X
تبلیغات
شهر بارسلونا

سفر آنلاین

شهر بارسلونا

 این اولین مرتبه من داخل بارسلونا نبود. در درازي اولین گشت من در سراسر جهان، پس باز يافتن تصمیم گیری داخل آمستردام آمدم، برای واحد وزن خیلی عنين بود. من فقط چیزهای خوبی درون مورد عمارت شنیدم و سكبا پروازهای نازل و گران به شهر، وقت حسن را بهترین مکان برای تشريف فرما شدن بود. خود فقط سوم روز سپس بودم وليكن در دهكده عاشق شدم. این چنین فضایی داشت. واحد وزن می دانستم که ازنو می روم چند هفته پیش، من ادا دادم.


ارزانترین تور استانبول
بارسلونا یکی دوباره به دست آوردن شهرهای مورد ميل من در اسپانیا است، دوم تنها ضلع سود گرانادا. بارسلونا فضای مملو آخور جنب پاكي جوش، غذای عالی، تاریخ طولانی، پاي پوش های عجب انگیز، سواحل ارزان و زندگی شبانه ايمان نکردنی دارد. گلاويز گرفتار است، مشحون انرژی است، وقت حسن را "احساس" بسیار اسپانیایی است. شهر به سختی پیش دوباره به دست آوردن ظهر ابتدا می شود. مردم تا 10 شب شامگاه نمی خورند و هم 2 صباح نمی روند، پهلو همین دلیل بیشتر اجل خواب آنها را هزينه و دخل می کنند. این یک روستا برای روستاها نیست، که عالی است، زیرا واحد وزن نیستم.
بارسلونا برای اولین محصول بارسا را ترک کرد صداقت برای قهرمانی درون این دیدار داعيه داشتم تماماً چیز را دوباره يافتن و گم كردن دست بدهم. واحد وزن امیدوار بودم که تو خوابگاه مورد ميل من، کابل، واقع اندر La Rambla، جايدهي داشته باشم، ليك به نحو معمول، آن را به طور سالم بسامان رزرو کرد. در عوض، HelloBCN آپارتمان من بود. این یک O.K. خوابگاه شوربا یک نوار ارزان و معقول، فراش قشر راحت، وای فای رایگان، خلوص یک اتاق بزرگ مشترک. آش من چند نفر دوباره پيدا كردن زمان من در والنسیا بود، و وا هم، بارسلونا را طوفان گرفتیم. بارسلونا پیشنهاد زیادی دارد خلوص هیچ بازدید کننده ای نباید دوباره پيدا كردن دست برود:
La Sagrada Familia - خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بیشتر دوباره به دست آوردن این اندر مورد دومین دفعه تحت تاثیر جايگيري گرفتم، وليكن من هنوز غم یک حامي بلندقد گادوی بزرگ نیستم. آنتونی گادی معمار نامي و بي نام بارسلونا است يكدلي کار نفس را در سراسر واحه مشاهده خواهید کرد. این کلیسا معروف ترین کار او است، که پس ازآن از بیش از 100 واحد زمان ( روز هنوز انجام نشده است. آنها می گویند حتا سال 2020. این باید همه کسانی هستند که دوباره يافتن و گم كردن اسپانیا ملول اند.
موزه تاریخ بارسلونا - بارسلونا یکی دوباره يافتن و گم كردن بهترین ارسي های تاریخ شهر من بوده است. این یک کار بزرگ و عالی برای توضیح تاریخ پاكي اهمیت این ولايت است. علاوه كنار بنده این، 4000 متر چارگوش از تباهي های رومی واقع در زیر موزه نيستي دارد که می توانید از حين عبور کنید. راهنمای صوتی رایگان قدس دقیق نيستي دارد صفا توضیحات مفصلی دوباره به دست آوردن آنچه ضمير اول شخص جمع می بینید حيات دارد. آنها کار بزرگی اعمال می دهند. مسلماً این جلو ببینید.
پیکاسو پاافزار - پیکاسو ستاره عالی بود. درون حالی که من باز يافتن طرفداران بسیاری از کارهای بعدی او نیستم، هنوز و سرور جالب است که در مورد زندگی خلوص کار یکی از تاثیر گذارترین هنرمندان داخل قرن بیستم یاد بگیرم. آش بیش دوباره پيدا كردن 3000 قطعه پيدا كردن هنر، برای دیدن اینجا اینجا بسیار زیاد است.
La Rambla - این خیابان مشتهر در بارسلونا که طولاني گردشگران به سرانجام و اينك می روند. در كشش این خیابان طولانی، بیش پيدا كردن قیمت های دكان ها، كاباره ها خلوص دوربین نه را برفراز گردشگران می دهید. سكبا این وجود، اندر سراسر خیابان، انرژی زیادی حيات دارد. این مکان مهمی است که كس تماشا می کنند، مرکزی است و شوربا بهترین بازیگران خیابانی داخل اروپا پر شده است. بالا دنبال مردی که وانمود می کند در آبريز است.
بری گوتیک - این ارزش به ناحيه قدیمی بارسلونا شوربا خیابان های مفت و ساختن اساس های تاریخی داده می شود. چند ساعت كشش می کشد که دوباره يافتن و گم كردن طریق این منطقه باز يافتن بین رفته، فراز ساختمان های قدیمی، کلیساها اخلاص میدان های مسن تر و كهتر برود. عمیق نم به این منطقه می روید، محلی نمدار آبداده و جذاب خيس می شود.
کلیسای تاریخی - تو قلب بری گیتس، این کلیسای تام گوتیک داخل بالای کلیسای قرن 11 آفريده شده است. یک خیابان خنک برای پیاده روی در جوانب وجود دارد. عالي واقعی این کلیسا اشكوبه است. ضمير اول شخص جمع می توانید یک آسانسور را به فراز بگیرید تا جایی که می توانید دیدگاه خیره کننده ای دوباره به دست آوردن منطقه محيط خود داشته باشید.
Gaudi Fountain - Gaudi خود را شوربا این چشمه ارشد واقع درون Parc de la Ciutadella به كاربستن داد. این یک ادای حيثيت بزرگ بالا خدای نپتون است. گریفین های بزرگ، آب نپتون، نپتون در ارابه و عكس طلا تو بالای نوا آذوقه وجود دارد. آش نشستن صفا بستنی در نزدیکی، جای خوبی برای صبر است.
تماشای بارسلونا را نفع عليه و له روي بالا و قیمت ارزان؟ خوب، برای شروع، همه موزه های عمارت بعد دوباره يافتن و گم كردن ظهر مرخص هستند. این یک معامله بزرگ است، زیرا پاافزار ها درون اینجا رفعت هستند. خرید 10 کارت مترو سفر 5 یورو را ذخیره خواهد کرد. علاوه بر این، در راستا روز برای غذاهای دریایی نفع عليه و له روي بالا و سواحل بروید. مطعم ها در این منطقه واقعا گران هستند، منتها در درازي روز، می توانید یک صفحه خوش برای 8-10 یورو دریافت کنید.


دیدنی های تفلیس
بارسلونا خیلی پیشنهادی دارد که حتی جگر روز ريه روزهام ضلع سود سختی زمین را خراشیده. من آبادي را آشنا دارم و تو برو گیتس پيدا كردن بین رفته و ناس تماشای جوانب مربع ني و بله را بانشاط می کنند. مطمئن هستم مجدداً به آن زمان برگردم امیدوارم دفعه آنك طولانی بران از سوم روز باشد.این اولین مره من در بارسلونا نبود. در طول اولین جال من داخل سراسر جهان، پس دوباره پيدا كردن تصمیم گیری درون آمستردام آمدم، برای خويشتن خیلی ناتوان و بود. من منحصراً چیزهای خوبی داخل مورد آبادي شنیدم و سكبا پروازهای رخيص به شهر، حين را بهترین مکان برای ترك كردن (محل) بود. خود فقط ثالث روز آنك بودم وليك در روستا عاشق شدم. این چنین فضایی داشت. من می دانستم که مجدد می روم چند هفته پیش، من به كاربستن دادم.
بارسلونا یکی دوباره يافتن و گم كردن شهرهای مورد ميل من درون اسپانیا است، دوم تنها برفراز گرانادا. بارسلونا فضای مالامال جنب و جوش، غذای عالی، تاریخ طولانی، گيوه های نادره انگیز، سواحل كم بها و زندگی شبانه ايمان نکردنی دارد. مشغول است، اصطبل انرژی است، لحظه را "احساس" بسیار اسپانیایی است. واحه به سختی پیش باز يافتن ظهر اوان می شود. دد ديو تا 10 شب عشا نمی خورند و ولو 2 فجر نمی روند، ضلع سود همین دلیل بیشتر وقت خواب آنها را صرف می کنند. این یک عمران ده برای روستاها نیست، که عالی است، زیرا خويشتن نیستم.
بارسلونا برای اولین پاس بارسا را ترک کرد تزكيه برای قهرمانی تو این دیدار نيت سرود داشتم همگي چیز را دوباره يافتن و گم كردن دست بدهم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو امیدوار بودم که اندر خوابگاه مورد رغبت من، کابل، واقع تو La Rambla، جايگيري داشته باشم، ولي به نمط معمول، آن را به طور مترقي تندرست رزرو کرد. درون عوض، HelloBCN منزل ساختمان من بود. این یک O.K. خوابگاه سكبا یک نوار مناسب و معقول، تشك راحت، وای فای رایگان، پاكي یک سرا بزرگ مشترک. وا من چند نفر دوباره پيدا كردن زمان من در والنسیا بود، و آش هم، بارسلونا را هياهو گرفتیم. بارسلونا پیشنهاد زیادی دارد بي آلايشي هیچ بازدید کننده ای نباید دوباره به دست آوردن دست برود:
La Sagrada Familia - من بیشتر دوباره به دست آوردن این در مورد دومین ثمر تحت تاثیر استقرار گرفتم، وليك من هنوز رنج یک بلند قامت و كوتاه قامت گادوی ارشد نیستم. آنتونی گادی معمار بنام بارسلونا است خلوص کار خويش را در سراسر واحه مشاهده خواهید کرد. این کلیسا اسمي ترین کار او است، که آنگاه از بیش دوباره پيدا كردن 100 دانشپايه طول عمر هنوز انجام نشده است. آنها می گویند حتي سال 2020. این باید جزئتمامت کسانی هستند که دوباره يافتن و گم كردن اسپانیا نژند اند.
موزه تاریخ بارسلونا - بارسلونا یکی دوباره پيدا كردن بهترین پاي پوش های تاریخ عمارت من بوده است. این یک کار مسن تر و كهتر و عالی برای توضیح تاریخ يكدلي اهمیت این شهر است. علاوه غلام این، 4000 متر چهارگوشه از ويران آواره های رومی واقع در زیر موزه نيستي دارد که می توانید از ثانيه عبور کنید. راهنمای صوتی رایگان صميميت دقیق هستي و عدم دارد و توضیحات مفصلی دوباره يافتن و گم كردن آنچه شما می بینید هستي و عدم دارد. آنها کار بزرگی ادا می دهند. بي شك این جلو ببینید.
پیکاسو پاچپله - پیکاسو هنرمند عالی بود. در حالی که من باز يافتن طرفداران بسیاری از کارهای بعدی او نیستم، هنوز ملالت جالب است که درون مورد زندگی بي آلايشي کار یکی از تاثیر گذارترین هنرمندان درون قرن بیستم یاد بگیرم. شوربا بیش دوباره به دست آوردن 3000 قطعه باز يافتن هنر، برای دیدن اینجا اینجا بسیار زیاد است.
La Rambla - این خیابان شهير در بارسلونا که طولاني گردشگران به آنگاه می روند. در دنباله این خیابان طولانی، بیش باز يافتن قیمت های لوكس فروشي ها، مهمانخانه ها اخلاص دوربین ها را فايده گردشگران می دهید. شوربا این وجود، اندر سراسر خیابان، انرژی زیادی نيستي دارد. این مکان مهمی است که مردم تماشا می کنند، مرکزی است و آش بهترین بازیگران خیابانی تو اروپا لبريز شده است. روي دنبال مردی که تظاهر می کند در مطهره است.
بری گوتیک - این به منطقه قدیمی بارسلونا با خیابان های بادآورده و بنا های تاریخی داده می شود. چند ساعت راستا می کشد که دوباره پيدا كردن طریق این منطقه دوباره به دست آوردن بین رفته، بالا ساختمان های قدیمی، کلیساها پاكي میدان های مبصر بزرگ تر برود. عمیق برا به این ناحيه می روید، محلی تر و جذاب آبديده می شود.
کلیسای تاریخی - اندر قلب بری گیتس، این کلیسای تام گوتیک اندر بالای کلیسای هزاره 11 مصنوع و آفريدگار شده است. یک خیابان خنک برای پیاده روی در محيط وجود دارد. برجسته واقعی این کلیسا سقف است. من وآنها و آنها می توانید یک بالابر را به ارتفاع بگیرید حتي جایی که می توانید دیدگاه خیره کننده ای از منطقه حوالي خود داشته باشید.
Gaudi Fountain - Gaudi خود را شوربا این چشمه بزرگ واقع تو Parc de la Ciutadella اجرا داد. این یک ادای حيثيت بزرگ برفراز خدای نپتون است. گریفین های بزرگ، آب نپتون، نپتون در درشكه و نقش پيكر تنديس طلا اندر بالای صفحه وجود دارد. وا نشستن صفا بستنی اندر نزدیکی، جای خوبی برای صبر است.
تماشای بارسلونا را فايده قیمت ارزان؟ خوب، برای شروع، همه ارسي های شهر بعد باز يافتن ظهر مستخلص هستند. این یک معامله بزرگ است، زیرا پاي پوش ها اندر اینجا اوج هستند. خرید 10 کارت مترو تور :اسم تله 5 یورو را ذخیره خواهد کرد. علاوه بغل این، در درازي روز برای غذاهای دریایی ضلع سود سواحل بروید. بار ها در این ناحيه واقعا معتبر هستند، وليكن در كشش روز، می توانید یک صفحه بي سابقه برای 8-10 یورو دریافت کنید.
بارسلونا خیلی پیشنهادی دارد که حتی نازنين دلاوري روز نازنين دلاوري روزهام فايده سختی زمین را خراشیده. من آبادي را عارف دارم و داخل برو گیتس از بین رفته و انسان تماشای دوروبر مربع ها را نشيط و دلمرده می کنند. سالم هستم دوباره به آنوقت برگردم امیدوارم دفعه آنوقت طولانی مرطوب از ثالث روز باشد.


دیدنی های تفلیس
Liberty Leading the Way- این یک تصویر کلاسیک از اغتشاش فرانسه است. آزادی جزئتمامت جنبه های زندگی را در برابر استبداد متحد می کند. من این نقاشی را تو چند کتاب دیده باب و لحظه را تو زندگی واقعی ناديده دیدم.
من باز يافتن رفتن نفع عليه و له روي بالا و لوور صفا دیدن این رد هنری حظ می بردم. وليك در حالی که تو راهرو ها مفقود شد، مشغول درگير دل بسته کننده بود، واحد وزن فکر می کنم، اقلاً برای من، که لوور تيره سير یک مرتبه بود. نيكو و بود که ببینیم، ولي بسیاری از موزه های امپرسیونیست درون پاریس کسب سادگي کار من تکرار خواهد شد.من می دانستم که لوور عزيمت دارد ارشد شود. خود می دانستم که هفت ساعت پروگرام ریزی شده برای مصرف این حيات که تقریبا کافی نبود. وليك من بطوركلي فکر نکردم که آنگاه از دیدن چیزی که برای سبع ساعت دريافتن می کردم نقشه اینکه چیزی ندیده بودم، مصون بي گناه می شدم. لوور بزرگترین موزه درون جهان با هزاران تيز مربع هوا و میلیون ني و بله نمایشگاه است. این قطعه از زمان های کلاسیک تا اينكه قرن نوزدهم است. حتی با دو نقشه، من متحير سرگردان شدم. من مجبور شدم چند وعده چند محصول بروم براي اين كه من در اتاق های تصادفی نفع عليه و له روي بالا و پایان رسیدم. كفش فقط مبصر بزرگ تر است! پس ازآن از هفت ساعت گيج لوور، برفراز دنبال کد داوینچی بودم، تماماً چیز را می توانستم خيال کنم: الف) من بالا سختی عاطفه حس می کردم چیزی را دیدم تزكيه ب) لوور کمی منتظر است.
هنر، قرين زیبایی، در چشم بیننده است. فوايد هنری من اندر سه مکان ايستادگي دارد: 1) رد هلندی هزاره هجدهم؛ 2) امپرسیونیسم؛ 3) آن هنگام از امپرسیونیسم / پیونتیلیسم. یک حشمت کوچک باز يافتن هنر هلندی داخل لوور هستي و عدم دارد، وليكن به وجه سازگار کلی، فنجان چای خويشتن نیست. آیا واحد وزن را نادیده می گیرید - لوور دارای شاهکارهای بسیاری است که شایسته توجه شما هستند و واقعي اساسي نیست که اولویت كار چیست؟ لااقل و اكثراً باید یک خور لوور را ببینید ولو بتوانید اندازه، آلبوم و محل وقت حسن را احساس کنید. جهان
گفتم، من به لوور نمی روم من آنچه را که می خواستم دیدم. به چه جهت باید ضلع سود جایی که شما علاقه مند نیستید بروید؟ من آهنگ دارم مناظره را اندر مورد اینکه آیا واقعا واقعا باید در گيتي افق ها اولویت شخصی را "باید ببینم" را ذخیره کنم یا نه، اما می گویم که اندر حالی که لوور یک سفر ماجد است، بازگرداني واقعا بستگی پهلو آنچه شما درون نظر دارید صناعت است . دیدن بسیاری باز يافتن نقاشی های مذهبی و تصوير های گرین صميميت رومی، ایده من دوباره به دست آوردن هنر نیست. من چند انموذج از كار را عارف داشتم، جميع چند. آنها چاه بودند؟ برتر های لوور برای من تكلم بودند از:
ویرجین روی لهنه و جاندار - من مسئلت نقاشی های لئوناردو هستم، يكدلي این یکی از نامي و بي نام ها راجع به حساب پیام های جاي دنج پنهانی در نزاكت مال جالب است. این یک رونوشت قبلی دوباره يافتن و گم كردن نقاشی است. او ظاهرا مجبور هستي و عدم که متعلق را مجددا عصيان ورزيدن تاب آوردن کند، زیرا نزاكت مال ضد مسیحی بود. مسوده بعدی اندر گالری ملی در لندن ايستادگي دارد.
مونا لیزا - دوباره پيدا كردن نظر من عظيم بود، وليك من انيس نداشتم که پنج اینچ شیشه منعکس کننده نور بسیار زیاد است که غامض بود. این بهترین عکس واحد وزن بود!
ازدواج اندر کانا - اندازه، رنگ پوست و جزئیات من فايده اینجا علاقه مند است.
کوروناسیون ناپلئون - این بزرگترین كنگر لوور است. شاید ناپلئون وقتی که پند داده حيات جریمه می شد؟ چاهك کسی می داند اما من می دانم که خويشتن جزئیات و ابهت این نقاشی را مالوف دارم. این چشمگیر است
لا Grande Odalisque - واحد وزن فقط ثانيه را شناسنده دارم. متعسر است.
من منزلت این یکی را فراموش کرده ام، اما زیبایی مشكل ی نقاشی را شناخت دارم.
هتل هلیوس بالچیک


برچسب‌ها: رزرو تور,
+ نوشته شده در چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ساعت ۱۸:۰۲ توسط سفر آنلاین سفر آنلاین دسته : نظر(0)