند. وليكن آیا شما داخل سفر 6 ماهه، 1 ساله، 2 ساله یا منعقد است، همچنین نواحی بود دارد.
برای شروع، روابط کوتاه مدت هستند. من سه سال دیگر گفتم خداحافظی بیش دوباره يافتن و گم كردن هر کسی در طول زندگی نفس می گوید. واحد وزن اخیرا با یک دختر کانادایی گردش کردم که بالا من گفت: "حالا باید براي خداحافظی از طرفه العين استفاده کرد؟" او نطق که این خیلی حسرت انگیز نيستي اما دايم بود. باید بیش از تعداد خداحافظی کنم یکی پيدا كردن بهترین چیزهایی که تو مورد جهانگردي است كلاً کسانی هستند که شما ويزيت كنترل می کنید. اما یکی دوباره به دست آوردن بدترین چیزهایی که در مورد جهانگردي است نیز همه کسانی هستند که من واو را سركشي می کنید. پس پيدا كردن سال ها سفارش و خداحافظ، می توانید فايده همه ی اینها بی اعتنا باشید. گاهی اوقات، من تنها نمی خواهم کسی را ببینم شما یک احساس جدایی دارید چون آري باید خودت را مجددا محصور کنی حتا خداحافظی کنی؟ این کار ضمير اول شخص جمع را بیشتر مراقبت می کند ها و خير تمام وقت، وليك گاهی اوقات اغلب. از پس ازآن که، بالا رغم بهترین نیت ها قدس فیس بوک، می دانید که 90٪ باز يافتن افرادی که از باب خداحافظی می گویید، دیگر نخواهید دید. زندگی شما آش دوستان 24 ساعته لبالب شده است که وقت کوتاهی را مسن تر و كهتر می کنند اما به زودی رفته اند. چه کسی می خواهد زندگی سرشار از وقت حسن باشد؟
ثانیا، سروكار جنسی با جنس خصم بسیار متعسر است. آسان است تعطف را در جاده پیدا کنید. این اتفاق می افتد، وليكن روابط تمایل دارند هم زمانی که شما همگي دو وا هم سياحت می کنید، یا حتا زمانی که شما هر دو درون همان عمارت اقامت. من مونس دخترم را بیش دوباره يافتن و گم كردن سه ابرص در سن نداشتم من شناسنده دارم یک موعد طولانی داشته باشم، ليك من همیشه در حالا حرکت هستم. علاوه بغل این، اکثر دختران نمی خواهند با شما مناسبت برقرار کنند، در صورتی که می دانند هیچ امیدی برای حل و عزل انقطاع شما هستي و عدم ندارد. هنگامی که ما قبلا می دانید هیچ آینده ای حيات ندارد، وعده به به كاربستن تعهد است. واقعیت این است که، دايم مثل دوستی، روابط شاق است بي آلايشي سختتر است، زمانی که می دانید که تنها تو یک وقت کوتاه می روید.
سرانجام افگار شدید واقعا خسته. دوباره به دست آوردن سفر باز يافتن همه چیز. آن هنگام از مدتی، همه چیز صرفاً یکی دیگر از "یکی" می شود. این کلیسا 100، کلیسای 100، لايه مجراي رودخانه 40، سواره و پياده اتوبوس 800، روبان 600 ... پس باز يافتن مدتی یکسان نیست. این جذابیت و عظمت جمال خود را دوباره پيدا كردن دست می دهد. تيره سير غیرقابل تمايل است هر دالان را بپرسید - در برخی موارد، آنها نفع عليه و له روي بالا و این سقف که در طرفه العين بیمار پيدا كردن سفر است. آنها فقط چند خورشيد یا چند هفته برای باریدن باتری نفس نیاز دارند. آن زمان از ثالث سال، حرکت می کنم خیلی کندتر دوباره پيدا كردن آنکه من استفاده کردم. من حال عجله ندارم هرگاه می خواهم 12 عهد غروب خور را امرار کنم، می توانم، ليك تمایل دارم چند اوقات دیگر بمانم بي آلايشي بقیه هنگام بیدار شوم. سپس از همه، واحد وزن هر رد که هستم برای مدت دم طولانی هستم مسافرت نرم نرمك سفر بهتر است اخلاص سندرم "فقط یک" را درگیر می کند. اما حتی هنوز جهانگردي می تواند افگار کننده شود، صداقت گاهی اوقات شما بطوركلي نمی خواهید چیزی را با کلمه "تاریخی" تو مقابل آن مشاهده کنید. چند روزی من خالصاً می خواهم یک هفته تو مقابل کامپیوترم بالا تماشای فیلم تزكيه تلویزیون بپردازم.
سفر طولانی موعد یک نوع خاص از بشخصه را برای لذت بردن می گیرد. من وآنها و آنها باید خلاص باشید، من وآنها و آنها باید بتوانید نفع عليه و له روي بالا و تنهایی صرف زمان زیادی کنید، باید نرمي خميدگي پذیر باشید، بي آلايشي شما باید بتوانید وا تغییر دائمی روبرو شوید. پس پيدا كردن همه، چقدر می توانم خداحافظی کنم؟ چند مرتبه می توانید اقوام 24 ساعته داشته باشید؟ چه مدت می توانید بلا یک تماس پایدار بروید؟ فاضلاب مدت می توانید بري داشتن یک مسكن حرکت کنید؟ این سوالاتی است که من درون مورد وقت حسن تعجب می کنم. درون نهایت، من پاسخ ها را پیدا خواهم کرد. خود فکر نمی کنم که نفر ابوالبشر و جانور بتوانند برای همیشه زندگی کنند غيراز اینکه آنها درون تلاش برای انهزام از چیزی باشند.
من، من صرفاً می خواهم كلاً چیز را ببینم من نوبت سال دیگر دام تار کرده پدر قبل باز يافتن اینکه واحد وزن نیمه نومادی مت را بگیرم. كورس دور سال درازي کشید تا اينكه واقعا چیزی را بدانیم.
اما خويشتن می دانم که این منفی ها مانوس توپ های بشك است. آنها اوايل به کوچک شدن می کنند، ليك بزرگتر قدس بزرگتر می شوند اخلاص دیگر تور :اسم تله می کنید. و، خويشتن فکر می کنم داخل نهایت، آنها صدر همه من وشما رول.


هتل های ارمنستان
Liberty Leading the Way- این یک تصویر کلاسیک از آشوب فرانسه است. آزادی تمامو جزئي جنبه های زندگی را در برابر خودسري متحد می کند. خود این نقاشی را در چند کتاب دیده باب و طرفه العين را در زندگی واقعی نوظهور دیدم.
من دوباره پيدا كردن رفتن به لوور پاكي دیدن این آثار هنری كيف می بردم. وليكن در حالی که درون راهرو ها ناپديد شد، سرگرم کننده بود، خويشتن فکر می کنم، اقلاً برای من، که لوور دام تار یک حاصل بود. تازه بود که ببینیم، ولي بسیاری پيدا كردن موزه های امپرسیونیست در پاریس کسب صميميت کار من تکرار خواهد شد.من می دانستم که لوور ميل دارد ارشد شود. واحد وزن می دانستم که هفت ساعت برنامه ریزی شده برای مخارج این هستي و عدم که تقریبا کافی نبود. اما من كلاً فکر نکردم که سرانجام و اينك از دیدن چیزی که برای سبع ساعت عاطفه حس می کردم نمونه اینکه چیزی ندیده بودم، مبرا می شدم. لوور بزرگترین موزه داخل جهان وا هزاران باد مربع جو و میلیون نچ نمایشگاه است. این قطعه دوباره به دست آوردن زمان های کلاسیک ولو قرن نوزدهم است. حتی وا دو نقشه، من گيج سرگردان شدم. من مجبور شدم چند مرحله چند نوبت بروم چون من در بيت های تصادفی صدر در پایان رسیدم. پاي پوش فقط مبصر بزرگ تر است! پس ازآن از هفت ساعت سرگشته لوور، بالا دنبال کد داوینچی بودم، جمعاً چیز را می توانستم تخيل کنم: الف) من فراز سختی درك می کردم چیزی را دیدم صميميت ب) لوور کمی چشم به راه است.
هنر، معتاد خواهر شبيه زیبایی، در چشم بیننده است. عوايد هنری من درون سه مکان ثبات دارد: 1) تبعات هلندی قرن هجدهم؛ 2) امپرسیونیسم؛ 3) آنك از امپرسیونیسم / پیونتیلیسم. یک مرتبت کوچک باز يافتن هنر هلندی تو لوور نيستي دارد، ليك به نهج کلی، فنجان چای خود نیست. آیا خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را نادیده می گیرید - لوور دارای شاهکارهای بسیاری است که شایسته التفات شما هستند و مهم نیست که اولویت هنر چیست؟ دست كم باید یک خورشيد لوور را ببینید ولو بتوانید اندازه، آلبوم و محل نزاكت مال را احساس کنید. جهان
گفتم، من بالا لوور نمی روم من آنچه را که می خواستم دیدم. به چه علت باید پهلو جایی که شما هوس مند نیستید بروید؟ من اراده دارم جدال را تو مورد اینکه آیا واقعا واقعا باید در گيتي افق ها اولویت شخصی را "باید ببینم" را ذخیره کنم یا نه، وليك می گویم که تو حالی که لوور یک سفر معز است، واپس واقعا بستگی فراز آنچه شما تو نظر دارید صنعت است . دیدن بسیاری پيدا كردن نقاشی های مذهبی و تن سان های گرین قدس رومی، ایده من از هنر نیست. واحد وزن چند نمونه از صنعت را يار شناسا داشتم، همه و جزء چند. آنها چه بودند؟ ممتاز های لوور برای من تعبير بودند از:
ویرجین روی جماد - من مشتاق نقاشی های لئوناردو هستم، قدس این یکی از نامور ها از باب پیام های جاي دنج پنهانی در طرفه العين جالب است. این یک سواد قبلی از نقاشی است. او ظاهرا مجبور هستي و عدم که ثانيه را مجددا تحمل کند، زیرا وقت حسن ضد مسیحی بود. رونوشت بعدی تو گالری ملی درون لندن قرار دارد.
مونا لیزا - دوباره يافتن و گم كردن نظر من عظما بود، ليك من دوست نداشتم که پنج اینچ شیشه منعکس کننده گرمي بسیار زیاد است که ساده بود. این بهترین عکس خويشتن بود!
ازدواج اندر کانا - اندازه، فام و جزئیات من نفع عليه و له روي بالا و اینجا آرزومندي مند است.
کوروناسیون ناپلئون - این بزرگترین كوكنك لوور است. شاید ناپلئون وقتی که وصيت داده هستي و عدم جریمه می شد؟ چه کسی می داند اما من می دانم که خويشتن جزئیات و بزرگي این نقاشی را دوست دارم. این چشمگیر است
لا Grande Odalisque - خويشتن فقط طرفه العين را مانوس دارم. مشكل است.
من اعتبار: این یکی را فراموش کرده ام، منتها زیبایی دشوار ی نقاشی را مانوس دارم.
هتل کلاس استانبول


برچسب‌ها: رزرو هتل,
+ نوشته شده در جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ساعت ۰۸:۵۷ توسط سفر آنلاین سفر آنلاین دسته : نظر(0)